8. kolo: Radnik - VOJVODINA 1:1 (1:0)

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9892
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Voja »

Gledajte na ovo sa vedrije strane... bar za vikend necemo izgubiti bodove :mrgreen:
Image
User avatar
021
Posts: 859
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by 021 »

Ono što najviše zabrinjava je opšte mrtvilo u ekipi, odsustvo žustrine i gladi za pobedom. Prilično razočaravajuće. Ispali smo iz ritma, neophodno je podići motivaciju i razbiti ovu lošu seriju, jer dolaze teži protivnici.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9892
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Voja »

021 wrote: Thu Aug 25, 2022 8:05 pm Ispali smo iz ritma
Nista licno,al ja se ritma ne secam...
Image
ssnigd
Posts: 3423
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by ssnigd »

Razbili su nam momentum sudije sa ucestalim greskama i odlozena tekma sa ciganima.
Zukic nije igrac za Vojvodinu, a igra nam 90min. Milosevic je zelen, morao je i Vukcevic u igru umesto Zukica. Lazarevic je mogao do kraja, Bjekovic nista nije doneo. Baraye nema snage za vise od 45min fudbala.

Djordjevic ako bude imao asistenciju ove sezone sa svoje strane, smatracu da ulazimo u ligu sampiona.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9892
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Voja »

Pera Centar wrote: Thu Aug 25, 2022 7:25 pm Sta je u glavi ovog Rastavca, pa vadi Vidakova? Jos jedan trener filozof koji ne voli centarfore.
Moje misljenje: Vidakov je novi Nemanja Bilbija. Nece se naigrati u Vosi,a kako bude stario naletece na ekipu sa kojom ce biti kompatibilan i bice glavna lokalna zvezda
Image
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by naseljekolumbija »

Једини играчи које бих задржао из првих 11 су штоперски пар и Барајевац(али ми и он полако иде на живце)
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9892
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Voja »

Ako bude sve po protokolu,Partizan nam verovatno bezi vec 4 boda ili jedan... uglavnom,nemamo prednost
Image
Istocno stajanje
Posts: 550
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Istocno stajanje »

Auuu, zar je moguce da smo ovako lak raspored prokockali...
Bukvalno vec sada je izgubljena sezona, moze da nas spasu samo ozbiljna pojacanja!
User avatar
Turija
Posts: 10802
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Turija »

naseljekolumbija wrote: Thu Aug 25, 2022 8:14 pm Једини играчи које бих задржао из првих 11 су штоперски пар и Барајевац(али ми и он полако иде на живце)
Ja ne bih zadrzao stoperski par, vec samo jednog. Ovaj drugi ( Jelicic) kad dobije loptu, mene ' vata jeza ( kao Rockov kad ju je dobijao).

Treba mnogi da razduze opremu, kad se vrate u Novi Sad.
Mogu ostati u prvih 11 golmani, Traore, Topic, NN, Simic i Baraj (jedno poluvreme). Ostali starteri na klupu, zajedno sa procenjenim perspektivnim mladim igracima, tipa Kabic, , Milosevic, mozda Bjekovic i videti sta imamo od mladjarije, koje do sad nismo videli na terenu.
Kondicione trenere propitati za minuli rad.
PS
@Deep ne treba tebi da stradaju zivci, zbog ovakvih antitalenata, ne samo na terenu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1431
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Uvek sa tobom »

Као што сам се и бојао. Највише ми је данас на живце ишао Барај са лежањем оним, а шета се по терену глуми неку звезду, а сем оног слободњака против Младости ништа нисмо од њега видели до сад.

Прокоцкали смо смешан распоред, као што сам рекао 3. место нам је пуна капа.

Едит: Стварно ни ја не знам због чега мисмо напали са два нападача, резултат 1:1 играмо са последњим тимом на табели, па кад онда ако не сад.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9892
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Voja »

Ajd neko od vas strucnijih da me uputi koji je to sistem kojem tezi nas trener!?
Ja sam toliko glup da jednostavno ne umem da prepoznam sta mi igramo.

