1. kolo: VOJVODINA - Napredak 1:0 (0:0)

Locked
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja u 20 (A3P)

Post by Karlsson »

Znači Devetak definitivno završio sa nama?
User avatar
Deep Purple
Posts: 3840
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja u 20 (A3P)

Post by Deep Purple »

Ajmo po bodove ! Nadam se što većem broju navijača pa da se trend rasta brojki iz meča u meč uspostavi !

Nadam se jakom presingu i pokazivanju Napretku u prvih pola sata da nam nisu ni blizu a rezultat mi je manje važan, da ne citiram ponovo Anrija ali da se nametne od samog starta sezone da se na Karađorđe ne dolazi po bodove. Srećno ekipi :cheers:
fare
Posts: 2788
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja u 20 (A3P)

Post by fare »

Publika dosta siromašno na 1 pogled, N. N. I Simić neprimetni i mislim da je velika greška što Miljan nije ostao mislim da bi se lepo uklopio u ovu ekipu a 10 - ku stvoriti kako znamo i umemo.
Bikerwolf
Posts: 1
Joined: Sat Aug 11, 2018 1:45 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja u 20 (A3P)

Post by Bikerwolf »

A gde su navijači na severu?
User avatar
Deep Purple
Posts: 3840
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja u 20 (A3P)

Post by Deep Purple »

Kako Simic i N.N neprimetni? Simic je najbolji na terenu. N.N i pored malo sansi dosta ucestvuje u igri. Ovde fali samo gol pa da se Napredak otvori više. Dosta lepši fudbal igramo nego prethodne sezone ali fali desetka za još bolji utisak mada Simić deluje bolje u vezi nego na krilu, Milosavljević preti da bude najgotivniji u ekipi. Ali mora što pre da padne gol...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9679
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja u 20 (A3P)

Post by Voja »

Jedino sto u prvom poluvremenu nije po mom ukusu je sporost u zacetku napada,stoperi i bekovi se dodaju kao da imaju svo vreme sveta... Ostalo sasvim korektno... Jos jednom ce reci i vise necu,NN nije sidras i prvi spic... jbt a kad pogledam svi treneri ga salju tamo... onda sam glup
Image
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja u 20 (A3P)

Post by Turija »

Voja wrote: Sun Jul 10, 2022 8:57 pm Jedino sto u prvom poluvremenu nije po mom ukusu je sporost u zacetku napada,stoperi i bekovi se dodaju kao da imaju svo vreme sveta... Ostalo sasvim korektno... Jos jednom ce reci i vise necu,NN nije sidras i prvi spic... jbt a kad pogledam svi treneri ga salju tamo... onda sam glup
Slazem se, kao i sa @Deep
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja u 20 (A3P)

Post by Karlsson »

Vidi se da smo bolji, ali smo spori jako u napadu. Dajemo im vremena da se konsoliduju, poređaju ispred svog gola, a mi nemamo ideju kako da ih probijemo i stvorimo šansu, pa sve neki ubačaji i šutevi iz daljine. Fali nam jako kreativnost.
User avatar
Maki
Posts: 1113
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja u 20 (A3P)

Post by Maki »

Milosavljević jedino pravo pojačanje.
Bastajić je jedan od većih vezera koji su igrali ovde. Ima 32 godine i zauzima mesto našim klincima. Takvih igrača imamo na kile.
Mnogo sam više očekivao od igre i Rastavca. Nadam se boljem u drugom poluvremenu. Naravno, i da gledamo klince.
Ovo za sada je za sedmo mesto kao i lane.
fare
Posts: 2788
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja u 20 (A3P)

Post by fare »

Deep Purple wrote: Sun Jul 10, 2022 8:52 pm Kako Simic i N.N neprimetni? Simic je najbolji na terenu. N.N i pored malo sansi dosta ucestvuje u igri. Ovde fali samo gol pa da se Napredak otvori više. Dosta lepši fudbal igramo nego prethodne sezone ali fali desetka za još bolji utisak mada Simić deluje bolje u vezi nego na krilu, Milosavljević preti da bude najgotivniji u ekipi. Ali mora što pre da padne gol...
To je bilo u 20 minuta posle se promenilo :D
Neškovića, Zukića Miloševića i Vidakova obavezno ubaciti i to što pre.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3840
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja u 20 (A3P)

Post by Deep Purple »

Mora ono Nikolić da rešava. Imali smo sreće ali smo igrom zaslužili tri boda. U svakom slučaju lepa atmosfera. Baraj i Traore definitivno pojačanja.
Mora da se udvostruči prednost da ne bi dolazilo do ovakvih završnica.
Lepa kombinacija Baraj - Nikolić - Simić kod gola.
User avatar
Srbendinho
Posts: 89
Joined: Thu Aug 08, 2013 10:56 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja u 20 (A3P)

Post by Srbendinho »

Заслужена три бода, уз много муке.

