4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA 0:2 (0:0)

User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by gospodinFKV »

Nije Carevic doveden tek tako.
Doveden je zato sto se formira ekipa koja ce posle skoro deceniju vratiti Vojvodinu tamo gde joj je i mesto - medju ekipama koje ce diktirati tempo i (uspesno) napadati na 90% utakmica. Barsa skoluje upravo takve golmane. Ne treba njima Bufon. Njima treba 11. igrac u polju, koji ce pokupiti par lopti i zavrsiti pricu. Za takvu ekipu ti je potreban golman za kojeg znas da ima dobru igru nogom, i da ce tih par centarsuteva pokupiti bez problema. Bez obzira na onaj pocetni gaf, to je golman koji uliva sigurnost.

Dakle, Topic i Nikolic su poslali lopte Djordjevicu, odnosno Zukicu?
User avatar
Maki
Posts: 1112
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by Maki »

Da, Car je obacio rukom jednu loptu Simiću na pola terena za kontru, ali je ovaj uprskao. Odlična igra danas.
Ko je bio i ja se pitam. Levom je dodao. Liči mi da samo Topić može tako nešto, ali moguće da je Jeličić. Kvalitet TV slike je bio na nivou 90-ih. Prelomni trenutak i veliko majstorstvo.
ultra komsa
Posts: 407
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by ultra komsa »

Bravo za MUDA! To je too :lala:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by Voja »

5.kolo - kada vidis strah u ocima i kada te lepo zamole,velicina je i postedeti nekog
6.kolo - Kolubara - Vojvodina
7.kolo - Vojvodina - Lucani
8.kolo - Radnik - Vojvodina
9.kolo - Vojvodina - Radnicki Nis
10.kolo - Vojvodina - Vozdovac

rekao bih idealna prilika da jos rastemo :cheers: :cheers: :cheers:
Image
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by N13 »

Zaboravio sam da pohvalim i sudjenje. Napokon ujednacen kriterijum bez gresaka.

Definitivno je Topic poslao pas kod prvog gola. Jelicic je bio pored njega, a Milosavljevic dublje u sredini
Image
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1362
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by Uvek sa tobom »

Када сам видео терен није ми било свеједно, мислио сам ако буде Х биће добро, зато свака част играчима и стручном штабу види се да је ово нова Војводина.

Изгледа је писање овде утицало на Зукића да се мало покрене, Симић чим је отишао на крило даје го, већ сам писао никако ми се не свиђа да Симић буде 10, мада могуће да ће га продати па га сад држе на тој позицији. Бјековић је данас био слаб, Лазаревић ми је ипак сигурнији. Николић данас одличан момак напада, уклизава и гине за сваку лопту. Код 1:0 се нисмо повукли, нисмо одуговлачили, то је они што радује-играмо фудбал. Малбашић мајстор.

Распоред нам је као насликан, само треба утакмицу по утакмицу решавати.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by gospodinFKV »

Kolo po kolo.
Da nas zdravlje posluzi i da do oktobra zadrzimo prikljucak, pa da se pobijemo kao ljudi. :cheers:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by Voja »

N13 wrote: Sat Jul 30, 2022 9:43 pm Zaboravio sam da pohvalim i sudjenje. Napokon ujednacen kriterijum bez gresaka.
Po standardima linglong lige opusteno je mogao svirati po penal i za jedne i za druge
Image
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by Karlsson »

N13 wrote: Sat Jul 30, 2022 9:43 pm Zaboravio sam da pohvalim i sudjenje. Napokon ujednacen kriterijum bez gresaka.

Definitivno je Topic poslao pas kod prvog gola. Jelicic je bio pored njega, a Milosavljevic dublje u sredini
Iskreno nisam siguran da ono nije bio penal za Radnički, a i da jeste i red je bio da nam se vrati zbog suđenja na našu štetu protiv Napretka i Spartaka. I još su nam dužni.
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by N13 »

Karlsson wrote: Sat Jul 30, 2022 10:09 pm
N13 wrote: Sat Jul 30, 2022 9:43 pm Zaboravio sam da pohvalim i sudjenje. Napokon ujednacen kriterijum bez gresaka.

Definitivno je Topic poslao pas kod prvog gola. Jelicic je bio pored njega, a Milosavljevic dublje u sredini
Iskreno nisam siguran da ono nije bio penal za Radnički, a i da jeste i red je bio da nam se vrati zbog suđenja na našu štetu protiv Napretka i Spartaka. I još su nam dužni.
Zato sam i rekao da je bio ujednacen kriterijum. Ako je to bio penal za Radnicki, onda je bio i pre toga za nas kada je oboren Baraye. Ovako nije svirao ni jedno ni drugo, sto je sasvim u redu.
Po meni nije bio penal ni jedno ni drugo. U obe situacije je igrac pao vise zbog inercije i klizavog terena, nego zbog starta.
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by Karlsson »

Baraj je dosta lakše pao nego igrač Radničkog. Bjeković je više doprineo da ovaj padne. To je moj utisak, ali nebitno je sada.
Vojvodjanin123
Posts: 175
Joined: Sat Jul 09, 2022 6:59 pm

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by Vojvodjanin123 »

I ja sam zaboravio da prokomentarišem suđenje. Sve je već rečeno samo bih dodao da je Srđan Jovanović naš najbolji sudija, koji sudi i u Ligi Šampiona utakmice tako da sam i očekivao(ili bar se nadao da će biti :D ) bolje suđenje danas. S druge strane, Simović mi je oduvek delovao kao sudija sumnjivih kvaliteta.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by Voja »

Karlsson wrote: Sat Jul 30, 2022 10:17 pm Baraj je dosta lakše pao nego igrač Radničkog. Bjeković je više doprineo da ovaj padne. To je moj utisak, ali nebitno je sada.
Za mene je bitno da se uvek kaze i kad smo pokradeni,a i kad smo pocasceni.. kazem po standardima nase lige komotno je mogao suditi oba,a to sto ja ne nikad ne bih sudio nijedan od ta dva,pa cak ni onaj juce za Pazarce je nesto drugo :)
Image
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by Krle »

Sad ja moram da kontriram: Bjeković ga je probao zadržati s rukama, ali u pesnicama, lopta stala u mulju, Bjeković uklizao i to je to. Kakvi penali, kakvi bakrači. Uopšte (nisam mu ni rod ni advokat), šta vam je skrivio taj momak?
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by Karlsson »

Ako kažem da je to po mom viđenju penal to automatski znači da imam nešto protiv dečka, da ga mrzim ili šta već? Svašta. Još će ispasti da žalim što Radnički nije dobio penal. Isto bi napisao ko god da je bio u toj situaciji, a za Bjekovića do sada ni jednu lošu na ovom forumu nisam napisao tako da ne razumem ovaj komentar.
Locked