28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:2 (1:0)

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:2 (1:0)

Post by Voja »

fare wrote:
Turija wrote:https://youtu.be/91Wi-EnFRo8

Vise nas postuju protivnici, nego clanovi ( uprava) Vose. :oops: Neverovatno im je, sve ovo, sto se desava u Vojvodini i Novom Sadu.

E sad, videcemo koliko ce pauza pomoci Radojicicu da stabilizuje ekipu?
Do sada se to nikad nije desilo. Uvek smo posle ,,mini priprema" bili losiji, a ocekivalo se suprotno. Radojcic ima energiju i volju, ali videcemo koliko toga imaju ostali igraci i clanovi Kluba?
I opet bruka ni jedno jedino pitanje novinara :?
A realno sta vise da se pita?
Verujes li da General postoji?
Verujes li da Topic celu sezonu bio povredjen?
Verujes li u Kabicevu povredu?
Verujes li da FSS kaznio Covica sa dva meca zabrane zbog "simuliranog" penala?
Verujes li da se eto i Simic razboleo?

Bolje da se cuti,i da se nista ne pita :roll:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:2 (1:0)

Post by Turija »

Vojo, posle svih tih izrecenih nebuloza iz Kluba u koje ne mogu poverovati ni mala deca, mislim da je Radojicic prvi koji je rekao istinu posle dugog vremena.
Posteno je kazao da je izostavio Covica iz razloga da Covicu ne propadne angazman u Kini u slucaju povrede. Nije izmisljao generale, povrede, kartone... i mislim da bi isto tako odgovorio i na pitanja novinara. Jedino od nabrojanih ,,razloga" u tvom postu, mogu da poverujem da se V. Simic zaista razboleo.

Radojicic je bio spreman za propitivanje, a to ocekujem i dalje od njega, sve dok ga jednog dana ne smene zbog iskrenosti. Medjutim, obraz se pamti. Mislim da ce istrajati u tome. No, videcemo.
Novinari treba da pitaju, jer kako bi drugacije saznali sta se desava Vosi i zbog koga.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:2 (1:0)

Post by Voja »

Turija wrote:jer kako bi drugacije saznali sta se desava Vosi i zbog koga.
Pa jednostavno,pitas ernesta :mrgreen:

Inace... jesi li procitao komentare ispod videa? Pratio sam sve jednu konferenciju Radojicica u Pazaru posle meceva i jedno 40% konferencije pred meceve... Zaista lepo prica,ali malo pokrica ima u rezultatima i igri. Iskreno se nadam da ce kod nas biti bolje

edit:inace sad mi se javila jedna ideja,mozdemo tokom nedelje otvoriti topic sa predlozima pitanja za konferenciju pred mec recimo.. i onda glasamo za recimo 3 pitanja. I tri pitanja sa najvise glasova prosledimo mejlom Dnevniku da pitaju trenera u ime navijaca sa foruma... verujem da bi i oni vrlo rado saradjivali i veoma brzo pristali da dodju ovde,da se ne dobacujemo mejlovima :D Sve je prosto,samo treba malo volje,a u slucaju da se sistem razradi,verujem da bi se mogla vrlo lako postavljati i pitanja za konferenciju po zavrsetku meca. Mozda bi i taj odnos bio neka avangarda u nasem fudbalu
Image
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:2 (1:0)

Post by CRD FCV »

Turija wrote:dit:inace sad mi se javila jedna ideja,mozdemo tokom nedelje otvoriti topic sa predlozima pitanja za konferenciju pred mec recimo.. i onda glasamo za recimo 3 pitanja. I tri pitanja sa najvise glasova prosledimo mejlom Dnevniku da pitaju trenera u ime navijaca sa foruma... verujem da bi i oni vrlo rado saradjivali i veoma brzo pristali da dodju ovde,da se ne dobacujemo mejlovima Sve je prosto,samo treba malo volje,a u slucaju da se sistem razradi,verujem da bi se mogla vrlo lako postavljati i pitanja za konferenciju po zavrsetku meca. Mozda bi i taj odnos bio neka avangarda u nasem fudbalu
Питао сам се раније зашто форум нема свог представника на конференцијама, кад су регуларни новинари тамо већ јалови.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:2 (1:0)

Post by Deep Purple »

Voja wrote:
Turija wrote:jer kako bi drugacije saznali sta se desava Vosi i zbog koga.


edit:inace sad mi se javila jedna ideja,mozdemo tokom nedelje otvoriti topic sa predlozima pitanja za konferenciju pred mec recimo.. i onda glasamo za recimo 3 pitanja. I tri pitanja sa najvise glasova prosledimo mejlom Dnevniku da pitaju trenera u ime navijaca sa foruma... verujem da bi i oni vrlo rado saradjivali i veoma brzo pristali da dodju ovde,da se ne dobacujemo mejlovima :D Sve je prosto,samo treba malo volje,a u slucaju da se sistem razradi,verujem da bi se mogla vrlo lako postavljati i pitanja za konferenciju po zavrsetku meca. Mozda bi i taj odnos bio neka avangarda u nasem fudbalu

Apsolutni podržavam !


@CRD FCV sećam se da je skoro neko na forumu objašnjavao da je postojala ideja još za vreme Bate alk se ne sećam zašto se nije ostvarila :?
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:2 (1:0)

Post by slanobarac »

Bata demokrata. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:2 (1:0)

Post by Deep Purple »

slanobarac wrote:Bata demokrata. :mrgreen:
Još čekaš poklon/nagradu za postavljeno najkreativnije pitanje :mrgreen:
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:2 (1:0)

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote:
slanobarac wrote:Bata demokrata. :mrgreen:
Još čekaš poklon/nagradu za postavljeno najkreativnije pitanje :mrgreen:
Umro Bata a naslednici se ne javljaju. :D
Ostao mi samo avatar. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:2 (1:0)

Post by gospodinFKV »

Lol, pa nisu ludi da dozvole nekom da im postavi konkretna ili, ne daj boze, nezgodna pitanja. U Srbiji svakako imas jos mozda 2-3 sportska novinara. Jedan od njih je skoro objavio tekst koji je ovde podeljen. Ostalo su sve navijacki gibanicari koji su na misice naucili par floskula i pijandure ''starog kova''. Tu zrna ''istrazivanja'' nema, samo da se ispuni kvota, mozda uzme koji dinar na neki narucen tekst. Sto bi takav neki sebe doveo u neprijatnu situaciju da pita zasto Vojvodinom upravljaju dunsteri? Isto tako, nije ni uprava luda da im dodje neko zapravo pismen, zeljan informacija i pun volje da iskopa svako zrno prljavstine u FKV, pa da pita Psiholjuba dijabolu zasto laze da je Kabic povredjen, recimo.

Primera radi, kad vec pricamo o nestrucnosti, mi na nasem rodjenom zvanicnom sajtu ne znamo kad je Gaga Radojicic poslednji put bio trener. Otvorite vest ponovo i videcete da su promasili sezonu. Svi koji su preneli su promasili sezonu. Mozda bi neko rekao da je nebitna stvar, ali je stvar vrlo bitna u ovom kontekstu, jer na nekoliko mesta mozes proveriti tu informaciju. U klubu lagano pogresili, resavska skola na portalima udarila copy-paste i eto. Svi sretni. Takvoj gomili ne treba neko da razbija idilu i postavlja pitanja koja nisu interesu nijednom pacovu oko ovog napacenog kluba.
Locked