Gol sezone 2022/23 - Jul

Gol sezone 2022/23 - Jul

Poll ended at Sat Aug 06, 2022 11:54 pm

Veljko Simic (Vojvodina - Napredak 1:0)
0
No votes
Radomir Milosavljevic (Mladost GAT - Vojvodina 0:4, prvi gol)
3
6%
Yves Baraye (Mladost GAT - Vojvodina 0:4, drugi gol)
45
85%
Nemanja Nikolic (Mladost GAT - Vojvodina 0:4, treci gol)
4
8%
Veljko Simic (Mladost GAT - Vojvodina 0:4, cetvrti gol)
0
No votes
Veljko Simic (Radnicki 1923 - Vojvodina 0:2, prvi gol)
1
2%
Filip Malbasic (Radnicki 1923 - Vojvodina 0:2, drugi gol)
0
No votes
 
Total votes: 53

User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Gol sezone 2022/23 - Jul

Post by ogi »

Posle nekoliko sezona, ozivljavamo akciju Gol sezone!

Uz pomoc kolege forumasa N13, predstavljamo vam 7 golova koje je nasa Vosa postigla u Julu mesecu. Pravila ostaju ista. Ukoliko nijedan predlog ne dobije preko 50% glasova, dva najbolja ulaze u drugi krug. Glasanje je otvoreno 7 dana.

Glasajte!

Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Gol sezone 2022/23 - Jul

Post by Deep Purple »

Pozdravljam akciju ! :cheers:

I pozivam sve ljude koji dolaze u većem broju ove sezone kao gosti da se registruju na forum makar zbog akcija poput ove i igrača kola/sezone.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gol sezone 2022/23 - Jul

Post by Voja »

Auuuu kakvo prijatno iznenadjenje!!! VELIKO POSTOVANJE ZA OVO!!! :thankyou: :lala:

Jedino sto bih da dodam je to da je akcija pauzirala nekoliko godina,pa ne bi bilo lose ispisati pravila.ukoliko ih je bilo :D

Ustvari sad vidim da ceo forum Gol Sezone prociscen i da su pravila jasno naznacena. Hvala za ovo!!!
Image
Taxista
Posts: 119
Joined: Mon Jul 25, 2022 7:03 pm

Re: Gol sezone 2022/23 - Jul

Post by Taxista »

Bravo za vraćanje akcije i bravo N13 na snimku.I ovo pokazuje koliko nam je falilo dobrog fudbala u Novom Sadu🍺🍺
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Gol sezone 2022/23 - Jul

Post by Maki »

N13, bravo, profi urađeno, hvala na trudu!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gol sezone 2022/23 - Jul

Post by Voja »

Maki wrote: Sun Jul 31, 2022 7:30 am N13, bravo, profi urađeno, hvala na trudu!
Kad se setim mojih amaterskih radova i muka (ono kad imas volju,a nemas znanje),a gle ovo sad sto N13 uradio,zaista spektakularno deluje,i zaista svaka cast prvenstveno na odluci da se prihvati tog posla,a potom i na klipu za koji se vidi da nije samo sklepan,vec je ulozeno truda u svaki detalj.Najavna spica je fenomenalna :thankyou: :cheers:

Sto se golova tice,Baray vec istakao ozbiljnu kandidaturu za gol cele sezone.
Image
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Gol sezone 2022/23 - Jul

Post by ssnigd »

Veliko bravo za akciju :!: :!: :!:

Svaka cast na zelji i trudu u slobodnom vremenu, koje skoro niko nema u izobilju. :lala:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Nevernik II
Posts: 447
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: Gol sezone 2022/23 - Jul

Post by Nevernik II »

Još jedan plus od mene za trud.

