I.S. 2021/22: 23. kolo SLS: Metalac - Vojvodina

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

I.S. 2021/22: 23. kolo SLS: Metalac - Vojvodina

Post by Voja »

Ne znam zasto je Radoye zabagovao,al ajd evo da uskocim,pa nek on posle sredjuje...

1.Lazarevic 3 boda - konstantan,zasluzan za dva gola,posebno kod prvog ponovo je uleteo u prostor ono o cemu sam pricao tokom priprema kada nije dobijao lopte,a svaka takva lopta u prazno za Lazarevica je pola gola.

2.Kabic 2 boda - malo sebican,mnogo gresio,ali sa Lazarevicem konstantno bio u "glavnoj roli".A i stikla ce mu obogatiti prezentaciju na youtubu i podici cenu

3.Busnic 1 bod - da sam trener Busnic bi mi bio malo ofanzivniji... polako raste sa ekipom ;)


EDIT - Radoje je zabagov'o jer je pre nekog vremena promenio posao i sad imam mnogo manje slobodnog vremena pa ne pozstizavam. A za ovo sam bio ubedjen da sam ga vec odradio kad ono nisam. No u svakom slucaju evo tabele od onomad:

1. Veljko Simić 27
2. Nemanja Čović 21
3. Mirko Topić 14
4. Nikola Simić 12
5. Uroš Kabić 12
6. Miljan Vukadinović 9
7. Nebojša Bastajić 7
8. Vladimir Kovačević 5
9. Novica Maksimović 5
10. Marko Bjeković 4
11. Milan Lazarević 3
12. Vladan Novevski 3
13. Dejan Zukić 3
14. Mladen Devetak 2
15. Momčilo Mrkaić 2


PS hvala Vojo sto si otvorio temu! :cheers:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: I.S. 2021/22: 23. kolo SLS: Metalac - Vojvodina

Post by Turija »

1. Lazarevic
Sve je napisao Voja.

2. Busnic
Bilo ga je svugde na terenu.

3.Covic
Lep gol i siguran sam da loptu nece izgubiti ili je predati protivniku. Da imamo dobru desetku u timu, bio bi jos bolji i opasniji.

Kaze Voja da Busnic raste, a ja bih dodao i Jelicica.

Kabicu nisam dao bod zbog sebicnosti i puno izgubljenih lopti. Stikla je OK, ali ne moze samo to za vise od poluvremena na terenu.
Last edited by Turija on Mon Feb 21, 2022 7:02 pm, edited 2 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: I.S. 2021/22: 23. kolo SLS: Metalac - Vojvodina

Post by vdn slaninar »

3-Човић,највише показао данас,поседује велико фудбалско знање и кад га прикаже прави разлику,конкретно да го или асистенцију.
2-Буснић,доста је претрчао,један од ретких који се борио,доста добрих потеза,доста дуела добио,помагао одбрани пар пута у кључним ситуацијама,асистенција код гола мајсторска.
1- Матић,то што је одиграо направио је доста позитивног,освојио доста дуела у нападу,дао гол за победу.
Бодове још заслужују Јеличић и Лазаревић,остали слабо.
Marko93
Posts: 549
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: I.S. 2021/22: 23. kolo SLS: Metalac - Vojvodina

Post by Marko93 »

Voja wrote:Ne znam zasto je Radoye zabagovao,al ajd evo da uskocim,pa nek on posle sredjuje...

1.Lazarevic 3 boda - konstantan,zasluzan za dva gola,posebno kod prvog ponovo je uleteo u prostor ono o cemu sam pricao tokom priprema kada nije dobijao lopte,a svaka takva lopta u prazno za Lazarevica je pola gola.

2.Kabic 2 boda - malo sebican,mnogo gresio,ali sa Lazarevicem konstantno bio u "glavnoj roli".A i stikla ce mu obogatiti prezentaciju na youtubu i podici cenu

3.Busnic 1 bod - da sam trener Busnic bi mi bio malo ofanzivniji... polako raste sa ekipom ;)

+1
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: I.S. 2021/22: 23. kolo SLS: Metalac - Vojvodina

Post by vdn slaninar »

Voja wrote:Ne znam zasto je Radoye zabagovao,al ajd evo da uskocim,pa nek on posle sredjuje...

1.Lazarevic 3 boda - konstantan,zasluzan za dva gola,posebno kod prvog ponovo je uleteo u prostor ono o cemu sam pricao tokom priprema kada nije dobijao lopte,a svaka takva lopta u prazno za Lazarevica je pola gola.

2.Kabic 2 boda - malo sebican,mnogo gresio,ali sa Lazarevicem konstantno bio u "glavnoj roli".A i stikla ce mu obogatiti prezentaciju na youtubu i podici cenu

3.Busnic 1 bod - da sam trener Busnic bi mi bio malo ofanzivniji... polako raste sa ekipom ;)
Само мала исправка,штиклу је одиграо Буснић,коментатор је погрешио.Кабић је свакако одиграо добро и показао да заслужује прву поставу.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: I.S. 2021/22: 23. kolo SLS: Metalac - Vojvodina

Post by Voja »

vdn slaninar wrote:
Voja wrote:Ne znam zasto je Radoye zabagovao,al ajd evo da uskocim,pa nek on posle sredjuje...

1.Lazarevic 3 boda - konstantan,zasluzan za dva gola,posebno kod prvog ponovo je uleteo u prostor ono o cemu sam pricao tokom priprema kada nije dobijao lopte,a svaka takva lopta u prazno za Lazarevica je pola gola.

2.Kabic 2 boda - malo sebican,mnogo gresio,ali sa Lazarevicem konstantno bio u "glavnoj roli".A i stikla ce mu obogatiti prezentaciju na youtubu i podici cenu

3.Busnic 1 bod - da sam trener Busnic bi mi bio malo ofanzivniji... polako raste sa ekipom ;)
Само мала исправка,штиклу је одиграо Буснић,коментатор је погрешио.Кабић је свакако одиграо добро и показао да заслужује прву поставу.
Uh veruj mi sad sam video ponovo na snimku kad se klinja vratio iz skole pa smo zajedno gledali na youtubu... nesto sam radio u sobi,video sam stiklu,al verovao komentatoru,nisam pazljivo pogledao akciju.... ispadoh KONJ :D Da sam na vreme primetio da je Busnic odigrao rotirao bih bodove,Kabic 1,Busnic 2,al nema veze.... Eto izjasnjavam se da bih Busnica pomerio malo napred,nesvestan da je on odigrao stiklu :mrgreen:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: I.S. 2021/22: 23. kolo SLS: Metalac - Vojvodina

Post by Turija »

Voja wrote:
vdn slaninar wrote:
Voja wrote:Ne znam zasto je Radoye zabagovao,al ajd evo da uskocim,pa nek on posle sredjuje...

1.Lazarevic 3 boda - konstantan,zasluzan za dva gola,posebno kod prvog ponovo je uleteo u prostor ono o cemu sam pricao tokom priprema kada nije dobijao lopte,a svaka takva lopta u prazno za Lazarevica je pola gola.

2.Kabic 2 boda - malo sebican,mnogo gresio,ali sa Lazarevicem konstantno bio u "glavnoj roli".A i stikla ce mu obogatiti prezentaciju na youtubu i podici cenu

3.Busnic 1 bod - da sam trener Busnic bi mi bio malo ofanzivniji... polako raste sa ekipom ;)
Само мала исправка,штиклу је одиграо Буснић,коментатор је погрешио.Кабић је свакако одиграо добро и показао да заслужује прву поставу.
Uh veruj mi sad sam video ponovo na snimku kad se klinja vratio iz skole pa smo zajedno gledali na youtubu... nesto sam radio u sobi,video sam stiklu,al verovao komentatoru,nisam pazljivo pogledao akciju.... ispadoh KONJ :D Da sam na vreme primetio da je Busnic odigrao rotirao bih bodove,Kabic 1,Busnic 2,al nema veze.... Eto izjasnjavam se da bih Busnica pomerio malo napred,nesvestan da je on odigrao stiklu :mrgreen:
I ja sam bio mislio da je Kabic odigrao stiklu.

S druge strane, kad je Busnic dosao u Vosu, pisao sam da mi je u Radu izgledalo da on moze vise doprineti u organizaciji napada i blize protivnickom golu da igra.

Medjutim, prvi nastupi su me pokolebali u tome, pa sam, gotovo skroz, promenio misljenje. Sada se polako vracam ka pocetnom
stavu. No, videcemo u narednim mecevima u kom pravcu ce se razvijati Busniceva igra.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
omega
Posts: 147
Joined: Sun Oct 01, 2017 8:23 am

Re: I.S. 2021/22: 23. kolo SLS: Metalac - Vojvodina

Post by omega »

Lazarević - 3
Busnić - 2
Kabić - 1
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: I.S. 2021/22: 23. kolo SLS: Metalac - Vojvodina

Post by Danilo »

Busnic 3
Matic 2
Jelicic 1
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: I.S. 2021/22: 23. kolo SLS: Metalac - Vojvodina

Post by Sasa1969 »

3 Lazarevic
Decko je najvece pojacanje Vojvodine.Dosta toga je dobro doneo posebno u napadu.Buduci kapiten Vojvodine.
2 Covic
Odlicno odigrao posle duzeg vremena
1 Jelicic
Dosta dobro odigrao, raste svaku utakmicu
Image
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: I.S. 2021/22: 23. kolo SLS: Metalac - Vojvodina

Post by Pera Centar »

Sasa1969 wrote:3 Lazarevic
Decko je najvece pojacanje Vojvodine.Dosta toga je dobro doneo posebno u napadu.Buduci kapiten Vojvodine.
2 Covic
Odlicno odigrao posle duzeg vremena
1 Jelicic
Dosta dobro odigrao, raste svaku utakmicu
Slazem se.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4789
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: I.S. 2021/22: 23. kolo SLS: Metalac - Vojvodina

Post by gospodinFKV »

3 Lazarevic
2 Busnic
1 Covic
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: I.S. 2021/22: 23. kolo SLS: Metalac - Vojvodina

Post by Beonic »

3 – Čović
2 – Lazarević
1 – Jeličić
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: I.S. 2021/22: 23. kolo SLS: Metalac - Vojvodina

Post by Djisa »

3 - Čović
2 - Busnić (njegova najbolja partija od kad je došao, pored štikle je imao i jedno blokiranje situacije kad je igrač Metalca izašao 1 na 1 sa Rockovim, a posebno mi je svidela njegova reakcija posle toga kad se videlo koliko je zadovoljan sto nisu dali gol, vidi se želja. Dobio bi tri boda, ali je imao 1, a mislim i 2 pogrešna dodavanja na sredini koja su bile opasne kontre, to igrač ne sme da radi.)
1 - Matic
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: I.S. 2021/22: 23. kolo SLS: Metalac - Vojvodina

Post by Grof Žekula »

3 - Буснић
2 - Човић
1 - Јеличић
Locked