7. kolo: VOJVODINA - Mladost 1:1 (0:0)

User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Turija »

@Forza Vosa
Potpisujem sve od 1-6.
O tome treba najozbiljnije da razmisli Struka i nesto hitno ucini.

Takodje se slazem i sa postom @021 da cemo izgubiti Nikolica, zbog postavke igre.
NN je sklon povredama i centarfor je koji ne treba da se rve sa protivnickim stoperima, vec da napravi potez i izbaci nase napadace u gol sansu.
Za ulogu klasicnog centarfora je daleko bolji Vidakov, pa i Milosevic. Snalaze se dobro u napadanju prostora u protivnickom sesnaestercu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3839
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Sun Aug 21, 2022 9:57 pm
Deep Purple wrote: Sat Aug 20, 2022 8:24 pm Utakmicu ću prokomentarisati sutra mislim da sad ne bih mogao ništa objektivno i konstruktivno da napišem, jako sam izrevoltiran.
Pocecemo mec u Surdulici,a ti neces dati komentar :mrgreen:
A bas gorim da saznam ko te emotivno rascepio... sudija,rezultat,igra!?
Cekamo te ko Partizanovci Zeljka Pantica :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A generalno,ne treba sve gledati kroz crne filtere... dodali smo jos jedan bod,nismo jos porazeni,jos uvek se prica o Vosi...
A opet... imamo i jedinstveno priliku da budemo prvi tim kojeg je Gaga Radojicic sa Radnikom pobedio :mrgreen:
Veruj mi Vojo uđem na forum, krenem da čitam i toliko sam skenjan od juče da posle dve tri rečenice samo izađem sa foruma a ne da još sklepam nešto. Bolje da preleži ovo još malo pa da ostavim neki konstruktivan komentar nego da izleti iz mene defetizam i cinizam dopunjeni dobro dozom pesimizma a to nam u ovom trenutku nije potrebno. :cheers:
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Dragojlo »

021 wrote: Sun Aug 21, 2022 8:39 pm Na kraju nas je Nikola Simić spasao poraza. Ispostavlja se da je dovođenje Carevića bilo bacanje para.
Ooooo, božeeee.... :|
User avatar
Milan
Posts: 4156
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Milan »

borrissey wrote: Sat Aug 20, 2022 10:57 pm Ljudi, sad hladne glave (iako je teško nakon ovakve utakmice). Ali, stvarno su komentari ovde "od sjaja do očaja i nazad". Nit smo briljirali prve mečeve, nit smo sad odigrali tako loše. Stvar je u tome da mi nismo TOLIKO bolji da možemo da se šetamo kroz našu ligu uz ovakvo sramotno suđenje. Igrali smo sat vremena sa igračem manje i bili za klasu bolji rival. Pogledajte snimak, imali smo tri, četiri mrtve šanse iz koje bi neko iolle iskusniji zabio bar gol ili dva. Opet, naravno da su potrebna pojačanja, Radoja je Mesi lično za našu ligu i bilo ko od štopera da dođe (ne sećam se tog Šatare, ali deluje da nije loš), samo ovaj Kopitović da razduži dres, da ga ne gledamo više. Evropa je realan domet i treba razigravati klince umereno i konstantno, jer se očigledno samo sa njima ne može postići rezultat koji želimo. Drugim rečima, ne može i ovce i novce.

Klub mora da se oglasi saopštenjem, jer onaj drugi žuti karton je stvrno sramota za sudijsku profesiju.



Slažem se sa napisanim. Uvek sam za kritiku i prednjačim u njoj oduvek, ali mi nije jasan ovoliki defetizam nakon dve zadnje utakmice i padanje u depresiju, nedolazak na stadion… Možda bi za to najviše trebalo okriviti upravu. Oni su ti koji su svojim izjavama usadili nerealna očekivanja većine nas. Potpuno bespotrebno. Ćuti i radi, budi skroman dok ne zaslužiš da se malo kurčiš. Ja ne očekujem ništa epohalno u naredne dve sezone i samo se nadam stabilizaciji kluba i postavljanju nekih temelja koji se neće sprati sa prvom jačom kišom.

Neki već počeli da sumnjaju u Rastavca. Pa da l’ ste ljudi realni?! Treneru treba vreme, baš kao i novoj upravi i ekipi. Ne zaludjute se da su dovoljne jedne pripreme. Oduvek sam se zalagao da dovedemo valjanog trenera i damo mu odrešene ruke bar dve-tri godine. Bez toga ne ide.

