I.S. 2021/22: 35. kolo SLS: par - Vojvodina

User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

I.S. 2021/22: 35. kolo SLS: par - Vojvodina

Post by Radoye »

Trenutna tabela:

1. Veljko Simić 31
Image

2. Nemanja Čović 22
3. Uroš Kabić 17
4. Mirko Topić 15
5. Milan Lazarević 12
6. Nikola Simić 12
7. Novica Maksimović 11
8. Miljan Vukadinović 9
9. Nebojša Bastajić 7
10. Vladimir Kovačević 5
11. Vladan Novevski 4
12. Marko Bjeković 4
13. Dejan Zukić 3
14. Mladen Devetak 2
15. Aleksandar Busnić 2
16. Momčilo Mrkaić 2
17. Emil Rockov 2
18. Igor Jeličić 1
19. Ivan Vukčević 1
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: I.S. 2021/22: 35. kolo SLS: par - Vojvodina

Post by slanobarac »

Kakav blam nekoga proglasiti za "igrača sezone" . Igrač sezone smo svi mi koji ovde pišemo jer jedino je nama stalo do našeg kluba. Ovi sa liste a naročito vodeći je out!!!
Jako sam razočaran.
:cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: I.S. 2021/22: 35. kolo SLS: par - Vojvodina

Post by Turija »

Bilo je i nekih solidnih partija nasih igraca, ali u celini jako lose. I sto se igre tice i sto rezultata tice.

Ipak, mislim da treba ispostovati neke retke dobre trenutke pojedinih igraca, iako nisu imali kontinuitet za epitet ,,Igrac sezone". Nego, eto, samo su bili nesto bolji od drugih u preslaboj konkurenciji.

Ne smemo biti kao blizanci, pa ako nema rezultata, sve se brise i niko ne valja. Bez obzira na veliko razocaranje, ne bi trebali ponistiti i malo dobrog ucinka nekog igraca i prekinuti kontinuitet tradicionalnog izbora najboljeg igraca u sezoni ( ovog puta, najmanje loseg).

Neka se izjasne i drugi forumasi po tom pitanju, pa kavo bude vecinsko raspolozenje.
Jos uvek nije kraj sezone.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: I.S. 2021/22: 35. kolo SLS: par - Vojvodina

Post by slanobarac »

Turija ja nisam zapamtio ništa osim onog gola Maksimovića. Sve naše pobede su bile povuci-potegni uz veoma lošu igru. Pamtim samo jedno poluvreme protiv Napretka i ništa više. Uostalom, treba prelistati naše postove sa odigranih utakmica i biće sve jasno. Moj stav je da ovu sezonu treba izbrisati iz svakog sećanja.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: I.S. 2021/22: 35. kolo SLS: par - Vojvodina

Post by Radoye »

OK hajde onda da se slozimo da smo ove jadne sezone glasali za najmanje jadnog a ne za najboljeg... :cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: I.S. 2021/22: 35. kolo SLS: par - Vojvodina

Post by slanobarac »

Radoye wrote:OK hajde onda da se slozimo da smo ove jadne sezone glasali za najmanje jadnog a ne za najboljeg... :cheers:
Baš tako. Dobro rečeno.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: I.S. 2021/22: 35. kolo SLS: par - Vojvodina

Post by Rabba »

Već duže vreme negodujem zbog nepoštovanja ove akcije i teško mi je da razumem da ljudi neće da glasaju zbog toga što smo izgubili. Ovde se bira najbolji igrač sezone, kakva god ona bila, a ne osoba koja će postati legenda kluba ukoliko bude proglašen igračem sezone od strane forumaša. U SVAKOJ utakmici postoji najbolji, drugi i treći. U svakoj. Po svemu sve više ličimo na navijače blizanaca. I to me najviše vređa. Komentarisanje i interpretacija bez da to prati ocene, ovde je irelevantno. Jedini lični stav koji je bitan je: Ko je bio najbolji igrač na utakmici, ko drugi a ko treći. Ako hoćeš, glasaj i obrazloži svoje glasove ako ćeš se bolje osećati ili nemoj glasati i nemoj ni komentarisati. Svi drugi lični stavovi, poput toga ko treba da igra za klub, u kakvom je stanju klub, itd. za sve to postoje odgovarajuće teme.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: I.S. 2021/22: 35. kolo SLS: par - Vojvodina

Post by ssnigd »

Akcija se mora nastaviti.
To sto smo cele sezone ocajni nema nikakve veze sa ovom akcijom.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: I.S. 2021/22: 35. kolo SLS: par - Vojvodina

Post by slanobarac »

@Rabba
Po čemu si ti video da sve više ličimo na navijače blizanaca? To je stav koji vređa.
Mi ne tražimo titule, sviranje penala u našu korist, krađe.....Ja lično želim da vidim dobru igru, zalaganje i da nas ne otresu neki Lučani, Voždovac, Surdulica i slični. VOŠA mora uvek težiti najvišem plasmanu ali ne po cenu da prodamo dušu đavolu. A bilo je tako. Sećamo se bate kan kana i pošto kilo pečenja.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: I.S. 2021/22: 35. kolo SLS: par - Vojvodina

Post by Voja »

najiskrenije i sam bih voleo da ova akcija prezivi najvecu krizu do sad... i da se lepa tradicija odrzi u zivotu
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: I.S. 2021/22: 35. kolo SLS: par - Vojvodina

Post by slanobarac »

Voja wrote:najiskrenije i sam bih voleo da ova akcija prezivi najvecu krizu do sad... i da se lepa tradicija odrzi u zivotu
I ja sam za nastavak tradicije ali i za to da se ova sezona poništi iz protesta.
Kad budu igrali dobro glasaću jer imam za koga. Kada pružaju igre kao ove sezone, neću i to mu dođe neko glasanje.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: I.S. 2021/22: 35. kolo SLS: par - Vojvodina

Post by vdn slaninar »

Симић је заслужио да буде проглашен за најбољег играча,дал ћемо гласати или не до краја,ја му не би оспорио заслужено признање.Наш револт према играма и дешавањима у клубу треба исказати на други начин.Никако поништавање играча сезоне.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: I.S. 2021/22: 35. kolo SLS: par - Vojvodina

Post by Turija »

1. Rockov
Kod prvog gola je, mozda, mogao bolje intervenisati, ali bio je pokriven u rastimovanoj nasoj odbrani. Kasnije odlican. Mnogo teskih lopti je odbranio.

2. Simic
Ulazio u sanse odbrani partizana. Jedini u napadu koji vuce napred ili barem u sirinu, dok ostali se samo okrecu oko sebe i vracaju loptu nazad.

3. Neskovic
Nikako mi nije jasno zasto nije starter. Uz Simica, i donekle Vukadinovica, predstavlja ozbiljniju opasnost za protivnicki gol.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: I.S. 2021/22: 35. kolo SLS: par - Vojvodina

Post by Voja »

Turija wrote:1. Rockov
Kod prvog gola je, mozda, mogao bolje intervenisati, ali bio je pokriven u rastimovanoj nasoj odbrani. Kasnije odlican. Mnogo teskih lopti je odbranio.

2. Simic
Ulazio u sanse odbrani partizana. Jedini u napadu koji vuce napred ili barem u sirinu, dok ostali se samo okrecu oko sebe i vracaju loptu nazad.

3. Neskovic
Nikako mi nije jasno zasto nije starter. Uz Simica, i donekle Vukadinovica, predstavlja ozbiljniju opasnost za protivnicki gol.
Slozio bih se sa svim sem da je Rockov mogao bolje kod prvog gola,jednostavno je sut bio tehnicki fenomenalan
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: I.S. 2021/22: 35. kolo SLS: par - Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Malo sad vec posmatramo Rockova kroz prizmu kikseva, pa preterujemo kod svakog gola koji dobije. Najbolje sad da postane Goro iz Mortal Kombata, pa da skida sve. :cheers:

Neskovic 3
Simic 2
Rockov 1
Locked