35. kolo: partizan - VOJVODINA 2:1 (2:0)

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 35. kolo: partizan - VOJVODINA, subota 14h (A1P)

Post by Voja »

Jbt ja sam u fazi kad se vise nerviram kad recimo Lazio primi gol nego Vosa :frown:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 35. kolo: partizan - VOJVODINA, subota 14h (A1P)

Post by Turija »

Ja mislim da Radojicic ne moze da veruje kako lose barataju sa loptom bas svi igraci Vojvodine, pocev od golmana, pa do levog krila.
Neverovatno za profesionalne fudbalere.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 35. kolo: partizan - VOJVODINA, subota 14h (A1P)

Post by Voja »

Turija wrote: Ja cu, ipak, gledati prenos (,,iako su odavno svi ,,izgledani"), ali onako opusteno uz pivo.
Ma nije ovo vredno otvaranja piva :mrgreen:
Image
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 35. kolo: partizan - VOJVODINA, subota 14h (A1P)

Post by Neizlecivi »

Od ulaska u plej of, oni su na terenu samo da odrade posao. Da odstoje 90 minuts i to je to. Zelja 0, ideja 0, znanje 0. Doduse ovo trece nisu imali ni do sad.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 35. kolo: partizan - VOJVODINA, subota 14h (A1P)

Post by Voja »

Pratio sam Radojicica u Novom Pazaru gotovo sve meceve (iskreno vise zbog pazaraca i njihovih igraca) i odgovorno mogu da tvrdim da Pazar pod Gagom igrao bolje,cvrsce i 5x ofanzivnije nego Vojvodina
Image
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 35. kolo: partizan - VOJVODINA, subota 14h (A1P)

Post by Neizlecivi »

Kovacevic i Stevanovic su dve rupetine nedostojne ovog dresa.
Da imamo 2 normalna stopera, tvrdim da bi bili medju 4-5 ekipa u vrhu. Ovako zasluzujemo borbu za opstanak da nema ovog sistema plej of plej aut...
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 35. kolo: partizan - VOJVODINA, subota 14h (A1P)

Post by slanobarac »

Sramota me ovakve Vojvodine.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 35. kolo: partizan - VOJVODINA 2:0 (45')

Post by Dragojlo »

Pa čoveče, došli smo do toga da protivnički igrači više i ne proslavljaju golove protiv nas, u smislu ko da je neka veština dati gol buraniji... :oops:
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 35. kolo: partizan - VOJVODINA, subota 14h (A1P)

Post by Turija »

Zasto Radojicic ne proba stopera Majstorovica i centarfora Milosevica, kao i sa Neskovicem u timu? Dokle Kovacevic i Stevanovic?
Vukcevic nije bolji od Milosevica, a tek ne od Vidakova.
Ovako ne ide nikakako.
Rockov se iskupio za prvi primljeni gol.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 35. kolo: partizan - VOJVODINA, subota 14h (A1P)

Post by slanina »

Turija wrote:Ja mislim da Radojicic ne moze da veruje kako lose barataju sa loptom bas svi igraci Vojvodine, pocev od golmana, pa do levog krila.
Neverovatno za profesionalne fudbalere.
JA sam to davno rekao ,tu loptu niko ne zna da šutne,Zukić i Simić jedini znaju da iznesu loptu par metara ovi svi ostali lopta nazad užas.Štopere bi mogli naći bolje negde na terenima za mali fudbal sa pivskim stomacima recimo ja :mrgreen: lomim noge ako pokuša da me pretrči pogotovo grobus ili cigus.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 35. kolo: partizan - VOJVODINA 2:1(2:0)

Post by ssnigd »

Ovo je prva utakmica u ne znam koliko vec, da je Zukic odigrao dobar mec. Barem prvih 45min gde mi je link bio dobar, drugo poluvreme mi je seckalo non stop, pa sam i manje pratio.
Suplji smo nazad, katastrofa kakve golove primamo. Napred smo staticni, sa vrlo tankom tehnikom.
Opet i takvi nismo bili kriminalni, kakvi smo znali da budemo.
Kriterijumi su nam znacajno opali u pogledu igre.

Za sledecu sezonu, nemam nikakav problem da Gaga Radojicic ostane trener, ali sa ekipom koju ce on da selektira. Nema Evrope, dakle ispocetka krenuti skromno od nule i graditi igru i timski duh. Preduslov, da 80% ovih igraca ne igra sledece godine.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 35. kolo: partizan - VOJVODINA 2:1(2:0)

Post by Krle »

Ako sam dobro shvatio komentatora i našeg trenera, ako prođemo crne u kupu, igramo kvalifikacije za LE. Mada, možda bolje da ne. U svakom slučaju, Stevanovića dati ili platiti da ga neko uzme, kao i 2/3 tima.
Danas nas Rockov spasao debakla.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 35. kolo: partizan - VOJVODINA 2:1(2:0)

Post by Turija »

@ssnigd
Jeste, Zukic je danas odigrao sasvim solidno. Imao je dosta precizan pas, ali i dalje predugo ,,carini" loptu. Bio je malo cvrsci i u duelu, nego sto smo ga gledali do sada.

Medjutim, jako se za nerviranje navijaca namece Topic, vec previse dugo vremena. Igra tog zadnjeg veznog, kao da je u pitanju nesigurni stoper na lopti, a ne vezni igrac. Svaka lopta unazad ili u sirinu. Pas u dubinu, otkrivanje, trazenje lopte i dribling ne postoji u opciji za njega.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 35. kolo: partizan - VOJVODINA 2:1(2:0)

Post by Deep Purple »

Turija wrote:@ssnigd
Jeste, Zukic je danas odigrao sasvim solidno. Imao je dosta precizan pas, ali i dalje predugo ,,carini" loptu. Bio je malo cvrsci i u duelu, nego sto smo ga gledali do sada.

Medjutim, jako se za nerviranje navijaca namece Topic, vec previse dugo vremena. Igra tog zadnjeg veznog, kao da je u pitanju nesigurni stoper na lopti, a ne vezni igrac. Svaka lopta unazad ili u sirinu. Pas u dubinu, otkrivanje, trazenje lopte i dribling ne postoji u opciji za njega.
Odmah da se ogradim nisam gledao utakmicu i ne mogu da dajem sud o današnjoj predstavi Topića.
Jednostavno takav tip veznog fudbalera mora da igra pored različitog tipa veziste. On može da igra jedino i isključivo kao osigurač, igrač koji će tu biti malo ispred zadnje linije i da krpi i zatvara prostore linije dodavanja.
Možda da ima pored sebe igrača koji nameće tempo utakmice, koji prilazi po loptu, otkriva se , kreira napade e onda bi možda i Topić bio bolji. Svakako ono što je do njega radi katastrofalno i ne želim da ga branim ali mlad je i koliko god da nekad u naletu nekih "emocija " odreagujem na način da ga kritikujem i upotrebljavam neke izraze koji nisu primereni ipak možda bi u nekom uređenijem sistemu i on bio bolji. Ponavljam možda. Isto tako Zukić i ostali.

Imaju kup u sredu i to im je poslednja šansa da naprave bilo šta ove sezone. Neka igraju ultra bunker koga briga. Sezona je bačena, ništa nije postignuto a mladi su izgubili godinu dana. Zato da se ja bilo šta pitam sledeće nedelje bunker a Simić ili Kabić kao najistureniji i svaka lopta na špic gore i neka možda prođe a posle 90 min su penali. Naravno to ne treba da bude naš način igranja ali jednostavno ova ekipa nije kadra za bilo šta više i zato neka barem daju svoj maksimum i neka se dobro oznoje.

Svakako će se ova sezona baš baciti u zaborav jer je bilo krvavo za gledanje, neka onda makar daju sve od sebe sledeće nedelje.

A evo i informacija iz saveza koja možda nije ni bitna jer ispadamo 99% ali je svakako sramna.

U slučaju finala u kojem se potencijalno nađu blizanci vršiće se žreb po sistemu domaćinstva između te dve ekipe.

U slučaju da nekim čudom prođemo mi ili (i) Novi Pazar određuje se alternativni stadion odnosno neće se vršiti žreb između domaćinsta finalista.

Znači i tako male šanse dodatno se smanjuju Novom Pazaru i nama.

Kome je to u interesu?
Koliko god da smo bedni a baš smo bedni došao bi dobar broj naših navijača u slučaju da se finale kupa igra na Karađorđu.
Znam da je sve to fikcija i da ispadamo ali ne mogu a da se ne zapitam ko vodi ovaj naš fudbal i zašto ga uopšte gledam.

Čitam danas nešto o fudbalskom klubu Vaduzu (Lihtenštajn) koji igra Švajcarsko prvenstvo i nema izlaz u evropu odnosno ima ali samo kroz kup Lihtenštajna i jednostavno i da osvoji Švajcarsku ligu jedinokroz Kup Lihtenštajna u slučaju osvajanja možd da izađe u Ligu konferencije a za potencijalnu Ligu Evrope ili Ligu Šampionankoraju da osvajaju uzastopno evropska takmičenja odnosno Konferenciju > Ligu Evrope > Ligu Šampiona
E sad zašto ovo pišem u Uefinim pravilima postoji mogućnost da ekipa napusti domaće prvenstvo i aplicira da igra u nekoj ligi u okruženju ali gubi pravo da se rezultatski kvalifikuje u evropu.
Daću neki banalan primer recimo apliciramo da igraju Mađarsko prvenstvo i naš kup i kup nam je jedini izlaz u evropu.
Možda sve ovo zvuči kao neka ozbiljna fikcija ali ja danas da sam bilo koji faktor u klubu poveo bih ozbiljno ovo pitanje jer tek nakon drastičnih poteza klubova koji mogu da odjeknu kroz medije može situacija u našem fudbalu da se promeni. I ne ne mora Mađarska može i bilo koja druga zemlja u okruženju. Ako blizanci mogu da učestvuju u nekim ruskim super kupovima ne vidim ni u ovome problem i onako su oni liga za sebe.

Iskenjao sam se za sve pare ali ja bih danas poveo ozbiljno ovo pitanje.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 35. kolo: partizan - VOJVODINA 2:1(2:0)

Post by Deep Purple »

EDIT: Uopšte ne mora ni da postoji izlaz ka evropi.

Svakako nam klub vode višestranački botovi tako da ovo što ja pišem i jeste fikcija.
Locked