Не смију се дешавати падови попут посљедњих 15 минута.

Барај играчина за ЈСЛ. Траоре добар. Милосављевић се трудио. Топић подбацио. Зукић зна с лоптом.

Овој екипи недостају два искуснија странца. Један "плејмејкер" и један бек.
Vojvodjanin123
Posts: 175
Joined: Sat Jul 09, 2022 6:59 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja u 20 (A3P)

Post by Vojvodjanin123 »

Carević me malo brine, za dlaku da primimo gol zbog njegovog poigravanja, a slicno je bilo i na jednoj od prijateljskih utakmica. Odbrana još uvek neuigrana ali mislim da će biti to dobro. Traore će biti super, brz, jak i ima solidan pas, stalno pokušava duge lopte. Milosavljević isto dobro pojačanje. Baraj je bio malo ko uplašen u prvih 25-30 minuta al kad se oslobodiio bio najopasniji igrač, imao par sjajnih poteza. Simić odličan. Nikolić solidan. Bastajić nema kvalitet za prvih 11. Ne može nikoga da prođe jedan na jedan, ali može da bude solidan džoker jer mu šut i centaršut nisu loši. Ima puno pozitivnih znakova, konačno ne igramo fubal iz prošlog veka. Očekujem da kad se ekipa u potpunosti uigra da možemo da pariramo čak i blizancima.
fare
Posts: 2788
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja u 20 (A3P)

Post by fare »

Milosavljević, Baraj, Traore pojačanja od Nikolića sam više očekivao mada svaka čast za asistenciju ne mogu da verujem da je ovo Jeličić od prošle sezone koliko ti znači kada imaš pravog igrača pored tebe. I hvala bogu imamo nikada jaču klupu još kada se vrati Kaba i ta famozna 10 ako stigne i ne pamtim kada smo imali ovakvu dominaciju u posedu 1 poluvreme 74 % :cheers:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9679
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja u 20 (A3P)

Post by Voja »

Ja bih Buljovcicku... za trenera :mrgreen: Tacno u centar je pogodila "spora Vojvodina".Pre meca sam ocekivao 1:0,ali sam ocekivao da grizu,da dominiraju,da redjaju sanse,da igraju brzo,atraktivno. Ovo sto sam veceras video mi se ne dopada,ne u smislu kako su igraci odigrali mec,vec u smislu da vecina njih nije svesna koga predstavljaju,pa cak i trener... Kao da smo jedva cekali da damo gol i da povucemo rucnu.Klasicno luzerski. U finisu zamalo da nam se obije o glavu to sto ni trener ni igraci nisu gladni nadmetanja,golova,sto ne ginu za dres. Prvo poluvreme mi jos bilo i bolje. U prvom su me odusevili Djordjevic,Topic i Simic,a posle se sva trojica izgubila u drugom poluvremenu.Topic posebno... kao da izasao neki drugi igrac.Traore dobar.Ovo sa vracanjem lopte nazad treba u startu iskoreniti,ako treba i peticiju da pisemo :mrgreen: Imamo tehnicki potkovanije igrace nego prosle sezone,mora ta lopta da ide napred i to veoma brzo napred. Zukic i u 90.minutu da udje deluje najumorniji na terenu. NN maksimalno odsecen od lopti,a jedino je opasan kad ima loptu u nogama. Traore i Baraye naspram svi ostalih na terenu deluju kao da imaju ugradjenu turbinu.Mozda jedino Simic moze da se nosi sa njima. Kad se sve sabere,zadovoljan sam izborom startnih 11,pozicijama na koje su rasporedjeni (mozda bih izvrsio dve male korekcije),ali takvo setanje po terenu na prvom mecu i to kuci me ne cini srecnim. Publika dosla u pristojnom broju,a u sledecem kolu ce se vise zadrzati zbog neizvesnoti koju nasi mecevi nude,nego zbog lepe igre.I posle prvog poraza odose svi pred TV ponovo. Moramo sto pre uvesti tu zelju za trcanjem,borbom,nadigravanjem... materijala za lep fudbal,akcije,proigravanja ocigledno imamo
Image
Locked