I.S. 2022/23: 3. kolo SLS: Vojvodina - Spartak (SU)

User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8836
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

I.S. 2022/23: 3. kolo SLS: Vojvodina - Spartak (SU)

Post by Radoye »

Tabela nakon gradskog derbija:

1. Veljko Simić 5
Image

2. Mamadou Traore 5
3. Yves Baraye 2
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: I.S. 2022/23: 3. kolo SLS: Vojvodina - Spartak (SU)

Post by Beonic »

3 - Traore (intervencija ispred Stanića svetska, a i celu utakmicu konstantan)
2 - V. Simić
1 - Lazarević (dosta sam se dvoumio, ali njemu zbog asistencije kod gola koji je poništen, bio je solidan, šteta što ga je izveo, ali razumem da i Bjeković treba imati minute. Šteta što nije menjao Đorđevića, bio mi je mnogo tanji nego Lazarević)
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: I.S. 2022/23: 3. kolo SLS: Vojvodina - Spartak (SU)

Post by Deep Purple »

V. Simić - 3

Traore - 2

Nikolić - 1
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: I.S. 2022/23: 3. kolo SLS: Vojvodina - Spartak (SU)

Post by Voja »

Mozda i najteza odluka u prva 3 kola.al ajd da pokusam:

1. Traore 3 boda - bez dileme,jer nama zbog njega 3 meca ne treba golman.Samo neka nastavi tako... mada moram priznati da mi danas odbrana nije delovala sigurno kao u prva dva kola,cak kad lopta bila i u njihovim nogama,osecala se nesigurnost
2. Baraye 2 boda - postojala je dilema on ili Simic,ali mi nekako Baray bio konkretniji,da nije ponisten gol verovatno bih drugacije glasao,ovaj put vise cu pamtiti suteve Baraya sa ovog meca nego Veljkove
3. Simic 1 bod - vec vidjeno,samo bez gola
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: I.S. 2022/23: 3. kolo SLS: Vojvodina - Spartak (SU)

Post by Red Marquis »

Utisak sa utakmice svih oko mene je da je Traore danas bio slab, pa me čude ove ocene. Možda ste vi na televizoru nešto drugo videli, ali promaja je duvala nazad i on je dosta grešio.

Simić 3
Baraye 2
Bjeković 1
Io odio Belgrado
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: I.S. 2022/23: 3. kolo SLS: Vojvodina - Spartak (SU)

Post by Voja »

Red Marquis wrote: Sun Jul 24, 2022 11:43 pm Utisak sa utakmice svih oko mene je da je Traore danas bio slab, pa me čude ove ocene. Možda ste vi na televizoru nešto drugo videli, ali promaja je duvala nazad i on je dosta grešio.
Jeste bio slabiji nego u prva dva meca,ali su svi bili isto toliko slabiji,a uz to on je jedini stizao i krpio kad je gorelo pod nogama. A i rezervisti su uticali da Traore bude najbolji u mojim ocima veceras
Image
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: I.S. 2022/23: 3. kolo SLS: Vojvodina - Spartak (SU)

Post by fare »

3 Traore
2 Baraj
1 Simić
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: I.S. 2022/23: 3. kolo SLS: Vojvodina - Spartak (SU)

Post by vdn slaninar »

3- Траоре убедљиво најбољи,без грешке одиграо и кад је најтеже ту је он
2- Топић данас је врхунски одиграо,брзо се ослобађао лопте,свугде га је било,квалитет екипе изузетно позитивно утиче на њега па и његове игре напредују са њом
1- Симић стандардно од њега,доста учествовао у игри,доста претрчао,заслужио је онај го,ал ето
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: I.S. 2022/23: 3. kolo SLS: Vojvodina - Spartak (SU)

Post by N13 »

3 Simic - po meni ubedljivo najbolji danas
2 Baraye - nekoliko zaista atraktivnih poteza. To je ono sto publika zeli
1 Traore - Da smo pobedili, dobio bi Nikolic 1 bod, jeste slab u realizaciji, ali njegova lucidnost me odusevljava. Posto nismo pobeidli, bod ide najzasluznijem igracu odbrane, buduci da nismo ni primili gol.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1267
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: I.S. 2022/23: 3. kolo SLS: Vojvodina - Spartak (SU)

Post by MiSmoFKV! »

3 - Veljko Simić. Konstantno opasan, konstantno uporan. Šteta za poništen gol, ali fenomenalno pozicioniranje i udarac glavom
2 - Baraj - dobar, izostao gol, ali biće ih.
1 - Lazarević - dvoumio sam se da li dam njemu, Nikoliću ili Bjekoviću bod, i odlučio sam se za Lazarevića jer je pokazao napredak u odnosu na prošlu utakmicu.
User avatar
salefkv
Posts: 597
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: I.S. 2022/23: 3. kolo SLS: Vojvodina - Spartak (SU)

Post by salefkv »

MiSmoFKV! wrote: Mon Jul 25, 2022 12:01 am 3 - Veljko Simić. Konstantno opasan, konstantno uporan. Šteta za poništen gol, ali fenomenalno pozicioniranje i udarac glavom
2 - Baraj - dobar, izostao gol, ali biće ih.
1 - Lazarević - dvoumio sam se da li dam njemu, Nikoliću ili Bjekoviću bod, i odlučio sam se za Lazarevića jer je pokazao napredak u odnosu na prošlu utakmicu.
+1
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: I.S. 2022/23: 3. kolo SLS: Vojvodina - Spartak (SU)

Post by ogi »

N13 wrote: Mon Jul 25, 2022 12:00 am 3 Simic - po meni ubedljivo najbolji danas
2 Baraye - nekoliko zaista atraktivnih poteza. To je ono sto publika zeli
1 Traore - Da smo pobedili, dobio bi Nikolic 1 bod, jeste slab u realizaciji, ali njegova lucidnost me odusevljava. Posto nismo pobeidli, bod ide najzasluznijem igracu odbrane, buduci da nismo ni primili gol.
+1
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: I.S. 2022/23: 3. kolo SLS: Vojvodina - Spartak (SU)

Post by ssnigd »

Simic - 3 boda - apsolutno najbolji kod nas veceras
Nikolic - 2 boda - bez obzira na promasenu loptu u prvom poluvremenu, sanse smo pravili posle njegovih lopti
Bjekovic - 1 bod

Traore veceras losa utakmica. Puno izgubljenih duela i lopti, pogresnih pasova. Nije najgori na terenu bio, ali pad u odnosu na ono sto smo videli u prve dve tekme.
Cudno da gomila vas daje bodove😁 Sta ti je razlicitost😂
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: I.S. 2022/23: 3. kolo SLS: Vojvodina - Spartak (SU)

Post by Maki »

3 boda Simić - gol i mnogo trčanja i borbenosti. Glavni motor i inspirator ekipe.
2 boda Topić - odličan čak i kada mu nije dan. Njegovim izlaskom se uvek naša igra raspada, jer nema koga da je poveže. Čak su i kontre sevale pa smo strepeli i za bod.
1 bod - Baraj - niko nije otišao kući nezadovoljan zahvaljujući njegovim umetničkim bravurama, ali ipak jalovo.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: I.S. 2022/23: 3. kolo SLS: Vojvodina - Spartak (SU)

Post by Turija »

ogi wrote: Mon Jul 25, 2022 12:14 am
N13 wrote: Mon Jul 25, 2022 12:00 am 3 Simic - po meni ubedljivo najbolji danas
2 Baraye - nekoliko zaista atraktivnih poteza. To je ono sto publika zeli
1 Traore - Da smo pobedili, dobio bi Nikolic 1 bod, jeste slab u realizaciji, ali njegova lucidnost me odusevljava. Posto nismo pobeidli, bod ide najzasluznijem igracu odbrane, buduci da nismo ni primili gol.
+1
Traore jeste bio nesigurniji veceras, nego u prve dve utakmice, ali su bili takvi i drugi. Medjutim i takav nas je spasavao.
Jelicic odmah nesiguran, cim je Traore slabiji.
Jako su razocarali Zukic, Neskovic i Bastajic, a NN realizacijom sansi. Tacno je da ga paze i tuku maksimalno, ali iz cistih pozicija on mora dati gol.
Mladi Milosevic, mislim da nije jos pipnuo loptu na terenu. ,,Ubise" i njega uvedene zamene sa nase klupe.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked