23. kolo: Metalac - VOJVODINA 2:3 (1:1)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

23. kolo: Metalac - VOJVODINA 2:3 (1:1)

Post by Grof Žekula »

Тешко играмо против њих. У последња четири званична дуела, забележисмо тек једну победу, и то давне 2017. године.
Време је за тријумф. Да поновимо меч против Напретка и једа неће бити!
Лазаревић за ДНЕВНИК wrote:У понедељак је пред црвено-белима из највећег војвођанског града гостовање у Горњем Милановцу. Металац се јесенас у Новом Саду показао као јак и незгодан ривал, освојивши бод (2:2).

- Сигурно је једино то да ћемо у сваки сусрет до краја првенства да уђемо са жељом да победимо супарника. Без сумње, имамо велики мотив да савладамо екипу Металца, али, наравно, неће све да зависи само од нас. Видим да су се Милановчани ове зиме прилично појачали и знам да ће урадити све што је до њих како би стигли до бодова. Наравно, имају право на то, баш као што и ми можемо да планирамо још један тријумф. Приближили смо се екипи Чукаричког на табели и убеђен сам да ћемо до краја првенства водити с том екипом велику борбу за треће место. Рекао сам и раније да је Војводини место уз Партизан и Црвену звезду, а моје веровање има упориште, између осталог, и у томе што нам Чука долази у госте на „Карађорђе“. Ипак, идемо од утакмице до утакмице, па нам је сада најважнији дуел с Металцем – јасан је био Милан Лазаревић.
Металац - ФКВ 2:3 (1:1)
0:1 - Ступаревић 23'
1:1 - Вукчевић 41'
1:2 - Човић 47'
2:2 - Стојић 70'
2:3 - Матић 90'


Извештај са утакмице - https://superliga.rs/sezone/2021-22/match/3137" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 23. kolo: Metalac - VOJVODINA, ponedeljak 15 (Arena)

Post by churguzijanac »

Jebo ih termin.Namerno nas jebuckaju.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 23. kolo: Metalac - VOJVODINA, ponedeljak 15 (Arena)

Post by gospodinFKV »

Zamisli da jos imamo upravu koja nije mokri prdez lokalne partijske garniture. :shit:
Naravno da ce da nas je*uckaju, kad u lozi sede profesionalni klimaci glavom, doktori nauka koje niko nikad na fakultetu nije video, ljudi koji "mozda nekad ne znaju nesto da proknjize kako treba",...

Ko tu da podigne glas u ime kluba? Oni? Pa bolje da cutimo kao klub i igramo ponedeljkom, nego da se oni oglasavaju ispred kluba. Manje me sramota.

Arena to radi zato sto moze, a moze zato sto smo niko i nista, ne samo za tu ogavstinu od televizije, vec i za ove koji su tu, kao po kazni, postavljeni da nas predstavljaju.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 23. kolo: Metalac - VOJVODINA, ponedeljak 15 (Arena)

Post by Turija »

Ako sutra pobedimo, ostavljamo pratioce na tabeli na pristojnom odstojanju.
Valjda ce to biti dobar motiv da se revansiramo za dosadasnje propuste i pobedimo Metalac?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 23. kolo: Metalac - VOJVODINA, ponedeljak 15 (Arena)

Post by Radoye »

To nam mozda pomaze u borbi za peto mesto - ali ne i u onoj za trece, koje garantuje Evropu a ne samo predsoblje Evrope. No u svakom slucaju bolje da pobedimo nego da ne pobedimo jer u slucaju poraza ni top 8 za plejof nam vise nije sigurno.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 23. kolo: Metalac - VOJVODINA, ponedeljak 15 (Arena)

Post by Deep Purple »

Radoye wrote:To nam mozda pomaze u borbi za peto mesto - ali ne i u onoj za trece, koje garantuje Evropu a ne samo predsoblje Evrope. No u svakom slucaju bolje da pobedimo nego da ne pobedimo jer u slucaju poraza ni top 8 za plejof nam vise nije sigurno.
To za Evropu važi tek za dve sezone. Sada je maltene svejedno da li si treći ili četvrti.
Naravno uvek je "lepše" kada si što bolje pozicioniran.
Čukarički će igrati sig slabije u drugom delu jer bez Jovanovića nisu više toliko potentni a Aganspahić iako je solidan igrač ipak nije na njegovom nivou.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 23. kolo: Metalac - VOJVODINA, ponedeljak 15 (Arena 1 P)

Post by gospodinFKV »

Kao sto sam vec pisao, onog trenutka kada trece mesto postane nesto sto donosi novac, a sigurna grupna faza to neminovno hoce, to mesto postaje valuta i tender za treceg blizanca. Dodatnih par miliona eura koje ce isisati kroz klubove. :deal:

Naravno, kao i za sve drugo u ovoj drzavi, nece postojati dugorocan plan, te ce sisati novac samo dokle god mogu, odnosno dok se ta treca ekipa ne pokaze kao nerazvijeno topovsko meso, pa to mesto automatski i izgubimo.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 23. kolo: Metalac - VOJVODINA, ponedeljak 15 (Arena 1 P)

Post by Deep Purple »

Kabić od prvog minuta, Vukadinović van 18.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 23. kolo: Metalac - VOJVODINA, ponedeljak 15 (Arena 1 P)

Post by Voja »

Deep Purple wrote:Kabić od prvog minuta, Vukadinović van 18.
Lepsu priliku Kabic nije mogao dobiti,starter protiv tima koji voli da se nadigrava i igra na gol vise.Ako je sad ne iskoristi onda stvarno... mada,ja jos ne znam ni koja je njegova prirodna pozicija
Image
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 23. kolo: Metalac - VOJVODINA, ponedeljak 15 (Arena 1 P)

Post by torrente »

jel ima neki stream od tekme za nas koji radimo ?
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 23. kolo: Metalac - VOJVODINA, ponedeljak 15 (Arena 1 P)

Post by Neizlecivi »

http://livetv463.me/rs/eventinfo/270427 ... vojvodina/" onclick="window.open(this.href);return false;

ovde imate 3 linka, pa gasite reklame i gledajte nadam se uspesno...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 23. kolo: Metalac - VOJVODINA, ponedeljak 15 (Arena 1 P)

Post by gospodinFKV »

http://livesport24.net/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 23. kolo: Metalac - VOJVODINA, ponedeljak 15 (Arena 1 P)

Post by torrente »

hvala :thankyou:
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 23. kolo: Metalac - VOJVODINA, ponedeljak 15 (Arena 1 P)

Post by vdn slaninar »

Шта би са Вукадиновићем,ништа се није писало о његовом статусу.Летос га хтео партизан,имао је уговор при истеку,од тад ништа,вероватно су одустали од њега,ал шта је са уговором.
Од утакмице очекујем да поновимо агресивност и игру од меча са Напретком,да се надигравамо па шта буде.Гледао сам Чуку и Младост,нико ту нема неку игру,нешто бољу од нас,тако да ми ако будемо дизали квалитет игре,можемо бити и трећи.
П.С. Сад кад одиграмо ко јесенас па се депримирамо.
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 23. kolo: Metalac - VOJVODINA, ponedeljak 15 (Arena 1 P)

Post by ernesto »

torrente wrote:jel ima neki stream od tekme za nas koji radimo ?
Eh da mi je tvoj posao :)
Locked