28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:2 (1:0)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:2 (1:0)

Post by Grof Žekula »

Четири пута за редом по 1:0 за противника, уз свега шест упућених удараца у оквир гола за тих 360 минута (просечно једном на сат времена "уплашимо" противничког голмана), условили су смену (коначно) тренера и постављање на клупу новог (старог) који најављује офанзивну Војводину (надам се не и ону коју ће шутирати у гол на сваких 45 минута, јер би и то неко могао окарактерисати као значајни напредак).

Како год, Радојичић на старту нема лак задатак - директан, а од нас јачи, ривал за место у Европи на лето, на шта се Драган обавезао. Покренути играче, учинити их ВОЉНИМ да трче и раде у суботу између 18 и 20 часова, биће његов први задатак. О томе да први сигнали говоре да ће тако бити нека сведочи ово:
ДНЕВНИК wrote:Приликом представљања првотимцима Војводине Драгана Радојичића у улозим новог тренера, салом се проломио дуг аплауз. Играчи црвено-белих тиме су исказали максималну подршку овом стручњаку, што само може да радује, али и да довољно открије шта они мисле о овом потезу управе клуба.
А сам каже ово, свестан, а тако би требало и да буде ако испуни задатак договорен са УО, да може и да настави командовање првим тимом и наредне сезоне:
ДНЕВНИК wrote:- Свака утакмица је незгодна. Чукарички је у доброј форми, о чему сведочи његово треће место на табели и има заиста квалитетан тим. Пробаћу да скинем стеге с моје екипе и надам се добром резултату већ на премијери. Мотив ми је и то да докажем да заслужујем место тренера у Војводини, у којој бих желео да останем јако дуго. Ипак, идемо корак по корак, најважније је то да покушамо да изборимо пласман у Европу, али и да омогућимо играчима да покажу да желе да играју у Војводини и да у њој буду што дуже – поручио је Драган Радојичић.
ПА ДА, НАПОКОН, ПОСЛЕ 4 ГОРЕПОМЕНУТА МЕЧА И БИРАМО ИГРАЧА УТАКМИЦЕ !!!

ФКВ - Чукарички 1:2 (1:0)
1:0 - Матић 27' (п)
1:1 - Ндаје 51'
1:2 - Ракоњац 79'


Извештај са утакмице - https://www.superliga.rs/sezone/2021-22/match/3214" onclick="window.open(this.href);return false;
novosadskirealista
Posts: 21
Joined: Sun Mar 06, 2022 9:45 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by novosadskirealista »

Hajde sad, radojicic je strucnjak i neko ko voli vojvodinu.

U to nema sumnje.

Ali dok je tu uprava koja je trebala da se povuce sa svojim balvanom djordjevicem nemam puno nade...

Na leto ce radojicic da bira sebi tim za iducu sezonu posto realno osim rockova i prosecnog covica nemamo igrace...


Treba mu dati podrsku za to.
Upravu bi trebalo menjati i konacno vojvodinu postaviti tamo gde joj je mesto.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by Voja »

Igrajmo fudbal,budimo kao sto Vosa treba da bude,napravimo desetak sansi na utakmici,pa neka pobedi bolji!!!
Image
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by fare »

novosadskirealista wrote:Hajde sad, radojicic je strucnjak i neko ko voli vojvodinu.

U to nema sumnje.

Ali dok je tu uprava koja je trebala da se povuce sa svojim balvanom djordjevicem nemam puno nade...

Na leto ce radojicic da bira sebi tim za iducu sezonu posto realno osim rockova i prosecnog covica nemamo igrace...


Treba mu dati podrsku za to.
Upravu bi trebalo menjati i konacno vojvodinu postaviti tamo gde joj je mesto.
Pa džaba mu da bira ako uprava ne odobri .
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by torrente »

ja sam optimista ovaj put,i mislim da ga 'meću igrači koji ga do sada mećali ili nisu ili su ga retko metnuli!!!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by Voja »

Da li Radojicic ima hrabrosti ubaciti Kabica? :)
Image
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by PelezinhoFkv »

"Ako imas petlju, ako imaš herca, odigraj Vošu iz keca u keca"
- Tina Ivanović, xxi vek
:cheers:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
Deep Purple
Posts: 3839
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by Deep Purple »

PelezinhoFkv wrote:"Ako imas petlju, ako imaš herca, odigraj Vošu iz keca u keca"
- Tina Ivanović, xxi vek
:cheers:
Iz dvojke u keca :cheers:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4789
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by gospodinFKV »

Ne ocekujem neki astronomski pomak, ali ocekujem pobedu.
Iskreno, mislim da je tu bilo malo i busenja iz svlacionice, sto nije nepoznanica. Kad se kao trener zameris vecini, upropastis atmosferu, sto se videlo na relaciji teren-klupa, logicno je da igraci pozitivno reaguju na promenu.

Da li smo losi? Jesmo.
Da li smo losi tako da budemo iza Radnickog ili bas toliko iza Cukaricog? Definitivno ne.

Bice sarenih rezultata i sa Gagom, ali mislim da ce biti mnogo vise ovih ''zelenih'' nego ''crvenih'' kad otvori sekcija Rezultati.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by slanobarac »

Voleo bih da vidim pomak u igri. I golove. Rezultatom se ne opterećujem kao i jurnjavom za mesto koje vodi u Evropu. Na početku sezone sam rekao prognozu i stojim iza nje.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by Voja »

42 ROCKOV Emil (G)
03 DEVETAK Mladen
08 TOPIĆ Mirko
09 MATIĆ Bojan
10 ZUKIĆ Dejan
11 ĐORĐEVIĆ Stefan
15 JELIČIĆ Igor
18 BUSNIĆ Aleksandar
50 LAZAREVIĆ Milan
90 VUKADINOVIĆ Miljan
99 VUKČEVIĆ Ivan


Auuu...

Iskreno meni se ovo ne dopada
Image
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by Krle »

4-4-2, ali bez Stevanovića i Simića.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by Voja »

Bez Kabica!? Zukic,Vukcevic,Matic... 3 igraca manje u polju... samo 5 (i to Kovacevic i Kopitovic) +golman na klupi... ocigledno je rasulo vece nego sto sam mislio...
Image
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by Krle »

Kad su čekali da ovaj bivši spali sve što je moglo u međuljudskim odnosima. Dobro je i da je ovo sastavio. Mada...
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by Turija »

Jos mogu da razumem zasto Devetak, ali nikako zasto nema Simica i Kabica??? Kako je vec napisao Voja, 3 igraca manje u polju.

Hajde, videcemo, ali se pribojavam loseg debija Radojicica i da nam gost ne napuni mrezu.
Last edited by Turija on Sat Mar 19, 2022 6:26 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked