33. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA 1:0 (0:0)

User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 33. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA 1:0 (0:0)

Post by slanobarac »

Taj potez sa otkupom Rockova bi mi i ličio na ovu upravu. Toliko pogrešnih, po klub štetnih odluka, da bi mi se eventualni otkup Rockova činio sasvim moguć. Kompletan sastav na remont. Izbaciti sbe trule jabuke iz uprave, klupe i terena. Jer brzo će nova sezona, rekao bih bingo sezona i nikad lakši put do grupne faze nekog Euro takmičenja.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 33. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA 1:0 (0:0)

Post by Rabba »

Meni nejasan stav o Rockovu... Jel ovde ljudi kolektivno imaju amneziju ili ja živim u nekom paralelnom univerzumu? Znači, pričamo o jednom od najvećih profesionalaca koje je klub izbacio u poslednje vreme i čoveka koji je u svom prvom mandatu bio možda i najbolji golman lige? Simić je mlađi ni punih dve godine(puni 26 u Decembru) od Rockova i barem nekoliko klasa lošiji golman. Ako možemo jeftino da dovedemo čoveka koji može da bude predvodnik na terenu, zašto to ne bismo pokušali? U redu, ako je plan da se aktiviraju mlađi, za to sam u potpunosti, ali Nikola Simić nikad ne može biti pravi prvi golman niti garant sigurnosti zadnje linije.
slanobarac wrote:Jer brzo će nova sezona, rekao bih bingo sezona i nikad lakši put do grupne faze nekog Euro takmičenja.
Upravo zato ćemo završiti 6. sledeću sezonu :)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 33. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA 1:0 (0:0)

Post by slanobarac »

Ne želim da poredim Rockova i Simića jer obojica imaju dosta za i dosta protiv. Emil jednostavno nije na nivou na kojem je bio. Da li zbog smušene i neorganizovane odbrane ili je drugo u pitanju ali ne mogu se prenebregnuti pojedini kiks potezi koji su doveli do golova. Naš je ali dosta greši. Treba nam nova, sveža krv ne samo na golu nego u svim linijama.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 33. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA 1:0 (0:0)

Post by ssnigd »

Emil je nase dete, slaninar, decko na mestu, totalno atipican za fudbalera. Medjutim, od povreda koje je imao u Madjarskoj nije vise onaj stari.
Nikola Simic je trenutno mnogo sigurnije resenje.
Vuklis, naravno moje misljenje samo, je najslabiji trenutno od sve trojice.
Takodje, Rockov nije lider, ne poseduje tu osobinu, barem na terenu. U svlacionici vec ne znam. Tako bas ne znam, kako mislis da se tim pravi oko njega.
Slazem se sa ostalim, da ova ekipa mora da se izrilja kompletno. Nama fali 11 igraca minimalno. Ako me neko pita kakvih 11 igraca, rekao bih bilo kakvih samo da zna da primi loptu kao profesionalni fudbaler, da je ne davi vise od dve i po sekunde, da moze da sutne na gol, da moze da centira, da zna da udje u duel, da zna da se postavi u skok igri, da moze da pretrci protivnickog igraca. Naravno na JSL nivou, da ima sve to.
A videli smo u nasoj ligi postoje igraci koji zna nesto fudbala da igraju.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 33. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, danas u 18.30 (A2P)

Post by fare »

gospodinFKV wrote:Ovde je Rockov najmanje kriv za gol. Izleteo, izbacio loptu. Stevanovic je potpuni imbecil, i tu se velika vecina Rockove odgovornosti zavrsava.
Ja ne znam ko je ovde s takvim zarom branio Kovacevica na forumu, ali znam da je neko bio jako srecan sto je ovaj vracen. Covek ni za PLS nije. Brat je s obe noge zapeo kao lik s balonskog fudbala, ja sam mislio da cu se ugusiti od smeha.
Ja sam ga branio i bio sam sretan kada je vraćen u ekipu i pre bi stavio u tim njega nego ovoga dunstera Stevanovića i Kopitovića pošto znam da dečko voli Vojvodinu prošao je celu Vošinu školu kada je 1 put bio kod nas odigrao je sasvim korektno a fudbal nije zaboravio da igra a i ovaj uopšte ne ide na njegovu dušu nego onog dunstera Stevanovića koji kiksa iz utakmice u utakmicu neka je 5 puta gori od obojice a nije uvek bi pre Kovu stavio i Jeličićai Devetka pošto su naša deca .
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 33. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA 1:0 (0:0)

Post by Turija »

Nisam gledao ovu utakmicu, ali na osnovu svega, nemoguce je da su nasi igraci bas takvi dunsteri. Nekako mi nije ,,cizma na tu nogu". Dosta je opcija u igri. E sad, koja je ( a verovatno i vise njih) tesko mozemo znati iz nase pozicije daleke od ,,epicentra" zbivanja.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 33. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, danas u 18.30 (A2P)

Post by Djisa »

fare wrote:
gospodinFKV wrote:Ovde je Rockov najmanje kriv za gol. Izleteo, izbacio loptu. Stevanovic je potpuni imbecil, i tu se velika vecina Rockove odgovornosti zavrsava.
Ja ne znam ko je ovde s takvim zarom branio Kovacevica na forumu, ali znam da je neko bio jako srecan sto je ovaj vracen. Covek ni za PLS nije. Brat je s obe noge zapeo kao lik s balonskog fudbala, ja sam mislio da cu se ugusiti od smeha.
Ja sam ga branio i bio sam sretan kada je vraćen u ekipu i pre bi stavio u tim njega nego ovoga dunstera Stevanovića i Kopitovića pošto znam da dečko voli Vojvodinu prošao je celu Vošinu školu kada je 1 put bio kod nas odigrao je sasvim korektno a fudbal nije zaboravio da igra a i ovaj uopšte ne ide na njegovu dušu nego onog dunstera Stevanovića koji kiksa iz utakmice u utakmicu neka je 5 puta gori od obojice a nije uvek bi pre Kovu stavio i Jeličićai Devetka pošto su naša deca .

To sto su Stevanovic, a posebno Kovacevic odigrali kao pijani rekreativci ne znaci da i Rockov nije pogresio. Naravno da nije on krivac za gol, ali realno tu nije trebao da istrcava kad je nas igrac blizi lopti i samo stvara konfuziju.
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 33. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, danas u 18.30 (A2P)

Post by Turija »

Djisa wrote:
fare wrote:
gospodinFKV wrote:Ovde je Rockov najmanje kriv za gol. Izleteo, izbacio loptu. Stevanovic je potpuni imbecil, i tu se velika vecina Rockove odgovornosti zavrsava.
Ja ne znam ko je ovde s takvim zarom branio Kovacevica na forumu, ali znam da je neko bio jako srecan sto je ovaj vracen. Covek ni za PLS nije. Brat je s obe noge zapeo kao lik s balonskog fudbala, ja sam mislio da cu se ugusiti od smeha.
Ja sam ga branio i bio sam sretan kada je vraćen u ekipu i pre bi stavio u tim njega nego ovoga dunstera Stevanovića i Kopitovića pošto znam da dečko voli Vojvodinu prošao je celu Vošinu školu kada je 1 put bio kod nas odigrao je sasvim korektno a fudbal nije zaboravio da igra a i ovaj uopšte ne ide na njegovu dušu nego onog dunstera Stevanovića koji kiksa iz utakmice u utakmicu neka je 5 puta gori od obojice a nije uvek bi pre Kovu stavio i Jeličićai Devetka pošto su naša deca .

To sto su Stevanovic, a posebno Kovacevic odigrali kao pijani rekreativci ne znaci da i Rockov nije pogresio. Naravno da nije on krivac za gol, ali realno tu nije trebao da istrcava kad je nas igrac blizi lopti i samo stvara konfuziju.
Sve se radi naopako sa nasim igracima i golmanom, znajuci kakav problem imaju sa kontrolom lopte i u kakvom su riziku kad imaju loptu u zoni suta pred nasim golom.
Dopusta se u toj zoni da protivnicki igraci komotno centriraju, a i da nasi vracaju loptu nesigurnom Rockovu, dok Rockov, pak, istu dodaje njima u toj zoni.
Uzasno i nas gol svaki put ,,visi u vazduhu".
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 33. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA 1:0 (0:0)

Post by slanobarac »

Ja u toj zadnjoj liniji vidim strah, paniku i nesigurnost. Sve je to plod nemanja vere u sebe a ona dolazi zato što svi znaju da onaj pored njega što treba da mu čuva leđa nema pojma. Greška je i trenera jer su im pružali previše šansi. Mnogi iz ovog tima ne bi bili ni na klupi da je situacija u klubu normalna.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 33. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA 1:0 (0:0)

Post by gospodinFKV »

fare wrote:
gospodinFKV wrote:Ovde je Rockov najmanje kriv za gol. Izleteo, izbacio loptu. Stevanovic je potpuni imbecil, i tu se velika vecina Rockove odgovornosti zavrsava.
Ja ne znam ko je ovde s takvim zarom branio Kovacevica na forumu, ali znam da je neko bio jako srecan sto je ovaj vracen. Covek ni za PLS nije. Brat je s obe noge zapeo kao lik s balonskog fudbala, ja sam mislio da cu se ugusiti od smeha.
Ja sam ga branio i bio sam sretan kada je vraćen u ekipu i pre bi stavio u tim njega nego ovoga dunstera Stevanovića i Kopitovića pošto znam da dečko voli Vojvodinu prošao je celu Vošinu školu kada je 1 put bio kod nas odigrao je sasvim korektno a fudbal nije zaboravio da igra a i ovaj uopšte ne ide na njegovu dušu nego onog dunstera Stevanovića koji kiksa iz utakmice u utakmicu neka je 5 puta gori od obojice a nije uvek bi pre Kovu stavio i Jeličićai Devetka pošto su naša deca .
Kopitovic, i tako sakat, za Kovu iz ovog mandata je Pike licno. Katastrofalne reakcije covek ima.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 33. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA 1:0 (0:0)

Post by Rabba »

Kova je na početku sezone delovao kao jedini defanzivac koji iole zna fudbala, već protiv Litvanaca je bio znatno sigurniji od Stevanovića. Od povratka iz sklanjanja ne uliva ni najmanje sigurnosti. Ali ceo ovaj drugi mandat Novica a pogotovo Kova deluju mnogo lošije od onoga što smo navikli od njih. Novica je ne trenutke imao bljeske, Kova ni na trenutke.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Locked