22. kolo: VOJVODINA - Napredak 1:0 (0:0)

Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 15h

Post by Dragojlo »

Na Mondu naslov "Golman ZVEZDE odbranio dva penala u Novom Sadu".... :roll:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 15h

Post by Voja »

Isto tako za komentatora Arene je Nemanja Nikolic bivsi igrac Partizana.. sve ostalo ne postoji,ne vazi,brise se...

I ne znam kako svi pisu da je odbranio dva penala,i da smo mi promasili dva penala kad smo izvodili samo jedan :D
Image
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 15h

Post by 1892 »

Dragojlo wrote:Na Mondu naslov "Golman ZVEZDE odbranio dva penala u Novom Sadu".... :roll:
Nisam znao da je ciganski ispljuvak ali deluje da je odličan golman.
Come on you Reds!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 15h

Post by Turija »

Voja wrote:Isto tako za komentatora Arene je Nemanja Nikolic bivsi igrac Partizana.. sve ostalo ne postoji,ne vazi,brise se...
:D
A za Mitosevica i S. Babica ni slucajno da se zeznu i kazu da su bivsi Vosini. :oops:

Inace, odlicna partija Mitosevica i slaba celog Spartaka i Nemanje Nikolica.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 15h

Post by vdn slaninar »

Не знам дал смо некад играли овако агресивно,за похвалу.Похвалио би Човића који је одиграо изузетно мотивисано,поред Лазаревића највеће појачање је Јеличић, напредовао је изузетно много.Зукић и Топић морају више чак се код Буснића види већи помак у игри.Није било неке игре ни данас ал је много боље него јесенас,било је много више фудбалских момената него раније.Нама не треба много да будемо задовољни.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 15h

Post by Voja »

Sledeci mec ce mozda i najbolje pokazati gde smo... da l je ovaj rastimovani Napredak danas takav dosao iz Krusevca ili smo ga mi rastimovali.
Ja uvek zagovaram tezu da retko koji nas tim ume da veze 6 bodova kuci u dva vezana domacinstva i po toj tezi Metalac koji protiv nas veze drugo domacinstvo i koji je vec osvojio tri boda u prvom domacinstvu,nema sta da trazi sto se pobede tice
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Napredak 1:0 (0:0)

Post by slanobarac »

Niste fer što malom Jeličiću niste pružili podršku i dali mu koji bod. Zaslužio je.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Napredak 1:0 (0:0)

Post by gospodinFKV »

Korektno, moglo je bolje. Masenje penala dvaput je neoprostivo.
Dajte nekom stoperu ili beku sledeci put. Kao neko ko je imao prilike da brani penale, mogu iz licnog iskustva reci da je najteze braniti penale igracima za cije pozicije se ne vezuje realizacija nogom. Prosto ne znas gde ce, kako ce, da li ima dovoljno tehnike, da li ce da opauci po njoj pa gde ode, da li poseduje fudbalsku inteligenciju da se s tobom nadmudruje, da li to uopste zeli,...
Obicno su, paradoksalno, hladnokrvniji u penal seriji.

Najbitnija stvar kod penala je glava. Svez primer, uprkos ekstremu situacije - Sol Bamba! Covek je uveden protiv Junajteda samo da bi sutirao penal, i to peti u seriji (kad odredjujes redosled, nisi siguran gde ce biti gotovo, covek je stavljen kao peti da bude potencijalni pobednicki; nije to bio, ali je Midlzbro i dalje prosao). Ako postoji igrac sa cistijom slikom u glavi od coveka od 37 godina, koji je pobedio rak, neka ga neko navede, posto ja ne znam. Ponavljam, jeste ekstrem, ali je dobar primer da je glava u penalima sve! Izveo covek penal, kao pas na treningu da je imao. Kao da je dodao loptu klincu s obliznjeg terena. Takva hladnokrvnost nam treba kod penala. Daj ga Lazarevicu, Devetku, Djordjevicu, Jelicicu.

Devetku nikad necu zaboraviti ono pi**nje po grobarima u finalu kupa. Misljenja sam da nam je ta situacija i donela kup. Takvo izbacivanje iz takta, s takvom hladnokrvnoscu, to samo od zadnje linije mozete videti, i eventualno Covica hahaha :cheers:
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Napredak 1:0 (0:0)

Post by Djisa »

Ja razumem licni animozitet prema Maticu, ali je covek doktor i za Mrkajica i ovog nesrecnog crnogorca. Za 2 klase je bolji, i to se videlo i juce, naravno, ako je hteo da vidi. I gradjenje i dodavanje. Za mene je on top pojacanje u rangu Rockova i Lazarevica. i to ce se videti, vrlo brzo.
Pa da se ne ljubimo!
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Napredak 1:0 (0:0)

Post by 1892 »

Djisa wrote:Ja razumem licni animozitet prema Maticu, ali je covek doktor i za Mrkajica i ovog nesrecnog crnogorca. Za 2 klase je bolji, i to se videlo i juce, naravno, ako je hteo da vidi. I gradjenje i dodavanje. Za mene je on top pojacanje u rangu Rockova i Lazarevica. i to ce se videti, vrlo brzo.
Da sjajan je. Fantastično pojačanje.
Come on you Reds!
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Napredak 1:0 (0:0)

Post by Djisa »

1892 wrote:
Djisa wrote:Ja razumem licni animozitet prema Maticu, ali je covek doktor i za Mrkajica i ovog nesrecnog crnogorca. Za 2 klase je bolji, i to se videlo i juce, naravno, ako je hteo da vidi. I gradjenje i dodavanje. Za mene je on top pojacanje u rangu Rockova i Lazarevica. i to ce se videti, vrlo brzo.
Da sjajan je. Fantastično pojačanje.
Svako ima pravo na svoje misljenje. Videcemo na kraju sezone ko je u pravu.
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Napredak 1:0 (0:0)

Post by slanobarac »

Nije baš mnogo teško biti bolji igrač od Mrkaića. Taj Matić, kakav je takav je, dao je više golova za nas u ono malo utakmica nego što je Mrkaić dao u poslednjih 5 sezona. A malog đetića treba malo istrpeti i videti kolike su mu mogućnosti. Bar dok ne dođe onaj iz Afrike.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
UltraNewNow
Posts: 7
Joined: Sun Nov 21, 2021 7:18 pm

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Napredak 1:0 (0:0)

Post by UltraNewNow »

Dobar tempo utakmice, izašao sam sa stadiona zadovoljan, ovako trebaju sve utakmice u prvenstvu da izgledaju.

Krila su juče bila jaka dobra, pitanje je kako će nam izgledati igra ako im nije dan. Novi desni bek je takođe ostavio sjajn utisak, moderan bek koji trci gori-dole i dobar centaršut, nadam se da će Bjeković od njega dosta naučiti. Jeličić mnogo bolji kad igra svoju poziciju, dečko očigledno nije desni bek.

Osim kod gola, centrasutevi su bili ocajni, skoro pa nijedan nije uspeo da prebaci prvog igrača odbrane. Uz to, primetio sam i dosta loši prijema lopti naši igrača, u ovakvim detaljima je razlika izmedju ok igrača i jako dobrog.

Šteta sto Kabic i Miletić nisu dobili šansu.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Napredak 1:0 (0:0)

Post by Dragojlo »

@Voja Vojo, da li je onaj kruševački Ailton kako ga ti zoveš, takođe poznat kao Peklja među tamošnjim navijačima!? :?
Pošto na njihovoj FB stranici vidim sipanje drvlja & kamenja po njemu, prognoziraju im borbu za opstanak... Mnogo više poštovanja mu dolazi od tebe nego od njihovih navijača... Videćemo ko je bolje procenio... :cheers:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Napredak 1:0 (0:0)

Post by Voja »

Dragojlo wrote:@Voja Vojo, da li je onaj kruševački Ailton kako ga ti zoveš, takođe poznat kao Peklja među tamošnjim navijačima!? :?
Pošto na njihovoj FB stranici vidim sipanje drvlja & kamenja po njemu, prognoziraju im borbu za opstanak... Mnogo više poštovanja mu dolazi od tebe nego od njihovih navijača... Videćemo ko je bolje procenio... :cheers:
Ne znam zaista da l covek ima neki nadimak,ja sam ga za svoju dusu nazvao Ailtonom,jer me pojavom asocira na njega.Vec sam napisao da mislim da nema kvalitet za superligu (mada sam se posle pitao da l da editujem post i ublazim ga,da napisem da nema kvalitet za gornji deo tabele),al mi je beskrajno simpatican i drag. A sto se postovanja tice,valjda sam tako naucen,da postujem svaku osobu,da ne vredjam nikog,da cenim kad vidim da je neko posten i da u poslu daje celog sebe. E sad,ako je u tom poslu los... visa sila. Al opet smatram da nemam pravo da ga vredjam.

I nemoj sad i ti da mi pripisujes kao i Deep za Sumu,da sam rekao da je kvalitet. :)
Image
Locked