34. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:3 (0:2)

fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c.z., nedelja 17h

Post by fare »

Kvota na nas 14 kao da igramo sa Sitijem ja se baš i ne sećam da je nekada bila takva na nas kada smo domaćini :o
User avatar
Turija
Posts: 10667
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c.z., nedelja 17h

Post by Turija »

Dugo su izdrzali. Prvi prekid i gol.
Kompletna odbrana na nivou beton lige na celu sa golmanom. Rockov, uvek ,,kratak".
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c.z., nedelja 17h

Post by Radoye »

Munjevit pocetak Vojvodine... :roll:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c.z., nedelja 17h

Post by Radoye »

Utisak nakon prvih 15-20 minuta - trud i volja postoje, takticki cak i ne stojimo lose na terenu, ali ovi igraci su zestoko limitirani tehnicki i fizicki, spori(ji) smo, slabi u prijemu i kontroli lopte, pasovi cesto idu nekontrolisano i neprecizno... Ovde samo na bezobrazluk i tucnjavu mozemo nesto da trazimo, a pitanje je da li smemo tako nesto i da pokusamo s obzirom na kompletno stanje u nasem fudbalu, drzavi, pa i samom klubu i ko nam sedi u upravi. Kako stvari stoje, ovaj trenutni rezultat moze da ostane i do kraja - a mozemo da primimo i jos 5, ako se do kraja utakmice pored nedostatka brzine i elementarne fudbalske tehnike pokaze i nedostatak snage i kondicije.

E sad, ako se desi nekakvo cudo pa izjednacimo... mada ne vidim kako je to moguce... :|
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c.z., nedelja 17h

Post by fare »

Kakav crna igra na gol više pa nismo prismrdeli ni jednom Borjanu osim onog šuta Kabića .
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c.z., nedelja 17h

Post by gospodinFKV »

Ne pamtim kad me je nesto manje potreslo. Ni ne gledam utakmicu
Inace, kvota na Unibetu na kec je trenutno 251. :mrgreen:
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c.z., nedelja 17h

Post by slanobarac »

Zvezdina klupa je jača od naše prve postave. Ovde ako ostane jedan igrač za sledeću sezonu, biće još gore po nas. Play out čekaj nas jer ove sezone smo nekako uspeli da te izbegnemo.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c.z., nedelja 17h

Post by Voja »

Sto je najcrnje zvezda nista ne igra... bez akcije vode 2:0
Image
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c.z., nedelja 17h

Post by Maki »

Šta znam, meni je ovo dobra postava i odlična borbenost. Kada bi npr. samo Kanga prešao na našu stranu, bili bi egal.
Mnogo su nam bili loši pasovi na našoj polovini i na centru, pogotovo je Zukić na početku grešio. Otuda panika u odbrani.
Lepo je gledati ovoliko veliki broj momaka iz naše omladinske škole (na obe strane). Nijedan tim u ligi ne može time da se pohvali.
User avatar
Turija
Posts: 10667
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c.z., nedelja 17h

Post by Turija »

Radojicic zadovoljan vidjenim i rezultatom, pa ne menja nikog :oops:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c.z., nedelja 17h

Post by Radoye »

Turija wrote:Radojicic zadovoljan vidjenim i rezultatom, pa ne menja nikog :oops:
Jbg ima li na klupi boljeg od ovih? :?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c.z., nedelja 17h

Post by Deep Purple »

Koliko bi Nešković danas bio bolje rešenje u odnosu na Zukića. Sesti pa gledati.
User avatar
Turija
Posts: 10667
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c.z., nedelja 17h

Post by Turija »

Deep Purple wrote:Koliko bi Nešković danas bio bolje rešenje u odnosu na Zukića. Sesti pa gledati.
Naravno i Miletic od Topica.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c.z., nedelja 17h

Post by fare »

E moj Emile šta to bi? :shock:
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c.z., nedelja 17h

Post by Deep Purple »

Toliko dece jedva čeka na šansu a Jeličić, Zukić i Topić iz vikenda u vikend imaju beskonačan kredit i ništa ne vraćaju igrom na terenu. Igraš u klubu iz kog realno možeš da odeš preko, nemaš pritiska i ne postoji jedan jedini izgovor za ovakvu igru. Oni za Betting partner u izjavama jedva čekaju neku evropu a jedino gde mogu da idu po prikazanom je negde na pozajmicu i to da se raduju ako završe u nekom superligaškom klubu jer po prikazanom nisu ni blizu ni za ovaj nivo fudbala. Povraća mi se.
Baš me briga za rezultat ali kada gledam njih trojicu na terenu, muka mi je.
Kovačević momak može kopačke o klin i tjt.
Locked