37. kolo: TSC - VOJVODINA 0:2 (0:0)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

37. kolo: TSC - VOJVODINA 0:2 (0:0)

Post by Grof Žekula »

У одличној смо позицији да у недељу, у последњем колу овог првенства у коме само рекорде и нижемо, поновимо скор од ШЕСТ везаних пораза, с тим што је сада јагода на шлагу додатно и пораз у полуфиналу Купа.
С обзиром на вољни моменат, уз (са)знање да знање немамо ни за два ранга ниже такмичење, чињеницу да шансу треба од старта дати онима који су мало играли и не очекујем други сценарио.
"Па да се не љубимо"...У недељу после меча преспавајте, а већ у понедељак паковање ствари и ВОЉНО! Да се раздружимо. Не морате долазити више ни у Нови Сад, камоли на "Карађорђе".

ТСЦ - ФКВ 0:2 (0:0)
0:1 - Матић 48'
0:2 - Лазаревић 72'


Извештај са утакмице - https://superliga.rs/sezone/2021-22/match/3363
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 37. kolo: TSC - VOJVODINA, nedelja 18.30

Post by torrente »

Sjajan uvod,Ns bi ostao prazan kad bi se svi vratili ...
inače očekujem klasičanu tvrdu tekmu sa par golova u Rockovoj ili vec ko bude branio mrezi.
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 37. kolo: TSC - VOJVODINA, nedelja 18.30

Post by Dragojlo »

Haaaahhh, Novi Pazar koji je većinu sezone bio u zoni ispadanja, prvenstvo završio sa samo jednim bodom manje nego što mi imamo trenutno i sa tim saldom ide u baraž za opstanak !! Majko mila.... :oops:
lapo-lapo
Posts: 210
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 37. kolo: TSC - VOJVODINA, nedelja 18.30

Post by lapo-lapo »

Pozdrav svima na forumu, pratim ga vec duze vrijeme i drago mi je sto je ostao, nadam se da se nikada nece ugasiti.
Dosta toga sam procitao o nasoj Voši i njenoj bogatoj tradiciji i sa samog sajta... Sto se tice ove poslednje utakmice sa TSC-om,
da kazem da zelim samo da prođe sto prije i da je zaboravimo kao i cijelu ovu sezonu. Sledeca tesko da moze biti gora (mada :? )!
A novoj upravi kao jedan od prvih zadataka treba da bude da se izbore za status FKV u domacim fudbalskim organima, da se ne dozvoli
i ne precutkuju debilni termini za odigravanje utakmica ponedeljkom u podne ili u koliko sati smo vec igrali. Takav termin je problematican
i za vas Novosađane a pogotovo za nekoga ko je stotinjak km daleko od NS-a! Ako im je stalo do kluba i navijaca bar malo moraju da porade na tome!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 37. kolo: TSC - VOJVODINA, nedelja 18.30

Post by Deep Purple »

@lapo-lapo
Dobrodošao, potrebno je mnogo promena ali sumnjam da će se išta važnije promeniti. A termin k'o termin trenutno ni ne igra ulogu i svejedno je da li se igra preko vikenda, radnim danom ili na neki praznik jer svakako su odaljili klub od navijača pa je svejedno da li je vikend ili radni dan jer dođe isti broj ljudi.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 37. kolo: TSC - VOJVODINA, nedelja 18.30

Post by fare »

Gde su Nešković. Kabić, Topić... ?
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 37. kolo: TSC - VOJVODINA, nedelja 18.30

Post by slanobarac »

Gleda li neko ovu sramotu?
Posed 37%
Šutevi 0
Šta mi to igramo?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 37. kolo: TSC - VOJVODINA, nedelja 18.30

Post by Turija »

slanobarac wrote: Sun May 22, 2022 7:23 pm Gleda li neko ovu sramotu?
Posed 37%
Šutevi 0
Šta mi to igramo?
Bar se dobro branimo :wink:
Dobro poluvreme Bjekovica, Kopitovica ( nezasluzeno dobio zuti karton za cist klizeci start) i Simica ( tvog omiljenog :D ).
Miletic se dosta krece, kao i Busnic.
PS
Sto se tice izostanka Neskovica, Kabica i Topica; pa, nisu bili bas nesto primetni na prethodnoj utakmici.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 37. kolo: TSC - VOJVODINA, nedelja 18.30

Post by slanobarac »

A tek što nisu primetni Kopitović, Busnić, Jeličić, Matić pa vidim da dobijaju šansu.
PS: Drago mi je zbog mog omiljenog :mrgreen: Možda dobije angažman u nekom boljem timu. Zaslužio je.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 37. kolo: TSC - VOJVODINA, nedelja 18.30

Post by fare »

Dosta dobra igra danas, a šta ovaj na Areni napriča o pojačanjima Boaći, Preletanović i Malbašić od njih 3 jedino bi Malbašića vratio.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 37. kolo: TSC - VOJVODINA, nedelja 18.30

Post by fare »

Istorijska prva pobeda nad TSC hvala bogu makar i nevažna.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 37. kolo: TSC - VOJVODINA, nedelja 18.30

Post by Voja »

fare wrote: Sun May 22, 2022 8:06 pm Dosta dobra igra danas, a šta ovaj na Areni napriča o pojačanjima Boaći, Preletanović i Malbašić od njih 3 jedino bi Malbašića vratio.
I meni je ovo vise bio samar u lice neeeego srcu radost
Image
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 37. kolo: TSC - VOJVODINA, nedelja 18.30

Post by vdn slaninar »

Какав смо ми апсурд од екипе,за крај рутинска победа,далеко да смо имали неку игру ал ето десило се,против више од пола лиге овако можеш да победиш или изгубиш,ни крив ни дужан.Пар утисака Лазаревић је коначно званично добио место које игра од кад је дошао,крило.И треба да га игра јер је дефанзивно очајан а глава му је стално у нападу.Абрашевић је за Зукића озбиљна десетка.Интересује ме како Симић доживљава свој потез што је прешао код нас,сигурно није очекивао да се спрдају с нама.За целу сезону нисмо успели да направимо селекцију,мада је јасно да већина може да се пакује,ал све је некако на пола.Сад куд који мили моји.Свака част свима нама што смо испратили ово до краја.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 37. kolo: TSC - VOJVODINA, nedelja 18.30

Post by gospodinFKV »

Neka smo im Evropu izbili iz dzepa.
Poceli su previse da mi se penju na ku*ac s tim foliranjem da su nesto vise od dojucerasnjeg nizeligasa i Orbanove nacionalisticke sape.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 37. kolo: TSC - VOJVODINA, nedelja 18.30

Post by Turija »

@slanobarac, danas svi ti pobrojani odigrali vrlo pristojno.

Inace, neocekivano borbeno sa nase strane. To nam je donelo prvu pobedu nad TSC . Najzad da im se revansiramo (a za njih u najgorem trenutku).Radnicki da nas casti za izlazak u Evropu. Nislije su, ipak, klub sa dugom i velikom tradicijom i dobro je da ce u kvalifikacije. TSc moze da saceka i da sazri kao klub.

Takodje, slazem se sa @ vdn slaninar da je sve nekako na pola.
Nemamo jasnu predstavu ko da ide, ko da ostane. Ovi mladi momci svakako treba da ostanu i neka se bore za poziciju i minutazu.
Danas Miletic preorao teren. Devetak i Zukic sa mnogo minusa celu sezonu, kao i Jelicic.
Neskovic i Kabic; toplo- hladno, ali imaju nesto sto bi trebalo docekati.
Ova dva Omladinca sto su usla treba forsirati, kao i Milosevica i Majstorovica. Vukcevic nije centarfor, a koliko je krilni ne znam?

Mada, tesko mi je u ovim prenosima arene da dobro ispratim individualno nase igrace. Prenose 80+% utakmice centralnom kamerom iz daljine, pa ne raspoznajem svaki put tacno naseg igraca.

O pojacanjima sacekajmo Predsednika i planirani budzet.
Od spomenutih imena na Areni, samo bih rado video Malbasica,
Voleo bih da vratimo Radoju.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked