2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA 0:4 (0:1)

Locked
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA 0:4 (0:1)

Post by ogi »

Posle dramaticne zavrsnice i zasluzene pobede nad Napretkom, Vosa je opet na Karadjordju i to kao "gost" protiv novog superligasa - Mladost GAT. Uzeleli smo se fudbala i hocemo jos golova za slavlje nasih momaka u crveno-belim dresovima! Svi na Karadjordje!

Младост ГАТ - ФКВ 0:4 (0:1)
0:1 - Милосављевић 42'
0:2 - Барај 47'
0:3 - Николић 59'
0:4 - Симић 86'


Извештај са утакмице - https://superliga.rs/sezone/2022-23/match/3394
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA, subota u 20h

Post by ogi »

ssnigd wrote: Thu Jul 14, 2022 11:18 pm Pre nego sto se otvori nova tema, da li se zna vaze li propusnice za utakmicu protiv Mladosti?
Cini mi se, protiv Proletera da su vazile.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Istocno stajanje
Posts: 543
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA, subota u 20h

Post by Istocno stajanje »

Nadam se da cemo ih otvoriti na vreme i da ne strepimo opet do zadnjeg minuta. Nisu losi, razbili su Radnik u Surdulici.
Mladost, uz RFK Novi Sad, jos jedan lokalni klub prema kom nemam bas nikakve simpatije. Njihovi navijaci su uglavnom lokalni cigani, tako da bice zanimljivo na tribinama.
Ocekujem da nam se golman brze oslobadja lopte, da Nikolic proradi golgeterski i da svakako bolje odigramo nego proslo kolo.
User avatar
Pera Centar
Posts: 823
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA, subota u 20h

Post by Pera Centar »

Očekujem da Rastavac da šansu Milanu Vidakovu, a ne Bastajiću. Očigledno je da Nikolić traži pravog špica ispred sebe, tako da mislim da bi bili značajno efikasniji sa Nikolićem kao polušpicem, a Vidakovim kao pravim centarforom.
Bastajić nije loš, ali mislim da on treba da bude joker.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3881
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA, subota u 20h

Post by Deep Purple »

Iz Gat-a najavljuju da idu na pobedu.
Da ih ispratimo sa tri gola razlike.
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA, subota u 20h

Post by Jan »

ogi wrote: Fri Jul 15, 2022 4:39 am
ssnigd wrote: Thu Jul 14, 2022 11:18 pm Pre nego sto se otvori nova tema, da li se zna vaze li propusnice za utakmicu protiv Mladosti?
Cini mi se, protiv Proletera da su vazile.
http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/1344 ... ZJkInuwIxA
VOŠA ZAUVEK !!!
Cane
Posts: 1039
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA, subota u 20h

Post by Cane »

Biće zanimljiva utakmica u svakom slučaju. Oni će iz raznoraznih razloga biti dodatno naloženi i motivisani da se pokažu na premijeri u NS, tako da će biti borbe. Mislim da neće igrati bunker i to onda daje šansu za nadigravanje, a što bi nama moralo odgovarati iako još nismo uigrani do kraja.
Pri tome čujem neke priče da će oni imati posebne premije za nas, verovatno i zbog odnosa njihovog "gazde" prema nekim ljudima iz naše uprave. Kako god bilo čeka nas uzbudljiva utakmica, a na nama je da pokažemo čiji je Karađorđe a i Novi Sad. Zbog toga je prisustvo na tribinama i dobro navijanje od starta jednostavno imperativ. Od momaka na terenu očekujem da porade na svim greškama od prošlog puta i svakako da povećaju efikasnost.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1273
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA, subota u 20h

Post by MiSmoFKV! »

Čisto informativno ko je "gazda" Mladosti?
Cane
Posts: 1039
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA, subota u 20h

Post by Cane »

MiSmoFKV! wrote: Fri Jul 15, 2022 10:50 am Čisto informativno ko je "gazda" Mladosti?
https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/dej ... 05-06-2022
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA, subota u 20h (Arena 1)

Post by Dragojlo »

Apsolutno zbog SVEGA iz ovog prethodnog teksta sad imam još veću želju da ih dobro nakantamo!! :shit:
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1468
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA, subota u 20h (Arena 1)

Post by Neizlecivi »

Kakav bljuc od intervjua.

Mogao je komotno da igra na stadionu u Veterniku, tu mu je okruzenje slicno kao ono sto je sanjao jao mala biba u rodnom Gacku.
lapo-lapo
Posts: 218
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA, subota u 20h (Arena 1)

Post by lapo-lapo »

Najvazniji mi je dio iz intervjua u kojem govori da cekaju nekakvu dozvolu za nadogradnj svog stadiona. Sta ako je ne dobiju igrace na Karađorđu pa sledeće sezone ako Novi Sad uđe pa i ce oni da igraju tu... Nego, ta fuzija Proletera i Novog Sada mi lici kao na onu zvezde i FMP-a, samo sto je razlika sto fmp ima dva imena :D U sustini vecinski sve preuzima Rfk Novi Sad samo ne znam da li se Proleter u potpunosti ugasio ili ce nastaviti da postoji idalje ako nista kroz omladinski pogon. Ovo je jedna od utakmica koje se moraju dobiti! Vidim neki optimizam i ovdje na forumu pa ne bih da sirim defetizam :D (ocekujem jedan nula ili dva jedan i branjenje rezultata u zadnjih deset minuta) ali prosto igramo prakticno protiv drugoligasa i ako se ovakve utakmice ne mogu dobiti, daleko nam je i trece mjesto. A tek borba za titulu sto sam procitao da je negdje izjavio Zbiljić, nema od toga nista, jasno je to svima, bar ne u neko dogledno vrijeme. A sa druge strane, sta treba predsednik kluba kao sto je Vojvodina da najavljuje trece ili neko peto mjesto zbog evrope (meni nekako svejedno bili treci ili trinaesti), on je jedini jos od Bate koji tako nesto izjavljuje...
User avatar
Maki
Posts: 1126
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA, subota u 20h

Post by Maki »

Istocno stajanje wrote: Fri Jul 15, 2022 7:55 amMladost, uz RFK Novi Sad, jos jedan lokalni klub prema kom nemam bas nikakve simpatije.
Slažem se! Moj navijački lokalpartriotizam se završava sa ulaskom kluba u Superligu, nebitno da li je Novi Sad, Mladost, Indeks, ili Kabel u pitanju. Svi oni samo slabe Vošu, umesto da nam budu filijale u nižim rangovima. U Novom Sadu se navija za Vojvodinu, ili za BGD blizance, sve ostalo je sekundarno. Mali je ovo grad da bi imao dva superligaša. Beograd, koji je 5 puta veći, ima takođe dva (Čuka i Voždovac), ali jaka (bili su lane 1. i 3, blizanci se ne računaju).
Za četiri godine učešća Proletera, mi smo bili dvaput sedmi, a oni dvaput osmi. Kontate o čemu pričam? Jedva dočekasmo da ispadnu, a sad evo ovih. Želim im sve najgore i ekspresni povratak u niži rang!
Kao što nisam išao ni na jedno novosadsko gostovanje na Karađorđe neću to učiniti ni večeras. Ne želim da plaćanjem ulaznice pomažem gradskog rivala. Biću uz Vošu pored malog ekrana.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9735
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA, subota u 20h (Arena 1)

Post by Voja »

Protiv ovakvih timova,ma koliko jaki i dobri bili 3 boda ne smeju biti upitna,uz naravno i dobru igru. I sto kaze Turija sve ekipe su napokon pocele da se nadigravaju,lepo je gledati izvestaje Novog Pazara pod Gacinovicem,i Spartak lepo igra... evo jedno zapazanje i zanimljiva konverzacija trenera i igraca :D Mislim da je na 5:15 kod promasene sanse. Da li se to meni ucinilo ili igrac zavrsava dijalog sa "boli me qrac" :mrgreen:



Kako god,mislim da ta zelja za nadigravanjem od strane protivnickih ekipa ovakvoj Vosi moze samo dobro da donese
Image
User avatar
N13
Posts: 2048
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA, subota u 20h

Post by N13 »

Maki wrote: Sat Jul 16, 2022 7:18 am Kao što nisam išao ni na jedno novosadsko gostovanje na Karađorđe neću to učiniti ni večeras. Ne želim da plaćanjem ulaznice pomažem gradskog rivala. Biću uz Vošu pored malog ekrana.
Ne mogu se sloziti ni sa jednim delom tvog posta, ali onaj prvi deo razumem i postujem, ima nekog smisla.
Medjutim ovaj drugi deo ne mogu ni da postujem. Na Karadjordje ne dolazis da bi dao 400 din jednom ili drugom klubu. Na Karadjordje dolazis da bi podrzao svoj klub, ma ko god bio domacin.
Zamisli da svaki navijac Vose tako razmislja, i ne dodje niko na utakmicu veceras? Pa to bi bila propast, razocarenje i verovatno bismo izgubili utakmicu. Da nas dodje 7.000, pobedili bismo svakog protivnika, ukljucujuci i blizance!
Locked