Postavite pitanje Slavoljubu Djordjevicu

Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Postavite pitanje Slavoljubu Djordjevicu

Post by Danilo »

Pozdrav treneru , sve je manje vise receno, samo konstataciju igrajte sa vise hrabrosti igrajte fudbal pa i izgubili.Ovo sto smo igrali u prvom delu sezone je katastrofa, desavale au se utakmice da nemamo sut na gol, hipoteticki. Vojvodina trazi ofanzivan fudbal bez straha pa nek i izgubi
1.Da li je propao transfer Bubakara
2.Kako ocenjujete organizaciju Fk Vojvodina
Marko93
Posts: 549
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Postavite pitanje Slavoljubu Djordjevicu

Post by Marko93 »

Kad odlazis?
hvylarn
Posts: 398
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Postavite pitanje Slavoljubu Djordjevicu

Post by hvylarn »

Poštovanje Slavoljube,

Primećeno je da ste probali na drugim priprema sa više presing stilom igre u odnosu na prvi deo sezone gde ste više bili orijentisani na struktuiranu igru i pokušaj na kontru.

- Što se tiče igre na kontru, da li je to bilo posledično zbog povreda i nedostatka igrača na odgovarajućim pozicijama?

- Da li ste razmišljali o promeni formacije ako biste i promenili i stil igre? (odnosi se na presing)

Formacijski se postavljamo u 4-2-3-1, sa jednim klasičnim napadačem i jednim isturenim veznim odmah iza njega.

- Da li biste razmislili da se uloga Čovića više orijentiše kao klasičnog napadača i da igramo sa dva vezna igrača i jednim defanzivnim veznim odnosno u 4-3-2-1.
- Da li biste u takvoj formaciji razmislili da uparite Topića i Zukića a iza njih Busnića/Maksimovića sa nešto defanzivnijom ulogom. Da Topić deluje kao glavni kreativac koji će da pokriva ceo teren, a Zukić da ima slobodu više da se uključuje u napad i pravi višak?

Sa formacijom bi naši bekovi dobili mogućnost da se komotnije priključuju napadu jer bi imali defanzivnog veznog koji bi mogao da zakrpi njihova leđa u slučaju kontri i sl. A da krilni igrači ostanu kao što jesu, sa kontra strane i da uvlače protivničke igrače ka unutra. Tokom poseda bismo mogli da izvlačimo protivničke igrače, jer bismo u svakom trenutku mogli trougao da napravimo gde bismo imali višak. Zadnja linija bi mogla mnogo više da stoji, kao i igrači u ofanzivi mnogo ranije da naprave pritisak na njihovu zadnju liniju. Ujedno verujem da bismo trebali da zatvaramo/pritiskamo protivničke golmane, jer mnogi nisu tehnički sjajni i skloni su greškama i lošim ispucavanjima koje možemo da iskoristimo.

Unapred hvala na svim odgovorima.
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Postavite pitanje Slavoljubu Djordjevicu

Post by torrente »

pozdrav
Zasto se sklanjate Partizanu i Zvezdi?
I zasto vam manjka motivacije igracima, i kako dozivljavate FK Vojvodinu,da li kao odskočnu dasku za dalje ili klub u kojem bi želeli da ostavite nekakav trag...?
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Postavite pitanje Slavoljubu Djordjevicu

Post by MiSmoFKV! »

1. Koje je ciljeve FKV imala u prethodnom periodu, a koje je ostvarila?
2. Koji su ciljevi za narednu polu sezonu?


Sve dalje komentare ostavljam kao amaterski posmatrac fudbala, tako da ako sam pogresio sa nekim pitanjem, slobodno me ispravite.

3. Zbog cega Neskovic jako dugo nije dobio sansu? Na ovim priprema se meni kao neutralnom kao dobro resenje za krilnu poziciju.
4. Cini mi se da smo dosta imali problema sa gradnjom igre. Da li je razlog toga sto stoperi nisu imali adekvatnu tehniku da iznesu loptu?
5. Na kojoj poziciji vidite Devetka? Meni se cini da korisniji moze biti na stoperu, nego na beku. Visina ga malo koci, ali uz drugog stopera bi to trebalo biti ok.
6. Da li se radi na Bjekovicevoj fizickoj spremi?
7. Gde se Uros Kabic najbolje snalazi? Tehnikom i gradjom rekao bih vezni red, realizacijom spic. Da li je mogao imati vecu minutazu?
Vlahovic je sa 18 godina otisao u Fjorentinu, bez zadrzavanja u nasoj ligi, da li bi i za Kabica bilo pametno da uradi tako nesto.
8. Sta ste naucili posle utakmice sa LASKom?

Sve najbolje Vam zelim i hvala na dolasku na forum.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Postavite pitanje Slavoljubu Djordjevicu

Post by Voja »

021 wrote:Zbog čega ne mogu da editujem post?
Isteklo pola sata od objave posta. Inace,trener nam razbudio forum :cheers:
Image
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: Postavite pitanje Slavoljubu Djordjevicu

Post by 021 »

Onda ću ponoviti post, ako nije problem, a ovaj prethodni neka se izbriše (zaboravio sam Novevskog...).

1. Na početku sezone uprava je najavila veliko podmlađivanje ekipe. Vi ste dovedeni kao trener koji je to trebalo da sprovede u delo. Međutim, polusezonu smo završili sa jednom od najstarijih postava u ligi. Šta se desilo? Zbog čega je plan o forsiranju mladih igrača napušten (ako je uopšte i postojao)?

2. U minuloj polusezoni u ekipi smo imali čak 6 krila (Simić, Vukadinović, Kabić, Nešković, Novevski i Bastajić). Ko je odgovoran za ovo gomilanje igrača? Zbog čega je doveden Bastajić, ako je cilj da mlađi igrači (Kabić, Nešković i Novevski) dobijaju adekvatnu minutažu? Kako u nastavku planirate da rešite ovaj problem?

3. Zbog čega je Kabić, uprkos izuzetnim igrama u evropskim utakmicama, preseljen na klupu i u nastavku prvenstva šansu dobijao samo na kašičicu?

4. Da li smatrate da bi bilo korisno imati psihologa koji bi radio s ekipom, posebno mlađim igračima?
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Postavite pitanje Slavoljubu Djordjevicu

Post by Danilo »

Novevski sta se desava s njim , bez ikakvog ucinka na terenu?
UltraNewNow
Posts: 7
Joined: Sun Nov 21, 2021 7:18 pm

Re: Postavite pitanje Slavoljubu Djordjevicu

Post by UltraNewNow »

Prvo da kažem da vas ne vidim kao krivca za stanje u FKV, uprava, grad, pokrajina, pa i mi navijači koji smo previše pasivni, smo dopustili da se ovo desi. Uz to rečeno, nažalost, vas ne vidim kao deo rešenja.

1) Dali dolazak mladi pojačanja iz Crne Gore i Žarkava znaci da se loše radi u mladjim kategorijama FKV? Ako pored naše fudbalska škola koja je imala mnogo uspeha u stvaranje igrača (Tadić, SMS, Medojovic, Radoja, Ivanic, Gacinovic) dovodimo igrače iz ovih sredina, koja je svrha imati mladje kategorije?

2) Koje omladince možemo očekivati da ću dobiti šansu u nekom budućom periodu?

3) Dali možete stručno uporediti Kopitovića i Drobnjaka i objasniti zašto Kopitović ima prednost?

Drugi su već postavili moja pitanja u vezi Kabica, Neskovica, Miletića.

Hvala vam unapred.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Postavite pitanje Slavoljubu Djordjevicu

Post by fare »

Kada odgovara na pitanja Slavoljub?
I samo još jedno pitanje kako bi izgledala njegova idealna prva postava?
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Postavite pitanje Slavoljubu Djordjevicu

Post by Dragojlo »

Aahaahh, ako jednog dana stvarno počne da odgovara na ova pitanja (za koja se nadam da neće biti filtrirana), ne bi me čudilo da odgovaranje započne sa "a da ja vas pitam".... :devil:
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Postavite pitanje Slavoljubu Djordjevicu

Post by Turija »

Trener Djordjevic se registrovao na Forum ( ne sumnjam u verodostojnost). Videcemo koliko ce biti iskren u svojim odgovorima i da li ce se nesto promeniti u nacinu igre Vojvodine na prolece?
Konacno smo dobili bekove, koji igraju u oba smera, pa sad da vidimo koliko cemo to iskoristiti u igri i koliko ce nam faliti ,,desetka" na sredini terena?
Ocekujemo odgovore ovog vikenda, a u ponedeljak prvi test.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Postavite pitanje Slavoljubu Djordjevicu

Post by Neizlecivi »

Kako komentarise cinjenicu da u dosadasnjem delu sezone imamo samo 1 pobedu protiv timova iz gornje polovine tabele?
Ukoliko se ne varam dobili smo jedino Vozdovac pocetkom sezone.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Postavite pitanje Slavoljubu Djordjevicu

Post by slanobarac »

Neizlecivi wrote:Kako komentarise cinjenicu da u dosadasnjem delu sezone imamo samo 1 pobedu protiv timova iz gornje polovine tabele?
Ukoliko se ne varam dobili smo jedino Vozdovac pocetkom sezone.
Mogu ti i ja odgovoriti. Jednostavno, te ekipe igraju ozbiljniji fudbal od nas i bolje su. Inače, ne verujem Turija da će trener odgovarati pred meč sa čarapanima. Da "ne remeti atmosferu u klubu".
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Istocno stajanje
Posts: 540
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Postavite pitanje Slavoljubu Djordjevicu

Post by Istocno stajanje »

Mozemo li, uz Boziju pomoc, da se plasiramo u Evropu?
Mozemo li, uz Boziju pomoc, da igramo lepsi fudbal, a da rezultati ne trpe? Bar taj TSC da vise pobedimo, samo njih nikada nismo pobedili.
Locked