21. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 1:1 (0:0)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

21. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 1:1 (0:0)

Post by Grof Žekula »

ДНЕВНИК wrote:Остало је још да Новосађани у суботу одиграју дуел у Новом Пазару, где ће им ривал бити истоимени “фењераш“ и јасно је да их очекује и више него тежак задатак. Улога фаворита свакако је на страни капитена Немање Човића и његових саиграча, али само под условом да се брзински опораве и покажу да могу да играју много боље него у војвођанском дербију. Наравно, ту је кључни задатак чланова стручног штаба да их што пре опораве на менталном плану и да тим из Српске Атине на зимску паузу оде као четвртопласирани суперлигаш. А онда ће бити довољно времена за анализу оног што (ни)је учињено и да се види шта црвено-белима даље ваља да чине.
Нови Пазар - ФКВ 1:1 (0:0)
0:1 - Бастајић 57'
1:1 - Ратковић 66'


Извештај са утакмице - https://superliga.rs/sezone/2021-22/match/3103" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 21. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 13.00

Post by gospodinFKV »

Ako se vratimo s bodom, da se sutamo u du*e.
Vidi se frustracija kod igraca. Ne znam ka kome je usmerena. S jedne strane, suska se da je ka upravi, i da im kasne plate debelo. S druge, navodno im smeta Psiholjub i njegov nacin rada.

Imamo rezigniranost potpunu kod primljenih golova, dok kod nekih igraca postoji ta neka zelja da nas vec vise krene. Pogledajte reakciju Simica kod gola za 2:2. Neki momci stvarno gore za dres i za tim, ali tim ne deluje homogeno. Nuklearni reaktor u Fukusimi mi deluje kao manje toksicna lokacija od svlacionice FKV.
Istocno stajanje
Posts: 541
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 21. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 13.00

Post by Istocno stajanje »

Ljudi moji, mi smo u drugom delu prvenstva odigrali 5 kola, od toga imamo cak 4 poraza!
Kako smo mi i dalje na 4. mestu je misterija cak i za ovu nasu banana ligu.

Sto je najgore, tim cetvrtim mestom ce uprava i trener reci eto imamo rezultat, sta se bunite? A nas jedan do dva poraza dele od lige za opstanak.

Naredni prelazni rok je mozda i najbitniji u skorije vreme, jer ne samo da bismo pojacali tim za nastavak prvenstva, nego se sada stvara tim i za narednu sezonu, u kojoj trece mesto donosi grupnu fazu i mnogo NOVCA. Ali sa Dundjerskim mozemo samo biti jos slabiji, nazalost.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 21. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 13.00

Post by slanobarac »

Istocno stajanje wrote:
Naredni prelazni rok je mozda i najbitniji u skorije vreme, jer ne samo da bismo pojacali tim za nastavak prvenstva, nego se sada stvara tim i za narednu sezonu, u kojoj trece mesto donosi grupnu fazu i mnogo NOVCA. Ali sa Dundjerskim mozemo samo biti jos slabiji, nazalost.
Sigurno je najbitniji!
Pitanje je samo dali je uprava svesna toga.
Mnogi koji pišu ovde nisu ali to je manje važno. Ja bih prodao sve što želi da napusti klub i videti onda koliki je budžet za pojačanja. Ako opet idu u Tursku da troše novce i da sviraju k. ništa od nas. Opet.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 21. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 13.00

Post by Radoye »

Istocno stajanje wrote:Ljudi moji, mi smo u drugom delu prvenstva odigrali 5 kola, od toga imamo cak 4 poraza!
Kako smo mi i dalje na 4. mestu je misterija cak i za ovu nasu banana ligu.
Pa i nije velika misterija bas zato sto nam je liga banana - osim blizanaca (ne)kvalitet svih ekipa je prilicno ujednacen. Tako da se ne treba cuditi kada neko iz poslednja 3 naguzi nekog od 3-6 mesta. Evo na primer bas Novi Pazar nas.

Mi jos kako-tako plivamo na neki respekt preostao iz davno proslih vremena pa smo zato u vrhu ali mislim da su nas konacno svi provalili da smo i mi buranija kao i oni pa nam vise ni to ne prolazi. Zato se sad i to "vecito trece" mesto pocelo dovoditi u pitanje, a bogami i cetvrto pa mozda i plejof liga. Ali realno razlike u kvalitetu i nema izmedju kandidata za plejof i plejaut ligu ne racunajuci naravno ove kojima drzava i sakom i kapom sipa i tako vestacki stvara privid da fudbal u Srbiji jos nije umro. Bukvalno na lutriji da izvlacis ko ce gore ko ce dole nikakve razlike ne bi bilo vidljive na terenu i tabeli - sve je to jedan jad i cemer.

A bas zato sto je sada i to trece mesto bitno i sto donosi novac, sad ce nam i to postati "nemoguca misija" jer ima drugde podobnijih partijskih vojnika koje treba namiriti.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 21. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 13.00

Post by Turija »

Lepo je procitati kad nas bivsi igrac izjavi da mu je Vojvodina drag klub, ali sada je trener Novog Pazara i to nece uticati na njegov odnos za sutrasnju utakmicu.
Radojicic je bio odlican igrac, nadam se da ce postati takav i kao trener.

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/ ... vog-pazara" onclick="window.open(this.href);return false;

Posto je Vosa u totalnom rasulu, od utakmice ocekujem vrlo malo. Nas rezultat zavisi od sportske srece i nicega vise.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 21. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 13.00

Post by Deep Purple »

Napredak i Spartak igraju međusobni duel.
Meč sa Novim Pazarom moramo da dobijemo kako znamo i umemo i da se odaljimo na tabeli.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 21. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 13.00

Post by fare »

Šta je ovo za sastav majko moja :cry:
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 21. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 13.00

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote:Napredak i Spartak igraju međusobni duel.
Meč sa Novim Pazarom moramo da dobijemo kako znamo i umemo i da se odaljimo na tabeli.
Ahahaha, na čega smo mi spali kao klub. Izinjavam se, ništa lično.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 21. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 13.00

Post by gospodinFKV »

Bez Vukadinovica i Simica.
Cini mi se da su oni vec spakovali kofere. Ako ne Simic, onda sigurno Vukadinovic.
User avatar
Simica
Posts: 155
Joined: Sun Sep 26, 2010 12:52 pm
Location: Old east

Re: 21. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 13.00

Post by Simica »

Link neki? .... za nas koji smo na vandrzavnih medija,...
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 21. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 13.00

Post by slanina »

Jbt ovo nije za crveni,go**o Elvisovsko!! :evil:
Kako nas j**e svaku utakmicu ovaj govnar.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 21. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 13.00

Post by gospodinFKV »

http://livesport24.net/" onclick="window.open(this.href);return false;

Dao mu je za to sutiranje u glavu.
Mentolski potez, i njega i Simovica. U sedmom minutu uraditi to, i ti da na takvom gostovanju dodatno zakuvas crvenim kartonom...
Raspad sistema...
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 21. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 13.00

Post by slanina »

Voleo bi da vidim da nekoj ciganšturi ili govnarima da za to crveni,ovaj je njega posle udario i nije dobio ni žuti.

Nešto se dešava,nema Vukadinovića,Simića(golmana),Topića nisu u protokolu.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 21. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 13.00

Post by fare »

Novače Simoviću jebo ti svoju mater đubre jedno nije ovo 1 put da nas j**e treba tražiti izuzeće ovog nebeđenog govneta.
Gde su Simić i Miljan? Već spakovali kofere.
Locked