3. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

Locked
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

3. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

Post by Grof Žekula »

Еуфорија никад већа!
То је реченица која најбоље осликава све што се тиче ФК Војводине од кад је почело првенство.
На Стадиону, у граду, овде на Форуму...
Чекамо следећи меч и само о томе мислимо. И "десетку". Ближи се расплет.
Још она недостаје да све буде комплетно!

Не споримо да можемо и боље у игри, али и знамо да треба времена да се све посложи.
Меч, а трећи везани на нашем "Карађорђу", против Спартака биће суштински први прави испит.
Последњи пут, у децембру, изгубисмо 2:3, а Николић даде гол. Са половине терена.
Он нека понови, а бодови да остану у Новом Саду.

Узмите годишње карте или на Исток идите бесплатно. Само дођите.
Данашња Војводина то заслужује!

ФКВ - Спартак 0:0

Извештај са утакмице - https://superliga.rs/sezone/2022-23/match/3411
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 21h

Post by Baltazar »

Nije me stadion video nekoliko godina zgađen dešavanjma u i oko kluba. I generalno situaciji u našem fudbalu. Uzeo sam godišnju za zapad. Po ko zna koji put se nadamo da će biti drugačije. Da li se opet varamo pokazaće vreme. A vreme je da gledamo fudbal kojeg smo se tako zaželeli. I dobre rezultate Voše
Vojvodina, jedna jedina!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 21h

Post by Voja »

Mislim da ce ovo biti prvi ozbiljniji test za nasu odbranu i da ce biti vise od 3 suta u okvir naseg gola (ustvari,mozda i ne bude,ako smo zaista dobri). Takodje smatram da bi zaustavljanjem Todoroskog zavrsili veliki deo posla.
Da ne bude zabune,pobeda se podrazumeva,al je izazov do nje stici bez primljenog gola
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 21h

Post by gospodinFKV »

Od kako sam otisao napolje, nisam nijednom ispratio vise od jedne utakmice u nizu. Sve je bilo sporadicno ''nemam pametnija posla'' pracenje.
Ove sezone sam ispratio stream sa svake dostupne prijateljske, plus obe prvenstvene, a istim tempom cu nastaviti i dalje, jer svi znamo kako se svaki nas uzlet zavrsava.

Dokle god je (ovakve) Srbije, nama ce svako sirenje krila biti praceno ''cipelama od betona''. To je prosto tako, pa zato treba uzivati dokle god traje ovaj uzlet. :cheers:
Nadam se da cemo ovoga puta makar dobiti jesen u Evropi.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 21h

Post by Voja »

gospodinFKV wrote: Thu Jul 21, 2022 10:57 am Dokle god je (ovakve) Srbije, nama ce svako sirenje krila biti praceno ''cipelama od betona''.
I dalje ne zelim da verujem da je to bas tako. Evo pogledaj,za mesec dana smo se preporodili,sanirali sve minuse,stali na noge,ojacali tim,digli publiku... sta se tu pitaju drzava i blizanci? Jednostavno do nas je. Sad imamo i VAR koji nije 100% u vinklu,al realno pomaze i on. I opet samo od nas zavisi,da l cemo se potuci sa zvezdanom ili cemo im upakovati 3 boda sa sve masnicom za dobrodoslicu. Peto kolo ce ocigledno biti putokaz na koju ce stranu ova uprava
Image
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 21h

Post by Turija »

Ne treba praviti famu i prevelik pritisak od tog petog kola.
Treba odigrati tu utakmicu, kao i sve druge, samo sa vise adrenalina, jer je to derbi kola i snazniji protivnik od ostalih klubova. Zato treba dodatna energija, ali ne i psiholski pritisak.

Protiv Spartaka ocekujem nova 3 boda. Ta utakmica je daleko veci test za njihove rezultate u prva dva kola, nego za nase.
Na nama je da prikazemo jos jednu dobru igru, ostvarimo pobedu i dokazemo da smo ozbiljni u napadu na sam vrh tabele.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 21h

Post by Voja »

Turija wrote: Thu Jul 21, 2022 11:31 am ali ne i psiholski pritisak.

Protiv Spartaka ocekujem nova 3 boda.
:mrgreen:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 21h

Post by Deep Purple »

Slažem se sa @Turija po pitanju petog kola. Jednostavno cigani su favoriti koliko god mi bili dobri. Važno je da igrači udju hrabro i da idu na pobedu, sve i da izgubimo ako se budemo borili neće niko reći lošu reč niti im zameriti. Ali zato neka bude borbe.
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 21h

Post by ssnigd »

Ima jos dosta do petog kola, ne zanosimo se. Ni Spartak, ni Radnicki u Kragujevcu nisu boranije od ekipa.
Na nama je da dizemo formu i kvalitet igre.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 21h

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Thu Jul 21, 2022 12:26 pm Slažem se sa @Turija po pitanju petog kola. Jednostavno cigani su favoriti koliko god mi bili dobri. Važno je da igrači udju hrabro i da idu na pobedu, sve i da izgubimo ako se budemo borili neće niko reći lošu reč niti im zameriti. Ali zato neka bude borbe.
tako je kad od silnog uzbudjenja pomesas vodu i ulje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Verovatno si na drugom mestu (topicu) citao nesto o petom kolu :mrgreen: :cheers:

Joooooj.... sad tek vidim da Turija podmuklo provukao peto kolo kroz post :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Vreeeeme je za moj veliki servis :oops: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Voja wrote: Thu Jul 21, 2022 12:00 pm
Turija wrote: Thu Jul 21, 2022 11:31 am ali ne i psiholski pritisak.

Protiv Spartaka ocekujem nova 3 boda.
:mrgreen:
Sad ni ovo nema smisla :mrgreen: Udarilo sunceee :mrgreen:
Image
User avatar
Srbendinho
Posts: 89
Joined: Thu Aug 08, 2013 10:56 pm

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 21h

Post by Srbendinho »

Дефинитивно Суботичани су најтежи противник од старта сезоне. Квалитетнији су и од Напретка и од Младости. Самим тиме утакмица захтијева још већу концентрацију. Неки рани гол би доста олакшао посао.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 21h

Post by Deep Purple »

@Voja
Šta li si ti onda pomešao :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 21h

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Thu Jul 21, 2022 9:22 pm @Voja
Šta li si ti onda pomešao :mrgreen: :mrgreen:
jbg,niko nije savrsen... pa se tako nadam da ni Bijelovic nece biti posle treceg kola
Image
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 21h

Post by N13 »

Klub je najavio da sprema iznenadjenje za svakog ko uzme kartu za utakmicu protiv Spartaka. I apelovao navijace da cuvaju kartu, jer ce se vise informacija o tom iznenadjenju objaviti dan nakon utakmice.
Ja sam na drustvenim mrezama pitao da li se to iznenadjenje odnosi i na vlasnike sezonskih karata, i na osnovu dobijenog odgovora, mogao sam izmedju redova da procitam sta bi to iznenadjenje moglo da bude.

Ako sam u pravu, verujem da ce biti nesto na fazon onoga 2013. godine, povlastica koju su imali svi koji su isli na finale kupa protiv Jagodine.
Ne smem detaljnije da ne dodje do zloupotrebe, ali u svakom slucaju predlazem da svako ko moze dodje na utakmicu, i sacuva ulaznicu.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 21h

Post by Deep Purple »

N13 wrote: Fri Jul 22, 2022 3:59 pm Klub je najavio da sprema iznenadjenje za svakog ko uzme kartu za utakmicu protiv Spartaka. I apelovao navijace da cuvaju kartu, jer ce se vise informacija o tom iznenadjenju objaviti dan nakon utakmice.
Ja sam na drustvenim mrezama pitao da li se to iznenadjenje odnosi i na vlasnike sezonskih karata, i na osnovu dobijenog odgovora, mogao sam izmedju redova da procitam sta bi to iznenadjenje moglo da bude.

Ako sam u pravu, verujem da ce biti nesto na fazon onoga 2013. godine, povlastica koju su imali svi koji su isli na finale kupa protiv Jagodine.
Ne smem detaljnije da ne dodje do zloupotrebe, ali u svakom slucaju predlazem da svako ko moze dodje na utakmicu, i sacuva ulaznicu.
Mislim da je svima jasno o čemu je reč, Voja i ja smo to komentarisali pre nekoliko dana. Lepa akcija koja može dosta značiti uskoro.
Locked