Postavite pitanje Slavoljubu Djordjevicu

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Postavite pitanje Slavoljubu Djordjevicu

Post by Voja »

vdn slaninar wrote:Ту нема места сујети,дођи на форум и одговарај,нико њега не мрзи и нема ништа лично против њега,већ напротив сви желимо успех Војводини,самим тим и њему.Ево сад кад смо видели напредак против Напретка нисмо закерали на грешкама већ смо сви позитивно коментарисали.Друго Ми нисмо пар пијаних будала који немају паметнија посла па овде и на стадиону проводимо време,овде има људи који су преко тридесет година уз клуб.
:lala:
Image
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: Postavite pitanje Slavoljubu Djordjevicu

Post by 021 »

Džaba smo postavljali pitanja...
Image
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Postavite pitanje Slavoljubu Djordjevicu

Post by Dragojlo »

Trebalo bi da se potrudi da malo izlista Forum, vrati se na jednu temu od pre 17 godina i vidi tridesetak stranica ispitivanja i interakcije sa tadašnjim trenerom Đumijem...
slavoljubdjordjevic
Posts: 8
Joined: Thu Feb 10, 2022 7:32 pm

Re: Postavite pitanje Slavoljubu Djordjevicu

Post by slavoljubdjordjevic »

churguzijanac wrote:Pozdrav za trenera.
Imal nade da vidimo 10ku u ekipi?
Zašto nema afričkih igrača u Vojvodini?
Zašto se dovode igrači čija je karijera u bunaru da je oživljavaju kod nas: primera radi Matić i Kopitović?
Zasto Zukić ne iskazuje potencijal koji ima?
Da li je za Kabica planirana veca minutaza u prolecnom delu prvenstva?
Vojvodina je i sa malim budzetom parirala zvezdi i partizanu u periodu od 2007 do 2014, i ako je bila iza oba kluba na tabeli u medjusobnim susretima skor je bio mnogo bolji nego poslednjih 7-8 godina.Sta treba uraditi da se taj skor popravi?
Zasto su zvezda i partizan favorizovani medijski i materijalno u odnosu na FK Vojvodina i ostale srpske klubove?
Mi smo pokusavali da dovedemo igrace na nekoliko pozicija, doslo je nekoliko kvalitetnih igraca koji ce nam pomoci u drugom delu sezone, i trenutno raspolazemo sa tim sto imamo. Sto se tice stranih fudbalera imamo skauting sluzbu koja svakodnevno proverava inostrano trziste i u ovom momentu nismo uspeli da se dogovorimo ni sa kim. Zukic je u nekim utakmicama pokazivao da ume dobrim igrama da doprinese ekipi i kako sezona odmice tako i on podize svoju formu, ne sumnjam da ce igrati dobro. Kabic i svi ostali mladi igraci podjednako konkurisu za sastav i dobice priliku koju zasluzuju dobrim radom i odnosom.
Mi smo protiv Zvezde na Karadjordju pokazali da mozemo da se nosimo sa tim ekipama, kao i u prvom kolu na Marakani, nedostajalo je malo i srece i mislim da cemo u svakom sledecem duelu opet imati dobar odnos.
slavoljubdjordjevic
Posts: 8
Joined: Thu Feb 10, 2022 7:32 pm

Re: Postavite pitanje Slavoljubu Djordjevicu

Post by slavoljubdjordjevic »

vdn slaninar wrote:У реду има свакаквих питања,можда и увредљивих ал мора бити свестан како се ми осећамо кад играмо нижеразредни фудбал,мора бити свестан колико нам Војводина значи.Сва питања мора схватити као критику .Ту нема места сујети,дођи на форум и одговарај,нико њега не мрзи и нема ништа лично против њега,већ напротив сви желимо успех Војводини,самим тим и њему.Ево сад кад смо видели напредак против Напретка нисмо закерали на грешкама већ смо сви позитивно коментарисали.Друго Ми нисмо пар пијаних будала који немају паметнија посла па овде и на стадиону проводимо време,овде има људи који су преко тридесет година уз клуб.
Protiv Napretka smo pokazali napredak u igri u odnosu na utakmicu u Krusevcu, puno analiziramo i trudimo se da ispravljamo greske. Siguran sam da cemo izgledati jos bolje kako sezona bude odmicala i da cemo na kraju uspeti da ostvarimo cilj koji smo postavili ispred sebe na pocetku sezone, a to je Evropa i Kup.
User avatar
Turija
Posts: 10667
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Postavite pitanje Slavoljubu Djordjevicu

Post by Turija »

Gospodine Slavoljube da li mozete konkretnije da odgovorite na direktna pitanja? Moze - ne moze- uredu, ali barem da znamo?

