31. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:0 (0:0)

User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja 18.00

Post by Krle »

Prava prvenstvena. Udavili smo ih kao zmija žabu.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja 18.00

Post by Turija »

Mucenje vredno 3 boda.
Maksimovicev gol za pamcenje, Rockov je kanda popravio sut nogom, sto se tice duzine suta, ali ne i preciznosti. To je sledeci zadatak za Emila.
Svojevremeno sam pisao, dok smo bili deficitarni na desnom beku, da bih prebacio Novevskog na tu poziciju, pre nego Jelicica.
Danas je Novevski odlicno istrcao kontru i izdrzao duel za nasih 2:0.

Inace, zao mi je sto nije usao Kabic. Nekako nije se dalo. Vukadinovic je i igrao i nije, pa se ocekivalo da ce jednom proci kako treba u akciji. Sve je bilo polovicno, prodje pa lose sutira, ili bude fauliran. Bio je na klackalici da li ga zameniti ili cekati pun efekat, te je Kabic bio ,,zrtva" takve situacije.

Zadovoljan sam sto Radojicic uvodi nase omladince. Cekam jos i Miletica na terenu, pre Topica ili Zukica.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:0 (0:0)

Post by Voja »

Gol i sjaj u ocima Radojicica posle meca su najvredniji detalji ovog meca,a dve titule (odbojka i hokej :) ) ovog vikenda :cheers: :cheers: :cheers:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:0 (0:0)

Post by Turija »

Voja wrote:Gol i sjaj u ocima Radojicica posle meca su najvredniji detalji ovog meca,a dve titule (odbojka i hokej :) ) ovog vikenda :cheers: :cheers: :cheers:
Vidi se da Radojicicu Vosa nije samo posao, vec i emocija.
. :cheers:

Pridruzujem se cestitkama za osvojen domaci Sampionat nasim hokejasima i odbojkasima.
Fali Evropa, ali Zbiljic najavljuje i to sa cetvoricom novih pojajacanja OKV za ravnopravniji evropski nastup OK Vojvodine.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:0 (0:0)

Post by gospodinFKV »

Eto, kad se postavi pitanje (neminovno) ponovo na forumu kakvog trenera zelimo, neka stoji Gagino ime. Drago mi je da ih ima jos za koje je Vojvodina institucija. :cheers:

Pogledao sam highlightse sad. Vrhunska golcina. Ono sta mi je zapalo za oko - Novevski je bek, mi vodimo 1:0 u nadoknadi, a on dobija loptu na 20m od gola protivnika. TAKVU VOJVODINU ZELIM!

Kod one seljacine bi stajao Rockovu u b*lji, i cupali bismo tih 1:0...
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:0 (0:0)

Post by torrente »

neverovatno da su svi pozitivni komentari,cak i od najmračnijih forumaša kojima smeta i kosenje trave na stadionu sto ide sa kontra strane po njima...
Veliki pomak .
Čestitke na pobedi i golčini!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:0 (0:0)

Post by slanobarac »

Koliko nama malo treba. :)
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:0 (0:0)

Post by Deep Purple »

Minja wrote:Dugo nismo videli ovakvu golcinu. Kroz glavu mi je prosao onaj Apijin iz Batinog vremena. Svaka cast i na golu i na pobedi!!!
Pa bilo ih je nekoliko u prethodne dve tri sezone. Drincić je dao nekoliko sjajnih golova. Mladenović je dao isto sjajan gol protiv partizana. Šteta što šut Matića nije ušao ono je bila sjajna minijatura. Ali slažem se da je gol Makse jedan od najboljih u deceniji iza nas.


Nervira me to što se jasno vidi koliko nam fali neki kvalitetniji vezni igrač u ekipi. Imamo 9 šuteva protivnik 2 a utakmica skoro egal, mučenje na sredini terena.
Da smo samo imali jednog boljeg veznog igrača koji diktira tempo mi bi Napredak razbili sa 3-4 razlike.
Maksa je konačno dobio malo više vremena u kontinuitetu i diže formu. Značiće nam u PO.

Ne znam u kakvom je stanju Medojević ali mislim da je došlo vreme za njegov povratak i aki ga ne vrate u toku letnjeg pr. roka treba sve kolektivno da bude sramota. A ako je još u stanju da igra dovar fudbal jasno je kakvog bi igrača dobili. Vidim po TM da je na preko 60% mečeva starter i da je njegova ekipa u plejautu. Mislim da ni njemu ne stvara zadovoljstvo to što igra na Kipru u takoj ekipi i da bi mu sigurno bilo lepše kući.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:0 (0:0)

Post by Voja »

Onni Valakari :mrgreen:
Image
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:0 (0:0)

Post by vdn slaninar »

Радојичић је увек величао Војводину и као тренер Пазара је са љубављу причао о Војводини,наш је 100% ,такви људи су неопходни клубу на свим позицијама.Такав тренер враћа веру у клуб,знаш да ће дати максимум,е сад колико знање има то је за дискусију,сигурно није гори од неколико претходних,ал опет испуњава главни услов а то је да зна где је дошао.Нек се изгради код нас као врхунски тренер знаш да неће отрчати за Бг као његов претходник.Поготово што је као играч играо у сретнијим временима код нас,кад смо били много поштованији него данас.Раније сам писао да нам треба неки наш тренер,да дуго нисмо избацили неког тренера,скроз сам Гагу заборавио,било би лепо да ту љубав претвори у успех,нек му је срећно.А Максин го ме потсети на бушење Мустафе од стране Аливодића у лавору.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:0 (0:0)

Post by Rabba »

vdn slaninar wrote:Мустафе
?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:0 (0:0)

Post by Deep Purple »

Rabba wrote:
vdn slaninar wrote:Мустафе
?
Aforizam navijača najvećeg kluba na ravnoj ploči.
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:0 (0:0)

Post by vdn slaninar »

Извињавам се,не знам тачну причу ко ни што га тако зову,мене асоцира на турски цигани,а искрено нисам му се сетио презимена на кеца.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:0 (0:0)

Post by Deep Purple »

vdn slaninar wrote:Извињавам се,не знам тачну причу ко ни што га тако зову,мене асоцира на турски цигани,а искрено нисам му се сетио презимена на кеца.
Pa kao promena religije, poturica neka baš glupa fora.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:0 (0:0)

Post by gospodinFKV »

vdn slaninar wrote:Извињавам се,не знам тачну причу ко ни што га тако зову,мене асоцира на турски цигани,а искрено нисам му се сетио презимена на кеца.
''Ja nisam vise Bogoje, nego Mustafa. I vise nisam hriscanin, nego musliman.''
Monolog lika iz Boja na Kosovu, koji je personifikacija izdaje, prodaje vere, itd. Mustafa kao epitet je ono sto bi svi mi normalni i neoptereceni potrebom da budemo najsrpskiji i najpravoslavniji nazvali ''judom'' ili samo najobicnijim ''izdajnikom''.

Najsmesnije iz cele te price je to sto ga Mustafom nazivaju navijaci kluba koji pola zivotnog veka pere svoje poreklo. :greenbutt:
Locked