34. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:3 (0:2)

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c.z., nedelja 17h

Post by Voja »

Sanogo se uklopio,ocekivao sam i gol Ohija (jer ga ne daje svakoj ekipi bas),al eto... Amaterizam na svakom delu terena. Cak bih rekao da je i sudija sem drugog zutog Pavkovu sve vreme bio nama naklonjen,nase primadone su "iznudile" 300 faulova... danas im nisi smeo prici... da im pozavidi i Zlatko Vujovic. Al eto,dzaba sve :frown:
Image
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c.z., nedelja 17h

Post by Maki »

U drugom poluvremenu je Zvezda potpuno preuzela igru i naša nemoć je došla još više do izražaja. Realno, nismo više mogli ni očekivati.

Igrači iz naše omladinske škole - Voša (9) : cz (2)
Igrači iz njihove omladinske škole - 2 : 2
Stranci - 1 : 8
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c.z., nedelja 17h

Post by Turija »

Sta reci posle jos jednog jadnog izdanja Vose. Danas laksi trening za zvezdu i da isproba igrace sa manjom minutazom.
Niko tu ne zasluzuje da bude prvotimac Vojvodine. Sve je to jako, jako, tanko.
Nazalost, moram to da priznam.

Takodje i @slanobarcu, koji je o tome pisao jos od priprema u Sloveniji.
Nemam komentar, osim da mi nece biti zao da iz Vose ode bilo koji igrac u neki drugi klub. Samo ne znam ko ce ih hteti? Ono sto me plasi je da cemo dovesti iste takve, a mozda i jos i gore?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:3 (0:2)

Post by fare »

Sada nam preostaje jedina nada da izađemo u Evropu da izbacimo partizana iz kupa i posle da navijamo da uzme titulu onda bi išli kao finalisti?
Ubedljivo naj slabija partija Simića kako je kod nas, Radojičić lepo objasnio posle utakmice 1 gol karambol, 2gol mi imamo loptu u nogama i dajemo im čistu u noge i pravimo im kontru 4:1 a 3 gol no coment sunce ili šta je...
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:3 (0:2)

Post by Turija »

@fare
Nema tu ,,materijala" za nadu.
Bolje da izvedemo sve omladince i vidimo na cemu smo. Tesko da i sa njima mozemo skrpiti tim, ali ako ima 2-3 perspektivna igraca i da vratimo Vidakova, bice vise nego dovoljno. Ostalo dovesti iz Afrike i Juzne Amerike ili trece lige boljih evropskih fudbalskih zemalja, ako, uopste, zele da dodju kod nas u totalni raspad Kluba.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:3 (0:2)

Post by Jole »

Cestitam navijacima na bezgranicnoj rezervisanoti. Postali smo setajuci cirkus sa gromoglasnim aplauzom podrske navijaca Vojvodine. Krupnim koracima klizimo ka najneuspesnijoj sezoni FK Vojvodine od respada Jugoslavije. Da nevolja bude veca ovaj FK kao kancer poziva sve clanove SD Vojvodine da i njih zarazi ovim sprdanjem sa imenom Vojvodine, da i njima pokazu kako se sprdaju sa stvarima koje su se decenijama gradile i da im pokazu da nece biti osude od strane navijaca, nego samo gromoglasnog aplauza podrske i da i ostale clanove SD podstaknu da i oni uniste ime Vojvodine koji god sport da je u pitanju. Bravo navijaci Vojvodine, svaki klosar po zadatku bi vas pozeleo.
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:3 (0:2)

Post by fare »

Radojičić danas držao 90 minuta Kabića zato što su bili skauti iz Torina na tribinama 100 %.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c.z., nedelja 17h

Post by Radoye »

Turija wrote:Ono sto me plasi je da cemo dovesti iste takve, a mozda i jos i gore?
Nema vise fudbalera u Srbiji, sve se srozalo na jako niske grane, ne samo mi. Van blizanaca finansijski i u svakom drugom pogledu proteziranih od strane drzave zbog cega daju laznu sliku o stanju domaceg fudbala imas sveukupno mozda za na prste jedne ruke igraca koji pokazuju nekakav potencijal sveukupno u prva dva ranga takmicenja. Fudbal u Srbiji je mrtav, bez obzira na plasman u Katar koji na kraju krajeva ni nisu ostvarili fudbaleri igracki formirani u Srbiji, i nastupe blizanaca u Evro-kupovima.

Ovo sto imamo to je to - fizicki limitirani poluigraci koji nisu naucili najosnovnije elemente fudbalske tehnike. Ako uklonimo blizance iz jednacine domaca liga nije nista jaca od crnogorske, BiH, makedonske i ostalih iz okruzenja na koje smo navikli u proslosti da gledamo sa nipodastavanjem.

A bice to jos i gore od ovoga. Dok god kanceri postoje nastavice da jedu i ubijaju svako preostalo zdravo tkivo...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
srkins
Posts: 1432
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:3 (0:2)

Post by srkins »

Ove sezone smo gledali 3 golmana na nasem golu do sada po prikazanom jako mi je zao ali Rockov je do sada najgori mnogo je uticala ta pauza koju je imao ovo nije ni senka golmana koji je otisao pre par godina. Imamo tim kojem fali sve od golmana do spica do trenera koji ce to sve uklopiti u suprotnom sa ovakvom igrom ne vidim da sledece sezone mozemo u 8 timova
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:3 (0:2)

Post by Dragojlo »

A ja kad sam zimus napisao da je loš potez dovoditi golmana koji nije branio punih deset meseci do tada, koliko god to bio Emil Rockov, ovde su me neki odmah optužili da "ne volim Vojvodinu na način na koji bi trebalo",itd... Samo sam bio realan, s razlogom....
Istocno stajanje
Posts: 540
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:3 (0:2)

Post by Istocno stajanje »

Ne bih komentarisao utakmicu.
Imam jedno zapazanje: Zasto mi uvek napadamo u prvom poluvremenu prema severu? Vise od 30 godina idem na utakmice i uvek tu stranu biramo. To je imalo smisla pre 20 godina dok je Firma bila na jugu, svi najveci klubovi biraju da napadaju u drugom poluvremenu prema tribini na kojoj su najvatreniji navijaci svog kluba.
Locked