Mislim, hvala Vam sto ste se registrovali na Forum, ali kad ste to vec ucinili, navijaci ocekuju direktnije odgovore od aktuelnog trenera Vojvodine u situaciji kad niko drugi u Klubu ne zeli da da odgovore navijacima o losem stanju i izdanju Vose poslednjih godina.
To ne trazimo i ne ocekujemo ni od Vas, jer nije to Vas zadatak. Od Vas ocekujemo vecu otvorenost vezanu za teren.

Cak i kad se gospodin Milan Djuricic registrovao na ovom mestu, sa daleko vecom otvorenoscu i spremnoscu na razgovor, trebalo je podosta vremena da budemo potpuno sigurni da, zaista, razgovaramo sa Djumijem.

Po Vasim, dosadasnjim odgovorima, to pitanje da li stvarno komuniciramo sa trenerom, mnogostruko je vece, jer nismo dobili nijedan odgovor da iza njega prepoznajemo da licno stoji trener Vojvodine?
Tu mislim na pitanja vezana iskljucivo za teren, igru, igrace i planove trenera. Sve je u ,,rukavicama" da ne kazem u odomacenim kliseima ( okruglo, pa na cose), frazama, koje ne znace nista ni Vama, ni nama navijacima, jer nema specificnu tezinu trenera.

Ako to nije nedvosmisleno jasno, tj. da Vi stojite, kao trener Vojvodine, iza ovde napisanog i sta zelite da uradite u Vosi, onda uzaulud i vi i mi trosimo vreme i energiju.

Dobrodosli ste ovde, ako imamo iskrenu komunikaciju. Evo, vec cim ste se upustili u pricu sa navijacima ( njihovim zamerkama i zeljama), primetio se pomak u igri Vose. Jos je to daleko od zeljenog i renomea Kluba, ali ono sto se ne sme dozvoliti to je da ime i tradicija zabranjuju da igra onako dekadentan, bezidejan i sramotan fudbal.

Zato je i kljucno pitanje:
Ko i zasto ne zeli takozvanu desetku u Vosi?
Ona nam, ocigledno, najvise nedostaje da bi podigli igru tima za najmanje 30+ %. .

Za to, ne treba jasniji primer od utakmice protiv Napretka.
Jer, vidimo za koliko je samo podigao nivo igre Vose novi bekovski par.
Sa ,,desetkom" bi to bilo jos toliko i ne bi bili autsajderi u Ligi Konferencije. O Ligi Konferencije vec sada moramo da mislimo i spremni je docekamo.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Postavite pitanje Slavoljubu Djordjevicu

Post by churguzijanac »

