27. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA 1:0 (1:0)

User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 27. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, subota u 17

Post by Neizlecivi »

Cime je Zukic zasluzio minute pre Kabica????
Jelicic tanak. 2-3 soldine tekme za celu sezonu.
Stevanovic os kog se ocekuje mnogo isto tako.
Topic i Busnic uzas.

Od svega ovoga najgora je taktika koju forsira ova neznalica na klupi. Neka se pojavi jos jednom da odgovara na pitanja. Da smo normalni trebalo ga je banovati posle prvog odgovora.
Pitanje: zbog cega nemamo krativca u igri?
S.Dj.: fudbal je igra sa dve ekipe, lopta je okrugla, vremenski uslovi u Sahari su teski...
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 27. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, subota u 17

Post by Turija »

Da li je neko video Topica u sprintu i da je predriblovao igraca i dao upotrebljivu loptu?. Svaka lopta u sirinu ili nazad i trckaranje po terenu. A Miletic greje klupu, kao i Kabic.
Samo pitam, mozda ja ne primecujem dobro?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 27. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, subota u 17

Post by Krle »

Bolje da nisam gledao ovo, kako god da se zove...
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 27. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, subota u 17

Post by Djisa »

Ako je statistika tacna, mi u drugom poluvremenu imamo jedan sut prema golu (ne u okvir gola), a kao jurimo rezultat! Dok govedo ne ode, nemam stomak da gledam!
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 27. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, subota u 17

Post by Stexman »

Pa to je valjda sad to! Posle ovoga danas uprava isto pored trenera da podnese ostavke, jer oceniti ovaj prelazni rok uspesnim a mi od borbe za evropu spali na borbu za playout, to stvarno samo moze idiot.
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 27. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, subota u 17

Post by Протомајстор »

Протомајстор wrote:Брине ме што смо већ на полувремену испуцали нашу статистику од једног шута у оквир гола по утакмици...
Да подсетимо, једини ударац у оквир гола је имао Зукић, избачен је на полувремену. Четири утакмице нисмо дали гол, а последњи је пао после генијалне пете Кабића, кога затим нисмо гледали ни мунут.
Славољубе, не враћај се у Нови Сад. Београд ти је успут!

Edit. Можда то није био последњи гол, али тај последњи памтим.
Last edited by Протомајстор on Sat Mar 12, 2022 8:05 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 27. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by Voja »

Al sto izriba Bastajica po zavrsetku meca!? :roll:
Image
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 27. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by fare »

Od mogućih 12 bodova osvojeno 0 bodova, nismo dali gol 360 minuta (nadoknade ne računam) od obećanog da ćemo prestići Čuku onaj nam može pobeći danas na 15 bodova, od sigurne evrope nama je sve izvesniji plej aut posle današnje utakmice možemo pasti na 7 mesto pa šta više treba da se ove džukele oteraju iz kluba??? :evil:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 27. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by Red Marquis »

Očekujem da uprava poduzme još adekvatnije mere, u sportskom i rezultatskom smislu, da prevaziđemo ovaj problem mnogo jačeg tima no u minulom delu prvenstva a nešto malkice slabijih rezultata :dance2:
Čekamo saopštenje vol.2
Io odio Belgrado
User avatar
Maki
Posts: 1112
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 27. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by Maki »

Čini mi se da mu je ova izjava posle utakmice sa knedletinom u grlu poslednja. To je to. Fini smo mi Slaninari ljudi. Čekali smo kulturno da ode, a neko drugi bi mu već odavno zapalio makar auto.
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 27. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by Протомајстор »

Ако одмах променимо тренера имамо још неке шансе да се домогнемо Европе. Чини ми се, ако избаце Русе могу и пет наших да иду у Европу...
Istocno stajanje
Posts: 541
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 27. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by Istocno stajanje »

Ma bravo, 4 uzastopno izgubljene utakmice je puno cak i za drugoligase.
Ove sezone to nam je 11. poraz?! U proseku gubimo svaku drugu utakmicu :shock:
Napolje svi iz Vose, ne trebaju nam vasa saopstenja kao da se obracate vasim priglupim glasacima.
novosadskirealista
Posts: 21
Joined: Sun Mar 06, 2022 9:45 pm

Re: 27. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by novosadskirealista »

I tako u nedogled.
Uvek ista pesma.
Klub zvan kisela voda. Nit tamo nit vamo. Veciti treci pa onda cetvrti a sada ni peti?

Ovaj mutant beogradske kaldrme, dijalekta a la @mister@ iz zvezdice, sa nikakvim trenerskim stazom poslat u partijskim korupcionaskim mafijaskim kanalima u filijalu u ns.

Voso spala si najbednije sto mozes.
Kada vec nije odleteo za bg nogom u tur, na rodjendan onda je sad valjda jasno da ne treba ni da se vraca.
Sa njim mora i uprava da ode.


Mora mnogo toga da se menja. I odnosa prema prvenstvu i statusu kluba. Samo najveci motivi mogu da zadovolje grad kakav je Novi Sad. Vecita kuknjava o tzv blizancima mi postaje mucna.

Ne kukajte.

Ne prihvatajmo trece ili cetrvto mesto unapred, nista osim borbe za prvo.

Ne budimo kisela voda.
novosadskirealista
Posts: 21
Joined: Sun Mar 06, 2022 9:45 pm

Re: 27. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by novosadskirealista »

Протомајстор wrote:Ако одмах променимо тренера имамо још неке шансе да се домогнемо Европе. Чини ми се, ако избаце Русе могу и пет наших да иду у Европу...
Ni jedan Srbin ne zeli da se raduje tudjoj nesreci a pogotovo ne Ruskoj, sram te bilo i pominjanje toga!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 27. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by Voja »

Sedim i razmisljam... koliko je realno sve ovo!? Ajd razumem da se ljudi bore da udju u bilo koji klub,ne sa zeljom da ga uniste,vec da se ogrebu za sebe,to mi u ovo ludo vreme i ima nekog smisla,opravdanja... al brate da budes trener superligasa,i da u njemu imas igraca koji su i po 100 meceva odigrali za taj klub,i da nisi u stanju da oformis igru za 2+ suta u okvir gola,to meni nikako ne ide u glavu!? Ko je kriv? Ko je zatajio? Ko je izdao licencu? Majko mila... :oops: :oops: :oops:
Image
Locked