32. kolo: Voždovac - VOJVODINA 2:1 (1:1)

User avatar
Maki
Posts: 1112
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 32. kolo: Voždovac - VOJVODINA, danas 19.05 (A1P)

Post by Maki »

Daj nek promeni na ono 3-4-3. Tad smo poslednji put igrali fudbal. Ionako smo šuplji kao sir. Taktički nas melju sve vreme.
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 32. kolo: Voždovac - VOJVODINA, danas 19.05 (A1P)

Post by Turija »

Deep Purple wrote:Dva poklonjena gola. Jeličić ili ide kontra nogom na centaršut ili se katastrofa otvara za izbacivanje lopte.
To su osnove a napravi 5-6 takvih grešaka po poluvremenu.
Danas je na svaki centaršut katastrofalno odreagovao.
Oba gola njegova iz nikakvih sansi.
Stoperi su najslabije deo tima.
PS
Neskovic je bio najopasniji i najkreativniji, a platio cenu izlaskom zbog greske Jelicica. Nije trebao biti zamenjen zbog toga.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Vladimir
Posts: 121
Joined: Sun Aug 21, 2016 9:35 pm
Location: Telep

Re: 32. kolo: Voždovac - VOJVODINA, danas 19.05 (A1P)

Post by Vladimir »

Pa, ovi su Real Madrid za Vojvodinu.
Телеп
User avatar
Deep Purple
Posts: 3839
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 32. kolo: Voždovac - VOJVODINA, danas 19.05 (A1P)

Post by Deep Purple »

Zukić je kod mene istrošio sve kredite. Jednostavno trom je za njegovu poziciju i ovaj nivo fudbala. A to ne može da popravi tako da ja bih se rastajao sa njim već sledeće sezone ili da bude 17-18 igrač. Dobio je minute ove sezone nije pokazao kvalitet i tjt. Nešković je više pokazao za ovih 60 min nego on za celu sezonu. Nešković je dosta brži i okretniji. Ulaskom Zukića smo stali. Prekomandovati nekog drugog omladinca u prvi tim koji igra tu poziciju.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 32. kolo: Voždovac - VOJVODINA, danas 19.05 (A1P)

Post by Krle »

Sem lepe kombinacije dresova, slabo. Izmene katastrofalne. Deda Zukić i ne-dao-bog-da-pipnem-loptu Matić. Napred nemamo ideju, a nazad se sudaramo sa sobom. Kao i uvek, kad je bitno, krompir.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 32. kolo: Voždovac - VOJVODINA, danas 19.05 (A1P)

Post by Turija »

Izlaskom Neskovica, izgubili smo igru i opasnost po odbranu Vozdovca. Malo su ih i sudije pogurale kod nekih faulova. Malo nas i nije hteo gol ( stativa Vukadinovicab i sut Neskovica, plus jos jedan sut iz 16m).

Stojimo u odbrani jos uvek daleko od napadaca. Vidi se napredak u igri, ali stoperi su nam velika slabost.
Davno sam napisao da je Vozdovac novi projekat, poput Cukarickog za Evropu. Hajde, videcemo jos do kraja sezone.

Podrska Radojicicu da istraje i proba izvuci maksimum iz postojeceg igrackog kadra.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 32. kolo: Voždovac - VOJVODINA, danas 19.05 (A1P)

Post by fare »

Ovo što mi igramo je živo s.... realno nismo ni za Evropu :x
Ja realno više ne bi dozvolio Stevanoviću da obuče Vošin dres a Jeličić jeste da je mlad ali izgleda slaba vajda od njega Kovačević je prošlu odigrao skroz realno sa Čovićem smo bili loši a sada smo dibi dus vidi se koliko fali i Simiću i Vukadinoviću.
User avatar
slanobarac
Posts: 3498
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 32. kolo: Voždovac - VOJVODINA, danas 19.05 (A1P)

Post by slanobarac »

@Turija
Nema potrebe opravdavati ovakvu igru nekim novim projektima tipa Čuka i Voždovac. Taj Voždovac nas je odučio od fudbala i na Karađorđu. Da ne govorimo o Luki. Mi smo mlitavi i to je jedini razlog ove upropaštene sezone. Da se ja pitam svi igrači bi ovog leta dobili ispisnice. Ovo je ubedljivo najgora generacija od kako gledam i pratim Vošu. A mislim i od nastanka 1914.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 32. kolo: Voždovac - VOJVODINA, danas 19.05 (A1P)

Post by Turija »

Slanobarac, ne pravdam ja poraz od Vozdovca, nego se u njega ulaze i vodi racuna o Klubu, za razliku od Vojvodine.
Slabi jesmo, ali nismo smeli biti takvi, da svako moze da nas pobedi kad god mu se cefne.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9679
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 32. kolo: Voždovac - VOJVODINA, danas 19.05 (A1P)

Post by Voja »

Meni kao i uvek gosti nadju termin kad treba da dodju... bio mi je ukljucen prenos,al puna kuca,tako da sam realno malo sta mogao da vidim.Cinjenica je samo da kada god sam bacio pogled na TV igralo se u nasih 16m :frown:
Tesko da mogu sta da napisem,sem da mi je jako zao sto ni Radojicic nece uspeti
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9679
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 32. kolo: Voždovac - VOJVODINA, četvrtak 19.05 (A1P)

Post by Voja »

Deep Purple wrote:Ja se ovde slažem sa Rabbom.
Ja sam stekao utisak da je Bjeković jedini od svih naših mladih igrača u ovom trenutku kadar da pravi razliku i protiv blizanaca. Njemu je majveći problem što ga svi gledaju onako "neuhranjenog" i na osnovu toga ga definišu.
Nazalost nemam vremena da s emalo opustim i udubim u dijaloge,ovih dana mnogo propustam i na forumu,citam sve izmedju redova i na brzinu. E da,kad smo kod brzine,sporost i tromost naseg tima nas je dovela u zabludu da svakog iole brzeg igraca nazivamo i smatramo dobrim. Danasnja Vosa,dodjes u prvih 11 i ako si iole brzinskih sposobnosti,vec si u TOP 3 igraca tima. Licno sam misljenja da je Bjekovic pokazao ogroman broj slabosti,tako da... ma generalno sam strasno razocaran u nasu skolu,sve nesto mekano,bez snage,bez duel igre,bez kontrole lopte,bez kapaciteta pluca... :roll:
Image
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 32. kolo: Voždovac - VOJVODINA, danas 19.05 (A1P)

Post by fare »

Zbiljiću,Mandariću....spašavaj uzimaj klub jel nam se dobro ne piše :shock: .
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 32. kolo: Voždovac - VOJVODINA 2:1 (1:1)

Post by ogi »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=lq9fkOvzXzs[/video]

Na osnovu ovog snimka, ovi su nas razvlacili ko Fata pitu :mrgreen:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
slanobarac
Posts: 3498
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 32. kolo: Voždovac - VOJVODINA, danas 19.05 (A1P)

Post by slanobarac »

fare wrote:Zbiljiću,Mandariću....spašavaj uzimaj klub jel nam se dobro ne piše :shock: .
Zbiljić i Lalatović. Dobitna kombinacija. Da se vratimo na stare staze slave. :greenbutt:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 32. kolo: Voždovac - VOJVODINA 2:1 (1:1)

Post by torrente »

dobro smo prosli,realno bez suta u drugom poluvremenu ,dobro smo i prosli.
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
Locked