8. kolo: Radnik - VOJVODINA 1:1 (1:0)

Locked
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

8. kolo: Radnik - VOJVODINA 1:1 (1:0)

Post by Grof Žekula »

Улазимо у ритам утакмица у којима ће се видети за шта смо саткани ове сезоне. И период када још размишљамо о појачањима, а не би требало (оставити то за зиму и тражити најбоље од онога што имаш).
Већ, реално гледано, три кикса и шест бодова за којима многи жале, биће надомештени само ако почнемо да играмо ефикасније И то од СТАРТА утакмице!
Не може тим дати 1 од 10 голова у првом полувремену и надати се нечему бољем, уз јасно видљиву чињеницу да наша одбрана и голман нису несавладиви (како се на почетку сезоне писало).
У Сурдулицу идемо без Симића - или по победу или мечки на рупу!
Тренер за ДНЕВНИК wrote:Раставац, и поред губитка два бода, честитао својим ученицима.

– Нисмо имали среће да постигнемо погодак на време, верујем да би гол или два у уводном делу утакмице окренуо утакмицу на потпуно другу страну. Све у свему, морам да честитам играчима на томе шта су све издржали. Резултатом нисмо задовољни, а опет не можемо да будемо незадовољни оним што смо приказали. То се посебно односи на период игре с десеторицом играча, као и у финишу, када смо ишли на то да постигнемо гол и да однесемо сва три бода. Немамо много времена за одмарање, већ у четвртак нас чека нова утакмица и почели смо да спремамо за гостовање у Сурдулици – додао је Милан Раставац.
Радник - ФКВ 1:1 (1:0)
1:0 - Спасић 21'
1:1 - Буснић 49'


Извештај са утакмице - https://www.superliga.rs/sezone/2022-23/match/3487
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by vdn slaninar »

Шта је било било је,мора се хладне главе ући и од почетка јасно ставити до знања да смо дошли по победу.Очекујем помак у игри,да боље организујемо напад,надам се изменама на време а не у 85. минуту,ради одржавања високог темпа.Наш циљ треба да буде европски фудбал,за сада смо далеко од њега.У главном кад на форуму почне да опада оптимизам,онда одиграју одлично па нас опет наложе.
lapo-lapo
Posts: 210
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by lapo-lapo »

Tek slede utakmice gdje cemo vidjeti gdje smo! Ova sezona donosi nesto sto ni jedna do sada nije kroz to drugo (famozno) mjesto i kv. za LŠ. I kojoj mecki na rupu idemo ako treba da strepimo od Radnika iz Surdulice? Oni su vec viđen putnik za drugu ligi i sasvim je izvjezno da ce se boriti za opstanak do kraja. Sasvim je sigurno da smo limitirani bez Simica koji nam je mozda ponajbolji igrac ali ovde bi imperativ pobjede bio i za neke ranije sezone kad smo bili mnogo slabiji. Ne moze jedan igrac ma koliko kvalitetan bio, biti toliko vazan da se bez njega ne moze. Dusan Tadic da se sada vrati u Vosu ne bi bio toliko vazan i nezamjenljiv! U njegovo vrijeme (ili u Batino, kakogod) smo bili makar vecito treci, prosto ponekad pozelim da smo barem treci. Koji crni cukaricki, sada i od njih treba strepiti, ali tek cemo vidjeti gdje smo nakon ove utakmice gdje sledi nesto tezi raspored koji nam se poklopio kao nikada do sad pa evo sve su prilike da cemo i to zeznuti. Trebalo je i jos uvek nije kasno, maksimalno iskoristiti kroz taj dobar raspored recimo kikseve partizana i sledecu igraju sa zvezdom (tu nam svaki rezultat odgovara) pa se odmaci na pocetku. Za Vojvodinu ionako ne navijam zbog rezultata ali prosto ne treba biti nerealan pa reci da ne moze neko drugi da osvoji titulu, ako ne sad za sezonu-dvije, svakako. No nastavimo li ovako kao sa ovim ekipama koje su se morale dobiti bez obzira na suđenje, nekako blize su toj tituli neki TSC, Cukaricki i sl. Ne zelim da omalovazavam nikoga i ne treba ih potcenjivati svakako ali njih bi dobijala i ona tamo ekipa Vojvodine iz 2004. 2005. ili kojih vec godina kada smo zavrsavali na sredini tabele i bili jos tanji nego u nekim sezonama za nama.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by slanobarac »

Ne razumem sad ni ovog Rastavca. Zadovoljan je pogotovo finišom kada smo jurili pobedu. Čoveče što nisi tako jurišao na početku a ne sto puta lopta nazad golmanu? Akcije nam traju dva minuta dok ne pređemo na protivničku polovinu a tad je već kasno za bilo šta. Ili ćemo da igramo fudbal ili igramo kao i pod Lalatovićem i Đorđevićem. Nema druge.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Turija »

Da li ce NN moci da igra i da li ce UN biti u kombinaciji sa Surdulicu?

@ slanobarac
Zato smo se i ovako raspisali na forumu.
Zasto tako ulazimo u utakmice, pa posle jurimo rezultat i strepimo za bodove? A, da damo u prvom poluvremenu npr. 2 gola, razbijemo protivniku iluzije o pobedi i sve bi bilo drugacije.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Srbendinho
Posts: 89
Joined: Thu Aug 08, 2013 10:56 pm

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Srbendinho »

Ред је да се прекине серија киксева против тимова против којих је Војводина фаворит. Неће бити лако без два можда и најважнија играча, али шта је ту је.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by slanobarac »

Turija wrote: Tue Aug 23, 2022 10:58 am Da li ce NN moci da igra i da li ce UN biti u kombinaciji sa Surdulicu?

@ slanobarac
Zato smo se i ovako raspisali na forumu.
Zasto tako ulazimo u utakmice, pa posle jurimo rezultat i strepimo za bodove? A, da damo u prvom poluvremenu npr. 2 gola, razbijemo protivniku iluzije o pobedi i sve bi bilo drugacije.
Iskreno ja se ne sećam kada smo mi imali taj "ubilački gen" da protivnika trpamo dok nam ne dosadi. Kao što blizanci rade. Ali to je možda i do našeg mentaliteta? Uvek se zadovoljimo vođstvom i obda ga branimo umesto da protivnika bacimo u konopce.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Turija »

slanobarac wrote: Tue Aug 23, 2022 11:28 am
Turija wrote: Tue Aug 23, 2022 10:58 am Da li ce NN moci da igra i da li ce UN biti u kombinaciji sa Surdulicu?

@ slanobarac
Zato smo se i ovako raspisali na forumu.
Zasto tako ulazimo u utakmice, pa posle jurimo rezultat i strepimo za bodove? A, da damo u prvom poluvremenu npr. 2 gola, razbijemo protivniku iluzije o pobedi i sve bi bilo drugacije.
Iskreno ja se ne sećam kada smo mi imali taj "ubilački gen" da protivnika trpamo dok nam ne dosadi. Kao što blizanci rade. Ali to je možda i do našeg mentaliteta? Uvek se zadovoljimo vođstvom i obda ga branimo umesto da protivnika bacimo u konopce.
Imali smo taj mentalitet kad je Toza bio trener.
Hajduka smo razbili u Splitu 4:1. I na svakoj u NS u prvom poluvremu protivnik je imao da ,,drzi gace", a liga bila neuporedivo jaca. Dobro, i ekipa nam je tada bila neuporedivo bolja.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by slanobarac »

Sećam se, kako ne ali nismo baš mleli. Imali smo i par kikseva kući ali za ovo vreme je to bio atomski fudbal. Lepota i sloboda igre ispred taktike i fizike. To je bilo vreme Krojfa i totalnog fudbala gde smo mi ličili na takvo nešto sa Bobetom i Zvoncetom. :lala:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Voja »

Ne vidim ni jedan jedini argument na strani Radnika!!! A sto mi igramo u cetvrtak? Vezbamo evropski termin ili?
Image
User avatar
Maki
Posts: 1112
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Maki »

Vidakova i Kabića od prvog minuta i ima da gledamo goleadu.
Potpuno sam uveren u pobedu od 4-5 golova razlike.
Taxista
Posts: 119
Joined: Mon Jul 25, 2022 7:03 pm

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Taxista »

Voja wrote: Tue Aug 23, 2022 1:51 pm Ne vidim ni jedan jedini argument na strani Radnika!!! A sto mi igramo u cetvrtak? Vezbamo evropski termin ili?
Tako je Mocart smislio :x
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Voja »

Taxista wrote: Tue Aug 23, 2022 2:02 pm
Voja wrote: Tue Aug 23, 2022 1:51 pm Ne vidim ni jedan jedini argument na strani Radnika!!! A sto mi igramo u cetvrtak? Vezbamo evropski termin ili?
Tako je Mocart smislio :x
Jel on jos ziv? Sta se sad i on petlja u nasu ligu!? :mrgreen:
Ako se ne varam Radnik nam je nejvernija musterija,samo su nas pod Slavoljubom uspevali iznenaditi (ispravite me ako gresim),a jos sad i nas (Gaga) co`ek tamo :mrgreen: A i 19h je lep termin za ovo vreme,bice sveze,a opet pod reflekotirma
Image
Duplof
Posts: 862
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Duplof »

Ja pobedu, po prvi put ove sezone, ne dovodim uopšte u pitanje, samo me brine kakav će teren biti, da ne dođe do, daleko bilo, povreda. Kao što je neko napisao gore, Vidakov i Kabić moraju početi ovaj meč, em zbog povrede Nikolića i crvenog Simića, em jer je protivnik koji sigurno ide u niži rang! Termin, četvrtak 19h, kao da igramo u Holandiji, a ne u Surdulici protiv Radnika :)
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Karlsson »

Bez Simića, Nikolića i Malbašića. Tri udarne snage u napadu. Dakle neko će morati od igrača sa klupe i momaka da se istakne. Zajebano jako.
Locked