I.S. 2021/22: 24. kolo SLS: Vojvodina - Radnik

Locked
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8907
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

I.S. 2021/22: 24. kolo SLS: Vojvodina - Radnik

Post by Radoye »

Tabela nakon pobede u Milanovcu:

1. Veljko Simić 27
Image

2. Nemanja Čović 22
3. Mirko Topić 14
4. Nikola Simić 12
5. Uroš Kabić 12
6. Miljan Vukadinović 9
7. Nebojša Bastajić 7
8. Milan Lazarević 6
9. Vladimir Kovačević 5
10. Novica Maksimović 5
11. Marko Bjeković 4
12. Vladan Novevski 3
13. Dejan Zukić 3
14. Mladen Devetak 2
15. Aleksandar Busnić 2
16. Momčilo Mrkaić 2
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
fare
Posts: 2841
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: I.S. 2021/22: 24. kolo SLS: Vojvodina - Radnik

Post by fare »

Svi 0 bodova a Stefan Đorđević - 3.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4040
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: I.S. 2021/22: 24. kolo SLS: Vojvodina - Radnik

Post by Rabba »

fare wrote:Svi 0 bodova a Stefan Đorđević - 3.
Ne shvataš da ovakvim ponašanjem podrivaš celokupnu akciju i pljuješ na trud ljudi koji ovu akciju guraju na mišiće ko zna koliko dugo?

Nebitne su tvoje nule i minus trojke. Ako nemaš dovoljno razumevanja da glasanje postoji i kad tim gubi, barem svoje "upise" prebaci na temu na kojoj im je mesto.

Ovo radiš odavno i blago rečeno je odvratno, prijatelju. Ako ništa, prema Radoyu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8907
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: I.S. 2021/22: 24. kolo SLS: Vojvodina - Radnik

Post by Radoye »

Tjah, iako bi mi olaksalo posao kad ne bi bilo izliva frustracija ovde, ipak mogu potpuno da razumem. Svi smo popizdeli onim sto imamo prilike da vidimo na terenu. Mislim da nam je trenutno stanje na tabeli bolje nego sto to igrom zasluzujemo, a i to u situaciji u kojoj je generalno kvalitet fudbala i svih timova u ligi stravicno slab, drasticno slabij nego pre samo godinu-dve-tri. Ne samo mi nego svi. Fudbal u Srbiji je klinicki mrtav ali nazalost to stanje je maskirano plasmanom reprezentacije na svetsko prvenstvo i rezultatima blizanaca u Evropi. I dok za blizance nema zime sve dok za njih ne vaze finansijska fer plej pravila i mogu da na teret poreskih obveznika Srbije dovode iz inostranstva koga im volja, plasim se da su ovo zadnji trzaji reprezentacije jer u kaljuzi kakva je domaca liga novi igraci se ne stvaraju. Mozda u buducnosti budemo sa'vatali neku decu gastarbajtera sto su fudbal ucili napolju i nagovorimo ih da igraju za nas a mozda krenemo kao neke druge reprezentacije da delimo pasose strancima pa na takav vestacki nacin i reprezentacija ostane u zivotu ali domacih igraca poniklih na domacim terenima za buducu reprezentaciju tesko da ce biti u ovakvoj ligi...

I iako bih voleo da i kad odigramo slabo ipak nagradimo one koji su se makar necim izdvojili iz sivila, pokazali nekakav nivo vladanja elementarnim fudbalskim vestinama, neku iskru zelje i htenja, potpuno sam svestan da nekad - sta nekad, cesto! - cak ni toliko ne mozemo da nadjemo medju ovim nesretnicima kojima je zapalo da nose dres FK Vojvodine. Na jako smo niske grane spali kao klub, od stare se slave ne zivi a niko se ne cima nesto preterano da radi na vracanju na pravi put.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10799
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: I.S. 2021/22: 24. kolo SLS: Vojvodina - Radnik

Post by Turija »

Ne bi bio prvi put da se ne glasa, ne samo zato sto smo izgubili ( zasluzeno) od Surdulice usred Novog Sada, vec zato sto, zaista, nema igraca kojem bi se danas moglo dati 3 i 2 boda.

Za bod bi, mozda, moglo pronaci nekog, ali, generalno, ne znam za cega i taj bod, osim za neku pokazanu zelju i borbenost ( recimo Lazarevic).

Svi od Rockova, pa do levog krila i klupe su odigrali ispod svakog prvoligaskog nivoa, a tek o nivou FK Vojvodine da ne pricamo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2841
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: I.S. 2021/22: 24. kolo SLS: Vojvodina - Radnik

Post by fare »

Radoye wrote:Tjah, iako bi mi olaksalo posao kad ne bi bilo izliva frustracija ovde, ipak mogu potpuno da razumem. Svi smo popizdeli onim sto imamo prilike da vidimo na terenu. Mislim da nam je trenutno stanje na tabeli bolje nego sto to igrom zasluzujemo, a i to u situaciji u kojoj je generalno kvalitet fudbala i svih timova u ligi stravicno slab, drasticno slabij nego pre samo godinu-dve-tri. Ne samo mi nego svi. Fudbal u Srbiji je klinicki mrtav ali nazalost to stanje je maskirano plasmanom reprezentacije na svetsko prvenstvo i rezultatima blizanaca u Evropi. I dok za blizance nema zime sve dok za njih ne vaze finansijska fer plej pravila i mogu da na teret poreskih obveznika Srbije dovode iz inostranstva koga im volja, plasim se da su ovo zadnji trzaji reprezentacije jer u kaljuzi kakva je domaca liga novi igraci se ne stvaraju. Mozda u buducnosti budemo sa'vatali neku decu gastarbajtera sto su fudbal ucili napolju i nagovorimo ih da igraju za nas a mozda krenemo kao neke druge reprezentacije da delimo pasose strancima pa na takav vestacki nacin i reprezentacija ostane u zivotu ali domacih igraca poniklih na domacim terenima za buducu reprezentaciju tesko da ce biti u ovakvoj ligi...

I iako bih voleo da i kad odigramo slabo ipak nagradimo one koji su se makar necim izdvojili iz sivila, pokazali nekakav nivo vladanja elementarnim fudbalskim vestinama, neku iskru zelje i htenja, potpuno sam svestan da nekad - sta nekad, cesto! - cak ni toliko ne mozemo da nadjemo medju ovim nesretnicima kojima je zapalo da nose dres FK Vojvodine. Na jako smo niske grane spali kao klub, od stare se slave ne zivi a niko se ne cima nesto preterano da radi na vracanju na pravi put.
Evo ja se izvinjavam neću više ali ovo me je stvarno ne razočaralo nego isfrustriralo.
User avatar
Turija
Posts: 10799
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: I.S. 2021/22: 24. kolo SLS: Vojvodina - Radnik

Post by Turija »

Fare, nisi ti problem, problem je veceras ( a i dosta puta ranije) vidjeno na terenu.
Evo, recimo, da neko glasa, ali da obrazlozi za cega daje 3, 2 i 1 bod tim igracima. Gotovo nemoguca misija, posto bi to bilo jako tesko argumentovati.

Za sada nije glasao niko, najverovatnije iz tog razloga.
Mozda ce neko i glasati, ali bilo vrlo zanimljivo procitati obrazlozenje.
Mozemo mi zadovoljiti formu, poklanjanjem bodova, ali sta time pokazujemo? Pokazujemo neprincipjelonost i iskrivljenu sliku vrednosti. Na ovom Forumu su ozbiljni ljudi i ne zele da prave Potemkinova sela. Objektivno, ko se istakao igrom i ucinkom veceras?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2841
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: I.S. 2021/22: 24. kolo SLS: Vojvodina - Radnik

Post by fare »

Turija wrote:Fare, nisi ti problem, problem je veceras ( a i dosta puta ranije) vidjeno na terenu.
Evo, recimo, da neko glasa, ali da obrazlozi za cega daje 3, 2 i 1 bod tim igracima. Gotovo nemoguca misija, posto bi to bilo jako tesko argumentovati.

Za sada nije glasao niko, najverovatnije iz tog razloga.
Mozda ce neko i glasati, ali bilo vrlo zanimljivo procitati obrazlozenje.
Mozemo mi zadovoljiti formu, poklanjanjem bodova, ali sta time pokazujemo? Pokazujemo neprincipjelonost i iskrivljenu sliku vrednosti. Na ovom Forumu su ozbiljni ljudi i ne zele da prave Potemkinova sela. Objektivno, ko se istakao igrom i ucinkom veceras?
+1
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8907
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: I.S. 2021/22: 24. kolo SLS: Vojvodina - Radnik

Post by Radoye »

Tacno, danas je jedan od onih dana kad je kompletan tim (eh, da je samo tim - i klupa i svecana loza!) zasluzio krompir...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: I.S. 2021/22: 24. kolo SLS: Vojvodina - Radnik

Post by Danilo »

Dno dna
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8907
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: I.S. 2021/22: 24. kolo SLS: Vojvodina - Radnik

Post by Radoye »

Danilo wrote:Dno dna
Taman dobar slagvort za zatvaranje teme...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Locked