I.S. 2022/23: 1. kolo SLS: Vojvodina - Napredak

User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

I.S. 2022/23: 1. kolo SLS: Vojvodina - Napredak

Post by Radoye »

Pa nek' nam je sa srecom...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: I.S. 2022/23: 1. kolo SLS: Vojvodina - Napredak

Post by Voja »

Ajd da probijem led! :mrgreen:

Kao i uvek u pobedi od 1:0,moja 3 boda idu strelcu gola dakle:

1. Simic 3 boda - i zbog moje tradicije,ali realno dobro je i odigrao mec,bilo ga u sirinu svuda... a i dopada mi se to sto ocigledno ima hemije izmedju njega i NN jer je prilikom proslave gola naglasio asistenciju NNa. Jedino tako i mozemo biti bolji,timskim nastupom

2.Traore 2 boda - bogme... da je bilo 2:0 ili 0:0 mozda bi Traore za mene bio i igrac meca... em stranac,em prvi mec,em ne zna nacin igre nijednog protivnickog igraca... odlicna partija. Ne pamtim ko je i kada sem Lalata :mrgreen: dobio onakve ovacije sa tribina u toku meca

3. Baray 1 bdo - velika konkurencija za taj jedan bod,ali jedino je Baray kako mec odmicao bio sve bolji,dok su ostali popustali i zato njemu bod. Svidja mi se sto gotovo uvek ima resenje za loptu,i sto ne igra sablonski
Image
User avatar
salefkv
Posts: 597
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: I.S. 2022/23: 1. kolo SLS: Vojvodina - Napredak

Post by salefkv »

3 boda - Simic

Uvek konstantan, strelac gola na utakmici koja se zavrsila 1:0, dovoljno za tricu.

2 boda - Traore

3-4 odlicne intervencije, super se snasao i ono jednom kad se okliznuo, ucestvuje u igri, pokusava sa promenama strane da ubrza igru i sasvim pristojno deluje.

1 bod - Baraj

Nekoliko lepih poteza, odlicna asistencija za Nikolica kada je omasio onu sansu, mislim da bi mogao biti bitan sraf u nasoj igri.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: I.S. 2022/23: 1. kolo SLS: Vojvodina - Napredak

Post by fare »

E ovo su ti muke kada ne znaš kome da daš bodove ali ovaj put zbog dobre partije svih na terenu.
3 boda Simić
2 boda Traore igračina
1 bod Baraj još je nespreman kada bude spreman imaćemo novog Abua
zaslužili su bodove i Nikolić, Jeličić, Lazarević, Milosavljević ma svi :thankyou:
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: I.S. 2022/23: 1. kolo SLS: Vojvodina - Napredak

Post by Karlsson »

3 - Traore
2 - Simić
1 - Nikolić
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: I.S. 2022/23: 1. kolo SLS: Vojvodina - Napredak

Post by Rabba »

3 - Simić. Sporo je ušao u utakmicu, posle potpuno prešao na novi nivo. Na kraju ga je bilo i u odbrani.
2 - Traore. Ovog će publika da voli. Energija na terenu mu je odlična, možda nije sve bilo sjajno, ali početak deluje obećavajuće. Nakon moje velike skepse.
1 - Bastajić. Neki će da me kritikuju sada, Bastajić u prvom delu bio veći deo jedini izvor opasnosti. Da je bilo malo sreće, on bi načeo Kruševljane.

Lazarević na kraju ostao bez bodova, ali meni bolji od ostalih.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: I.S. 2022/23: 1. kolo SLS: Vojvodina - Napredak

Post by ssnigd »

Nekako najkonstantniji veceras.
Traore - 3 boda
Baraye - 2 boda
Simic - 1 bod
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: I.S. 2022/23: 1. kolo SLS: Vojvodina - Napredak

Post by Red Marquis »

ssnigd wrote: Sun Jul 10, 2022 11:06 pm Nekako najkonstantniji veceras.
Traore - 3 boda
Baraye - 2 boda
Simic - 1 bod
+1
Prilično mi je lako bilo da se odlučim, ostlai daleko od ove trojice.
Io odio Belgrado
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: I.S. 2022/23: 1. kolo SLS: Vojvodina - Napredak

Post by Deep Purple »

Simic - 3
Mogao bi on da ostane na poziciji desetke jer kako je j sam naveo tu se oseća najlepše a i odatle ima mnogo više opcija za kombinovanje. O defanzivi ne treba trošiti reči stalno je na visini zadatka po tom pitanju. Nekako mi još srčanije deluje ove sezone.


Traore - 2

Mačka, jednostavno vidi se da može i u vezi da igra jer ima odlično dodavanje. Duge lopte fantastične. Falio nam je štoper sa takvim osobinama prošle sezone. Pretprošle smo imali Bralića koji je umeo da započinje napade a ove Traorea a deluje mi da Traore može još bolje od njega. O intervencijama koje je oravio svojim vrzinskim sposobnostima neće trošiti reči samo ću reći malo je ovakvih štopera u Srpskom fudbalu sa tim fizičkim sposobnostima.



