6. kolo: Kolubara - VOJVODINA 2:2 (1:0)

Locked
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

6. kolo: Kolubara - VOJVODINA 2:2 (1:0)

Post by Grof Žekula »

Прескачући једно коло, јер је тај други ривал имао слабашни евро изазов, после четири уводне, доста добро и квалитетно одигране, утакмице, поново ћемо на гостовање, овога пута у Лазаревац.
Нећу трошити превише свог времена пишући увод за меч, када нема навијача Војводине који не очекује нови тријумф.
Малбашић је сада спреман, остали су радили, али и одморили, за викенд видели и сами шта значе деци нашег града, па очекујем да нашу суботњу "Колубарску битку" решимо негде на 2/3 утакмице и потом је приведемо мирно крају.
Само паметно и смирено, да окончамо поготком једну од прве две озбиљне ситуације пред њиховим голманом, биће довољно за поменуто.

Колубара - ФКВ 2:2 (1:0)
1:0 - Милојевић (п) 27'
1:1 - Симић 57'
1:2 - Николић 71'
2:2 - Марјановић 79'


Извештај са утакмице - https://superliga.rs/sezone/2022-23/match/3456
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 6. kolo: Kolubara - VOJVODINA, subota 19h

Post by Deep Purple »

Tri boda moraju po svaku cenu da se uzmu, da što pre nabijemo pobednički mentalitet i da se dobija kad se igra loše a sigurno će biti i takvih mečeva. Malbašič je trenirao dve nedelje sa ekipom, igrači su se još bolje uigrali, ko ke bio rovit sad je spreman, nadam se da Nikolić Uroš trenira sa ekipom i da će biti ekipi na raspolaganju jer na definitivno fali i malo kvaliteta na klupi. Mislim da pobeda u Lazarevcu ne bi trebalo da se dovodi u pitanje, nadam se nekom sličnom sledu događaja kao i u Nišu s’tim što bi bilo lepo da se otvori Kolubara još u prvom poluvremenu. I što da ne ako može i da se nastavi sa serijom mečeva bez primljenog gola.
Očekujem da Lazarevčanin reši Lazarevčane i da nastavi u sjajnoj formi. Bilo bi idealno ako bi mogli da se upišu Nikolić i Baraye u strelce zbog samopouzdanja ali da ne tražim previše, jedino su važna tri boda.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 6. kolo: Kolubara - VOJVODINA, subota 19h

Post by MiSmoFKV! »

Nisam ispratio Kolubaru do sada, ali ako neko jeste, kakav je bio sinjski dijamant - Vukušić Ante?
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 6. kolo: Kolubara - VOJVODINA, subota 19h

Post by Deep Purple »

MiSmoFKV! wrote: Wed Aug 10, 2022 11:16 pm Nisam ispratio Kolubaru do sada, ali ako neko jeste, kakav je bio sinjski dijamant - Vukušić Ante?
Pričao sam sa momkom iz Lazarevca i dotakli se fudbala i baš sam ga pitao za njega i kaže mi ni trećina onoga što je bio u Olimpiji, ozbiljan pad u karijeri.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 6. kolo: Kolubara - VOJVODINA, subota 19h

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Wed Aug 10, 2022 3:15 pm Mislim da pobeda u Lazarevcu ne bi trebalo da se dovodi u pitanje, nadam se nekom sličnom sledu događaja kao i u Nišu s’tim što bi bilo lepo da se otvori Kolubara još u prvom poluvremenu.
Na sta mislis Radnicki-Partizan,Radnicki-Gzira,Radnicki-TSC? :mrgreen: :mrgreen: :P
Mislim da ovo gostovanje moramo da shvatimo kao veoma,veoma ozbiljno.... Kolubara je po mom misljenju jedno 30% kvalitetnija od Kragujevcana,lepo su skockan takmicarski tim. Ono sto mene brine je sto im se golman Stanivukovic razbranio u ovoj sezoni,a kad se setim sta su sve skidali Petric i Manojlovic bilo bi previse da i treceg golmana u 5 meceva lansiramo medj najbolje golmane kola. Dobra je stvar sto mi se cini da im je Nikolic dobio crveni karton,pa ce ih to malo poremetiti,a sto se nase mreze tice mozda je ovo protivnik koji do sad ima najrznovrsnija oruzja iz kojih ce da "puca". Milos Filipovic po meni najopasniji njihov igrac,odlicno im se uklopio u ekipicu i Nemanja Milojevic,veoma opasan izvodjac prekida,dok je Vasilije Bakic jedan od boljih skakaca u ligi.Milos Djokic takodje nepredvidiv,Bek Jankovic ume ofanzivno da bude veoma dobar... umeju da budu ofanzivno nastrojeni,a odbrana im i nije nesto sto bi trebalo da nam predstavlja prepreku... jos ako napokon Stanivukovic ne bude imao dan,i pored nase lose realizacije za postignute golove ne brinem. Ali sto se primljenih golova tice ako ga ne primimo u Lazarevcu moje poverenje u nasu odbranu ce skociti mozda i za 100%.

Generalno svidja mi se kako Svabo vodi tu ekipicu i uz Spartak,Novi Pazar i Javor,Kolubara je jos jedini tim iz Super lige ciji fudbal volim da gledam. p.s.bio je tu i Metalac prosle sezone
Image
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 6. kolo: Kolubara - VOJVODINA, subota 19h

Post by Karlsson »

Kladionice nas baš nešto mrze i nisu nam naklonjene ove sezone.
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 6. kolo: Kolubara - VOJVODINA, subota 19h

Post by CRD FCV »

Karlsson wrote: Fri Aug 12, 2022 9:31 am Kladionice nas baš nešto mrze i nisu nam naklonjene ove sezone.
На нама је да то искористимо. Квота је у порасту већ два дана, да ли то имају неки "осећај" да ће нам Колубара бити први џелат ове сезоне или сметња као Спартак.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 6. kolo: Kolubara - VOJVODINA, subota 19h

Post by Deep Purple »

CRD FCV wrote: Fri Aug 12, 2022 6:06 pm
Karlsson wrote: Fri Aug 12, 2022 9:31 am Kladionice nas baš nešto mrze i nisu nam naklonjene ove sezone.
На нама је да то искористимо. Квота је у порасту већ два дана, да ли то имају неки "осећај" да ће нам Колубара бити први џелат ове сезоне или сметња као Спартак.
I protiv Radničkog iz Kg je bila 2.40
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 6. kolo: Kolubara - VOJVODINA, subota 19h

Post by Dragojlo »

Sjajna prilika da pobedom izbijemo na prvo mesto bar na nedelju dana, pošto su oni jazavci opet odložili utakmicu!! :greenbutt:
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 6. kolo: Kolubara - VOJVODINA, subota 19h

Post by CRD FCV »

Deep Purple wrote: Fri Aug 12, 2022 6:36 pm
CRD FCV wrote: Fri Aug 12, 2022 6:06 pm
Karlsson wrote: Fri Aug 12, 2022 9:31 am Kladionice nas baš nešto mrze i nisu nam naklonjene ove sezone.
На нама је да то искористимо. Квота је у порасту већ два дана, да ли то имају неки "осећај" да ће нам Колубара бити први џелат ове сезоне или сметња као Спартак.
I protiv Radničkog iz Kg je bila 2.40
И била је искоришћена :dance2:
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 6. kolo: Kolubara - VOJVODINA, subota 19h

Post by CRD FCV »

Има ли неке информације о стању терена тамо? Време је исто као и пре два викенда кад се играло у Крагујевцу
Marko93
Posts: 549
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 6. kolo: Kolubara - VOJVODINA, subota 19h

Post by Marko93 »

CRD FCV wrote: Sat Aug 13, 2022 1:11 pm Има ли неке информације о стању терена тамо? Време је исто као и пре два викенда кад се играло у Крагујевцу
Ako je vreme i teren isti obavezno Zuka Bazuka od prvog minuta
:greenbutt:
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 6. kolo: Kolubara - VOJVODINA, subota 19h

Post by Deep Purple »

Švaba pred utakmicu

Duplof
Posts: 862
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 6. kolo: Kolubara - VOJVODINA, subota 19h

Post by Duplof »

Pre svega, kao novi član foruma, želeo bih da pozdravim sve koji ovde pišu o našoj Voši!
E sad, malo o današnjoj utakmici. Mislim da neće biti lagano protiv Kolubare, neugodna su ekipa, pogotovo kod kuće, ali mi moramo da se pitamo i odnesemo 3 boda kući. Zanima me koliko je napad utreniran tokom ove pauze zbog odložene utakmice (a taj rival je odložio još jednu utakmicu, što je protiv pravila) i da nećemo mašiti zicere tek tako. Što je neko napisao gore, ako teren bude kao u Kragujevcu pre 2 nedelje, neka Zuka počne meč :D
Inače, Arena stavlja našu utakmicu na treći kanal, meč Napredak-TSC na četvorku, a na prvom programu rusku ligu iako sva tri meča počinju u isto vreme?! Očigledno je prvi kanal rezervisan isključivo za blizance.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Srbendinho
Posts: 89
Joined: Thu Aug 08, 2013 10:56 pm

Re: 6. kolo: Kolubara - VOJVODINA, subota 19h

Post by Srbendinho »

Много незгодно гостовање и потенцијално супер важна три бода у игри.
Од старта јако и нема бриге.
Locked