25. kolo: Kolubara - VOJVODINA 1:0 (1:0)

User avatar
Maki
Posts: 1112
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 25. kolo: Kolubara - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by Maki »

Dejan Đurđević kaže „Vojvodina je institucija”. Pa, samo zbog ove izjave bih ga gledao na našoj klupi pre nego da mi sve ove cigane poklone.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 25. kolo: Kolubara - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by Voja »

Slobodan Rajkovic,Borko Duronjic,Vasilije Bakic,Luka Ratkovic,Marko Ivezic,Danilo Pantic,Nemanja Tosic,Lazar Arsic,Dejan Kerkez... Igraci koji na neki nacin samo nama daju golove ove sezone :mrgreen:
Maki wrote:Dejan Đurđević kaže „Vojvodina je institucija”. Pa, samo zbog ove izjave bih ga gledao na našoj klupi pre nego da mi sve ove cigane poklone.
Ja Svabu gotivim... a i hteo bi covek lepsi teren to je to :mrgreen:
Last edited by Voja on Wed Mar 02, 2022 9:06 pm, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 25. kolo: Kolubara - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by Turija »

Voja wrote:Slobodan Rajkovic,Borko Duronjic,Vasilije Bakic,Luka Ratkovic,Marko Ivezic,Danilo Pantic,Nemanja Tosic,Lazar Arsic,Dejan Kerkez... Igraci koji na neki nacin samo nama daju golove ove sezone :mrgreen:
Maki wrote:Dejan Đurđević kaže „Vojvodina je institucija”. Pa, samo zbog ove izjave bih ga gledao na našoj klupi pre nego da mi sve ove cigane poklone.
Ja Svabu gotivim... a i hteo bi covek lepsi teren to je to :mrgreen:
I ja ga gotivim, takodje i Djordjevica, ali Dusana.
Mislim da je Dusan Djordjevic jedno vreme radio i kod nas sa Aleksandrom Veselinovicem u Strucnom stabu?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
čeda_maraš
Posts: 90
Joined: Fri Apr 02, 2021 11:53 am

Re: 25. kolo: Kolubara - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by čeda_maraš »

Mislim da smo dotakli dno.Dalje ne može.Možemo mi pisati,kritikovati,kukati,nervirati se,ali to nsšu upravu ne dotiče.Oni su našli svog vojnika,čute,ko da ne postoje,Trebalio bi mi koji volimo Vojvodinu,da preuzmemo inicijativu za smenu iste,sve sa trenerom.Za početak bih krenuo sa bojkotom utakmica.Ja imam godišnju kartu,ali prekidam sa odlaskom na utakmice dok se ne pozovu pravi navijači,koji vole Vojvodinu,bez ikakve koristi,da daju svoje sugestije i predloge.Zato pozivam sve koji prate ovaj forum da mi se pridruže.Neka svako odgovori nekog ,pa neka igraju za sebe.VOJVODINA je iznad svih.Neka svako da neku ideju kako da mi koji zaista volimo Vojvodinu pokušamo da je vratimo na stare grane.Voleo bih kada bismo se mi sa foruma sastali negde i usmeno razmenuli predloge.Naravno svako ima nekoga ko bi se isto založio za dobrobit kluba i svi su dobrodošli.Ako se slažete sa mnom,pokušajmo makar sitnim koracima da krenemo sa mrtve tačke.Pisanjem ništa ne postižemo.Siguran sam da nas u Novom Sadu ima puno koji volimo Vošu,pa hajde da se i mi čujemo.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 25. kolo: Kolubara - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by Danilo »

Gde su UJEDINJENI NAVIJACI VOJVODINE......jel se oni bave samo politikom .....oglasite se i za trenera ukoliko ne stojite iza njega
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 25. kolo: Kolubara - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by vdn slaninar »

Још једна текма која ме оставила без текста,тако да немам шта да кажем сем ЂОРЂЕВИЋУ ОДЛАЗИ.Сва наша деловања треба да буду усмерена да се смени овај шта год био,тренер није сигурно.
User avatar
LIMAN
Posts: 197
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 25. kolo: Kolubara - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by LIMAN »

Jedina za mene svetla tacka danas je sto je u maloj kladionici na Limanu do mene sedeo Nino Pekaric i gledao mec, sa sve Vosinim carapama... E da nam je jedan takav igrac.
Само храбро до нове победе, але...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 25. kolo: Kolubara - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by Radoye »

LIMAN wrote:Jedina za mene svetla tacka danas je sto je u maloj kladionici na Limanu do mene sedeo Nino Pekaric i gledao mec, sa sve Vosinim carapama... E da nam je jedan takav igrac.
Ma Nino i danas ovako mator i sa razjebanim ledjima bez treninga pravo iz kladionice bi sigurno pokazao vise od veceg dela ovih sada u timu... ako nista drugo bar bi se covek posteno trudio i oznojao... nazalost za nas sadasnji tim i to je misaona imenica!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 25. kolo: Kolubara - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by Cane »

Nisam ovde pisao bukvalno ništa od završetka polusezone kada sam samo kratko napisao Ljube&Slavoljube odlazite, sopstvenom voljom ili nečijom odlukom, ali samo idite jer niste dorasli i sve drugo će biti mučenje i propadanje što se na žalost i dešava. Sada mi je besmisleno da se uopšte bilo ko bavi tim promašenim likovima, nego pozivam sve da se sva ova napred izneta pitanja postave ne upravi, koja ni o čemu očigledno i ne vodi računa, nego onom koji stvarno odlučuje o svemu u FKV i koji je od 2014 postavio sve uprave (sa izuzetkom onog razbojnika koga je dovela bajna "Mi smo FKV" ekipa). Pa neka nam gospodin kum ovoga što se predstavlja kao predsednik UO kaže da li ga je bar malo sramota ovoga na šta je svedena FKV. Zgodno je i zato jer je u toku predizborna kampanja, pa je sada nekako prirodno da se oglašavaju oni koji bi hteli glasove.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 25. kolo: Kolubara - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by gospodinFKV »

Da je pao k'o covek, dobio bi penal. Posto je pao kao bolivudski glumac, i ja bih mu pokazao svlacionicu. Sramota...

Sto se svega ostalog tice, sve je receno.
Nama obrazi bride, a Slavuljubu? Slavoljub obraza nema. Da ima, jos posle Radnika bi se spakovao.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 25. kolo: Kolubara - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by MiSmoFKV! »

Sa snimka deluje kao da je bio penal nad Covicem. Bilo je po nogama, odavno je lopta prosla.

Ponovicu isto sto i svi vi, trener mora da ide. On jednostavno ne ume da iskoristi ove igrace koje ima. Ne vidim po kom parametru idalje zasluzuje sansu.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 25. kolo: Kolubara - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by Neizlecivi »

LIMAN wrote:Jedina za mene svetla tacka danas je sto je u maloj kladionici na Limanu do mene sedeo Nino Pekaric i gledao mec, sa sve Vosinim carapama... E da nam je jedan takav igrac.
Nino je i proslog vikenda sam stajao na Istoku i ispratio onu jadnu predstavu protiv Radnika.
Gospodin. Za razliku od mnogih trenutno u klubu.
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 25. kolo: Kolubara - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by Grof Žekula »

Grof Žekula wrote:Пораз од Сурдуличана на "Карађорђу", након две уводне, пуком срећом изборене, пролећне победе, вратиле су нас у реалност.
Данас пораз (тачније, све осим победе) значи и разлаз!
Да се не љубимо...
На 108-и рођендан, у недељу против ТСЦ, Славољуб НЕ СМЕ седети на нашој клупи!
Ако нема морала да сам оде, послодавац нека му уручи отказ.
Није (више, ако је и био) достојан!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 25. kolo: Kolubara - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by gospodinFKV »

Grof Žekula wrote:Ако нема морала да сам оде, послодавац нека му уручи отказ.
Lol, pa ''poslodavci'' imaju jos manje od njega. Pravi covek za ovaj raspali kombinat. Ne talasa javno, radi s onim sto mu se da, a daje mu se skart. Drzi to cetvrto mesto, ni sam ne zna kako. Ostatak lige nikad gori, pa ga opet razguzi i Surdulica i Kolubara. Nula discipline u ekipi, imamo najvise crvenih kartona u ligi. O igri ne zelim ni da trosim reci. Igre nema. Najobicniji prodavac magle. Vec sam jednom rekao, s ovakvom igrom i filozofijom, Vojvodina ce mu biti kruna karijere. On bi i od Real Madrida napravio Hetafe.

Najveca tragedija u svemu ovome je sto smo i dalje cetvrti, pa onda ''poslodavci'' mogu da ostanu zavuceni, pod izgovorom da rezultate jos uvek imamo.
Wild Srem
Posts: 113
Joined: Mon Feb 21, 2022 7:54 pm

Re: 25. kolo: Kolubara - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by Wild Srem »

Dugo pratim i čitam ovaj forum rekao bih poslednji bastion Vojvodinaštva da tako kažem na internetu,pa reših da se registrujem da učestvujem i sam u konverzacijama jer eto deceniju na stadionu daje za pravo na tako nešto jel ?
Kad smo kod te decenije za tih mojih 10,11 godina koliko idem na utakmice ovakav fudbal i bezidejnost nisam gledao nek me neko ispravi ako grešim, da mi ne možemo za 45. minuta da šutnemo čak ni pored gola jednoj Kolubari,a za 90. samo jedan udarac u okvir gola,pa o čemu mi pričamo koji 3. klub kakvi bakrači,smeniti trenera podhitno ovo je neizdrživo za naš klub,nama treba trener sa pobedničkim mentalitetom, a ne seljak iz surdulice kojem je x odličan,pobeđujemo pukom srećom,a kod poraza rastemo....
p.s. neko iznad spomene nekakve bojkote,pa u ovom zlom vremenu po naš klub samo nam to fali,baš sada bi trebalo doći u što većem broju na bilo koju tribinu i podržati klub, ali isto tako iskazati svoje mišljenje prema treneru i upravi za to služi stadion, a ne bojkot.Bojkotom bi samo ukucali jos par eksera u sanduk što bi razni dušmani jedva dočekali i da, ne zaboravite, nije isto kad nešto viče nas 500-700 na stadionu ili 5-7 hiljada. :cheers:
Locked