4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA 0:2 (0:0)

Locked
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by Krle »

Valjda i ja mogu da kažem štogod, a da se ne pitaju ovde otkud takvi komentari? Elem, poenta je, ne budimo veći katolici od Pape, kad za tim nema potrebe.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Maki
Posts: 1112
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by Maki »

Karlsson, neko je ranije počeo da krpi Bjekovića pa si ti naleteo. Momak je imao samo tu grešku, a u prošlom kolu nam je mislim Čeda Maraš ukazao na to da Baraj uopšte ne igra odbranu i onda ostavlja Lazarevića ili Bjekovića u problemu. No, tu je ludi Traktor nazad da preorava Ling Long livade.
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by Karlsson »

Krle wrote: Sat Jul 30, 2022 10:42 pm Valjda i ja mogu da kažem štogod, a da se ne pitaju ovde otkud takvi komentari? Elem, poenta je, ne budimo veći katolici od Pape, kad za tim nema potrebe.
Pa brate kada je očigledno upućeno na moj račun onda imam pravo da se pitam. Kada smatram da smo oštećeni kazaću, kada smatram da nam je sudija ''izašao u susret'' kazaću i to, ali se neću žaliti. Smeta nam kada sudije pomažu blizance, a da se pravimo ludi kada i ako pomažu nama. Kako god neću više o tome. Samo sam izneo svoje mišljenje i to je sve. Vojvodina je pobedila i to je najvažnije.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by Krle »

A da se malo i čitaju postovi? Nemam ja ovde ništa ni protiv koga, samo me mrzi da to objašnjavam kad god se neko prepozna u postu.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by vdn slaninar »

Ево Спартак мафија,а против нас их је нека виша сила и судија спасао већег потопа од данашњег у Крагујевцу.
Немам замерке за меч,кад видим да се Симић и Николић враћају до нашег шеснаестерца и помажу одбрани,видим да им је стало до победе,то говори и о атмосфери у екипи,само тако можемо нешто направити.
Једино ми је било чудно што смо на почетку другог полувремена стали,првих 15 минута,на све то уводимо Зукића,ал ето испоставило се добра измена.
Приметио сам да уопште више лопта не кружи у једној линији,већ се одма иде у организацију напада,у дубину.Топић од прошле године не би послао онакву лопту Зукићу,већ би комбиновао са голманом и последњом линијом 5-6 беспотребних додавања.Ово данас је Раставчева филозофија фудбала,европски фудбал,а још ћемо да растемо.
User avatar
Maki
Posts: 1112
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by Maki »

Na početku drugog poluvremena smo podsetili na prethodne sezone, duvali panično loptu uvis, u aut, preko centra, bukvalno su svi pali. Zukić je ušao na svoju staru poziciju, nema on šta da traži na zadnjem veznom i borio se kao da mu je poslednja. Onda smo im u tom bunilu dali gol iz polukontre.
Treba istaći da iz dva gostovanja imamo maks. učinak i gol razliku 5:0. Slede nam još dva vezana, ako se ne varam.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by Deep Purple »

Ljudi ono je bio taktički potez Rastavca da budemo iza lopte. Da vidimo da li može neka kontra ili ne. Pa ne vadi se Baraj tek tako a uvodi Zukić. To je promena stila igre. Meni je ovo bilo očigledno da se zatvorimo 15tak min i probamo iz kontri ako se rival otvori i videli da to ne ide i odmah izmena i promena načina igre. Pa od te izmene smo krenuli drugačije da igramo ne zbog same izmene već je to bio znak da se vratimo na ono iz prvog dela. Bukvalno sam ubedjen da je takav dogovor bio u svlačionici. Da se proba tako pa od izmene ako to ne donese rezultat da se vraćamo na igru iz prvog dela. Mi tih 15 min ni presing nismo igrali. Nije nas Radnički stisao igrom već smo se svesno povukli.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by Voja »

Krle wrote: Sat Jul 30, 2022 10:58 pm A da se malo i čitaju postovi? Nemam ja ovde ništa ni protiv koga
Ljudi opusteno,fudbal je to,danas hvalimo jedne,sutra te iste "pljujemo",a i to sto ne vidimo istim ocima je samo plus,bilo bi glupo da svi pisu isto.Nikad ne zameram nikom ako kritikuje bilo kog igraca,koji je u mojim ocima odigrao dobro,ali uvek volim da se "sukobim" argumentima.Evo recimo u prva tri kola svi su hvalili NNa,a meni se uopste nije dopalo kako je igrao,jer znam da moze mnooogo bolje. Dok su se danas svi uhvatili promasene sanse i poceli predlozi i za zamenu. A ja opet sve video nekim drugim ocima. I sta sad? Treba da se ljutim na forumase koji pisu da je lose odigrao? Sto se Bjekovica tice.licno ja sam pisao da je lose odigrao i uvek cu bez pardona kritikovati (a nikada vredjati),ako smatram da su kritike na mestu,bez obzira koji igrac je u pitanju.Mislim da sam po tome i poznat na forumu,da bez ustezanja komentarisem ono sto sam video,svidelo se to vecini ili ne. Pisao sam vec par puta da mi Lazarevic deluje kao ozbiljniji igrac,jer je to neki najblazi termin koji sam uspeo da pronadjem i upotrebim ga. Duva po Bjekovicevoj strani samo tako... danas se i Baray vracao da krpi,o Traoreu da ne pricam. Drugo poluvreme su nas urnisali po njegovoj strani i jedina sreca je sto nas nije napadao neki opasniji tim,sa opasnijim bocnim igracem. Isto tako mnogima Djordjevic ovde bio fenomenalan. U sustini u defanzivi je i bio,ali za mene ako si bek i branis dres Vojvodine po defaultu moras imati 10 izleta napred i 5 upotrebljivih centarsuteva. Isto kao sto mi centarfor zvezde mora dati 25 golova u sezoni.U mojoj (ludoj) glavi sve tako nekako stoji poslozeno.A ako igrac odigra dobar mec,smatram da tu i ne treba nesto posebno da se hvali,sem ako u tom mecu ne odigra onako i iznad svojih mogucnosti i mojih ocekivanja,kao sto je to veceras odigaro NN,jer je igrao defanzivu za desetku,a o pasovima da ne pricam,e onda sam spreman da iznesem i hvalospeve,al me apsolutno ne dotice misljenje drugih forumasa,u smislu da ce me nesto uvrediti ako se ne sloze sa mnom

Image
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 17.30 (A2P)

Post by ogi »

Forumasi, glasajte za najbolji gol za Jul mesec. Oziveli smo akciju Gol sezone!

https://www.fkvojvodina.com/forum/viewtopic.php?t=2880
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
čeda_maraš
Posts: 90
Joined: Fri Apr 02, 2021 11:53 am

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA 0:2 (0:0)

Post by čeda_maraš »

Pošto sam prespavao,sada na miru mogu da sumiram utiske od juče.Kao prvo,velika čestitka igračima i rukovodstvu na veoma bitnoj pobedi .Moj prvi utisak kada sam video teren,bio je da ako ovde uzmemo bod puna kapa.Voda na levoj strani terena,gde je bio Nešković,je bukvalno bila kao jezero.Zato još jednom velike čestitke ekipi na borbenosti,htenju,želji za pobedom i na kraju i samoj igri.Kao što sam i prethodnih dana rekao,golman nam je enigma.Treneru svaka čast na postavci igre.Za četiri kola da nemamo direktan udarac u gol,to je za Riplija.U Miminoj filozofiji igre se bukvalno vidi da dobra odbrana počinje od napada.Koliko de samo puta NN vratio uklizao i zadržao loptu kada treba,da bi jedino mogli da ga fauliraju.Isto važi i za Simića.Jedini koji u tom segmentu šanta je Baraj.Mnogi ovde kritikuju NN,ali po meni on je vodja ove ekipe.Ne znam da li ste primetili koliko igrači imaju poverenje u njega i koliko slušaju njegove savete,a da ne govorim o njegovom voljnom momentu i želji da pruži što više za ekipu,bez trunke sebičnosti i zavisti,ko će dati gol.Topić postaje jedan od najvažnijih šrafova ekipe.Onaj pas za Djordjevića,nemam reči,fenomenalno.Jeličić iz utakmice u utakmicu raste.Traore,bez greške.Jedino je malo šantalo sa Bjekine strane,ali treba uzeti da mu je ovo prva cela utakmica posle povrede i to po ovakvom terenu.Kao što sam i pre rekao i Traore slabo tu pomaže.Sada zaista ličimo na ekipu sa glavom i repom.Neko je ovde lepo primetio da u protokolu nije bilo Stevanovića i Kopitovića.Mali Jelenković je prvi put u protokolu.Da li to znači da smo ih se rešili ili daj bože prodali?Ako je tako bravo za upravu.U poteze ove uprave uopšte ne sumnjam i imaju moje puno poverenje,jer je za sada sve bez greške.Grešaka će verovatno biti ali ne namernih i iz vlastoljublja.Pauza će nam dobro doći i jedva čekam Kolubaru.
User avatar
Srbendinho
Posts: 89
Joined: Thu Aug 08, 2013 10:56 pm

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA 0:2 (0:0)

Post by Srbendinho »

Освојена су много важна три бода у Крагујевцу.
čeda_maraš
Posts: 90
Joined: Fri Apr 02, 2021 11:53 am

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA 0:2 (0:0)

Post by čeda_maraš »

Zaboravio sam ovde da pohvalim Zukića.Lep prodor i pametna asistencija.Ovo samo dokazuje da Zuka ima nešto,ali to nikako da ispliva.Prošli put je Mima promašio sa izmenama ali je sad sve pogodio.Na Malbašića neću da trošim reči.Majstor ostaje majstor.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA 0:2 (0:0)

Post by churguzijanac »

Zuka je i dalje bazuka.Malo je to.
User avatar
Beli
Posts: 6
Joined: Sat Jan 16, 2021 12:58 am

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA 0:2 (0:0)

Post by Beli »

Vrlo vazna pobeda po onakvom terenu. Izgledali smo odlicno,pas igra nije dolazila u pitanje. Ja sam iskreno verovao u pobedu mada sam se u prvi mah zabrinuo najvise zbog terena da nas to ne omete. Momci su odradili maksimalno i videla se zelja za pobedom. Tako treba da bude u svakoj utakmici. Posebna prica je onaj dubinski pas Topica koji nije mogla da isprati kamera Arene. Totalno neocekivano jer kada je primio loptu i kada ga je napao protivnicki igrac vec sam video vracanje lopte nazad ali onda sjajan pas i mat u tri poteza. Tako se igra moderan fudbal. Samo neka tako nastave.
Mene,ako se sete,na dan bezbednosti sete se ako ne nikom nista,to je bila moja duznost da radim.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 4. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA 0:2 (0:0)

Post by Turija »

Da, to je ono sto sam, kroz postove, trazio od Topica, da odigra pas unapred i zamerao mu da stalno dodaje ,,uz tarabu". Defanzivno je bio OK.
Poceo je sad vidno da se razvija i napreduje :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked