6. kolo: Kolubara - VOJVODINA 2:2 (1:0)

Locked
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 6. kolo: Kolubara - VOJVODINA, subota 19h

Post by Voja »



Moje saucesce porodici Stevanovic! :(
Image
User avatar
Turija
Posts: 10667
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: Kolubara - VOJVODINA, subota 19h

Post by Turija »

Vojvodinu ne respektuju ni ekipe, ni sudije, ni fudbalska organizacija i to je glavni problem, pored nase igre.

Ne samo sto nas ne respektuju, vec ostre onu stvar na Vosom.
Moze Zbiljic da prica to sto prica, mediji trpe sve, ali mora prvo da obezbedi postovanje Vojvodine. Bez toga je sve prazna prica, kao ova nasa na Forumu. Vojvodina se, realno, ne postuje ni zero.
Zadatak svake uprave Vose je i da obezbedi postovanje Kluba, a to nemamo od '89te i zato smo najduzi period u istoriji FKV bez Titule, igre i u rasulu organizacionom i igrackom.
Last edited by Turija on Sat Aug 13, 2022 11:29 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Дуле Ф89
Posts: 24
Joined: Sat Aug 13, 2022 9:49 pm

Re: 6. kolo: Kolubara - VOJVODINA, subota 19h

Post by Дуле Ф89 »

Eво ме после три године поста, опет са другим именом. Морао сам да се јавим из простог разлога што ми је доста моралисања на овом форуму. Одиграли јесу лоше то нико не спори, и оно против Спартака су морала бити три бода, али ајде тад смо одиграли далеко боље него данас. Чињеница је да смо изгубили два бода нашим будалаштина, али мора се констатовати да Војводина има катастрофално суђење од почетка сезоне. Близанци дигну фрку у медијима због не досуђеног аута, држе се конференције за штампу, нама је све у реду вечито смо искључиви кривци ми. Па чекајте ајде да Чукарички има овакво суђење, да ли би имао бод више од Војводине. Волео бих да нам суде макар као ТСЦ- у кад већ не можемо да имамо суђење у рангу Чуке, а о близанцима да и не говоримо.
Што се само утакмице тиче јасно је да нам фали још неколико играча, ова екипа јесте солидна али није још за нека већа дела, јер екипе као што је Колубара која добије пет комада од Звезде за пола сата, једноставно мораш да побеђујемо. Надам се да ће Малбашић што пре бити спреман за 90 минута, јер смо тупи у нападу, а и одбрана је почела да киксира, и ипак је Лазаревић сигурнија опција од Бјековића на десном Беку. И још једна ствар, јесте ли сигурни да је био пенал ја не видим никакав фаул Бјековића, могуће да грешим али ми не личи.
Nevernik II
Posts: 447
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: 6. kolo: Kolubara - VOJVODINA, subota 19h

Post by Nevernik II »

N13 wrote: Sat Aug 13, 2022 11:03 pm

Sto se tice pojacanja, mora se uzeti u obzir jedna stvar. Jako je tesko naci evropska pojacanja u sezoni u kojoj ne igramo Evropu. Mi smo se u odnosu na proslu sezonu pojacali za 80%, i to je iznad realnih ocekivanja.
Pred pocetak sezone cak i onakav ocajan Nis je imao vecu prednost na trzistu da dodje do kvalitetnih pojacanja. Jedini motiv za strance u nasoj ligi je igranje u Evropi, jer tesko da mogu doci do toga u jacim ligama zbog konkurencije vrhunskih timova. Pre ce neki stranac otici u Nis ili Cuku, ili tamo negde na Maltu, Kipar gde ce imati sanse igrati Evropu, nego doci u Vojvodinu gde garantuju igranje Evrope tek za godinu dana, a kada bace pogled na tabelu prethodne sezone, ono katastrofa.
Dakle, nemoguce je pojacati se preko noci iz ocajnog kluba u evropski kvalitet. Ovaj prelazni rok je iznad ocekivanja i tu nemam sta prigovoriti. Jos jedno pojacanje ovo leto, i da se do sledeceg prelaznog roka bude na poziciji koje vodi u Evropu, pa mozda budemo i primamljiviji na trzistu. Zatim na kraju sezone obezbediti definitivno Evropu i sledece leto pred pocetak sezone popuniti rupe vrhunskim pojacanjima i to je to.
Upravo tako. Ova sezona se svodi da budemo treći. Kako znamo i umemo i onda grupna faza sledeće sezone.Ne može se od totalnog krša do ozbiljnog tima za mesec dana, za jedan prelazni rok. To ne može ni na FM.

Ali i pored toga ovo danas je bilo loše. Ni ono pre nije bilo spektakularno ali ono, srpski fudbal je u pitanju, ne možemo očekivani bog zna kakvu igru ali možemo očekivati bolje od ovoga.
Treba još jedno 30% (još koji igrač) da bi bili dominatniji u našem fudbalu. O evropi da i ne govorim (mozda je i dobro što je nismo igrali ove godine, mislim da bi prošli kao i ostali balkanski timovi).

Imali smo priliku, tri utakmice protiv ekipa iz donjeg doma, ovo danas čak i nije bilo ozbiljno gostovanje (više naših navijača nego lokalnog sveta), moralo je tu 9 bodova.
Nije smak sveta, kiksnuli, dešava se. Samo mora to mnogo ozbiljnije u nastavku.

I da, ako navijaći misle da nas kradu već treći put onda uprava treba nešto da kaže. Da stane iza kluba, igrača, navijača.Zbiljić je ionako svaki drugi dan u medijima, prozborite koju.
Last edited by Nevernik II on Sat Aug 13, 2022 11:35 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 6. kolo: Kolubara - VOJVODINA, subota 19h

Post by Voja »

Дуле Ф89 wrote: Sat Aug 13, 2022 11:28 pm И још једна ствар, јесте ли сигурни да је био пенал ја не видим никакав фаул Бјековића, могуће да грешим али ми не личи.
Moramo da se naviknemo da se to jednostavno u nasoj ligi sudi. Mene dosta podseca na penal za Novi Pazar protiv Partizana gde je Sanicanin isto izbacen kao Bjekovic i isto sudjen penal koji licno nikad ne bih sudio,ali nazalost kriterijumi nasih sudija su ocajni i takvih penala je na desetine tokom sezone.Rekao bih "penal po inerciji"
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 6. kolo: Kolubara - VOJVODINA, subota 19h

Post by Red Marquis »

Od svih problema, ja najveći vidim u tome (a nedovoljno se spominje) što se nama opet čini se postave klešu u kamenu, i nema promena, nevezano za formu, ispadaš samo zbog kartona ili povrede.
Io odio Belgrado
Дуле Ф89
Posts: 24
Joined: Sat Aug 13, 2022 9:49 pm

Re: 6. kolo: Kolubara - VOJVODINA, subota 19h

Post by Дуле Ф89 »

Не кажем да је алиби за лошу игру, али Стевановић је имао смртни случај у породици. Можда су били под утицајем тога. Саучешће Стевановићу.
Marko93
Posts: 549
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 6. kolo: Kolubara - VOJVODINA, subota 19h

Post by Marko93 »

Ako smo mi ovako razocarani bas bi voleo procitati trenutno forum mancester junajteda i barselone :D :D :D
Nevernik II
Posts: 447
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: 6. kolo: Kolubara - VOJVODINA, subota 19h

Post by Nevernik II »

Marko93 wrote: Sat Aug 13, 2022 11:55 pm Ako smo mi ovako razocarani bas bi voleo procitati trenutno forum mancester junajteda i barselone :D :D :D
To su manji klubovi. Nemaju oni tako velika očekivanja kao mi :D

Izbacila Arena video. Ako se uspori video vidi se da je bila ruka.
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 6. kolo: Kolubara - VOJVODINA, subota 19h

Post by vdn slaninar »

Данас је Колубара играла са много већим жаром,много су били борбенији од нас,све своје недостатке су надокнадили борбом.Ми ако јуримо висок пласман морамо да понављамо игру као против Спартака,данас смо одиграли првих пола сата другог полувремена,остало слабо,добар део меча нисмо уопште контролисали.Добра ствар данас је го и игра Николића,да не улази у неку кризу.Прошла сезона је изгубљена не само резултатски већ и не давањем шансе Нешковићу,Милетићу,Новевском и осталим омладинцима на које се рачуна,тако да не знамо њихов квалитет,никаква селекција није урађена.Тако да сада пар утакмица игра Нешковић и све нешто очекујемо а оно ништа.
Прошле сезоне смо добили само Јеличића,који је добио шансу и успешно завршио привикавање на сениорски прволигашки фудбал.
Што се тиче Топића он јако мало користи своје фудбалско умеће,ал сваку текму покаже неки дриблинг на малом простору,данас је побацао пар њихових играча што дриблингом што дуелом и сачувао лопту.Његов највећи квалитет је дуел игра и освајање лопти на средини терена,данас је ту подбацио.Иначе са својих 1,9 м играч који највише претрчи код нас.Има јак шут и мора више да га користи.Изузетно јак и сигуран на лопти,не знам дал му је неко отео лопту из ногу.
Проблем је што је прошле сезоне он играо дефанзивног везног и што је учен да игра лопту уназад,чувена тактика Ђорђевића и посед лопте,сад Раставац га окреће ка противничком голу и пар његових пасова из којих смо дали голове су тај напредак.Има озбиљних проблема са дугим лоптама,које су преоштре и не баш прецизне,пас генерално код везног мора да буде најбољи могућ.
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 6. kolo: Kolubara - VOJVODINA, subota 19h

Post by ssnigd »

Voja wrote: Sat Aug 13, 2022 11:14 pm

Moje saucesce porodici Stevanovic! :(
Saucesce porodici Stevanovic.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 6. kolo: Kolubara - VOJVODINA 2:2 (1:0)

Post by Pera Centar »

Ozbiljno smo pokradeni protiv Kolubare. Bjekovic je napravio penal, a onda jednom nogom bio u kaznenom prostoru kada je izvodjen prvi penal. Sudija je na papiru imao razlog da ponovi penal, ali realno ne. Drugi gol Kolubare je klasičan smeč, neverovatno da igrač tako da rukom gol. Mislim da je sve ovo što se dešava sa FK Vojvodina, sprdnja, palenje nas navijača Voše i omogućavanje miljenici da ponizi c.g. Idalje nikom u klubu nije stalo do kluba. Nema tu pravih navijača i nekoga ko se nekada u životu srodio sa FK Vojvodinom.

Takođe mi trener Rastavac ne jasan. Zašto ne igra Vidakov, zašto igra Bjeković, zašto Đorđević nema zamenu, kada je ubedljivo najlošiji na terenu od početka sezone.

Inače po meni naš najbolji i najkorisniji igrač trenutno je Milan Topić. Svaka čast Simići, Nikoliću, ali Topić je po onome što je pokazao za sve njih klasa.
User avatar
Turija
Posts: 10667
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: Kolubara - VOJVODINA 2:2 (1:0)

Post by Turija »

Iskreno saucesce porodici Stevanovic i sa moje strane.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 6. kolo: Kolubara - VOJVODINA 2:2 (1:0)

Post by Uvek sa tobom »

Што би рекли вратили су нас на фабричка подешавања :mrgreen:

Сада се и дефинитивно види да ће нам највиши домет ове сезоне бити треће место, што због игре што због суђења, биће и то тешка борба са Чуком. Свакако да очекујем од клуба реакцију на ове две (три- Напредак пенал) крађе.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
menager
Posts: 140
Joined: Thu Jun 11, 2009 7:54 pm

Re: 6. kolo: Kolubara - VOJVODINA 2:2 (1:0)

Post by menager »

Nisu u VARu retardi da priznaju neregularan gol i da sebi natovare kaznu, od kuka Marjanovica se odbila u gol, prethodno je Traore nespretno izbaacio glavom, nemoj da se pravimo ludi kao neki drugi.
Ne znam sta ima da budete nezadovljni, sem 1/2 , koje je bilo lose, ali desava se to, vazno je da ekipa ima glavu i rep, nema mesta za nezadovoljstvo, ako se gleda celokupna slika, ako se gleda samo ova utakmica, onda ok, moze da se kritikuje, ali cela slika - ne.


Locked