slavoljubdjordjevic wrote:
churguzijanac wrote:Pozdrav za trenera.
Imal nade da vidimo 10ku u ekipi?
Zašto nema afričkih igrača u Vojvodini?
Zašto se dovode igrači čija je karijera u bunaru da je oživljavaju kod nas: primera radi Matić i Kopitović?
Zasto Zukić ne iskazuje potencijal koji ima?
Da li je za Kabica planirana veca minutaza u prolecnom delu prvenstva?
Vojvodina je i sa malim budzetom parirala zvezdi i partizanu u periodu od 2007 do 2014, i ako je bila iza oba kluba na tabeli u medjusobnim susretima skor je bio mnogo bolji nego poslednjih 7-8 godina.Sta treba uraditi da se taj skor popravi?
Zasto su zvezda i partizan favorizovani medijski i materijalno u odnosu na FK Vojvodina i ostale srpske klubove?
Mi smo pokusavali da dovedemo igrace na nekoliko pozicija, doslo je nekoliko kvalitetnih igraca koji ce nam pomoci u drugom delu sezone, i trenutno raspolazemo sa tim sto imamo. Sto se tice stranih fudbalera imamo skauting sluzbu koja svakodnevno proverava inostrano trziste i u ovom momentu nismo uspeli da se dogovorimo ni sa kim. Zukic je u nekim utakmicama pokazivao da ume dobrim igrama da doprinese ekipi i kako sezona odmice tako i on podize svoju formu, ne sumnjam da ce igrati dobro. Kabic i svi ostali mladi igraci podjednako konkurisu za sastav i dobice priliku koju zasluzuju dobrim radom i odnosom.
Mi smo protiv Zvezde na Karadjordju pokazali da mozemo da se nosimo sa tim ekipama, kao i u prvom kolu na Marakani, nedostajalo je malo i srece i mislim da cemo u svakom sledecem duelu opet imati dobar odnos.
Ne trebaju nama ovde politicki korektni odgovori, nego ako moze nesto konstruktivno da se izrodi iz vremena i energije koju trosimo.

Da ne idem dalje od Zukica, decko ima problem sa pristupom svojoj fudbalskoj karijeri, da ne kazem da je neozbiljan. Jos mi je u glavi ono poigravanje u nasih 16 metara. Ne mogu tacno da se setim protiv kog tima je to bilo, ali mislim da je bilo na Karadjordju neka utakmica pred kraj jesenjeg dela prvenstva. Mozda moze neko od kolega forumasa da napise, koja je to bila utakmica. Nije problem ako se pogresi, koliko sam pristup koji je doveo do greske. Kakogod sa Zukicem mora da se radi na mentalnoj i fizickoj snazi, a i neophodna mu je jedna iskusna 10 od koje moze nesto da nauci.
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Postavite pitanje Slavoljubu Djordjevicu

Post by Stexman »

Ja bi samo zeleo da pozdravim trenera!


Da se ispravim: Hteo bih da SE pozdravim sa trenerom. Docekasmo da nas nadigra Surdulica u Novom Sadu!? Sramota.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Postavite pitanje Slavoljubu Djordjevicu

Post by gospodinFKV »

Da mi je neko, posle toliko solidnih trenera koji su prosli kroz klub u poslednjih 20ak godina, rekao da ce nas u 2022. voditi fuseraj kopija Bata Djore, rekao bih da je mozda bolje da ugasimo klub. Nemoj se ni vracati na forum, sokole, mada mislim da nisi ni planirao. Odgovorio si na par pitanja, izbegao sva neprijatna i to se zove kontakt s navijacima. Rekao bih ti da si od nas napravio Surdulicu, ali s obzirom da te je Surdulica bukvalno oducila od fudbala sad, mozda bolje da nadjemo neko prigodnije poredjenje. Buducnost iz Dobanovaca mozda.

Inace, danas je Vidakov ponovo dao gol. Struko...
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Postavite pitanje Slavoljubu Djordjevicu

Post by Stexman »

Ti si jos tu Slavoljube? Imas li obraza?
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Postavite pitanje Slavoljubu Djordjevicu

Post by fare »

Jedno samo kratko i jasno pitanje koliko ćemo te još trpeti???
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Postavite pitanje Slavoljubu Djordjevicu

Post by vdn slaninar »

Одлази што пре и не окрећи се.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Postavite pitanje Slavoljubu Djordjevicu

Post by Danilo »

Odlazi, ovo je sramota....sreca pa nam je liga jadna pa smo 4.U istoriji kluba nismo imali manje bodova, a ne pamtim da smo ovako igrali....prvo poluvrene Lazarevac bez šuta
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Postavite pitanje Slavoljubu Djordjevicu

Post by fare »

Kako ti je Kabić bio povređen i bije bio j konkurenciji za tim protiv TSC a posle par dana dečko sam odvali Hrvate? :shock:
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Postavite pitanje Slavoljubu Djordjevicu

Post by ssnigd »

Zatvorite ovu temu zauvek!
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Locked