25. kolo: Kolubara - VOJVODINA 1:0 (1:0)

User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 25. kolo: Kolubara - VOJVODINA, sreda u 18h (A1P)

Post by Maki »

fare wrote:Gde se trpa Vukadinović kada mu danas ništa ne ide od noge Kabić unutra Vukadinović napolje.
Posle one Kabićeve pete više nije zaigrao, a Vukadinović potpuno beskoristan utakmicama.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 25. kolo: Kolubara - VOJVODINA, sreda u 18h (A1P)

Post by Voja »

Sad udjoh u kucu... videh gol na ovom pregledu na kraju poluvremena... Sine Emile mora li se ostati na liniji,kada je lopta u petercu... pa ko vas tome uci?
A zamislite da smo u zvezdinoj kozi i da nas sistem gura sa 20 penala po sezoni,opet ne bi bili medju prvih 5... a Kolubara ako nas pobedi prilazi nam na 4 boda :mrgreen:
Image
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 25. kolo: Kolubara - VOJVODINA, sreda u 18h (A1P)

Post by Djisa »

Turija wrote:Ni iz penala ne znaju dati gol. :oops:
Zasto Vukadinovic, a ne Covic?

Predosecao sam da Vukadinovic nece dati gol, jer nema tehniku suta. Sutirao je kao amater: za nogom i ne gledajuci golmana. Ako se tako sutira, onda mora jako pod precku. Ali nasi igraci ne smeju jako da sutnu, jer ce promasiti gol i sa manje daljine od penala.
Sta oni treniraju, kada su ovako losi i to bas svi.

Edit: Vukcevic je danas najbolji u napadu. Iznudio je i penal.

PS
Evo, pita me supruga za rezultat. Ja kazem: a, sta mislis? Naravno gube.
Nema zena pojma o fudbalu, ali me upita: sto ne promene trenera?
Za penal treba i bog da nas pogleda, zar ne?
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 25. kolo: Kolubara - VOJVODINA, sreda u 18h (A1P)

Post by Turija »

Voja wrote:Sad udjoh u kucu... videh gol na ovom pregledu na kraju poluvremena... Sine Emile mora li se ostati na liniji,kada je lopta u petercu... pa ko vas tome uci?
A zamislite da smo u zvezdinoj kozi i da nas sistem gura sa 20 penala po sezoni,opet ne bi bili medju prvih 5... a Kolubara ako nas pobedi prilazi nam na 4 boda :mrgreen:
Na tu loptu bi i Simic izasao. :oops:
Pustite decu, od ovih nema vajde. Klizimo u plejaut.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 25. kolo: Kolubara - VOJVODINA, sreda u 18h (A1P)

Post by Voja »

Turija wrote:
Voja wrote:Sad udjoh u kucu... videh gol na ovom pregledu na kraju poluvremena... Sine Emile mora li se ostati na liniji,kada je lopta u petercu... pa ko vas tome uci?
A zamislite da smo u zvezdinoj kozi i da nas sistem gura sa 20 penala po sezoni,opet ne bi bili medju prvih 5... a Kolubara ako nas pobedi prilazi nam na 4 boda :mrgreen:
Na tu loptu bi i Simic izasao. :oops:
Mene Simic sad ne zanima,na golu je Rockov i mora da snosi odgovornost za kikseve koje pravi isto koliko i Simic dok je branio. Nazalost mi smo takav klub da urusavamo karijeru svakog povratnika i treba bezati od nas ko djavo od krsta
Image
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 25. kolo: Kolubara - VOJVODINA, sreda u 18h (A1P)

Post by Neizlecivi »

Jesam li ja corav ilinje ovo penal kao kuca???? Cemu sluzi jebeni var!!!?
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 25. kolo: Kolubara - VOJVODINA, sreda u 18h (A1P)

Post by Turija »

Neizlecivi wrote:Jesam li ja corav ilinje ovo penal kao kuca???? Cemu sluzi jebeni var!!!?
I sudije ( i to nikakve) se izivljavaju nad Vojvodinom? Ima li upravu ovaj Klub?
Treba da napuste utakmicu, kao Bata u Kupu. Neka napuste i takmicenje, ako se ovako tretira treci klub u drzavi.

Opet VAR ne radi?
Last edited by Turija on Wed Mar 02, 2022 8:21 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 25. kolo: Kolubara - VOJVODINA, sreda u 18h (A1P)

Post by Voja »

Turija wrote:
Neizlecivi wrote:Jesam li ja corav ilinje ovo penal kao kuca???? Cemu sluzi jebeni var!!!?
I sudije ( i to nikakve) se izivljavaju nad Vojvodinom? Ima li upravu ovaj Klub?
Nije sve taako crno... sad kad Slavoljub oplete na konferenciji,cisto da se zna sto smo izgubili :mrgreen:
Image
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 25. kolo: Kolubara - VOJVODINA, sreda u 18h (A1P)

Post by fare »

Pa ovo je penal ko kuća jel moguće koliko nas sudije zajebavaju.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 25. kolo: Kolubara - VOJVODINA, sreda u 18h (A1P)

Post by Voja »

14 bodova bezimo Lalatu... cisto onako
Image
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 25. kolo: Kolubara - VOJVODINA, sreda u 18h (A1P)

Post by fare »

Ubaci Kabića morončino jedna :evil:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 25. kolo: Kolubara - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by Voja »

U ovoj sezoni uopste ne zalim kad nas dobiju Kolubara ili Metalac. Kolubara uvek posteno u skladu sa svojim mogucnostima i uvek na maksimumu i vole da igraju fudbal,a Metelac ima strasnu selekciju igraca,ali nikako trenera da ubodu
Image
Marko93
Posts: 549
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 25. kolo: Kolubara - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by Marko93 »

Sudija ,bog,trava,sreca?Ko li je danas kriv
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 25. kolo: Kolubara - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by fare »

Ej šta smo mi doživeli da nas kantaju jedna Kolubara i Surdulica ma putuj igumane više pakuj kofere dosta smo te trpeli, od Napredka pa do danas ovo ništa ne valja ni k... a kakva crna Evropa gola borba za plej of :evil:
Vladimir
Posts: 121
Joined: Sun Aug 21, 2016 9:35 pm
Location: Telep

Re: 25. kolo: Kolubara - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by Vladimir »

Ne treba kriviti Vukadinovića, dečku nije verovatno ponuđen novi ugovor. Predpostavljam da su zato lošije igre.... Bolja igra sa desetoricom. Trener pod hitno ostavku.
Телеп
Locked