25. kolo: Kolubara - VOJVODINA 1:0 (1:0)

User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 25. kolo: Kolubara - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by Djisa »

gospodinFKV wrote:
Grof Žekula wrote:Ако нема морала да сам оде, послодавац нека му уручи отказ.
Lol, pa ''poslodavci'' imaju jos manje od njega. Pravi covek za ovaj raspali kombinat. Ne talasa javno, radi s onim sto mu se da, a daje mu se skart. Drzi to cetvrto mesto, ni sam ne zna kako. Ostatak lige nikad gori, pa ga opet razguzi i Surdulica i Kolubara. Nula discipline u ekipi, imamo najvise crvenih kartona u ligi. O igri ne zelim ni da trosim reci. Igre nema. Najobicniji prodavac magle. Vec sam jednom rekao, s ovakvom igrom i filozofijom, Vojvodina ce mu biti kruna karijere. On bi i od Real Madrida napravio Hetafe.

Najveca tragedija u svemu ovome je sto smo i dalje cetvrti, pa onda ''poslodavci'' mogu da ostanu zavuceni, pod izgovorom da rezultate jos uvek imamo.

Za srpske uslove. tim uopste nije los. Imamo golmana, bekove, krila ... medju najboljima u ligi, a ostalo je iznad proseka lige, sa ovakvim timom, mi bi trebalo da se borimo sa Cukom za trece mesto, a ne ovo.........
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 25. kolo: Kolubara - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by Voja »

Wild Srem wrote:da mi ne možemo za 45. minuta da šutnemo čak ni pored gola jednoj Kolubari
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kao prvo DOBRODOSAO NA FORUM!!!
Kao drugo,mislio sam da ce Radnik i Kolubara i forum ugasiti.Posle Kolubare forum delovao sablasno.
Ova tvoja poruka je nasa velika pobeda. Evo nadam se da ce od nje sve da krene na bolje.

Jbt pre neki dan se smejemo Nikoli Andricu sto otisao u KG,kao to mu je limit,a ono Andric u 4 kola nastavka dva klinsita,6 bodova i 3 primljena gola,a igrali i u Pazaru i na JNA,a mi jedan klinsit,6 bodova i 4 primljena gola...
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 25. kolo: Kolubara - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by slanobarac »

Djisa wrote: Za srpske uslove. tim uopste nije los. Imamo golmana, bekove, krila ... medju najboljima u ligi, a ostalo je iznad proseka lige, sa ovakvim timom, mi bi trebalo da se borimo sa Cukom za trece mesto, a ne ovo.........
Potpuno nerealna analiza.
Naš tim je prosečan a trener katastrofalan.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 25. kolo: Kolubara - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by Turija »

slanobarac wrote:
Djisa wrote: Za srpske uslove. tim uopste nije los. Imamo golmana, bekove, krila ... medju najboljima u ligi, a ostalo je iznad proseka lige, sa ovakvim timom, mi bi trebalo da se borimo sa Cukom za trece mesto, a ne ovo.........
Potpuno nerealna analiza.
Naš tim je prosečan a trener katastrofalan.
Slazem se.
Igraci su nam limitirani, pocev od golmana, pa do levog krila. Neko manje, neko vise, zavisno koji fudbalski elemenat se posmatra, dok trener, sa fudbalskom filozofijom i taktikom, jos vise doprinosi tome.

Sa boljim trenerom, izgledali bi nesto bolje na terenu, ali bez pojacanja, od 4-5 kvalitetnih igraca, ne mozemo ocekivati Vojvodinu kakvu znamo iz doba SFRJ..Bez nove uprave, to se ne moze ostvariti. Ova uprava je totalno nezaintesovana za sport, a nimalo za Vosu.

PS
Sremac, dobro nam dosao na Forum :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 25. kolo: Kolubara - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by ssnigd »

Neverovatno je koliko me ovi rezultati ne doticu vise. Mislio sam da ce to biti nemoguce, ali hajde. Mozda je samo faza ravnodusnosti.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Wild Srem
Posts: 113
Joined: Mon Feb 21, 2022 7:54 pm

Re: 25. kolo: Kolubara - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by Wild Srem »

Voja wrote:Ova tvoja poruka je nasa velika pobeda. Evo nadam se da ce od nje sve da krene na bolje.
Hvala! Nadam se da nisi ironičan :mrgreen: zapravo sam isto primetio da i na forumu se u zadnje vreme nekako sveća gasila da budem iskren,pa reših i ja u kolo da udjem, jer zaista vredi sačuvati ovaj forum.
Sremac, dobro nam dosao na Forum :cheers
Hvala,sad mi je žao što nisam počeo mnogo ranije da pišem,jer znam za ovaj forum bar 7,8 godina, samo što pre nisam imao želju da pišem jer je bilo dosta više ovde ljudi koji pišu, pa se uvek nekako kroz postove i provlačilo donekle moje mišljenje,međutim u zadnjih godinu-dve se situacija promenila pa i ta moja odluka da se ne registrujem već samo čitam.
p.s. za voju : ako pobedimo u nedelju znaš zbog koga je :lala:
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 25. kolo: Kolubara - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by Djisa »

slanobarac wrote:
Djisa wrote: Za srpske uslove. tim uopste nije los. Imamo golmana, bekove, krila ... medju najboljima u ligi, a ostalo je iznad proseka lige, sa ovakvim timom, mi bi trebalo da se borimo sa Cukom za trece mesto, a ne ovo.........
Potpuno nerealna analiza.
Naš tim je prosečan a trener katastrofalan.

Za trenera se slazem, naravno!
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 25. kolo: Kolubara - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by Maki »

čeda_maraš wrote:Za početak bih krenuo sa bojkotom utakmica.Ja imam godišnju kartu,ali prekidam sa odlaskom na utakmice dok se ne pozovu pravi navijači...
Evo, i ja imam godišnju, ali nisam nijednom posetio stadion. Žao mi je, nisam još Kabića pogledao uživo. Ne računajte na mene za bojkot dok ne vidim Kabu...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 25. kolo: Kolubara - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by Voja »

Wild Srem wrote: p.s. za voju : ako pobedimo u nedelju znaš zbog koga je :lala:
Skuletic jos nije dao gol :roll:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 25. kolo: Kolubara - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by Deep Purple »

Kakav bojkot ljudi pa to ovi gore i žele.

Nedelja protiv TSC-a, respektabilan protivnik, 108 godina kluba i besplatan ulaz (ima onih koji mi centa me bi dali da gledaju ovaj tim :mrgreen: ) je prava prilika za sve da dođju i iznesu svoje nezadovoljstvo. Prilika da se skupi nekoliko hilljada ljudi na stadionu.

Prilika za mobilizaciju, zovite sve ljude kojima je Vojvodina u srcu i neka se pokaže ljudima koji vode ovaj klub da je Vojvodina veća od njih.

Ne volim akcije ovog tipa i pozivanje ljude na stadion ali mislim da je ovo najbolja prilika da se čuje "naše" mišljenje i da se pokaže mnogima da Vojvodina nije šaka pirinča da je pozoba svaka vranu koju donese vjetar !

@Wild Srem

Dobrodošao na forum !


Pozivam eto i sve ljude koji čitaju a nisu se registrovali da to učine !
čeda_maraš
Posts: 90
Joined: Fri Apr 02, 2021 11:53 am

Re: 25. kolo: Kolubara - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by čeda_maraš »

Deep Purple,cenim tvoju volju za boljitkom Vojvodine,ali tvoja ideja da nas stotinak vičemo uprava napolje,veruj mi neće ništa doneti.Seti se samo istih pokušaja,a bilo ih je nažalost dosta,kako su nam se cinički smejali iz lože a pumpadžija se čak i fizički obračunavao,niko nije smenjen a nama su samo izrasle velike uši na glavi.Ja sam rekao da pisanjem ništa ne postižemo,a još manje vikanjem uprava napolje.Moj predlog je jasan.Da mi što volimo Vojvodinu se sastanemo i vidimo šta konkretno možemo da uradimo.Medju nama sigurno ima pametnih ljudi i što više mišljenja to bolje.Svaki početak počinje prvim korakom,pa ajde da ga i mi napravimo.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 25. kolo: Kolubara - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by gospodinFKV »

čeda_maraš wrote:Moj predlog je jasan.Da mi što volimo Vojvodinu se sastanemo i vidimo šta konkretno možemo da uradimo.Medju nama sigurno ima pametnih ljudi i što više mišljenja to bolje.
Da se fudbalski klub u Srbiji moze voditi pamecu i ljubavlju, Vojvodina bi mogla biti u trci za titulu svake godine, kada bi je preuzeli pravi ljudi. U ovom trenutnom sistemu, mozes samo da dizes dovoljno buku, dok buka ne postane neprijatna za (ne)ljude na vlasti, jer im kvari narativ kako je ovo jedna utopija. Onda oni procene da li je kompromis vredan da ne budu siledzije na sekund, pa ako jeste - dobijes ono sta trazis. Ako nije, onda si placenik, izdajnik, kriminalac, itd. Buka i protesti na stadionu trenutno jesu najbolje resenje. U ovom slucaju, najbolje sto mozemo da dobijemo je da dodje neko za nijansu bolji, ali podjednako podoban, da nas vrhuska pomiluje po glavici i kaze ''eto, vidis da moze, nema potrebe da se bunite''.

Shvatite da je srpski fudbal kriminalna organizacija. Jedna jako razvijena kriminalna organizacija, gde su (gle cuda) klubovi mahom drzavni, a oni privatni su privatni pod aminom (gle cuda) drzave. Masine za pranje para, nacin kontrole i tala s navijacima, ruzicaste naocare za debile koji misle da su dva mesta u LS znak ozdravljenja. Vojvodina u ovom sistemu nikada nece biti relevantna, zato sto im mi nismo relevantni na drzavnom nivou. Isto tako Vojvodina nikad nece biti ugasena u ovom sistemu, jer smo vrlo relevantni na gradskom nivou. Dok ne promenimo sistem, Vojvodina ce vegetirati u vakuumu drzavnog namiga fudbalskoj mafiji. Ljubav i pamet to nece promeniti, jer te ljubav i pamet nece spasiti od zapaljenih kola, pretnji porodici ili neceg goreg, jer ljubavlju i pamecu pokusavas da izbijes opranu lovu iz dzepa krimogenih struktura.

U vremenima gde je glava jeftinija od vekne hleba, ljudi nemaju bas volje da je stavljaju u torbu za ovo, jer je gangrena odavno prevazisla razmere jednog fudbalskog kluba. Sistem > kriminal > fudbal > FKV. Tim redom.

Zivi bili i cuvajte se u ovim morbidnim vremenima. :lala:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 25. kolo: Kolubara - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by Radoye »

S obzirom na generalno st(r)anje u klubu, gradu, drzavi, a i uz cinjenicu da je u toku predizborna kampanja mozda bi ovima iz uprave trebalo obecati da cemo svi glasati za opoziciju ako ne daju ostavke, i to zbog toga sta su i kako radili u klubu?

Kad su vec tu dovedeni i postavljeni kao stranacka vojska na uhlebljenje i kad veliku vecinu njih malo zabole sta se sa klubom desava nego su tu samo da lapaju, trebalo bi im staviti do znanja da se njihovo (ne)delanje u klubu direktno odrazava i na ono jedino do cega im je stalo jer od toga zavise - stranku. Drugo sta njih ne moze nasekirati, j**e se njima i za bojkot i za masovno vikanje "uprava napolje" ali ako bismo udarili tamo gde ih stvarno boli, pa da vozd iz Beograda posalje neke da krenu usi da im zavrcu zbog toga onda mozda ima i nade da se nesto pomeri s mrtve tacke.

U zemlji Srbiji pretvorenoj u privatni feud jednog coveka i njegovih dupeuvlakaca jedino je bitno ono sto udara na rejting tog jednog coveka. Zato tamo treba gadjati. Ide nam na ruku to sto taj covek ima poprilicno ranjiv ego i osetljiv je na kritike dok ovi njegovi u klubu imaju obraz k'o djon, nista na njih ne utice dok god kaplju pare...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 25. kolo: Kolubara - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by slanobarac »

"...... . mozda bi ovima iz uprave trebalo obecati da cemo svi glasati za opoziciju ako ne daju ostavke, i to zbog toga sta su i kako radili u klubu?"
Neeeee samo to ne. To bi ih dotuklo. :D :D :D
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Locked