Baraye - 1 Vidi se da nije spreman ali opet svakim dodirom lopte je pravio razliku na terenu, šteta što se nije upisao u listu strelaca jer je imao par prilika i onaj sjajan udarac van 16 metara. Šteta što nije upisao ni asistenciju ali je odradio dobar deo posla kod postignutog gola.
Last edited by Deep Purple on Sun Jul 10, 2022 11:48 pm, edited 1 time in total.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1624
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: I.S. 2022/23: 1. kolo SLS: Vojvodina - Napredak

Post by ogi »

Deep Purple wrote: Sun Jul 10, 2022 11:25 pm Simic - 3
Mogao bi on da ostane na poziciji desetke jer kako je j sam naveo tu se oseća najlepše a i odatle ima mnogo više opcija za kombinovanje. O defanzivi ne treba trošiti reči stalno je na visini zadatka po tom pitanju. Nekako mi još srčanije deluje ove sezone.


Traore - 2

Mačka, jednostavno vidi se da može i u vezi da igra jer ima odlično dodavanje. Duge lopte fantastične. Falio nam je štoper sa takvim osobinama prošle sezone. Pretprošle smo imali Bralića koji je umeo da započinje napade a ove Traorea a deluje mi da Traore može još bolje od njega. O intervencijama koje je oravio svojim vrzinskim sposobnostima neće trošiti reči samo ću reći malo je ovakvih štopera u Srpskom fudbalu sa tim fizičkim sposobnostima.

Baraj - 1

Baraye - 2 Vidi se da nije spreman ali opet svakim dodirom lopte je pravio razliku na terenu, šteta što se nije upisao u listu strelaca jer je imao par prilika i onaj sjajan udarac van 16 metara. Šteta što nije upisao ni asistenciju ali je odradio dobar deo posla kod postignutog gola.
+1
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Ponos nizije
Posts: 21
Joined: Fri Aug 14, 2020 8:36 pm
Location: Ulaz 4

Re: I.S. 2022/23: 1. kolo SLS: Vojvodina - Napredak

Post by Ponos nizije »

Voja wrote: Sun Jul 10, 2022 10:25 pm Ajd da probijem led! :mrgreen:

Kao i uvek u pobedi od 1:0,moja 3 boda idu strelcu gola dakle:

1. Simic 3 boda - i zbog moje tradicije,ali realno dobro je i odigrao mec,bilo ga u sirinu svuda... a i dopada mi se to sto ocigledno ima hemije izmedju njega i NN jer je prilikom proslave gola naglasio asistenciju NNa. Jedino tako i mozemo biti bolji,timskim nastupom

2.Traore 2 boda - bogme... da je bilo 2:0 ili 0:0 mozda bi Traore za mene bio i igrac meca... em stranac,em prvi mec,em ne zna nacin igre nijednog protivnickog igraca... odlicna partija. Ne pamtim ko je i kada sem Lalata :mrgreen: dobio onakve ovacije sa tribina u toku meca

3. Baray 1 bdo - velika konkurencija za taj jedan bod,ali jedino je Baray kako mec odmicao bio sve bolji,dok su ostali popustali i zato njemu bod. Svidja mi se sto gotovo uvek ima resenje za loptu,i sto ne igra sablonski
+1
"Sve je to samo stvar kućnog vaspitanja!"
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: I.S. 2022/23: 1. kolo SLS: Vojvodina - Napredak

Post by N13 »

3 - Traore. Igrac utakmice, dominirao fizicki, brzinski, smirenoscu, pas igrom.
2 - Simic. Sve receno
1 - Baraye. U njemu smo dobili nesto novo, potpuno novi tip igraca koji ne pamtim da smo gledali u skorije vreme.
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: I.S. 2022/23: 1. kolo SLS: Vojvodina - Napredak

Post by Turija »

Definisala se vecerasnja trojka, sad samo sta ko vise vrednuje, pa ih tako poredja. Dvoumim se kome tri boda Simicu ili Traoreu? Simic je doneo 3 boda, a Traore spasao, iznosio lopte i delio duge i tacne pasove.
Posto smo pobedili, onda neka bude Simic:
1. Simic
2. Traore
3. Baraj
PS
Cini mi se Baraj ljutnuo sto ga Rastavac menja, ali ga je zamenio da ga postedi povrede i napora, posto jos nije potpuno spreman.
Neskovic mi bio sasvim ok ( defanzivno i ofanzivno) kada je usao.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: I.S. 2022/23: 1. kolo SLS: Vojvodina - Napredak

Post by Beonic »

ssnigd wrote: Sun Jul 10, 2022 11:06 pm Nekako najkonstantniji veceras.
Traore - 3 boda
Baraye - 2 boda
Simic - 1 bod
+1
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: I.S. 2022/23: 1. kolo SLS: Vojvodina - Napredak

Post by slanobarac »

Traore 3 boda
Baraj 2 boda
Simić. 1 bod
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Locked