28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:2 (1:0)

novosadskirealista
Posts: 21
Joined: Sun Mar 06, 2022 9:45 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by novosadskirealista »

Deep Purple wrote:Kakav penal nad Matićem ? Štoperi su i onako u podređenom položaju nakon uvođenja var tehnologije, ako bi se i za ovo svirali penali onda najbolje da se uopšte i ne upuštaju u duele. Čist start, telom sklonio Matića.
Nije telom, vec laktom.

Srusio ga je laktom tj rukom.
novosadskirealista
Posts: 21
Joined: Sun Mar 06, 2022 9:45 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by novosadskirealista »

Voja wrote:
novosadskirealista wrote: Pa jesi li ti ozbiljan???
http://www.fkvojvodina.com/forum/viewto ... =26&t=1589" onclick="window.open(this.href);return false;

Dobrodosao si na forum,ali ajd prvo procitaj to sto se krije iza linka sto sam ti postavio :cheers:

Samo zato sto sam upitao da li si ozbiljan kada kazes da Busnic odigra... ?

Ne znam sto te to toliko dodirnulo pa da mi spocitavas tu pravila foruma, kao da sam te necim uvredio, jer po meni niko ozbiljno ne moze da kaze da Busnic icemu vredi kao Igrac.
:lala:

:cheers:
kulijana
Posts: 45
Joined: Sun Dec 04, 2016 10:50 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by kulijana »

novosadskirealista wrote:

Samo zato sto sam upitao da li si ozbiljan kada kazes da Busnic odigra... ?

:cheers:
Mislim da je vise bilo na konto toga da mozes u jednom odgovoru da napises vise stvari. Generalno je preglednije, nema potrebe pisati 5 odgovora za redom.
novosadskirealista
Posts: 21
Joined: Sun Mar 06, 2022 9:45 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by novosadskirealista »

Poenta je u tome da nema dovoljno navijaca ili bar ne dovoljno zainteresovanih da se ista promeni i da protestima ili bojkotom pokazu da je vreme da uprava NESTANE iz kluba. E sad, sta ce to doneti? Slicne njima , kao i do sada?

Dok je lopovluka, politike, Beogradskog mesanja, nema tu perspektive. Jedino privatizacija.
novosadskirealista
Posts: 21
Joined: Sun Mar 06, 2022 9:45 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by novosadskirealista »

kulijana wrote:
novosadskirealista wrote:

Samo zato sto sam upitao da li si ozbiljan kada kazes da Busnic odigra... ?

:cheers:
Mislim da je vise bilo na konto toga da mozes u jednom odgovoru da napises vise stvari. Generalno je preglednije, nema potrebe pisati 5 odgovora za redom.
Slazem se, u pravu si.

:thankyou:
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by Pera Centar »

Voja wrote:Mislim da moramo od igraca koji to nisu pokusati napraviti bar privremenu desetku. Pokusati sa Busnicem,ako treba i sa Maksimovicem,Pokusati sa Bastajicem... jednostavno dati im po jedan ceo mec da se oprobaju u organizaciji igre,inace sve ovo je blagi ocaj... nikakav napredak ne vidim u ovom mecu u odnosu na zadnja 3-4

Kakav crni Busnic goreg igraca Vojvodina nije imala od 1974 od kada je ja pratim.Maksimovic je na kraju karijere izduvan, a Bastajic, ko je njega doveo....
Ovo sto si ti napisao ne postoji ni u jednom sportu da pravis od balvana sportiste kad to nisu. Pravi od panja Busnica nešto i od ove dvojice 30 +, nema smisla.
Radojičić treba do kraja prvenstva da isforsira klince i da počne da pravi ekipu za sledecu sezonu. Sa ovom tvojom trojicom treba da se pozdravimo da je bilo pameti nikad ni ne bi zaigrali u FK Vojvodina, za Maksimovića mislim da nije trebao da se vraća.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by Voja »

novosadskirealista wrote: Samo zato sto sam upitao da li si ozbiljan kada kazes da Busnic odigra... ?
Ma jok prijatelju moj,nemoj misliti da sam se nasao uvredjen,nego ti na vreme pokazujem pravila jer si uleteo na forum kao Sadik u Partizan (ume da igra al su mu se svi smejali),umes da pises,ali se ne drzis pravila. Imas tek petnaestak postova (poruka),a na 5 mesta ih vezes jedan ispod drugog sto se po pravilima foruma ne radi.Kad napises poruku ukoliko imas sta da dodas u toj poruci kliknes na EDIT i dodas nove misli. Otvaras nove teme za utakmice,sto znaci da ne citas ni pravila ni forum,zna se ko otvara nove teme,a i recnik ti je po malo nekulturan za mesto na kom se nalazis.Nama su veoma potrebni i dobrodosli su svi novi clanovi na forumu,pa ti na vreme ukazujem na greske u koracima,drugarski i dobronamerno... :cheers:

A sto se Busnica tice,sem gola Kabica u Evropi od fudbala u Vosi ove godine mozes jedino pamtiti 2-3 Busniceve stikle,tako da kontam da verovatno ima smisla za fudbal,da bi umeo da deli lopte,ali i da bude prva linija nase odbrane.Malo je desetki u svetu koje su i defanzivno dobre. Nisam rekao da bi se snasao u toj ulozi,ali jednostavno mi moramo stvoriti desetku,pa makar je doveli i iz omladinaca (ukoliko je i tamo ima)
Image
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by Turija »

kulijana wrote:
novosadskirealista wrote:

Samo zato sto sam upitao da li si ozbiljan kada kazes da Busnic odigra... ?

:cheers:
Mislim da je vise bilo na konto toga da mozes u jednom odgovoru da napises vise stvari. Generalno je preglednije, nema potrebe pisati 5 odgovora za redom.
Zbog nekoriscenja edita je Voja postavio taj link.
Nije ti bio istekao time out, pa da se ne moze vise dopisti jos u aktivnom postu, zbog preglednosti topika. :cheers:

Edit:
Evo, vidim, vec je odgovorio Voja zasto.
Last edited by Turija on Sat Mar 19, 2022 9:39 pm, edited 2 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by Neizlecivi »

Marko Zocevic > Dejan Zukic
novosadskirealista
Posts: 21
Joined: Sun Mar 06, 2022 9:45 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by novosadskirealista »

Pera Centar wrote:
Voja wrote:Mislim da moramo od igraca koji to nisu pokusati napraviti bar privremenu desetku. Pokusati sa Busnicem,ako treba i sa Maksimovicem,Pokusati sa Bastajicem... jednostavno dati im po jedan ceo mec da se oprobaju u organizaciji igre,inace sve ovo je blagi ocaj... nikakav napredak ne vidim u ovom mecu u odnosu na zadnja 3-4

Kakav crni Busnic goreg igraca Vojvodina nije imala od 1974 od kada je ja pratim.Maksimovic je na kraju karijere izduvan, a Bastajic, ko je njega doveo....
Ovo sto si ti napisao ne postoji ni u jednom sportu da pravis od balvana sportiste kad to nisu. Pravi od panja Busnica nešto i od ove dvojice 30 +, nema smisla.
Radojičić treba do kraja prvenstva da isforsira klince i da počne da pravi ekipu za sledecu sezonu. Sa ovom tvojom trojicom treba da se pozdravimo da je bilo pameti nikad ni ne bi zaigrali u FK Vojvodina, za Maksimovića mislim da nije trebao da se vraća.


Potpisujem.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by Voja »

Pera Centar wrote: Ovo sto si ti napisao ne postoji ni u jednom sportu da pravis od balvana sportiste kad to nisu. Pravi od panja Busnica nešto i od ove dvojice 30 +, nema smisla.
Govorim o spasavanju sezone,jer desetka do kraja sezone nece stici,a bez nje smo nemocni.

edit: i to sto sam nezadovoljan danasnjom igrom,rezultatom,ne znaci da sam i protiv Radojicica i da njemu pripisujem ovaj danasnji poraz. Tek posle desetak utakmica (taman na kraju sezone) moze da se vidi ima li nade ili je nema...
Image
novosadskirealista
Posts: 21
Joined: Sun Mar 06, 2022 9:45 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by novosadskirealista »

Voja wrote:
Pera Centar wrote: Ovo sto si ti napisao ne postoji ni u jednom sportu da pravis od balvana sportiste kad to nisu. Pravi od panja Busnica nešto i od ove dvojice 30 +, nema smisla.
Govorim o spasavanju sezone,jer desetka do kraja sezone nece stici,a bez nje smo nemocni.
Jasno je da desetke nema. Ali kako je covek rekao, od panja nema igraca a ja se slazem da je Busnic panjcina kakva skoro da i nije igrala u Vojvodini.

Tu desetku pronaci u omladincima. Idealna je sada prilika za mlade snage. Ne mogu ispasti ali ne mogu ni do price o Evropi. Ovi do sada, mogu samo da nastave da brukaju grb.

Uigravati buducnost i spremati tim za novu sezonu.
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by vdn slaninar »

Пошто немамо игру и тешко је нешто ту поправити на брзину,очекивао сам акценат на одбрани и много већу дисциплину.Очекивао сам мало затвореније да играмо а да преко брзих играча Вукадиновића и Кабића,Лазаревића нешто направимо.Није ми јасан тај полупресинг са 3 наша против њихових 4+ голман,где ништа не могу да ураде,само изгубе снагу без везе и испадну из игре.Немамо офанзивног везног тако да нема ту надигравања,наша игра мора да се заснива на јакој одбрани и контрама.Разумем жељу да играмо офанзивно и изађемо високо ал једноставно немамо играче за то.Наша предност у нападу је брзина и игра 1 на 1 Кабића,Симића,Вукадиновића, треба им дати простора и по некад подржати са Ђорђевићем и Лазаревићем.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by Deep Purple »

Ako je Busnić panj da vas upitam kakav je onda Topić?
Ja se nekad pitam da li su Zukić i Topić i za Vojvođansku ligu bez ikakve uvrede. A kada daju intervjue za betting nam partnera stalno spominju neku evropu i lige petica. Vezni red nsm je u tri najgora u ligi definitivno.
O igračkom kadru bi mogli deset dana da pišemo ali to nas nigde ne bi dovelo samo bi trošili bezveze energiju.
Lazareviću skidam kapu za današnju utakmicu.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by Turija »

Voja wrote:
Pera Centar wrote: Ovo sto si ti napisao ne postoji ni u jednom sportu da pravis od balvana sportiste kad to nisu. Pravi od panja Busnica nešto i od ove dvojice 30 +, nema smisla.
Govorim o spasavanju sezone,jer desetka do kraja sezone nece stici,a bez nje smo nemocni.

edit: i to sto sam nezadovoljan danasnjom igrom,rezultatom,ne znaci da sam i protiv Radojicica i da njemu pripisujem ovaj danasnji poraz. Tek posle desetak utakmica (taman na kraju sezone) moze da se vidi ima li nade ili je nema...
Slazem se da od nekog igraca moramo napraviti privremenog i prinudno veznog igraca, bar do kraja sezone.
Od Zukica i Topica to ne moze uciniti. Realno, Voja je u pravu, kao i Deep, da sve sto pamtimo sa nasih utakmica ove sezone su 3 stikle Busnica i lob Kabica, kao i njegov danasnji sut na gol Cukarickog (jos je Kabic slab u duelu, ali i to ce kroz utakmice biti bolje).
Ja sam pisao, kad je Busnic dosao u Vosu, da bi za nevolju mogao biti i prednji vezni, jer u Radu mi se nije lose pokazao protiv nas, kao i Lazarevic tada.

Mislim da bi moglo probati i sa Mileticem, kao i sa Neskovicem ( mada mi je Neskovic jos fizicki slab da izdrzi jace duele na sredini terena?).

Mogli bi probati i centarfora Milosevica iz podmaltka u vrhu napada. Ima gradju seniora a i prilicno dobru tehniku.

Slazem se da treba pustiti Radojicica da razvija igrace, ali ne smemo biti previse komotni ni u plej autu. Bice guzve i tamo oko opstanka, ako se stanje u Vosi ne popravi.

Mi i kad smo, ono jednom, ispali iz lige ( pa posle 2 godine bili Sampioni u SFRJ) nismo igrali uopste lose, ali su nas, najverovatnije, izbacili iz lige zvezda i sudije, zbog slucaja Zjajo, gde je pravda bila na nasoj strani, ali pravo nije pravda, vec pravo jaceg. Nazalost.
A, sada igramo, zaista, lose i moze da se desi svasta.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked