8. kolo: Radnik - VOJVODINA 1:1 (1:0)

User avatar
Deep Purple
Posts: 3840
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Thu Aug 25, 2022 7:59 pm
Deep Purple wrote: Thu Aug 25, 2022 7:53 pm Oladiću od foruma neko vreme, jako sam tanak sa živcima u poslednje vreme.
Ajde,ajde... ne budi seka persa... kad se igraci ne nerviraju sto bi ti,a i nije Rastavac covek kriv sto si ti paljevina :mrgreen:
Ma puno privatnog stresa i onda mi ovi što bi rekao @Turija antitalenti udare poslednji ekser i ispizdim. Odem na posao dva sata ranije da bih stigao da gledam i posle se samo pitam što to sebi radim.

A za sistem si apsolutno upravu. Daj neku formaciju i pravi ekipu za taj stil igre. Ja samo čekam kraj prelaznog roka i od toga zavisi moje mišljenje o Rastavcu, da ne baca šuplju priču kako je on uvek za kvalitetnijeg igrača. I duduk vidi gde fali igrač. Kapiram ja sve U. Nikolić se pokazao na treninzima bla bla bla ali džabe ako je dečko rekovalescent i nema ga po pola sezone, može i Maradona da bude džabe… A sad ću da gledam samo Nikolića na terenu i da uživam pa makar i kao osmi završili baš me briga. Jer moje stanje sa ovim klubom prelazi u mazohizam.
lapo-lapo
Posts: 210
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by lapo-lapo »

Sada slijedi nesto tezi raspored: Radnicki Nis, Vozdovac, Javor, Cukaricki, Partizan... Velika je steta sto smo nismo iskoristili prilicno povoljan raspored i pocetnu neku euforiju sa promenom uprave, novim trenerom, najavama da se borimo cak za titulu. Mada sta drugo treba da najavljuje predsednik kluba kao sto je Vojvodina vec najvisi plasman, to jos od Butorovica ne znam da je neko najavljivao, ako nista dobro zvuci :) Ne bi trebalo ni pretjerano mraciti, nemamo jos ni jedan poraz, mada nam raspored ne ide na ruku, nije to bas tako lose, vidjecemo za vikend sta ce biti ali nam ostali rezultati u ligi pogoduju. Ne bi bilo dobro da se po starom dobrom receptu (mada je tako najlakse) smijeni trener. Meni bi bilo drago kadda sa zvezdom i partizanom ne bi igrali sklanjalicu ove ostale utakmice manje vise, iako smo te manje vec prosuli. I kakvi su im to termini Cetvrtkom od 18 ? Sta da zamisljam da igramo evropu, kad sponzori i televizije određuju termine umjesto da se vise pita zajednica superlige, klubovi, savez ili ko bi vec trebao.
lapo-lapo
Posts: 210
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by lapo-lapo »

Evo i pregled
User avatar
Maki
Posts: 1114
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Maki »

Nekolicina je već rekla: „Glavu gore, nemamo još nijedan poraz!“
Pa od koga smo to mogli izgubiti? Igrali smo protiv sedam ekipa koje sve zajedno imaju 8 pobeda i 22 poraza na 45 utakmica.
Ako ne računamo Zvezdu, preostalih sedam protivnika sa kojima se redom sastajemo imaju 20 pobeda.
Ako i tu ostanemo neporaženi možemo govoriti o lepom uspehu. To će značiti da smo i dalje u top 5 koji vode u Evropu.

Podsećanja radi, lane smo u 7. kolu imali 11 bodova, uz dva poraza i odigrane protiv oba Blizanca.
Sada smo na 13 bodova.

Sledeće dve moramo dobiti, ili neko treba da preuzme odgovornost za loš start s obzirom na dosta dobru finansijsku podršku.
vdn slaninar
Posts: 1008
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by vdn slaninar »

Јесте освојено мало бодова од објективно слабијих противника,ал више брине чињеница да нема неког помака у игри.Има мало,ал то се све сведе на инспирацију појединаца,не видимо неки систем за Европу.Надам се да клуб има јасан план,можда су и они свесни да са неким играчима не можемо далеко,да смо их преценили.Ако већ имамо пара,морамо довести пар озбиљних играча,да не буде касно,да не испустимо европску шансу.Тек у Европи са оваквом игром немамо шта да тражимо.
User avatar
slanobarac
Posts: 3498
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by slanobarac »

Eeee a da nas sudije nisu oštetile za 6 bodova sad bi bili prvi na tabeli. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1362
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Uvek sa tobom »

Да ли се зна какве су повреде Малбашића и Николића?