Spominje se Satara... za koji sistem nam on treba,kad sve sagledam stoperi su nam najpouzdaniji deo tima. Spominje se Radoja!? Za koji nam on sistem treba,jer Topic generalno nije ispod proseka. Spominje se Cumic? Za koji sistem? Doveli smo Malbasica... za koji sistem? Prica se o jos jednom mladom igracu... za koji sistem?
A i ako nam dodje desetka,za koji sistem?Jer smo cele pripreme odradili igrajuci bez desetke.

Ja da sam trener rekao bih "slusaj moj sistem je 3-5-2 i hocu igrace za taj sistem,igracemo moderan fudbal i ako ne mogu neki dobri fudbaleri,daj bar prosek,ali ja furam taj sistem",a ne imam svoj sistem,a vi dovedite sta se ponudi klubu,pa cemo im naci nekako poziciju i mesto
Image
milancl
Posts: 485
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by milancl »

Bez imalo ironije daću jedan savet stručnom štabu: Kad imamo korner, samo izbaciti loptu u aut kod korner zastavice i nek izađu svi u visoki presing, možda nekad nešto uradimo.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
Marko93
Posts: 555
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Marko93 »

Pa sistem da u isto vreme vijamo pobedu ali i cuvamo rezultat :D :D :D .Nek mi strucnjak Rastavac objasni zasti izlazi zadnji vezni i ne ulazi napadac jel se mi to branimo protiv neugodne surdulice
User avatar
Maki
Posts: 1177
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Maki »

Tako je, Baraja bih vratio odakle je došao! Doveli smo ga da napravi razliku, nije on klinac da ga trpimo. Traore bar ore teren.
Ne znam ni čemu forsiranje Miloševića u situacijama kada se juri rezultat. To nije pedagoški!
Kabića ne dam! Dečko nije ni prošao pripreme zbog mononukleoze i za njega je poluvreme maks. Zašto ga Rastavac nije zamenio na poluvremenu?
Vidakov i Nešković razočarali.
Najveći krivac je Rastavac. Gde nestade igra iz prva tri kola? Čak i kod raspalog Đorđevića (o Gagi kome nisu dali ni da odradi pripreme da ne govorimo) smo igrali lepršavije od ovoga što sada gledamo.
Izgubili smo bodove od ekipa koje ne mogu da nas pobede ni u ludilu. Pazi, ne možeš da pobediš, a ne možeš ni da izgubiš.
User avatar
Turija
Posts: 10802
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 8. kolo: Radnik - VOJVODINA, četvrtak 18h

Post by Turija »

Vojo, nisam strucan, ali vidim na sta licimo ( sto napisao Marko: vijamo pobedu, a cuvamo rezultat :roll: ). Sve linije su nam nekompletne.

Zasto npr Satara?
Zato sto moze mnogo centarsuteva da izbaci ispred nasih golmana, visok je i kak u duelu, a moze i da da gol iz prekida, koji nam je katastrofa ( kako je napisai @ milanci: bolje da izbacimo loptu iz korneta u aut i uradimo presing na odbranu).

Zasto Radoja?
Da mozemo da brzo prenesemo loptu preko nase polovine, da moze jos neko da skoci na centarsut i pomogne Topicu u napredovanju ( i da ne gledam vise Zukica na terenu).

Zasto npr. Cumic?
Zato sto je brz, prodoran i mlad, a ima ino iskustvo.
Baraj, stvarno nervira, jer glumi zvezdu bez pokrica. Jos traje prelazni rok i moze da menja klub, ako je nezadovoljan, kao i svi ostali koji nisu za Vosu. Samo ne znam ko bi ih hteo?

PS
Mi smo bez NN i Simica tim za borbu za opstanak u ligi.
Ja ne mogu da verujem koliko smo individualno i kolektivno tehnici i takticki ispod svakog nivoa.

Taj Spasic iz Surdulica je odlican centarfor. Ne zbog danasnje partije, zapao je on meni za oko jos ranije, ali nisam ga dovoljno pratio.
Last edited by Turija on Thu Aug 25, 2022 9:31 pm, edited 2 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked