33. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA 1:0 (0:0)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

33. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA 1:0 (0:0)

Post by Grof Žekula »

У борбу за место које води у Европу укључићемо се таман толико да некоме те снове покваримо. Ми и јесмо за седму позицију и то је наш најбољи, срећно изборени, могући пласман ове сезоне. Прилика "да кваримо" је већ у Нишу. И да вежбамо за 11.5. како да не примимо гол за 90'.
ДНЕВНИК wrote:У дуелу с Вождовцем Александар Буснић зарадио је утакмицу паузе због жутих картона, а тренера Новосађана сигурно може да радује повратак у екипу Мирка Топића, који је одрадио суспензију из истог разлога. На све остале играче Радојичић ће моћи да рачуна.
Радојичић за ДНЕВНИК wrote:– Очекује нас нови, веома тежак испит – нагласио је Радојичић. - У прошлом колу смо, на нашу жалост, направили корак уназад, а сада ћемо да покушамо да искорачимо унапред. Волео бих да у Нишу покажемо право лице, јер желимо да стигнемо до четвртог места, позиције која води у Европу. На том путу мораћемо да имамо већу концетрацију, мотивацију и храброст, да докажемо квалитет, сакријемо наше мане, а откријемо и искористимо противникове.

- Два пута смо изгубили дуеле у којима смо смо повели, а то је нешто што ми се никада у тренерској каријери није десило. Управо због тога инсистирам на већој концентрацији, јер нас је њен недостатак онемогућио да узмемо макар по бод у сусретима у којима смо, после преокрета, на крају губили – нагласио је он.

- Највише од свега бих волео да коначно престанемо да правимо грешке које нас стају бољих резултата. Имамо све што нам је неопходно, сада нам ваља да побољшамо ефикасност и покажемо велику жељу да стигнемо до четвртог места. Само на тај начин можемо да успемо да га се заиста и домогнемо. Очекујем одговарајућу реакцију од играча после пораза у Београду и убеђен сам да ће у Нишу да буду прави.

– Трка за европску визу биће неизвесна и отворена до краја. Три екипе имају два бода више од нас и чека нас трка до последњег метра. Раднички, без сумње, жели такође да се пласира у Европу и ми ћемо дати све од себе да га онемогућимо, а да се, истовремено, сами приближемо том циљу. Као тренер, увек идем на сва три бода, тако желим да буде и вечерас на “Чаиру” – поручио је Драган Радојичић.
B92 wrote:Trener fudbalera Radničkog Radoslav Batak izjavio je da njegova ekipa dočekuje meč sa Vojvodinom puna samopouzdanja, nakon dobre igre u Kruševcu protiv Napretka

"Želimo četvrto mesto koje vodi u Evropu. Puni smo samopouzdanja nakon meča u Kruševcu, ali znam da možemo još bolje. Trebalo bi da budemo agresivniji u napadu, što će nas učiniti još opasnijim", rekao je Batak, a preneo klub.
Раднички (Н) - ФКВ 1:0 (0:0)
1:0 - Мичибучи 49'

Извештај са утакмице - https://superliga.rs/sezone/2021-22/match/3293" onclick="window.open(this.href);return false;
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 33. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, danas u 18.30 (A2P)

Post by Dragojlo »

"Očekujem odgovarajuću reakciju igrača posle poraza u Beogradu"



-Reaguju odgovarajuće, pa puknu i u Nišu.... :twisted:
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 33. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, danas u 18.30 (A2P)

Post by slanobarac »

Bitno je da imamo plan A, B i C. Autsajderi smo totalni.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 33. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, danas u 18.30 (A2P)

Post by gospodinFKV »

U narednih 5 utakmica u plej ofu, sve preko jednog osvojenog boda je apsolutna premija i uspeh.
Ne zato sto je konkurencija opaka, vec zato sto smo mi kriminalni u defanzivi. Nemam problem s tim da rezultati budu losi, ako se bude igralo napadacki i ako budemo davali golove. Da izgubimo nemamo nista i cini mi se da Gaga pokusava kod ovih dunstera da probudi to da se ide glavom kroz zid, pa sta bude. Ne ocekujem apsolutno nista od njih, osim da na svakoj utakmici damo gol, jer mislim da nacin na koji igramo garantuje to cak i protiv blizanaca. Sam (ne)kvalitet je odgovoran za cinjenicu da cemo najverovatnije primiti vise nego sto postignemo u svakoj od tih utakmica do kraja.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 33. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, danas u 18.30 (A2P)

Post by slanobarac »

Ne razumem stav da nemamo šta da izgubimo. Izgubili smo čitavu sezonu, pobogu! To ubuduće Vojvodina ne sme sebi da dopusti. U sledeću sezonu ne smemo ući da ovom upravom i većinom sadašnjih igrača. Pronaći crveno, reset dugme i što pre ga pritisnuti.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 33. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, danas u 18.30 (A2P)

Post by Deep Purple »

Lazarević na krilu?
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 33. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, danas u 18.30 (A2P)

Post by slanobarac »

Moguće. Ili igramo sa 3 stopera. Toliko mešanja pozicija i samog sastava nisam nigde video. Mi nismo 2 utakmice odigrali u istom sastavu.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 33. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, danas u 18.30 (A2P)

Post by Voja »

Kako smo poceli neka nam u ovom mecu cilj bude: 25% poseda lopte :roll:
Image
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 33. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, danas u 18.30 (A2P)

Post by vdn slaninar »

Мења поставе и комбинације само Кабића нема нигде.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 33. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, danas u 18.30 (A2P)

Post by fare »

Do sada Jeličić ubedljivo naj lošiji pogrešni pasovi, beže mu igrači ispada pa mora Lazarević da krpi.
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 33. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, danas u 18.30 (A2P)

Post by Maki »

Mislim da bukvalno svaka lopta ide na Vukadinovića od čega on ne uradi ništa, i tako cele sezone.
Novevski i Kabić na svim utakmicama ne dobiju lopti koliko ovaj na jednoj, i imaju bolji učinak.
Možda me vara utisak, ali takav je.
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 33. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, danas u 18.30 (A2P)

Post by vdn slaninar »

Ја сам у коментарима за прошлу утакмицу из неке немоћи да кажем нешто паметно и конструктивно,више из зајебанције написао да треба да играмо бункер на контру.Данас играмо са 5 одбрамбених,2 дефанзивна везна и 3 у нападу.Злобници ће рећи Бата Ђорина школа.Овде би Вукчевић више допринео,јер је много спретнији са лоптом и бржи од Матића.Очекујем Нешковића,Новевског,Кабића и Вукчевића.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 33. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, danas u 18.30 (A2P)

Post by Voja »

Ja odlozim neki posao koji traje oko 2 sata,i odlozim ga za posle utakmice... eeeej glupana :mrgreen:
Image
Istocno stajanje
Posts: 541
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 33. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, danas u 18.30 (A2P)

Post by Istocno stajanje »

Jedno vreme sam pratio "beton ligu" i odgovorno tvrdim da ovako glup gol nikada tamo nisam video...
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 33. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, danas u 18.30 (A2P)

Post by fare »

Ovakav smehotresan gol samo mi možemo da primimo prvo Rockov pa Stevanović pa onda Rockov i Kovačević zajedno ova sezona je katastrofa nikada se ne ponovila :evil:
Locked