Trpeli smo raznu gamad u klubu, pa hajde da vidimo šta su ovi u stanju da urade. Bar neke stvari su se pokrenule sa mrtve tačke i konačno imamo bar neki puls. Nemojmo (još uvek) širiti negativnu energiju.

Što se same utakmice tiče, ja sam bio tužan, ali i zadovoljan što smo celo drugo poluvreme pokušavali da dodjemo do pobede sa igračem manje(!). Topića sam energično kritikovao, ali mi je zadnje dve utakmice ostavio vrlo dobar utisak. Kao da se ubrzao, pokretniji je i slobodniji u igri. Baraje mi se ne dopada u smislu halavosti i nedovoljnog zalaganja - juče je bio savršen primer Simića koji gubi loptu na protivničkoj polovini, kida se da stigne igrača i na kraju mu oduzima loptu, dok u identičnoj situaciji Baraje samo stane i boli ga patka.

Kopitović zalutao na teren.


gospodinFKV wrote: Sat Aug 20, 2022 7:59 pm Vidakov dve izgledne sanse masi. Tako se ne koristi sansa da dobijes vise minuta.

Ono što sam juče od njega video ne obećava ni najmanje i bojim se da od njega neće biti ništa. Da, 20 minuta mi je bilo dovoljno da ga ošacujem.


Kabić bi morao dobiti mnoooogo veću minutažu, ali mu skrenuti pažnju da ne mora u svakoj akciji da se dokazuje. Ima jako lepu kontrolu lopte i možda bi njega trebalo probati na poziciji sa koji bi pokušao da poveže sredinu sa napadom.


Budite mi dobri i pozitivni… :lala:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3839
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Deep Purple »

Ovako ova utakmica mi je otklonila neke dileme a to je da nam je klupa izuzetno precenjena.

Video sam u par postova da se ide čak dotle da se trener menja?!?

Da li smo hteli kao trenera Slaninara još i da je sa nekim cv-em?

Jesmo i dobili smo ga a malo je takvih danas možda na prstu jedne ruke mogu da se izbroje.
Hajde da ga ne potrošimo odmah već da mu damo malo više kredita i da ga istrpimo malo jer je pre svega ovo jedan proces koji traje.

Trener radi sa ovim igračima svaki dan i valjda vidi ko je kakvog kvaliteta i ko koliko treba minuta da dobije. Mi vidimo samo mali delić svega toga kada istrče na teren dok on radi sa njima svaki dan. Naravno desi se da se trener ogreši o nekoga i da taj neko proigra na nekom drugom mestu.

Mislim čitam o nekim pozitivnim stvarima koje je Vidakov napravio juče i pitam se da li sam ja lud? Pa onaj Vukčević ništa gore partije nije pružao od onoga što je Vidakov juče odigrao pa su ga ljudi razapinjali a i iz težih pozicija je dao nekoliko golova.
Mi imamo sigurno neki sindrom gde kada vidimo nekoga ko je mlad po prvi ili drugi put na terenu mi i negativne stvari pretvaramo u pozitivne.
Zukić da je odigrao kao što je Vidakov sinoć bila bi rafalna paljba po njemu. Verovatno da utakmica nije išla tokom kakvim je išla Vidakov ne bi ni minut dobio kao ni Vukčević i verovatno nemaju kvalitet za Vojvodinu i najbolje i za jednog i za drugog je da idu negde gde će da igraju. I naš SD je rekao da Vidakov i pored golova u PLS nije pravio razliku na terenu, mislim najsrećniji na svetu bih bio da momak postigne 15 golova i razuveri me, šteta što se i juče nije upisao u strelce i sebi kupio neke dodatne minute.
Dosta više sentimentalnosti , ili možeš ili ne možeš da doprineseš i kraj priče.

Nervira me što smo od svakog rivala bili bolji (Kolubara diskutabilno) i što i kad stvarno tromo pokrećemo napade mi ulazimo u gol šanse i teško ih pretvaramo u golove. Onih prvih pet minuta drugog dela su bili stvarno odlični ali razumljivo je da se ekipa povuče nakon datog jer igramo sa igračem manje. I apsolutno razumem @Voja jer me slične stvari izbacuju iz takta jer ova ekipa može i mora brže i ima kvalitet da melje protivnik, mora mnogo bolje da se ulazi u mečeve.

Moramo brže da igramo i ova ekipa ima potencijala za to. Nije smak sveta, još uvek smo bez poraza, treći smo sa utakmicom manje od TSC-a i istim brojem bodova, biće ovo duga sezona. Nego boli što smo mi vrlo lako mogli da imamo i maksimalan bodovni saldo a prosuli smo šest bodova ali za prosutim mlekom se ne plače.

Kabić je dečko kvalitet i igrač za lige petice samo da ga zdravlje posluži jer ima sve što se na zapadu ceni i ako bude dovoljno radio vratiće mu se.

Suđenje ne želim da komentarišem ali smo i sami krivi što nismo rivala otvorili ranije ali opet…

@Turija Vreme će nam pokazati oko kvaliteta klupe ali ja sam ubeđen da su mnogi jako precenjeni a i mislim da broj minuta koji dobijaju idu u prilog tome. Kabakadabra (ako može Zuka Bazuka može i ovo :mrgreen: ) će izvesno dobijati minute jer ima kvalitet i tjt. Prosto i jednostavno, ko koliko zasluži toliko će minuta da dobije a Rastavac ika odrešene ruke niko mu ne određuje minute, ko će da igra i sl…

@Voja Bilo je jače od mene i otkucao sam sad :D
A i hvala ti što si me uporedio sa Pantićem još da me uporediš i sa Tegeltijom i da deaktiviram nalog :frown: :greenbutt:

Ovo je veruj mi napisano k’o da sam pod tabletama za smirenje jer da sam juče ili u toku današnjeg dana kucao mislim da bi bilo ovo :

Image
User avatar
Maki
Posts: 1112
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Maki »

Ove godine 3 3 0 = 12 bodova, gol razlika 10:3
Prošle 3 2 1 = 11 bodova (igrali protiv oba blizanca!), gol razlika 8:5

Ako znamo da smo tada izgubili 0:2 od Partizana, a da je ove godine Simić dao dva gola više, čak nam je i gol razlika ista.

Toliko o nemanju sreće, lošem suđenju, dobroj igri, odličnoj upravi, treneru, sportskom direktoru i pojačanjima.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3839
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Deep Purple »

Maki wrote: Mon Aug 22, 2022 12:30 am Ove godine 3 3 0 = 12 bodova, gol razlika 10:3
Prošle 3 2 1 = 11 bodova (igrali protiv oba blizanca!), gol razlika 8:5

Ako znamo da smo tada izgubili 0:2 od Partizana, a da je ove godine Simić dao dva gola više, čak nam je i gol razlika ista.

Toliko o nemanju sreće, lošem suđenju, dobroj igri, odličnoj upravi, treneru, sportskom direktoru i pojačanjima.
“Teoretski ljubav lepo zvuči , malčice je drukčije u praksi.”

Prošle sezone ne znamo kako smo izvukli 11 a ove ne znamo kako nismo izvukli 18. Ko to ne vidi, džabe i da mu se crta. Ništa upereno ka tebi, samo jednostavno mislim da smo mnogo ozbiljniji ove godine i da je više razočarenje na forumu jer smo svesni da imamo kvalitet a prosipamo bodove na “ovakve i onakve” načine i častimo protivnike.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9679
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Voja »

Maki wrote: Mon Aug 22, 2022 12:30 am Ove godine 3 3 0 = 12 bodova, gol razlika 10:3
Prošle 3 2 1 = 11 bodova (igrali protiv oba blizanca!), gol razlika 8:5

Ako znamo da smo tada izgubili 0:2 od Partizana, a da je ove godine Simić dao dva gola više, čak nam je i gol razlika ista.

Toliko o nemanju sreće, lošem suđenju, dobroj igri, odličnoj upravi, treneru, sportskom direktoru i pojačanjima.
Kao sto sam milion puta vec pisao meni bodovi apsolutno nista ne znace,pa sad kad bolje razmislim mozda su mi zato i sudijske greske manje bitne nego vama,al da si se ti NAMERACIO bogme jesi :mrgreen:
Neki licni interes ili? :)
Image
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Turija »

Vojo, na kakav licni interes sumnjas kod @Maki?
Ima ga kao npr. ti, ja i bilo koji drugi forumas ovde. Covek je samo izvukao trenutni saldo i uporedio sa proslogodisnjim.

Problem je sto su se svi u Klubu uspavali na imaginarno stvorenim lovorikama, a realnost je surova i tacna od 1-6, kako je napisao Forza Vosa i drugi forumasi. Nije cudo sto su @ Deep, ja i mnogi drugi duboko razocarani. Da su svi klubovi odigrali sve svoje utakmice, koji bi bili na tabeli? Sada nas samo vara trenutno 4. mesto.

Ceo Klub treba probuditi realnom kritikom, jer smo sve utakmice igrali sa protivnicima iz drugog dela tabele, a rezultat mrsav.
Stvorili smo prilican broj sansi na neki individualni kvalitet, ali svi nasi igraci traze loptu u noge, niko nece da trci u prazan prostor.

Da li cemo moci da stvorimo te sanse sa takvom igrom i drzati loptu u posedu, kad dodju kvalitetniji protivnici i kako ce delovati nasa rupicasta odbrana tada? Da li ce tada biti i drugo poluvreme kao do sada prvo?

O tome se radi. No, hajde da damo vreme svima u Klubu do tih utakmica, pa da vidimo da li je optimizam sa pokricem ili treba ovom timu jos minimum 3 pojacanja?

Slazem se da je potrebno vreme da se ekipa uigra, ali protiv timova iz drugog dela tabele, mora da se osvoji vise bodova i za ovaj period, jer samo bodovi vode u Evropu.
Drzanje lopte u nogama i posed je lep za oko, ali ako je neefikasan i neefektivan iluzija je dobrog fudbala.
Zato, za nas forumase, potpuno je na mestu izjava Murinja koju je @Deep okacio.

Nadajmo se boljem, ali da bi se to desilo, mora se i bolje i vise raditi.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3839
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Deep Purple »

Moram još neko svoje razmišljanje da iznesem, nama po mom trenutnom mišljenju uopšte ali uopšte u ovakvom igračkom kadru ne treba desetka. Već jedan igrač koji će igrati zajedno u napadu sa Nikolićem a meni jedno ime pada na pamet a to je Lukić. Imali bi dva spica koji igraju timski a kadri su da imaju 10+ golova i asistencija. I treba nam vezni tipa Drinčić, koji će da diktira tempo utakmice (znam dosadan sam). Zamislite samo napad u kome imaš igrače kao što su Simić, Malbašić, Lukić, Nikolić, Baraj i Kabić tu svaki igrač može da ima slobodu na terenu i da svojim kretanjem otvara prostor, da se spušta po loptu, da gradi napad, da ima fluidnosti, da protivnik ne zna šta da očekuje itd itd. A za takvo nešto ti i treba vezni igrač koji diktira tempo, koji unosi sigurnost itd. Ako Radoja dođe to može biti on mislim on bi bio idealno rešenje, kec na deset ali ja pričam i o igračima sa manje kvaliteta koji bi doneli to što nama treba.

Sa takva dva igrača mi bi imali fantastičnu ekipu za naše uslove a ne toliko skupu kad vidimo koliko neke ekipe plaća sa EX YU područja.
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost 1:1 (0:0)

Post by Turija »

Da, Radoja bi bio ta prva kopca i to sto nema Topic.

Da ne sanjamo o desetki, slazem se da bi spic tipa Lukica ( ja jos uvek verujem da dosta tome moze da odgovori i Vidakov, barem u nasoj ligi), a Kabic svakako u napadu, ne kao vezni (iako ima dobru tehniku), jer nema igru u oba smera.

Ja zeljno cekam da vidim tog drugog Nikolica i da li sa njim dobijamo to sto nam fali?
Kakva je povreda u pitanju, kad toliko dugo traje oporavak i jos nije u treningu?

A, taj treci bio bi npr. Satara.
Mora stoperska linija da se pojaca obavezno. Traore -Satara i N. Simic ne mora da izlazi na centarsuteve.A, po onomad vidjenom, mozda mu ni to vise nije velik problem?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost 1:1 (0:0)

Post by Krle »

Nešto me zeza postovanje, gube mi se postovi, pa sam imao vremena na miru da iščitam sve. Rezime: jeste da smo prosuli bodove, jeste da mašimo (stara boljka) ono što se ne sme promašiti, ali porediti ovo i ono prethodne sezone je u najmanju ruku maliciozno.
Ubismo se ovde od pisanja da nam rezultat nije važan, već igra i stav igrača, a sad kad to imamo, sad kukamo kako prosipamo bodove. Igra nije fenomenalna, ali je ogroman iskorak u odnosu na ranije (videti pod statistika, da ne bude da je lični utisak).
I ne sme se lako otpisati uticaj suđenja, od početnog Simovića, do poslednjeg Tomića. Klipove nam guraju u točkove i još nam se cinično cere u lice.
Sve u svemu, podrška ovom timu, stručnom štabu, uprava bi morala da stane u zaštitu kluba, a plasman je važan jedino u kontekstu Evrope.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Maki
Posts: 1112
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost 1:1 (0:0)

Post by Maki »

Turija, tako je, hvala!
Prošli put sam rekao da je nerešeno protiv Kolubare bruka u rangu petarde protiv Zvezde. Ovo je bilo još gore.
Svi smo razočarani.
Pogledao sam start od prošle sezone, koji nije bio uopšte loš, a znamo kako se završilo. Naravno, lepota igre kod Đorđevića i Rastavca su neuporedive. Ali, neuporedivi su i budžeti i partijska podrška.

Vojo, tako je, nameračio sam se na ljude bliske upravi koji ovde pišu hvalospeve, to je očigledno. Kako ih još prepoznajem? Tako što su se nameračili na izdanke naše škole. Posebno je targetiran Topić, najstandardniji naš igrač sa najmanje oscilacija. Pre toga se omalovažavao takođe pouzdani Devetak i kao svima je laknulo što smo ga udomili. Sada se gura priča kako su naši najveći talenti premladi za prvi tim, ali su zato dobri za prodaju. Kada su u pitanju „pojačanja“, nikada ih nećete čuti da kažu lošu reč.

Ne navijam za Vojvodinu zbog rezultata ili estetike igre, već navijam kao što svaki roditelj navija za svog sina, ili sestra za brata. Čista emocija lokalpartriotizma. Volim Vošinu istoriju, volim neke njene identitete, koje možda drugi Slaninar ne preferira. Recimo, ne podnosim strance ili BG blizance u ekipi osim ako ne doprinose rezultatu i ugledu kluba, kao što su nekad bili Apija ili Šestić. Ako nije bio reprezentativac svoje zemlje, makar bivši, ili u mlađim kategorijama, takav je čist promašaj u oba trenda, rezultatskom i identitetskom. Ukusi su različiti, ali ovo što pričam je i do racija.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9679
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost 1:1 (0:0)

Post by Voja »

Maki wrote: Mon Aug 22, 2022 9:30 am Vojo, tako je, nameračio sam se na ljude bliske upravi koji ovde pišu hvalospeve, to je očigledno. Kako ih još prepoznajem? Tako što su se nameračili na izdanke naše škole. Posebno je targetiran Topić, najstandardniji naš igrač sa najmanje oscilacija. Pre toga se omalovažavao takođe pouzdani Devetak i kao svima je laknulo što smo ga udomili. Sada se gura priča kako su naši najveći talenti premladi za prvi tim, ali su zato dobri za prodaju. Kada su u pitanju „pojačanja“, nikada ih nećete čuti da kažu lošu reč.

Ne navijam za Vojvodinu zbog rezultata ili estetike igre, već navijam kao što svaki roditelj navija za svog sina, ili sestra za brata. Čista emocija lokalpartriotizma. Volim Vošinu istoriju, volim neke njene identitete, koje možda drugi Slaninar ne preferira. Recimo, ne podnosim strance ili BG blizance u ekipi osim ako ne doprinose rezultatu i ugledu kluba, kao što su nekad bili Apija ili Šestić. Ako nije bio reprezentativac svoje zemlje, makar bivši, ili u mlađim kategorijama, takav je čist promašaj u oba trenda, rezultatskom i identitetskom. Ukusi su različiti, ali ovo što pričam je i do racija.
Hvala na odgovoru,prijaju mi ovakvi postovi posle kojih je tvoje pisanje lakse shvatljivo.Nadam se da u mom pitanju nisi video nikakvu zlu nameru!?
Image
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1462
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Neizlecivi »

Deep Purple wrote: Mon Aug 22, 2022 12:45 am Prošle sezone ne znamo kako smo izvukli 11 a ove ne znamo kako nismo izvukli 18. Ko to ne vidi, džabe i da mu se crta. Ništa upereno ka tebi, samo jednostavno mislim da smo mnogo ozbiljniji ove godine i da je više razočarenje na forumu jer smo svesni da imamo kvalitet a prosipamo bodove na “ovakve i onakve” načine i častimo protivnike.
Slazem se sa tobom od reci do reci.
Previse ljudi pljuju i previse ocekuju od mesec dva rada. Ako neko ne vidi pomak u igri, kako mu objasniti bilo sta? Da nismo sakaceni od strane sudija, imali bi makar 5 bodova vise.
Locked