7. kolo: VOJVODINA - Mladost 1:1 (0:0)

Locked
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2681
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

7. kolo: VOJVODINA - Mladost 1:1 (0:0)

Post by Grof Žekula »

После, како НН каже, неуспеха против Колубаре, већ у суботу поправљамо ствари у мечу са Лучанцима!
Највеће појачање биће повратак Раставца на клупу и старт Малбашића на терену.
Без потцењивања, али и траћења времена као у Лазаревцу - од старта играти, не чекати да само прође први део утакмице!

ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ:
https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Vesti ... -deci.html

О картама:
https://www.fkvojvodina.rs/prvi-tim/prodaja-ulaznica/


ФКВ - Младост (Л) 1:1 (0:0)
1:0 - Николић 55' (пенал)
1:1 - Бојовић 68'


Изваштај са утакмице - https://superliga.rs/sezone/2022-23/match/3472
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9754
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Voja »

Samo petarda (5 datih golova) ponovo moze da nas vrati u fokus medija i javnosti!!! Treba krenuti od prvog sekunda i ne zaustavljati se,povratiti poljuljano poverenje navijaca. E sad jedna zanimljivost,Mladost je u prvih 6 kola uvek prva primala gol,a posto mi uvek idemo uz onu stvar,ne bi me iznenadilo da Lucani povedu
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3532
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by slanobarac »

Ova i naredne tri su možda ključne utakmice. Potpuni uspeh tj. 12 bodova nam drži radnu temperaturu a sve ostalo vraća sećanje na našu staru dobru Vojvodinu.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9754
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Voja »

A sta nam to fali da udjemo u mec kao Makabi sinoc!? Zvezdana prvih 15 minuta centar nije presla
Image
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Dragojlo »

Voja wrote: Thu Aug 18, 2022 3:17 pm Samo petarda (5 datih golova) ponovo moze da nas vrati u fokus medija i javnosti!!! Treba krenuti od prvog sekunda i ne zaustavljati se,povratiti poljuljano poverenje navijaca. E sad jedna zanimljivost,Mladost je u prvih 6 kola uvek prva primala gol,a posto mi uvek idemo uz onu stvar,ne bi me iznenadilo da Lucani povedu
I da ga naravno, metne Bojović kao naš bivši igrač..... :whistler:
User avatar
Deep Purple
Posts: 3898
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Deep Purple »

Dragojlo wrote: Thu Aug 18, 2022 4:04 pm
Voja wrote: Thu Aug 18, 2022 3:17 pm Samo petarda (5 datih golova) ponovo moze da nas vrati u fokus medija i javnosti!!! Treba krenuti od prvog sekunda i ne zaustavljati se,povratiti poljuljano poverenje navijaca. E sad jedna zanimljivost,Mladost je u prvih 6 kola uvek prva primala gol,a posto mi uvek idemo uz onu stvar,ne bi me iznenadilo da Lucani povedu
I da ga naravno, metne Bojović kao naš bivši igrač..... :whistler:
Ako se uzme u obzir šta je Topić izjavio ne bi me čudilo da postigne het-trik
User avatar
slanobarac
Posts: 3532
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote: Thu Aug 18, 2022 4:15 pm
Dragojlo wrote: Thu Aug 18, 2022 4:04 pm
Voja wrote: Thu Aug 18, 2022 3:17 pm Samo petarda (5 datih golova) ponovo moze da nas vrati u fokus medija i javnosti!!! Treba krenuti od prvog sekunda i ne zaustavljati se,povratiti poljuljano poverenje navijaca. E sad jedna zanimljivost,Mladost je u prvih 6 kola uvek prva primala gol,a posto mi uvek idemo uz onu stvar,ne bi me iznenadilo da Lucani povedu
I da ga naravno, metne Bojović kao naš bivši igrač..... :whistler:
Ako se uzme u obzir šta je Topić izjavio ne bi me čudilo da postigne het-trik
Da li to znači tri penala za Lučane?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Duplof
Posts: 876
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Duplof »

Bilo bi lepo da što više ljudi dođe na utakmicu u subotu, pre svega da podržimo momke što je više moguće i da pomognemo porodici Glavić što je više moguće! U kojoj god postavi igrali, bio Rastavac na klupi ovaj vikend ili ne, pobedu ja ne dovodim u pitanje! Lučani su, po meni, glavni favorit za ispadanje, što treba iskoristiti za sigurnu pobedu od 2-3 gola razlike.
E sad da postavim neka pitanja naglas. Prvo, zašto je termin utakmice u 17:55 kad je u to vreme i dalje nepodnošljivo za šetnju, a kamoli za igranje fudbala?! Razmišlja li se o zdravlju aktera na terenu, pa i onih na tribinama?! Zašto su obavezni reflektori kad se izbegavaju večernji termini u sred avgusta?! Drugo, primetio sam određeni pesimizam ovde na forumu nakon kiksa u Lazarevcu, nije mi jasno samo zašto? Ne prozivam nikog, daleko od toga, samo sam stava da ne treba sad dići ruke od odlaska na utakmice kad je najvažnije i dok ne počne loše vreme. Ne očekujem posetu kao na utakmici protiv Spartaka, jer nije atraktivan rival toliko, ali što nas više dođe time ćemo pokazati blizanačkim botovima i ostalima da nas ne mogu uzdrmati jedno loše poluvreme i loše suđenje! Lep pozdrav svima, vidimo se u subotu! Napred Vošo!!!
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9754
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Voja »

