28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:2 (1:0)

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Ja se nekad pitam da li su Zukić i Topić i za Vojvođansku ligu bez ikakve uvrede.
Uporedis recimo njihovo kretanje po terenu i recimo Gordica iz Lucana
Image
novosadskirealista
Posts: 21
Joined: Sun Mar 06, 2022 9:45 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by novosadskirealista »

Koji put izabrati, put opravdanja ili put osude?
Opravdanje ili ti bunarenje tj pronalazenje neceg cega valja u trulezi ili apsolutna cistka nikad goreg sastava Vojvodine.?

za to je zasluzna ko zna koja po redu nesposobna uprava, kojoj je cilj kao i prethodnima licna korist.


Pet poraza u nizu, na Karadjordju su sa nama obrisali patos jedan Cukaricki, TSK, i neka Surdulica... Oni bolje i ne mogu od sedmog osmog mesta na tabeli ako i to osvoje.
Ponovo ce biti krivi blizanci, i sta ti znam ko sve ne. Sve dok se ovo trpi, klub ce kao i do sada biti , nista drugo nego kisela voda.
Pa bilo nekom milo ili ne.

Nadam se da ce novi trener, gurnuti mlade snage da se kale i okrenuti se narednoj sezoni spremajuci potpuno noiv tim, sa golmanom Rockovim a ostalo dobro razmisliti!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by fare »

novosadskirealista wrote:Koji put izabrati, put opravdanja ili put osude?
Opravdanje ili ti bunarenje tj pronalazenje neceg cega valja u trulezi ili apsolutna cistka nikad goreg sastava Vojvodine.?

za to je zasluzna ko zna koja po redu nesposobna uprava, kojoj je cilj kao i prethodnima licna korist.


Pet poraza u nizu, na Karadjordju su sa nama obrisali patos jedan Cukaricki, TSK, i neka Surdulica... Oni bolje i ne mogu od sedmog osmog mesta na tabeli ako i to osvoje.
Ponovo ce biti krivi blizanci, i sta ti znam ko sve ne. Sve dok se ovo trpi, klub ce kao i do sada biti , nista drugo nego kisela voda.
Pa bilo nekom milo ili ne.

Nadam se da ce novi trener, gurnuti mlade snage da se kale i okrenuti se narednoj sezoni spremajuci potpuno noiv tim, sa golmanom Rockovim a ostalo dobro razmisliti!
Pa Rockov je samo do kraja sezone koliko se meni čini. :o
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by Sasa1969 »

Busnic je ocajan,Jos doveden kao pojacanje.Ubedljivo je najgori od 11 losih.
Image
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, subota 18h (Arena 2)

Post by Turija »

Kada bi Vosina omladinska skola izbacila 1-2 talentovana i obucena igraca iz svake generacije (kao Kabic i Miletic) i imali pravi skauting, koji bi ,,namirisao" 1-2 igraca pre drugih klubova, uz postenu upravu, bili bi samoodrzivi.

Kako ostali klubovi nisu propali bez Srbijagasa? A, Vosa je sada igracki i organizaciono u njihovom rangu, po svemu, osim imena i grada iza sebe sa 400.000 stanovnika.
Da ne potezemo pricu o Cukarickom, koji ima milionske izlazne transfere i ,,namirise" npr. nekog nepoznatog Rakonjca ili nase milionske omladince.
Sada se u Vosi samo medijski gura prica o ekstra talentovanim mladim igracima, vec nekoliko godina, a od kojih nema nista. Doteraju do 100 utakmica u prvenstvu, a isti su kao na prvoj.

Znate li vi kakvi su bili nekad igraci Vojvodine koji su nosili njen dres vise od 100 utakmica?
Nebo i zemlja za sadasnje. Pa, cak i Rockova ( bez obzira sto ga gotivim, ali napredak se ne vidi). Za sledecu sezonu moramo spremiti renoviran tim sa novim golmanom i novom upravom, ako mislimo u Evropu ili u plejof domaceg takmicenja.

Nas glavni spozor, a i svi ostali, totalno su nezainteresovani za Vosu i fudbal.Kad posao radis nateran i sve ,,od bede" otaljavas i rezultat je bedan i sramotan za stogodisnji klub i drugi grad u drzavi.

Vojvodina mora napraviti potpuni reset, pa sta bude. Ako Novi Sad ne moze da vrati Klub na stare staze uspeha sa 3x vise zitelja, onda grad i ne zasluzuje nista vise i bolje od obicne palanke. Uvukao se palanacki mentalitet u veliki grad. Ne oseca se i ne postuje grad u kojem se stanuje. Stanovati i ziveti je velika kvalitativna razlika.

Od sva 3 fudbalska kluba u Novom Sadu, ne moze se sastaviti tim vrednosti jedne Vojvodine kada je ispala iz Prve lige (spletom losih okolnosti). Oni su bili igracine za ove sadasnje, kojima je lopta glavni problem. Ista takva proporcija vazi i za Uprave.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:2 (1:0)

Post by slanobarac »

Ono juče je bilo jezivo koliko je nemoćno. Lazarević jedini zaslužuje dres, ostali bi mi trčali krugove na VB. Dosta su pojedinci dobijali šansi a vidi se iz aviona da su limitirani. Šta reći o npr. Rockovu? N. Simić je mnogo manje grešio a doživeo vređanja ovde. Jeličić, Topić, Zukić, sve naša deca, a pogubljeni ne juče nego celu sezonu. Na kraju sezone dati papire svima koji žele ali niko od njih neće igrati u jačoj ligi i većem klubu. Možda mali Kabić koji je i juče pokazao da može biti dobar igrač. Jako sam razočaran ali i na početku sezone sam govorio da smo na granici play out-a. Ako ostanemo u play off-u bojim se da ćemo uzeti bod, dva a dole možda imamo više šansi. Možda pošaljemo Slanobarce u prvu ligu a vidimo i bivšeg trenera u NS.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:2 (1:0)

Post by Maki »

Bio sam sinoć na utakmici posle dužeg vremena. Nemam komentar.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:2 (1:0)

Post by Turija »

Ako analiziramo primljene golove, oba su primljena na isti nacin, gde nekoliko nasih igraca grese u nizu. To je nedopustivo.
Morali su faulirati ranije napadace gostiju ( kod prvog primljenog gola Jelicic, a drugog Lazarevic, ako vec nisu to ucinili igraci u polju ispred njih), a onda slede lancane greske ispred gola Rockova ( gde su on, Devetak i Djordjevic morali brze i pozurtvovanije reagovati).

Kad dopustis na boku toliko slobodnog prostora i vremena protivniku za centarsut, gol visi o koncu.
Slabo su se vracali u odbranu i veznjaci i napadaci, sto je @vdn slaninar vec napisao da su se zaludno trosili u polupresingu pred protivnickih 16m, bez sanse da oduzmu loptu u igri macke i misa 3 na 4+golman gostiju, koji ne igra nogom kao Rockov. Petrovic je dobar golman u svim elementima i besmisleno je bilo ocekivati gresku.

Koliko god @slanobarac ne voli V. Simica, juce je mnogo falio. Vukadinovic nije ni blizu Simicu po kvalitetu, plus sto skoro ne ucestvuje u defanzivnim zadacima.
Koliko je lopti oduzeo Vukadinovic do sada? Sebican je, nema izradjen sut i centarsut, ni dobar tajming. Sva igra mu se svodi na okret, pravolinijsku snagu i brzinu. Uvek bih dao prednost Kabicu, jer ima urodjeni ,,vic" u igri i svestraniji je igrac, a mlad je i perspektivan. Zamerka Kabicu je sto se i on orijentise samo na napad i malo pomaze odbrani. To mora ispraviti u svojoj igri.

Ako vec nemamo igracki kvalitet, morali bi nasi igraci imati mnogo bolju kondiciju, pa da resavamo problem na snagu i izdrzljivost. Ako ni to ne mogu, onda nemaju sta da traze u Vojvodini.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:2 (1:0)

Post by Voja »

slanobarac wrote: Šta reći o npr. Rockovu? N. Simić je mnogo manje grešio a doživeo vređanja ovde.
Ne brini... doci ce i Emil na red,ali realno Emil je zaradio odredjenog kredita jer je prvo bio dobar i ginuo za Vosin dres,da bi sad postao znatno slabiji,ali eto ima tog kredita koji ubrzano trosi. Dok je Simke od prvog minuta na golu Vose pomalo nezainteresovan i za Vosu i za utakmicu (tako mi deluje iz mog ugla) i jos plus konstantno lose procene i greske... Kako god,mislim da u ligi (svi timovi) dugo nismo imali solidnije i ujednacenije golmane,i ima zaista par njih koji ulivaju sigurnost i cije dovodjenje bi bilo pogodak
Image
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:2 (1:0)

Post by vdn slaninar »

Роцков од кад је дошао код нас сви центаршутеви из напада,корнера,прекида,иду на линију од 5 м,он то није савладао,као и игру ногом и испуцавање лопте.Ипак ни за један пораз није крив,порази су плод лоше игре целог тима,тако да ми он ту није споран,чињеница да не улива сигурност екипи,ал нико се не истиче по том питању.Јуче не знам дал смо један дуел добили,њихови играчи окрећу наше бекове ко на рингишпилу,сваки њихов напад го виси у ваздуху,зауставља се крајњим напором.Опет понављам са везним као што су Топић, Буснић и Максимовић ми можемо да играмо само на контру,јер немамо креативног везног.По мени то није лоше,за време Бате у почетку смо тако добијали близанце,сетимо се Ранка Деспотовића нпр како је решаво гробаре у бг,после Абу.Опет имамо брзе играче који добро играју 1 на 1,Симић,Вукадиновић и Кабић би тако добили простор и дошли до изражаја.Ми покушавамо да се надигравамо а два паса не састављамо,за то треба времена,добрих креативних играча.
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:2 (1:0)

Post by ssnigd »

Voja wrote:
slanobarac wrote: Šta reći o npr. Rockovu? N. Simić je mnogo manje grešio a doživeo vređanja ovde.
Ne brini... doci ce i Emil na red,ali realno Emil je zaradio odredjenog kredita jer je prvo bio dobar i ginuo za Vosin dres,da bi sad postao znatno slabiji,ali eto ima tog kredita koji ubrzano trosi. Dok je Simke od prvog minuta na golu Vose pomalo nezainteresovan i za Vosu i za utakmicu (tako mi deluje iz mog ugla) i jos plus konstantno lose procene i greske... Kako god,mislim da u ligi (svi timovi) dugo nismo imali solidnije i ujednacenije golmane,i ima zaista par njih koji ulivaju sigurnost i cije dovodjenje bi bilo pogodak
Nikola Simic na golu mi je sigurnije resenje of Rockova.
Zukic nikada nece biti igrac, opet se ponavljam. Igrac bez cojonesa ne moze biti profesionalni fudbaler.
Topic je na opasnoj nizbrdici i toga ocigledno nije svestan.
Miljan u svom zamisljenom svetu.
Lazarevic borbeniji od drugih, pa se to da primetiti.
Matic, Busnic smesno i komentarisati.
Kada se sve sabere sto imamo na terenu i na klupi, nemamo sve ukupno tri i po igraca da zasluzuju da igraju u Vojvodini.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:2 (1:0)

Post by churguzijanac »

Otprilike ko u vreme pumpadzije.Kad odu 2 igraca koja su drzala ekipu, mada i to je smesno reci, vidis da smo zreli za ispadanje.Zukic, ja neznam ko vise veruje u njega.Lenj,spor, neobavesten.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:2 (1:0)

Post by slanobarac »

ssnigd wrote: Nikola Simic na golu mi je sigurnije resenje of Rockova.
Zukic nikada nece biti igrac, opet se ponavljam. Igrac bez cojonesa ne moze biti profesionalni fudbaler.
Topic je na opasnoj nizbrdici i toga ocigledno nije svestan.
Miljan u svom zamisljenom svetu.
Lazarevic borbeniji od drugih, pa se to da primetiti.
Matic, Busnic smesno i komentarisati.
Kada se sve sabere sto imamo na terenu i na klupi, nemamo sve ukupno tri i po igraca da zasluzuju da igraju u Vojvodini.
Potpuno se slažem sa iznetim ocenama igrača!
Samo što ja ne vidim toliko puno igrača koji zaslužuju dres Voše.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:2 (1:0)

Post by Turija »

https://youtu.be/91Wi-EnFRo8" onclick="window.open(this.href);return false;

Vise nas postuju protivnici, nego clanovi ( uprava) Vose. :oops: Neverovatno im je, sve ovo, sto se desava u Vojvodini i Novom Sadu.

E sad, videcemo koliko ce pauza pomoci Radojicicu da stabilizuje ekipu?
Do sada se to nikad nije desilo. Uvek smo posle ,,mini priprema" bili losiji, a ocekivalo se suprotno. Radojcic ima energiju i volju, ali videcemo koliko toga imaju ostali igraci i clanovi Kluba?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:2 (1:0)

Post by fare »

Turija wrote:https://youtu.be/91Wi-EnFRo8

Vise nas postuju protivnici, nego clanovi ( uprava) Vose. :oops: Neverovatno im je, sve ovo, sto se desava u Vojvodini i Novom Sadu.

E sad, videcemo koliko ce pauza pomoci Radojicicu da stabilizuje ekipu?
Do sada se to nikad nije desilo. Uvek smo posle ,,mini priprema" bili losiji, a ocekivalo se suprotno. Radojcic ima energiju i volju, ali videcemo koliko toga imaju ostali igraci i clanovi Kluba?
I opet bruka ni jedno jedino pitanje novinara :?
Locked