Да ли ће бити спремни за уторак и утакмицу са Радничким, ил ћемо опет гледати мучење.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Nevernik II
Posts: 448
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Nevernik II »

Uvek sa tobom wrote: Fri Aug 26, 2022 4:19 pm Да ли се зна какве су повреде Малбашића и Николића?

Да ли ће бити спремни за уторак и утакмицу са Радничким, ил ћемо опет гледати мучење.
Naši ne pričaju za novine tako često od kada je krenula serija ikseva.
Ko zna...možda se oporave, možda ne. Možda se pojavi Radoja i famozni štoper koji je već dogovoren. Neizvesnost na nivou :)
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9680
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Voja »

Maki wrote: Fri Aug 26, 2022 2:10 pm Nekolicina je već rekla: „Glavu gore, nemamo još nijedan poraz!“
Koliki je to uspeh govori da je Novi Pazar sa 3 poraza trenutno ispred nas (ukoliko sacuva 2:0 posle prvog poluvremena u NSu).

edit:

i jos da dodam da ja zaostali mec sa zvezdom racunam 0 bodova,jer jednostavno za nesto vise jos uvek nemam osnova ni gledajuci trenutnu snagu ni gledajuci par godina unazad
Image
CRD FCV
Posts: 1605
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by CRD FCV »

Треба узети у обзир и то да сви око нас на табели плус црни који могу да нас стигну или нам се одлепе због тог заосталог меча са циганијом такође ускоро играју са горепоменутим тако да нам тај меч заостатка јесте једна реална 0 али је исто тако и њима. Након тога ће нам директни окршаји са тим екипама рећи на чему смо.

Резултати овог кола нам за сада иду на руку рекло би се
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9680
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Voja »

Pa ako bi isli da ce zvezdana sve da pobedi onda bi Cuka imala 16,NP imao 15,TSC13,Partizan mozda 17,Vozdovac mozda 14,a mi 13.Znaci realno negde 6.-7. mesto u trenutku kad se odigraju svi mecevi
Image
CRD FCV
Posts: 1605
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by CRD FCV »

с тим што би ми имали и даље текму мање. Ево како би табела изгледала да сви имамо 8 утакмица и замислимо да сви извуку победе из тога. Циганија небитна јер су ван протокола.

2. чука са 19
3. црни са 17
4. ми са 16
5. Пазар 15
6. Јавор 14
7. Вождовац14
8. ТСЦ 13
9. Спартак 13

Ово је под условом да сви победе своје мечеве док не дођу до 8 мечева, што је мало реално али због лакшег рачунања да изнивелишемо да је тако. Онда свима остаје меч са циганима, где су они фаворити у сваком од тих мечева. То нас и даље оставља на 4. позицији.
И даље је све у нашим ногама, сад ће нам ићи дуели са директним конкурентима, победити се мора.
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by ssnigd »

Gospode Boze kakvo mracenje :mrgreen:

To sto nismo pobedili Surdulicu, ne znaci nista. Igraci koji su igrali u sredu, izuzev par igraca su identicni oni koji su se brukali prethodne sezone.
Dolaze jaci protivnici, pa cemo onda da vidimo kako ce to da izgleda. Od Vose ocekujem tek od oktobra nesto, ali sa ovakvim mracenjem po forumu, bolje da se samougasimo.

Jedino sto zameram upravi i Rastavcu je to sto nisu radili na psiholoskom planu sa igracima, da zaborave na sudijske nepravde i da nastave da se bore do iznemoglosti. Tu smo pukli.

Za kraj. Mi jesmo neke tekme odigrali slabije, ali i u tako slabije odigranim tekmama nas su sudije osakatile. Protiv Spartaka, kada smo bili u najvecem naletu zadnjih X godina i protiv Mladosti... To su cetiri ukradena boda.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by naseljekolumbija »

Па ваљда су ови дошли да више не гледамо тај тим, јер нам је тог тима и тих играча преко главе! Требало је свима из тог тима сем Симића да дају шут карту! И шта све те приче са почетка сезоне значе?! Сад само ћуте, више ништа не причају. Ај бар да ћуте и раде али...
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by ssnigd »

A u jednom prelaznom roku je moguce dovesti kompletno nov tim i srediti i skockati da to sve lepo izgleda sredibom jula?
Za ovo oko izletanje uprave, citaj Zbiljica, sa bombasticnim najavama se slazem u potpunosti. Ali, tu ima i do nas samih. Sto se zalecemo kao napaljeni magarci za zenkom i verujemo u to.
Sa druge strane, koga od nasih igraca iz prosle sezone mi mozemo da damo nekome.
Ko zeli ovakvog Zukica, Neskovica? Kome treba Busnic, Kopitovic, Stevanovic?
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Locked