28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:2 (1:0)

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by Voja »

Krle wrote:Kad su čekali da ovaj bivši spali sve što je moglo u međuljudskim odnosima. Dobro je i da je ovo sastavio. Mada...
Iskreno nisam ocekivao da ce skinuti Stevanovica... Mi golove primamo zbog ocajne sredine terena (i opet po 1 gol na mecu nije ni strasno),a po meni odbrandbena cetvorka se lepo formirala i trebalo je samo da se radi na opustanju i rutini.... al ajd... Videcemo... mada trio koji sam naveo mi ne uliva nikakvu nadu.... Sto se njihovih tice danas bih posebnu paznju obratio na Ndyaea i Sapica :roll:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by Turija »

Voja wrote:
Krle wrote:Kad su čekali da ovaj bivši spali sve što je moglo u međuljudskim odnosima. Dobro je i da je ovo sastavio. Mada...
Iskreno nisam ocekivao da ce skinuti Stevanovica... Mi golove primamo zbog ocajne sredine terena (i opet po 1 gol na mecu nije ni strasno),a po meni odbrandbena cetvorka se lepo formirala i trebalo je samo da se radi na opustanju i rutini.... al ajd... Videcemo... mada trio koji sam naveo mi ne uliva nikakvu nadu.... Sto se njihovih tice danas bih posebnu paznju obratio na Ndyaea i Sapica :roll:
I ja se slazem da Stevanovic nije trebao biti prvi koji ce na klupu, ali najverovatnije hoce da isforsiraju Devetka na stoperu, kao mladeg igraca. Devetak je brzi od Stevanovica, ali mislim da je Stevanovic stabilniji i bolji u skok igri, a i trenutno uigranija zadnja linija sa njim.
Devetak i Jelicic u stoperskom paru: hmmm???

Sta se desilo sa Simcem, pa i Kabicem, Neskovicem i Mileticem?
Prvenstveno sa Simicem? Mislim da bez njega nemamo nikakvog napada. Dzaba dva spica, kad nijedan nije opasan i ubojit. Ko ce ovde da organizuje napad? Topic, Busnic, i Zukic za to nisu sposobni. Sve je to sporo (klaj-klaj) i bez kreacije.
Last edited by Turija on Sat Mar 19, 2022 6:41 pm, edited 2 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by slanobarac »

Jedva čekam da gledam Vošu bez Simića.
Ovde je moralo biti mesta za Neškovića od početka i Kabića bar poluvreme.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by Voja »

Protivnik je dobar za nadigravanje,daje prostora za kreacije,ali trazi i veoma,veoma cvrst vezni red,videcemo sta ce biti,mozda se igraci opuste,razigraju...
Image
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by Turija »

Culi smo za neke nase igrace, zasto nisu u sastavu, ali ne i za kapitena Covica??? Zna li neko?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by fare »

Simić temperatura, Stevanović kartoni Čović izgleda odlazi u Kinu.Ali zato Kova na klupi ali nema Mrke.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by Krle »

Šta je s Rockovim? Konačno lopta na zemlji.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by fare »

Matke penal 1:0 :dance2: ali fale Simke (sa njegovim begovima) i Čović biće šteta ako ode i ovako smo ubogi.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by Turija »

Vidi se promena u igri. Igra se borbenije i ofanzivnije.
Dosta dobro, osim dodavanja, narocito Rockova Zukica ( iako je borbeniji, nego pre).
Za sada, sasvim pristojno poluvreme.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by Voja »

Vodimo maltene bez suta u gol.Kako su nas na startu stisli kornerima nisam ocekivao prednost na poluvremenu.Rockov kao na video igrici... ono kad se pokvari gamepad pa sam vuce u stranu. Sta znam,nisam zadovoljan igrom,al gore ne moze,valjda cemo napredovati...
Image
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by fare »

Kabić i Nešković danas moraju dobiti šansu.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by Deep Purple »

Kabić upravo ušao u igru ima 35 min da pokaže šta može, ajde momak !
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by Voja »

Deep Purple wrote:Kabić upravo ušao u igru ima 35 min da pokaže šta može, ajde momak !
Uh dobro je vec sam mislio da ce neko traziti moje banovanje :mrgreen:

Voja wrote: Sto se njihovih tice danas bih posebnu paznju obratio na Ndyaea i Sapica :roll:
:frown:
Image
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by fare »

Vukadinovića nema nigde.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by Turija »

Po meni, penal nad Maticem. Imao je kontrolu nad loptom, a usao mu je u telo igrac Cukarickog sa boka. A
Medjutim, Lukic ne sme da svira drugi put penal.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked