21. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 1:1 (0:0)

fare
Posts: 2788
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 21. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 1:1 (0:0)

Post by fare »

ernesto wrote:
fare wrote:Vratiti Merya on je za u to sam ubeđen ali mi nemamo te pare :x
Fare brate ajde budi malo realan.
Zasto bi covek u najboljim igrackim godinama gde zaradjuje milion godisnje dosao kod nas????
On bi hteo da se vrati ali ja sam lepo rekao da mi nemamo te milione .
User avatar
slanobarac
Posts: 3498
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 21. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 1:1 (0:0)

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote:@Voja
Vidiš da Borjan odlazi zbog pritiska teško bi on izdržao pritisak kod nas. Kad krenemo mi forumaši da udaramo i 350 ljudi na tribinama. :mrgreen:
Ja bih vratio Nikolu Perića, dobro znam kako ga je klub ostavio na cedilu a on i dan danas voli Vošu.
Maštajte i o Nojeru ali pored ovakvih štopera i bekova ima da ispadne smešan.
I dalje smatram da je ovo najbolja naša utakmica sezone. A što se tiče Čoviča očigledno je da zna ali ga boli....
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3840
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 21. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 1:1 (0:0)

Post by Deep Purple »

@Voja
Ako ćeš da obećaš da ćeš da završiš Lukića, Nikolića, Marjanovića i Valakarija imaš moju podršku :mrgreen:
Gde treba da se potpiše?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9679
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 21. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 1:1 (0:0)

Post by Voja »

Deep Purple wrote:@Voja
Ako ćeš da obećaš da ćeš da završiš Lukića, Nikolića, Marjanovića i Valakarija imaš moju podršku :mrgreen:
Gde treba da se potpiše?
Ovu trojicu zadnjih da... Lukic mi se nekako ne uklapa u koncepciju... suvise je "tezak" za ove majstore iz njega... vise volim spiceve profila Gluscevic,Kodro,Darko Kovacevic,Klose,Asceric...

Nego dok sad nabrajam ova imena onako sam u sebi govorim,u zadnje vreme nema mi Turije da bombarduje sa Pavkovim :mrgreen: I dalje tvrdim da to nije nikakav igrac :)
Image
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 21. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 1:1 (0:0)

Post by Turija »

Voja wrote:
Deep Purple wrote:@Voja
Ako ćeš da obećaš da ćeš da završiš Lukića, Nikolića, Marjanovića i Valakarija imaš moju podršku :mrgreen:
Gde treba da se potpiše?
Ovu trojicu zadnjih da... Lukic mi se nekako ne uklapa u koncepciju... suvise je "tezak" za ove majstore iz njega... vise volim spiceve profila Gluscevic,Kodro,Darko Kovacevic,Klose,Asceric...

Nego dok sad nabrajam ova imena onako sam u sebi govorim,u zadnje vreme nema mi Turije da bombarduje sa Pavkovim :mrgreen: I dalje tvrdim da to nije nikakav igrac :)
Vojo, Turija se predao za Pavkova - ne vredi, kao i za Nikolica ( tu iz drugog aspekta) :cheers:

Inace, i meni Lukic ne bi bio prvi pik.
Ja bih krenuo od odbrane (koja je uza specijalnost sadasnjeg trenera Vose), pa nadalje ka protivnickom golu.

Inace, nisam odgledao mec u Novom Pazaru - odustao sam.
Nije bilo 2 igraca u sastavu Vose, koje bih zeleo da vidim na terenu ( Kabica i Miletica).Sve ove sam gledao, vec previse.
Zao mi je samo sto nisam video kako je odigrao Neskovic. Kanda je Bastajic nasao frekvenciju i konekciju (iz Indjije) sa Neskovicem?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 21. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 1:1 (0:0)

Post by ernesto »

On bi hteo da se vrati ali ja sam lepo rekao da mi nemamo te milione .[/quote]
Hoce i Skuletic da se vrati, kaze da bi pristao i za 500,000 e za sezonu.
Dete mu krece u orvi razred sledece godine a zivi u NS…
User avatar
Deep Purple
Posts: 3840
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 21. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 1:1 (0:0)

Post by Deep Purple »

@Voja
Ništa onda nemaš moju podršku :mrgreen:

@Voja @Turija
Kako se bre ne uklapa? :cheers:
Pa čovek ima dabl dabl u LLSL.
15 mečeva 12 golova u Mađarskoj.
Nije lep na oko kao pomenuta trojica ali je mnogo bolji egzekutor i neverovatno kvalitetno spaja igrače sa golom.
O prekidu i da ne govorim.
Lukić i Nikolić bi bili fantastičan tandem.
Jer i jedan i drugi mogu da se kreću van pozicije plus su drugačiji profili. S' tim što sam ja mišljenja da sve što Nikolić radi Lukić može bolje samo je eto malo manje lep za gledanje. Ali nije ni bitno upoređivanje jer bi bili fantastičan tandem. Garantovali bi 30+ golova.
Ja sam mišljenja da bi mi sa tom četvoricom plus sa Simićem i Čovićem mogli da se pobijemo sa blizancima.
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 21. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 1:1 (0:0)

Post by Turija »

@Deep

Prvo sto je nerealno da Lukic dodje u Vosu, kao sada i Nikolic ( a, Vosa mora prvo da krene sa rekonstrukcijom odbrane).
Drugo, ne znam da li bi Lukic bio kompatibilan i sa Nikolicem i sa Covicem ili bi se ,,sudarali"? Inace ne sporim odredjene kvalitete Lukica.

Lukic ima odlicnu nogu, jak sut i jak je u duelu, moze da zadrzi loptu, ali je sporiji igrac. Nisam pratio njegovu defanzivnu igru, ne znam koliko ucestvuje u tom segmentu? Ne ucestvuje nesto mnogo ni Nikolic, ali je lucidniji i nepredvidljivi igrac za protivnike, a opasniji i kao centarfor.

Vosa mora prvo srediti odbranu i centralnog veznog igraca, pa onda poluspica i spica ( ako ne igramo sa laznom devetkom). Lukic je po vokaciji poluspic i treba ga dobro uklopiti u sastav da bi dobili to sto zelimo videti od njega. Sada je on skup igrac za Vosu.

Vosa treba da nadje mladje igrace zeljne afirmacije i inostranstva. Treba joj pravi skauting, sto nema i ne verujem da ce ga imati uskoro.

Mozda bi Krasic i Jovanovic mogli da ubede, svojim imenom i karijerom, neke dobre momke da dodju u sadasnju Vosu. Vorkapic i Dundjerski to ne mogu, kao i uprava da isprati takav poduhvat.
Mislim da cemo ostati na onome sto imamo i to jos dobro okrnjenom sastavu, ako se ne dese ozbiljne unutrasnje i spoljasnje promene u Vosi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked