33. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA 1:0 (0:0)

User avatar
Deep Purple
Posts: 3840
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 33. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, danas u 18.30 (A2P)

Post by Deep Purple »

Svašta bih napisao ali bolje da zadržim za sebe.
User avatar
Maki
Posts: 1113
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 33. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, danas u 18.30 (A2P)

Post by Maki »

Tu smo gde smo bili. Jedan šut u okvir po utakmici, šef kune sudbinu. Naši klinci na klupi. Da se ne ljubimo.

PS. Utisci utakmice pored primljenog gola, Matićev šut nebu pod oblake, ulazak Bastajića, i drugi put zaredom neulazak Kabića i držanje Vukadinovića na terenu svaki minut.
Last edited by Maki on Tue Apr 26, 2022 8:31 pm, edited 1 time in total.
fare
Posts: 2788
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 33. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, danas u 18.30 (A2P)

Post by fare »

Stevanović mi više ni jednom ne bi obukao dres, ne znam ali naj verovatnije neću ni gledati sada 3 utakmice sa blizancima nemam više želudac za to pogledaću krajnje rezultate i to je to za ovih 35 godina koliko navijam za Vošu :oops:
User avatar
Maki
Posts: 1113
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 33. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, danas u 18.30 (A2P)

Post by Maki »

Drugi put zaredom jurimo rezultat u drugom poluvremenu bez šuta u okvir. Nemoć kojoj kumuje i trener izbacujući sve vezne fudbalere i pretvarajući fudbal u golu stihiju.
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: 33. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, danas u 18.30 (A2P)

Post by Jole »

Kakvi navijaci, takav i klub. Dok za ovakve sezone ne budu leteli samponi bicemo uvek klub za dilove.

Opasni momci, koliko kosta saglasnost za ovakvo prolece?
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 33. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, danas u 18.30 (A2P)

Post by 1892 »

Ako se ne varam imamo VEĆ 15 poraza. U naredna 4 kola očekujem još 4. Ako imamo nekog statističara, ja iskreno nisam siguran da smo mi u poslednjih 30 godina goru sezonu imali.
Come on you Reds!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9679
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 33. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, danas u 18.30 (A2P)

Post by Voja »

Sport klub 22:15 i John Mary... da odmorim dusu :cheers:
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 33. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, danas u 18.30 (A2P)

Post by Rabba »

1892 wrote:Ako se ne varam imamo VEĆ 15 poraza. U naredna 4 kola očekujem još 4. Ako imamo nekog statističara, ja iskreno nisam siguran da smo mi u poslednjih 30 godina goru sezonu imali.
Nisam statističar, jednostavno pregledanje Vikipedije kaže da smo u sezoni štrajka posle 40 kola imali 17 poraza na kraju sezone.

EDIT:
U 17/18 smo u 37 utakmica imali 15 poraza takođe
U 18/19 smo u 37 utakmica imali 16 poraza
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4789
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 33. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, danas u 18.30 (A2P)

Post by gospodinFKV »

Ovde je Rockov najmanje kriv za gol. Izleteo, izbacio loptu. Stevanovic je potpuni imbecil, i tu se velika vecina Rockove odgovornosti zavrsava.
Ja ne znam ko je ovde s takvim zarom branio Kovacevica na forumu, ali znam da je neko bio jako srecan sto je ovaj vracen. Covek ni za PLS nije. Brat je s obe noge zapeo kao lik s balonskog fudbala, ja sam mislio da cu se ugusiti od smeha.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 33. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, danas u 18.30 (A2P)

Post by Rabba »

http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/1295 ... ruku-video" onclick="window.open(this.href);return false;

Veliki peh za Vladana i u trenutnom stanju stvari verovatni pravi trenutak da se završi sezonu... Želim mu brz oporavak.
gospodinFKV wrote:Ja ne znam ko je ovde s takvim zarom branio Kovacevica na forumu, ali znam da je neko bio jako srecan sto je ovaj vracen.
Ne znam da li sam jedini, ali sam definitivno branio Kovačevića. I srećan sam što se vratio. Ipak, ovo na snimku je tragikomično... Greška Rockova je što je izašao, realno, vrlo bespotrebno i samo je jedna od tri spektakularne uzastopne. Rockov izašao, Stevanović kriminalno uspeo da pokloni loptu, a onda kao šlag na tortu potez koga se niko ko trenira skokove u vodu ne bi postideo...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9679
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 33. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, danas u 18.30 (A2P)

Post by Voja »

Voja wrote:Sport klub 22:15 i John Mary... da odmorim dusu :cheers:
Covek koji nikad ne izda... i kada mu nije dan (promasio 2 dobre sanse) on ga nekako ugura i vrati mi osmeh na lice i onu sliku (kad moli Lalata za samo 15 minuta na terenu) pred oci.Pobeda Al Shababa od 2:0 uz vodeci gol Merija i plasman u osminu finala azijske lige sampiona. Jeste off,al je bar nesto lepo u ovom topicu :cheers:
Image
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 33. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA 1:0 (0:0)

Post by ssnigd »

Nedostaje mi Nikola Simic na golu. Pouzdaniji je visestruko od ovakvog Rockova.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1462
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 33. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA 1:0 (0:0)

Post by Neizlecivi »

Stevanovic je igrac koji je standardan od prvog kola ukoliko se ne varam, a mislim da je prodao makar 5-6 utakmica.
U Kragujevcu je sjebao 3/3 gola. Stoperi su nam kriminalni. Kovacevic je u takvom kontraritmu, kiksa jos vise. Jelicic takodje. Nemamo nijednog korektnog stopera!
User avatar
slanobarac
Posts: 3498
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 33. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA 1:0 (0:0)

Post by slanobarac »

ssnigd wrote:Nedostaje mi Nikola Simic na golu. Pouzdaniji je visestruko od ovakvog Rockova.
Takođe. Rockov je naše dete ali je izuzetno nesiguran. Mada kad imaš ovakve stopere ne pomaže ni da si Bufon lično.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 33. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA 1:0 (0:0)

Post by Rabba »

Nikola Simić mi ne nedostaje ni na klupi... Bukvalno je Vukliš delovao sigurnije od njega u većem delu utakmica. Poslednjih 6-7 utakmica (od preko 50 koje je odigrao za klub) je tek počeo da pokazuje da iole liči na golmana, a ni Rockov lično nije toliko čekan. Tako da, što se mene tiče, Simića poslati gde god, Rockova pokušati otkupiti od Fehervara i početi graditi novu odbranu oko njega.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Locked