35. kolo: partizan - VOJVODINA 2:1 (2:0)

User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 35. kolo: partizan - VOJVODINA 2:1(2:0)

Post by slanobarac »

ssnigd wrote:
Za sledecu sezonu, nemam nikakav problem da Gaga Radojicic ostane trener, ali sa ekipom koju ce on da selektira. Nema Evrope, dakle ispocetka krenuti skromno od nule i graditi igru i timski duh. Preduslov, da 80% ovih igraca ne igra sledece godine.
Ja bih ovo podigao na 90%.
Lazarević,Kabić,Nešković, Miletić, Đorđević sigurno.
Devetak, Bjeković, N. Simić, Vukadinović, Novevski možda.
Ostali u Surdulicu, Lučane, Mladost GAT, Proleter.....
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 35. kolo: partizan - VOJVODINA 2:1(2:0)

Post by gospodinFKV »

Misljenja sam da Gaga izvlaci apsolutni maksimum iz ovog slepera drva.
Nas je i treba mu dati da proba da selektira ekipu. Da vidimo onda sta moze i on i ovi klinci koji kao nesto vrede.
slanobarac wrote:Ja bih ovo podigao na 90%.
Lazarević,Kabić,Nešković, Miletić, Đorđević sigurno.
Ovih par momaka moramo zadrzati. Ostali su abitni. Nazalost, mislim da ce nas Kabic napustiti ovo leto. Ne zato sto je igrama nesto pokazao da ga proda instant (iako je talenat i budali ocigledan), jer postenu priliku nije ni dobio, vec zato sto ce nam goreti pod nogama finansijski ako ova uprava ne ode sad kad se zavrsi prvenstvo. Inace, suska se povratak Gajica, kad sam vec zasao u tu temu.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 35. kolo: partizan - VOJVODINA 2:1(2:0)

Post by Radoye »

gospodinFKV wrote:Misljenja sam da Gaga izvlaci apsolutni maksimum iz ovog slepera drva.
Slazem se. Videlo se na ove dve s blizancima da bolje stojimo na terenu nego pod prethodnim trenerom i da postoji nekakva takticka ideja osim "parkiraj autobus i ko predje pola da mu umre mama". Ali igraci su tehnicki limitirani, osnovne elemente fudbalske igre nisu savladali, ne umeju da prime loptu da im se ne odbije 3m od noge, ne umeju da upute precizan pas duzi od 10m, pride su nam odbrambeni jos i spori... Sto kaze narod od g... se pita ne pravi.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Locked