22. kolo: VOJVODINA - Napredak 1:0 (0:0)

Istocno stajanje
Posts: 541
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 15h

Post by Istocno stajanje »

Koja smo mi sprdnja, promasimo 2 penala... Pod hitno dovesti desetku, pa neka Zukic uci od boljeg.
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 15h

Post by 1892 »

Turija wrote:Eto sad treneru kazna sto je zamenio Covica, koji je danas odigrao odlicno u veznom redu. Ove rezerve iz 2 penala ne mogu dati gol.
Što je najgore na snimku deluje kao da je Miljan želeo da šutne penal a Zuka mu uzeo loptu.

Sem fijaska sa penalima. Dobro igramo. Lazarević odličan, Miljan i Simić takođe.
Come on you Reds!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9679
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 15h

Post by Voja »

Turija wrote:Eto sad treneru kazna sto je zamenio Covica, koji je danas odigrao odlicno u veznom redu. Ove rezerve iz 2 penala ne mogu dati gol.
Koji to trener menja Kapitena u dobroj partiji na neizvesnom rezultatu i puno minuta do kraja utakmice?
Treba ga banovati i sa foruma :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A kako se pokusalo od Matica napraviti opravdanu investiciju :wink:
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3962
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 15h

Post by Rabba »

A najbolji igrač? Kako je zalog za budućnost, velika nada crnogorskog fudbala, odigrao? I još važnije, koliko je bolji od Kabića?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9679
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 15h

Post by Voja »

Rabba wrote:Kako je zalog za budućnost, velika nada crnogorskog fudbala, odigrao?
Momo je na terenu licno Zagor za njega :D Al opet treba biti realan,u ovakvoj koncepciji bez desetke tesko je ocenjivati ucinak centarfora


edit: Mi se sprdamo,a gledali smo JEDNU NOVU VOJVODINU!!!
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3840
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 15h

Post by Deep Purple »

Da se ja pitam meni bi Simić sve izvodio od kornera, auta do penala. SVE !
Vukadinović i centaršutevi smejurija !
User avatar
slanobarac
Posts: 3498
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 15h

Post by slanobarac »

Slažem se za Miljana ali ni Simić nije bolji. Bekovi Đorđević i Lazarević imaju "mekšu" nogu.
Ovo nam je ipak najbolja partija sezone. Rastemo.....
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3840
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 15h

Post by Deep Purple »

Mislim da je Čović izveden da ne bi dobio drugi žuti jer je vodio žestoke duele sa igračima Napretka i da je bio nervozan.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 15h

Post by Krle »

Ne znam šta bih rekao, a da ne ispadnem zlonameran. Ali opet do poslednjeg minuta strepeti na svom terenu, za to nema opravdanja.
10-ku ne bi trebalo dalje tražiti, dajte je Jeličiću.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 15h

Post by Turija »

Bolje dosta nego jesenas.

Kao sto sam ocekivao, Lazarevic ce biti veliko pojacanje na desnom beku i Djordjevic na levom beku, a Covic na sredini.

Dobra partija Vukadinovica i Jelicica na stoperu. Ocekivana Simica, Stevanovica i Rockova.

Vukcevic nije pokazao danas nista vise od Kabica, Ni Busnic od Miletica ( da je bio na terenu).
Topic- toplo- hladno.

Ostali nezapazeni, osim pri izvodjenju penala ( poluvisoka lopta, negledajuci u golmana, a na golu golman od 2 metra).

Igrali smo nesto ofanzivnije, ali jos uvek nije to igra koja se ocekuje od Vojvodine.

PS
Slazem se sa slanobarcem za izvodjace kornera : Lazarevic i Djordjevic. Ostali su slabi na centarsutu i tvrdi na nozi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3835
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 15h

Post by Red Marquis »

Teško će Kup (opet) biti naš sa ovakvim penaldžijama.
Io odio Belgrado
User avatar
Deep Purple
Posts: 3840
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 15h

Post by Deep Purple »

Raduje jedino da Napredak nije bio uopšte opasan iz nekih izgrađenih napada.
Sem neki balon lopti koje su uvek opasne bukvalno sve ostalo van pomena.
9:2 u šutevima iako je statistika nekad kao bikini bukvalno smo ih izrutinirali. Falio je samo još jedan gol za mirniju završnicu. I pored promašenih penala zaslužili smo drugi gol.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9679
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 15h

Post by Voja »

Deep Purple wrote:Raduje jedino da Napredak nije bio uopšte opasan iz nekih izgrađenih napada.
Ovo se i meni dopalo,ali nisam mogao da ukapiram da l je do nas ili... Ailton je predobar covek,ali mislim da nije kapacitet trenera za superligu. Videcete Lucane posle njega,tesko da ce ih ko nadigrati,a opet ocekujem i pad Krusevljana na tabeli. Iako kazem obozavam tog lika jer mi deluje previse skromno i posteno,a to je retkost naci u drzavi,a ne u superligi.Zelim mu svu srecu u buducnosti.

Sto se tice napretka u igri naseg tima,rekao bih da je pas postao precizniji i da Lazarevic i Djordjevic stvaraju sliku da smo bolji,iako je to i dalje veoma sporo,bezidejno,bez kontrolisanog centarsuta,a o udarcima sa distance da ne pricamo
Image
fare
Posts: 2788
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 15h

Post by fare »

Zašto lepo Miljan nije šutirao penal kada je tražio a i izborio ga 100% bi ga dao, Lazarević fenomenalno pojačanje, Rockov dobar samo mora poboljšati igru nogom a Matić ahh pa šta reći za njega Mrko vrati se sve ti je oprošteno...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9679
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 15h

Post by Voja »

Meni Lazarevic deluje samouvereno,potkovano i mozda ne bi bilo lose njemu dati titulu penaldzije,posebno jer mislim da ce imati i najvise minuta u nastavku sezone
Image
Locked