Biće veoma neizvestan izbor ovog meseca :D
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Gol sezone 2022/23 - Jul

Post by N13 »

Hvala puno :cheers:

Trudio sam se da napravim sto slicnije kao sto je to nekad Nboya radio.
Nazalost nisam mogao iseci i iskorostiti njegovu uvodnu spicu, jer je dosta slabija rezolucija bila, bilo je i neko preklapanje zvukova, a i nakon zavrsene sezone bilo bi nemoguce dodati novi gol u spicu, jer je nemoguce napraviti potpuno iste efekte, fontove i boje.
Zato sam tu spicu pravio od nule, ispocetka, ali da sto slicnija bude kao u starim klipovima :) za to je zapravo bilo potrebno najvise truda i vremena. Ali sada ce biti jednostavno samo dodati novi klip u spicu kada dodje vreme za to. :)
Takodje, template od projekta cu podeliti sa administratorima foruma, tako da ce ova akcija uvek moci da se nastavlja. Jednog dana, kada se penzionisem, moci ce mlade nade foruma da preuzmu posao bez da moraju sve ispocetka da prave :)

Sto se gola za jul mesec tice, mislim da Barayova majstorija nema konkurenciju, i moj glas ide svakako njemu.
Da nije bilo tog gola, glasao bih za Nikolica. Vrhunska realizacija!

Raduje me sto imamo 30+ glasova za manje od 24h :lala:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gol sezone 2022/23 - Jul

Post by Voja »

Bas mi je mnogo drago zbog povratka akcije,jer za razliku od igraca sezone,ova akcija i vizuelno obogacuje forum.

A forumase cu zamoliti,da prilikom svakog glasanja ne budu lenji,vec i da ostave neki svoj komentar na golove,prokomentarisu ponudu isl. Ja davim na svakom cosku sa porukama (verovatno pola foruma koluta ocima kad vidi da sam ponovo pisao :D ),pa eto mogu bar preskociti komentarisanje prve ture golova :mrgreen: :cheers:
Image
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Gol sezone 2022/23 - Jul

Post by ssnigd »

Jedna ideja, kako da se akcija jos vise prosiri.

Kontaktirati marketing tim kluba, tj. momka koji se jedini bavi marketingom i portparolku nam, da objave ovo na zvanicnom facebook i instagram nalogu kluba. Tako ce se i broj ljudi koji ce glasati znacajno povecati.

PS. Barayeova kifla svakako broj jedan. Broj dva, Milosavljevicev plasiran sut.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gol sezone 2022/23 - Jul

Post by Voja »

ssnigd wrote: Sun Jul 31, 2022 4:00 pm Kontaktirati marketing tim kluba, tj. momka koji se jedini bavi marketingom i portparolku nam, da objave ovo na zvanicnom facebook i instagram nalogu kluba.
O ovome sam pisao pre nekoliko dana... mislim da bi bilo lepo da se klub eto i na takav nacin vrati forumu.Da se ponovo ujedinimo... kada to kazem ne mislim da nas uzmu pod svoje,vrate pod svoj domen,vec jednostavno sad smo vec na istoj strani i zajedno bi bili jos jaci
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Gol sezone 2022/23 - Jul

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Sun Jul 31, 2022 3:34 pm Bas mi je mnogo drago zbog povratka akcije,jer za razliku od igraca sezone,ova akcija i vizuelno obogacuje forum.

A forumase cu zamoliti,da prilikom svakog glasanja ne budu lenji,vec i da ostave neki svoj komentar na golove,prokomentarisu ponudu isl. Ja davim na svakom cosku sa porukama (verovatno pola foruma koluta ocima kad vidi da sam ponovo pisao :D ),pa eto mogu bar preskociti komentarisanje prve ture golova :mrgreen: :cheers:
A šta ja da kažem imam 2 posta dnevno na forumu u proseku, ljudi kad vide Deep Purple zadnji komentar na forumu msm da ni ne ulaze, dosadio sam i Bogu i narodu :mrgreen:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gol sezone 2022/23 - Jul

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Sun Jul 31, 2022 6:10 pm
A šta ja da kažem imam 2 posta dnevno na forumu u proseku, ljudi kad vide Deep Purple zadnji komentar na forumu msm da ni ne ulaze, dosadio sam i Bogu i narodu :mrgreen:
A meni ce ova nasa Vosa taman izborenom ligom sampiona dati najlepsi poklon za... punoletstvo na forumu :mrgreen: :mafia:
Image
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Gol sezone 2022/23 - Jul

Post by ogi »

ssnigd wrote: Sun Jul 31, 2022 4:00 pm Jedna ideja, kako da se akcija jos vise prosiri.

Kontaktirati marketing tim kluba, tj. momka koji se jedini bavi marketingom i portparolku nam, da objave ovo na zvanicnom facebook i instagram nalogu kluba. Tako ce se i broj ljudi koji ce glasati znacajno povecati.
Uradjeno. Hvala na sugestiji!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Locked