4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA 0:2 (0:0)

Makraganta
Posts: 33
Joined: Sun Jul 17, 2022 10:33 am

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by Makraganta »

Bravo za Nikolića kako je pronašao Zukica, bravo momci, odlična igra :dance2:
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by Krle »

Svi dobri. Čak se i Bazuka rastrčao. Svaka čast Mima, razigrao Malbašića.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by Turija »

Marko93 wrote: Sat Jul 30, 2022 7:15 pm
Marko93 wrote: Sat Jul 30, 2022 6:53 pm
Marko93 wrote: Sat Jul 30, 2022 6:50 pm Sad kad je bazuka usla umesto Baraja ima izgleda :D :D
Sta sam reko
Sta sam reko
Jesmo li ga to ,,razbesneli" komentarima :mrgreen:
Desi se nekad i gotovo nemoguce. Je l' to bio zicer?

Cestitke na pobedi :cheers:
Last edited by Turija on Sat Jul 30, 2022 7:28 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by Deep Purple »

Velika pobeda po lošim uslovima, svaka čast ekipi na borbenosti. 7:0 gol razlika. A trebalo je da bude 8:0 i 12 bodova ali nema veze samo nek se ovako nastavi.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by slanobarac »

58. na forumu, trenutno. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by Turija »

Deep Purple wrote: Sat Jul 30, 2022 7:27 pm Velika pobeda po lošim uslovima, svaka čast ekipi na borbenosti. 7:0 gol razlika. A trebalo je da bude 8:0 i 12 bodova ali nema veze samo nek se ovako nastavi.
Znaci 0:2 danas.
Ko je dao drugi gol? Malbasic?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by Deep Purple »

@Turija Malbašić
Vojvodjanin123
Posts: 175
Joined: Sat Jul 09, 2022 6:59 pm

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by Vojvodjanin123 »

Dobar nastup, nije ni moglo mnogo bolje zbog uslova za igru. Ono što me najviše raduje je ipak zalaganje igrača koje je od prvog meča na izuzetnom nivou.

Malbašić je odmah pokazao da će biti veliko pojačanje(ne mislim toliko na gol koliko na celokupan nastup naravno), raduje i povratak Kabića koji će biti dobra opcija sa klupe, kao i najbolji meč Zukića od početka sezone(lepo sam rekao da će mu odgovarati malo sporija igra :mrgreen:).

Pritom, treba dodati da je Radnički za sada bio odličan ove sezone, tako da pored toga što je prvo gostovanje, ovo je bio i meč protiv solidne ekipe. Još jedan veliki test položen nakon Spartaka. Još da vidimo kako ćemo igrati protiv ekipa koja se bore za najviše pozicije (blizani, Čukarički, pa i TSC i Radnički Niš) i moći ćemo da kažemo koliko su realni ciljevi izrečeni na početku sezone. Za sad sam prezadovoljan i nadam se da ćemo konačno posle dugo vremena pobediti i Zvezdu ove godine :D
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by Протомајстор »

Морам рећи да су ове четири утакмице: "Пази, Воша гази!" Невероватно шта гледамо после неколико година јада и чемера. :cheers:
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by Karlsson »

Prođe četvrta utakmica, a mi još ne znamo jel nam vredi novi golman i da li je to dobro ili loše.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by Voja »

Kao sto se pretpostavio ovo odradjujemo sa nulom,iskreno malo sam se uplasio kada sam video uslove,ali kako se teren susio,tako smo i mi bili bolji.Ovo mi je najdraza pobeda u prvenstvu do sad i po prvi put rekao bih pobeda kolektiva. Bilo je i stvarcica koje su mi smetale,ali sve se lakse podnese kad se pobedi. Prekidi su nam uzas to je jedna od stvari,a druga je jednog beka nemamo u odbrani,a suprotnog nemamo u napadu. Djordjevicev prvi pravi fudbalski izlet u napad krunisali smo golom. Za sve ostalo nemam zamerki :cheers: :cheers: :cheers:
Image
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by N13 »

Dokle god je dopusteno igrati utakmice na ovakvom terenu, nasa liga ce biti ziva propast. Sto neko rece, ovo je mucenje i gledati na tv-u, kamoli biti na terenu.
Nadam se da ce Kragujevac sto pre dobiti onaj najavljeni stadion.

Sto se tice nas, prezadovoljan sam. U jednom trenutku sam samo pomislio kako bi igrala ekipa od prosle sezone po ovakvom terenu... to bi bilo bunarenje samo. A mi smo danas igrali pas igru, po nemogucim uslovima. Nisam siguran kako bi bas igru igrale i mnogo jace ekipe od nas.

Malbasic ogromno pojacanje, u par minuta je demonstrirao sve.
Neskovic mora bolje.
Zukic bolje nego prosli put, ali po meni i dalje slab. Odlicno je reagovao kod naseg drugog gola, sve uradio skolski... ali ostatak, nevidljivo.
Nejasno mi je napadanje Nikolica. Istina, promasuje zicere (valjda ce se to popraviti), ali njegovo kretanje, njegova igra bez lopte, i njegovi nepredvidivi potezi prave veliku razliku. Da nije tog njegovog stila igre, Simic i Baraj bi bili dosta manje razigrani.

Da li je neko video ko je poslao loptu Djordjevicu kod prvog naseg gola? Topic, Milosavljevic, ili cak Jelicic? To je vrhunski pas bio... nesto sto sam do sada vidjao samo od Pirla i De Bruyna. Taj pas je mozda bio i odlucujuci momenat utakmice, imajuci u vidu da smo se pre toga dosta mucili, a nakon toga smo postigli gol i rutinski odradili posao do kraja.
I moram pohvaliti nas pristup kod rezultata 1:0, i to u gostima. Nije bilo paniko, povljacenja, branjenja. Napadali smo, drzali loptu i trazili drugi gol. Svaka cast na tom pristupu.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by Voja »

N13 wrote: Sat Jul 30, 2022 7:43 pm Da li je neko video ko je poslao loptu Djordjevicu kod prvog naseg gola? Topic, Milosavljevic, ili cak Jelicic?
Mislim da je Topic al nisam 100% siguran
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by Deep Purple »

Stvarno sam prezadovoljan i slažem se sa @Voja od reči do reči. Kao što sam već rekao Nikolića ne treba vaditi iz igre. Kad popravi završnicu a pre ili kasnije mora da ga krene biće najopasniji centarfor u ligi. Ono što on radi Rikardo, Pavkov i ostali ne mogu.

Šilja Pešić je sličan ali on igra dosta bliže golu.

Timska pobeda, ekipa ima glavu i rep. Carević uliva sigurnost kod svakog prekida i centaršuta.

Svaka čast ekipi a sad u kiru da gledamo rivale za vrh kako će odigrati. :cheers:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Sat Jul 30, 2022 7:47 pm Timska pobeda, ekipa ima glavu i rep. Carević uliva sigurnost kod svakog prekida i centaršuta.
Vec sam pre pisao da sam na osnovu pregleda primetio da dobro brani suteve po zemlji i da lopte sa centarsuta bere kao kruske.Jedino sto ume da deluje malo nesigurno kod najprostijih lopti koje su bezopasne,tad ume da iznenadi,al to nije tragicno,nego ne deluje skolski.
Ja cu sad da navijam za Spartakuse 8)

edit:
ono sto je neverovatno je da sam ocekivao ovakvu igru,ovakav pristup,ovakav rezultat,protivnik nije jak cak ni za nasu ligu,a opet... srecan sam kao malo dete :mrgreen: Mozda i zato sto godinama nisam doziveo da Vosa ispuni moja ocekivanja :)

I ono sto sam pisao da Vosa ne moze da trpi Nikolica i loseg Zuku zajedno u timu... i dalje ostajem pri tome,ali NN je veceras bio neki novi igrac,radilica,i uz takvog NNa i slab Zukic moze da se podnese
Last edited by Voja on Sat Jul 30, 2022 8:06 pm, edited 2 times in total.
Image
Locked