Duplof wrote: Thu Aug 18, 2022 5:23 pm Ne prozivam nikog, daleko od toga, samo sam stava da ne treba sad dići ruke od odlaska na utakmice kad je najvažnije i dok ne počne loše vreme. Ne očekujem posetu kao na utakmici protiv Spartaka,
Ja bod u Lazarevcu nisam proglasio za kiks,meni odavno vec bodovi nista ne znace,ali sam se razocarao slabim pristupom i konstantno sporim mecevima... Mislim meni Evropa i igranje tamo nista ne znaci ako ne igramo dobar fudbal. Tj.pre bih prihvatio da igramo najlepsi i najatraktivniji fudbal u zemlji u budemo 5.nego da igramo kao Grci na Evropskom i budemo pobednici takmicenja.

Sto se publike i posete tice vec sam i pre pisao da ce bez obzira na rezultate brojnots drasticno da opada,i da smo pobedili u Lazarevcu ne bih protiv Lucana ocekivao vise od 3000 ljudi. Najiskrenije bih voleo da me demantuju i dodje i 7-8000,ali cisto sumnjam,nema to veze ni sa klubom ni sa igrama
Image
CRD FCV
Posts: 1653
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by CRD FCV »

Duplof wrote: Thu Aug 18, 2022 5:23 pm Prvo, zašto je termin utakmice u 17:55 kad je u to vreme i dalje nepodnošljivo za šetnju, a kamoli za igranje fudbala?!
Термин је заиста јадан али треба напоменути да је најављено захлађење за 10 степени у односу на данас и сутра па ето биће повољна временска прилика за посету на стадиону.
2 бода изгубљена у Лазаревцу неће бити велик уколико се у суботу овери улога фаворита а такође и у колу након овога.
Не треба очајавати, биће и пораза и нерешених у овој сезони, битно је да не губимо утакмице у којој смо већ вижени као победници, што нас је често коштало у прошлости.
ssnigd
Posts: 3386
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by ssnigd »

Grof Žekula wrote: Thu Aug 18, 2022 12:31 pm После, како НН каже, неуспеха против Колубаре, већ у суботу поправљамо ствари у мечу са Лучанцима!
Највеће појачање биће повратак Раставца на клупу и старт Малбашића на терену.
Без потцењивања, али и траћења времена као у Лазаревцу - од старта играти, не чекати да само прође први део утакмице!

ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ:
https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Vesti ... -deci.html

О картама:
https://www.fkvojvodina.rs/prvi-tim/prodaja-ulaznica/
S obzirom i na humanitarni karakter utakmice u kojoj treba svi shodno svojim mogucnostima da ucestvujemo, apelujem i na klub da se celokupan prihod od prodatih ulaznica, ukljucujuci i troskove gigstixa, uplati porodici Glavic. Ako je negde navedeno, unapred se izvinjavam, mozda mi je promaklo.

Od utakmice ocekujem reakciju svih igraca i strucnog staba i sigurnu i ubedljivu igru i pobedu.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
lapo-lapo
Posts: 221
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by lapo-lapo »

Nista drugo ne dolazi u obzir nego pobjeda (ubedljiva)!
User avatar
Srbendinho
Posts: 92
Joined: Thu Aug 08, 2013 10:56 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Srbendinho »

Утакмица која се мора добити. Такве утакмице су по обичају најтеже.
ssnigd
Posts: 3386
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by ssnigd »

Bravo za upravu kluba sto se odrekla prihoda od prodaje karata. Klubu je to sica, a porodici u ovakvom trenutku svaka pomoc je dobrodosla.

Nadam se da ce biti ok vreme, pa da se skupi veci broj ljudi.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
lapo-lapo
Posts: 221
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by lapo-lapo »

https://www.fkvojvodina.rs/vosa-docekuj ... opotrebna/

Svakako treba pohvaliti bilo koji vid humanitarne pomoci i akcije u tom smislu su dobrodosle. Da li ce pomoci ili ne ne znam, ako nista nece odmoci!
Te unapred dobijene utakmice znaju da budu i nepredvidive, teske, mada ce se Mladost dobiti nekako sama od sebe. Oni su vec ozbiljan kandidat za nizi rang, ali nikoga ne treba potcenjivati...
Locked