I.S. 2021/22: 1/2 kup: partizan - Vojvodina

Locked
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

I.S. 2021/22: 1/2 kup: partizan - Vojvodina

Post by Radoye »

Tabela nakon prve runde dvomeca s crnim blizancem:

1. Veljko Simić 32
Image

2. Nemanja Čović 22
3. Uroš Kabić 17
4. Mirko Topić 15
5. Milan Lazarević 12
6. Nikola Simić 12
7. Novica Maksimović 11
8. Miljan Vukadinović 9
9. Nebojša Bastajić 7
10. Emil Rockov 5
11. Vladimir Kovačević 5
12. Vladan Novevski 4
13. Marko Bjeković 4
14. Dejan Zukić 3
15. Mladen Devetak 2
16. Aleksandar Busnić 2
17. Momčilo Mrkaić 2
18. Mihajlo Nešković 2
19. Igor Jeličić 1
20. Ivan Vukčević 1
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: I.S. 2021/22: 1/2 kup: partizan - Vojvodina

Post by Rabba »

3 - Rockov. Iako, po mom skromnom mišljenju, ne bi bilo nezasluženo i da sam Veljku Simiću dao 3 boda. Da ne bi one greške kad je Nathu servirao priliku, moglo bi se reći da je bio bez greške na golu. Noga mu je postala lošija nego pre i deganžmani i pasovi su mnogo nesigurniji, ali opet, skinuo je i zatvorio šta je bilo do njega. Čak je bio i na ovom šutu što je Bjeković skinuo glavom na kraju. Možda bi čak skinuo i prvi gol da lopta nije zakačila Lazarevića, ali neću o tome šta bi bilo kad bi bilo. Kome je Nikola Simić bolji golman, ne znam. Ili mu trebaju naočare, ili ima nešto od toga da on brani.

2 - Veljko Simić - U prvom poluvremenu je ofanzivno bio praktično jedina opasnost po gol grobara, i prava je šteta što je lopta u poslednjem trenutku odskočila kod onog šuta sa 16. U drugom poluvremenu je apsolutno sam spremio Zukiću gol i šteta što nije gotovo sa nikim imao prilike da odigra nešto

1 - Zukić - Svaki iole kvalitetan pas u napadu je bio njegovo delo. Ne znam, zaista mislim da uz malo čeličenja može da vodi napad sledeće godine, lagano.


Bolji od ostalih, ali opet daleko od poena su mi bili Novica, Lazarević, od izmena Bjeković, a i Topić je u drugih 45 imao nemerljivo zapaženiju ulogu.

Sa druge strane, Stevanović, Jeličić, Matić... Nemam reči. Pogotovo Stevanović... Dok bi se Jeličiću mogao naći plus u odnosu na Stevanovića i Matića(obzirom da je istog nivoa, a da je jedan plaćen 150.000e a jedan među najplaćenijim igračima u klubu), dvojac bez kormilara je bio skandalozan. Matić me je podsetio na Ašćerića. Na Vukčevića neću više trošiti reči. Mogu samo da kažem da danas nije bio najgori. Bravo.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
omega
Posts: 147
Joined: Sun Oct 01, 2017 8:23 am

Re: I.S. 2021/22: 1/2 kup: partizan - Vojvodina

Post by omega »

Rabba wrote:3 - Rockov. Iako, po mom skromnom mišljenju, ne bi bilo nezasluženo i da sam Veljku Simiću dao 3 boda. Da ne bi one greške kad je Nathu servirao priliku, moglo bi se reći da je bio bez greške na golu. Noga mu je postala lošija nego pre i deganžmani i pasovi su mnogo nesigurniji, ali opet, skinuo je i zatvorio šta je bilo do njega. Čak je bio i na ovom šutu što je Bjeković skinuo glavom na kraju. Možda bi čak skinuo i prvi gol da lopta nije zakačila Lazarevića, ali neću o tome šta bi bilo kad bi bilo. Kome je Nikola Simić bolji golman, ne znam. Ili mu trebaju naočare, ili ima nešto od toga da on brani.

2 - Veljko Simić - U prvom poluvremenu je ofanzivno bio praktično jedina opasnost po gol grobara, i prava je šteta što je lopta u poslednjem trenutku odskočila kod onog šuta sa 16. U drugom poluvremenu je apsolutno sam spremio Zukiću gol i šteta što nije gotovo sa nikim imao prilike da odigra nešto

1 - Zukić - Svaki iole kvalitetan pas u napadu je bio njegovo delo. Ne znam, zaista mislim da uz malo čeličenja može da vodi napad sledeće godine, lagano.


Bolji od ostalih, ali opet daleko od poena su mi bili Novica, Lazarević, od izmena Bjeković, a i Topić je u drugih 45 imao nemerljivo zapaženiju ulogu.

Sa druge strane, Stevanović, Jeličić, Matić... Nemam reči. Pogotovo Stevanović... Dok bi se Jeličiću mogao naći plus u odnosu na Stevanovića i Matića(obzirom da je istog nivoa, a da je jedan plaćen 150.000e a jedan među najplaćenijim igračima u klubu), dvojac bez kormilara je bio skandalozan. Matić me je podsetio na Ašćerića. Na Vukčevića neću više trošiti reči. Mogu samo da kažem da danas nije bio najgori. Bravo.
+1
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: I.S. 2021/22: 1/2 kup: partizan - Vojvodina

Post by Turija »

Rabba wrote:3 - Rockov. Iako, po mom skromnom mišljenju, ne bi bilo nezasluženo i da sam Veljku Simiću dao 3 boda. Da ne bi one greške kad je Nathu servirao priliku, moglo bi se reći da je bio bez greške na golu. Noga mu je postala lošija nego pre i deganžmani i pasovi su mnogo nesigurniji, ali opet, skinuo je i zatvorio šta je bilo do njega. Čak je bio i na ovom šutu što je Bjeković skinuo glavom na kraju. Možda bi čak skinuo i prvi gol da lopta nije zakačila Lazarevića, ali neću o tome šta bi bilo kad bi bilo. Kome je Nikola Simić bolji golman, ne znam. Ili mu trebaju naočare, ili ima nešto od toga da on brani.

2 - Veljko Simić - U prvom poluvremenu je ofanzivno bio praktično jedina opasnost po gol grobara, i prava je šteta što je lopta u poslednjem trenutku odskočila kod onog šuta sa 16. U drugom poluvremenu je apsolutno sam spremio Zukiću gol i šteta što nije gotovo sa nikim imao prilike da odigra nešto

1 - Zukić - Svaki iole kvalitetan pas u napadu je bio njegovo delo. Ne znam, zaista mislim da uz malo čeličenja može da vodi napad sledeće godine, lagano.


Bolji od ostalih, ali opet daleko od poena su mi bili Novica, Lazarević, od izmena Bjeković, a i Topić je u drugih 45 imao nemerljivo zapaženiju ulogu.

Sa druge strane, Stevanović, Jeličić, Matić... Nemam reči. Pogotovo Stevanović... Dok bi se Jeličiću mogao naći plus u odnosu na Stevanovića i Matića(obzirom da je istog nivoa, a da je jedan plaćen 150.000e a jedan među najplaćenijim igračima u klubu), dvojac bez kormilara je bio skandalozan. Matić me je podsetio na Ašćerića. Na Vukčevića neću više trošiti reči. Mogu samo da kažem da danas nije bio najgori. Bravo.
Slazem se.

Rockov je popravio duzinu suta, ali je i dalje nesiguran i neprecizan. Inace, danas odlican na golu.
Stoperi su nam uzasno spori, a i Djordjevic sve vise pada u igri u oba smera.
Lazarevic je trebao Meninga terati prema gol aut liniji, ali, hajde, jednom se pogadja takav gol.
Po meni, slabo poluvreme Kabica, a dobro Bjekovica i Topica u defanzivi..
Ocekivao sam vise i od Neskovica.
Centarforovi ( obojica) nemocni u skok igri. Sve im lopte poskidaju stoperi. Vidi se koliko nedostaje Covic u tom elementu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: I.S. 2021/22: 1/2 kup: partizan - Vojvodina

Post by fare »

3 boda Rockov bez dileme
2 boda Simić
1 bod Zukić sve zrelije partije ja se nadam sledeće sezone naš vođa na terenu.
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: I.S. 2021/22: 1/2 kup: partizan - Vojvodina

Post by vdn slaninar »

3 Роцков
2-Симић
1-Зукић
Добро су одиграли још Топић и Бјековић.
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: I.S. 2021/22: 1/2 kup: partizan - Vojvodina

Post by Grof Žekula »

3 - Роцков
2 - Симић
1 - Бјековић
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: I.S. 2021/22: 1/2 kup: partizan - Vojvodina

Post by Radoye »

Glasalo 6

Rockov 18 (4)
Simic 12 (2)
Zukic 5 (1)

Bjekovic 1

Tabela:

1. Veljko Simić 34
2. Nemanja Čović 22
3. Uroš Kabić 17
4. Mirko Topić 15
5. Milan Lazarević 12
6. Nikola Simić 12
7. Novica Maksimović 11
8. Emil Rockov 9
9. Miljan Vukadinović 9
10. Nebojša Bastajić 7
11. Vladimir Kovačević 5
12. Vladan Novevski 4
13. Marko Bjeković 4
14. Dejan Zukić 4
15. Mladen Devetak 2
16. Aleksandar Busnić 2
17. Momčilo Mrkaić 2
18. Mihajlo Nešković 2
19. Igor Jeličić 1
20. Ivan Vukčević 1
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Locked