21. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 1:1 (0:0)

fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 21. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 1:1 (0:0)

Post by fare »

Nadam se da je ovo Zbogom i Slavoljubu i Ljubiši :beg:
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 21. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 13.00

Post by Sasa1969 »

ernesto wrote:
Cane wrote:Slavoljube i Ljubiša, vi ste sada na potezu. Učinite jedinu ispravnu stvar i istinski ćemo to ceniti. Ne sumnjamo u vaše dobre namere, ali videli ste sve i sami. Pokažite time svima da ste časni ljudi.
Slavoljub misli da je sve u najboljem mogucem redu.
4.mesto koje vodi u Evropu plus 1/4 kupa.
I “forsira” mlade igrace.
Forsira kad nema koga da stavi u tim pa onda kao forsira?
Gde Kabic cele sezone?Koliko je odigrao utakmica ?Gde Toroman?Miletic?Pa i Topic,Novevski i Zukic?Slabo je on to nesto forsirao
Image
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 21. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 1:1 (0:0)

Post by Turija »

Nisam bio u prilici da odgledam tv prenos, ali pokusacu reprizu utakmice, ako je bude na areni?
Gledajuci sastav Vojvodine nije mi jasno zasto je on bio takav?

Zasto je toliko igraca izostalo, a ni tada Kabicu i Mileticu ni minut na terenu? Ako ni zbog cega drugog, onda se samo zbog ovoga treneru treba zahvaliti na radu i ,,podmladjivanju" ekipe, kao i SD na pojacanjima.

Cetvrto mesto nista ne znaci, statisticki je alibi koji ne stoji. Jer i Proleter na osmom mestu je na 3 boda zaostatka od Vose, a 10. Vozdovac na 4 boda. Jedna izgubljena utakmica i Vosa je je cak u plej autu.
Tim je bez igre, strategije, energije i harmonije. Nijedan igrac, osim V. Simica se nije cak ni profilisao ove polusezone.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 21. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 1:1 (0:0)

Post by fare »

Turija wrote:Nisam bio u prilici da odgledam tv prenos, ali pokusacu reprizu utakmice, ako je bude na areni?
Gledajuci sastav Vojvodine nije mi jasno zasto je on bio takav?

Zasto je toliko igraca izostalo, a ni tada Kabicu i Mileticu ni minut na terenu? Ako ni zbog cega drugog, onda se samo zbog ovoga treneru treba zahvaliti na radu i ,,podmladjivanju" ekipe, kao i SD na pojacanjima.

Cetvrto mesto nista ne znaci, statisticki je alibi koji ne stoji. Jer i Proleter na osmom mestu je na 3 boda zaostatka od Vose, a 10. Vozdovac na 4 boda. Jedna izgubljena utakmica i Vosa je je cak u plej autu.
Tim je bez igre, strategije, energije i harmonije. Nijedan igrac, osim V. Simica se nije cak ni profilisao ove polusezone.
A i za tog Veljka Simića ćemo dobiti tepsiju ribe zavisi koliko je % naš igrač.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 21. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 1:1 (0:0)

Post by Deep Purple »

ernesto wrote:Poslao sam treneru poruku na viber, da li bi zeleo da gostuje ovde kod nas na forum.
Nista jos nije odgovorio.
Ako bi pristao da gostuje i pored ovakvih komentara i loših igara morao bih da mu skinem kapu.
Neka dođe i objasni nam dosta stvari šta se dešava u ekipi.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 21. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 1:1 (0:0)

Post by Voja »

Turija wrote:Nisam bio u prilici da odgledam tv prenos, ali pokusacu reprizu utakmice, ako je bude na areni?
A premotavanje unazad (do 30 dana),sto to ne koristis?
Ni ja nisam gledao prenos,jutros sam pogledao samo izvestaj na youtubu i slazem se sa onim sto gospodinfkv napisao da je Mrkajic isao sa namerom da vrati udarac. Mozda je crveni prestrog (mada start s ledja na onakvom terenu,dodatni udarac posle starta... mozda se u prenosu i bolje videlo),ali Simovic je lagan na kartonima,i na to se moralo ukazati igracima pre pocetka meca. Neskovic gluposcu sam sebi uskracuje mukom stecenu minutazu. Vuklis i Simic :roll: Kakva god da nam je odbrana njih dva jednostavno bolje ne umeju... treba dovesti Borjana :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Imam jedno pitanje za sve,ako sam vas dobro razumeo Covic bio maestralan... vredi li zbog toga gledati snimak prenosa,jer u izvestaju sem one sanse ne videh neki spaktakl... ili da pogledam samo od iskljucenja Neskovica!?

Trener na forumu!? Novogodisnji poklon forumasima :mrgreen:
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 21. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 1:1 (0:0)

Post by gospodinFKV »

U prenosu se tacno videlo kako u toku klizeceg pokusava dodatno da ga cakne u glavu, i to sve pred nogama pomocnog sudije. Kretenski potez, krajnje. Ja razumem frustracije igraca, stanje u klubu, sve, ali moras stvarno biti poseban penal da uradis ovako nesto, a da utakmica maltene jos nije ni pocela. Jos pogotovo sto znamo da Simovic voli da pokaze karton igracu Vojvodine vise nego rodjenu mamu, ali koga je jos u tom timu briga za klub dovoljno da zna takve stvari...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 21. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 1:1 (0:0)

Post by Voja »

gospodinFKV wrote: Jos pogotovo sto znamo da Simovic voli da pokaze karton igracu Vojvodine vise nego rodjenu mamu, ali koga je jos u tom timu briga za klub dovoljno da zna takve stvari...
Nekako sam stekao utisak da je Simovic lagan na kartonima i penalima podjednako prema bilo kom timu (blizance ne racunam oni igraju neko svoje prvenstvo,u nekom njihovom svetu)
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 21. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 1:1 (0:0)

Post by Deep Purple »

@Voja
Vidiš da Borjan odlazi zbog pritiska teško bi on izdržao pritisak kod nas. Kad krenemo mi forumaši da udaramo i 350 ljudi na tribinama. :mrgreen:
Ja bih vratio Nikolu Perića, dobro znam kako ga je klub ostavio na cedilu a on i dan danas voli Vošu.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 21. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 1:1 (0:0)

Post by Krle »

Jel otišao onaj iskušenik s klupe? I što nije?
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 21. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 1:1 (0:0)

Post by Voja »

Deep Purple wrote:@Voja
Ja bih vratio Nikolu Perića, dobro znam kako ga je klub ostavio na cedilu a on i dan danas voli Vošu.
Ovo bih podrzao... Sta je sa nasih bekova iz Lalatovog prvog mandata!? Oni su za ove sadasnje bili ubice... pa ako publika zeli i Medojevica sto da ne :mrgreen: pogledao jutros i izvestaj Napredak-Spartak uzivao u majstorijama NN i Marjanovica,oba u Vosu,Gordic takodje zalog za buducnost,ostaviti Simica,dovesti Vukanovica,i jednog dobrog spica putem javnog konkursa :mrgreen:
Krle wrote:Jel otišao onaj iskušenik s klupe? I što nije?
Ceka covek prvo Forum da odradi :mrgreen:
Image
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 21. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 1:1 (0:0)

Post by ernesto »

Ne mozemo mi da dovodimo igrace iz Lucana!
Jedino ako im istakne ugovor pa da dodju, Nesko uvek zacepi veliki obestecenje za njegove igrace.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 21. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 1:1 (0:0)

Post by Voja »

ernesto wrote:Nesko uvek zacepi veliki obestecenje za njegove igrace.
ma nema problema u Srbiji koji "crvena" ne resava :mrgreen:
Dolazili jedan Apia,Ailton i Taribo Vest iz stranih zemalja da igraju u Srbiji,a da ne dodje igrac iz Lucana u Vosu :wink:
A o ovim pojacanjima gore navedenim pricam iz pozicije da ja dodjem u klub,al vec godinama niko sa foruma mi nije dao podrsku :mrgreen:
Image
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 21. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 1:1 (0:0)

Post by fare »

Vratiti Merya on je za u to sam ubeđen ali mi nemamo te pare :x
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 21. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 1:1 (0:0)

Post by ernesto »

fare wrote:Vratiti Merya on je za u to sam ubeđen ali mi nemamo te pare :x
Fare brate ajde budi malo realan.
Zasto bi covek u najboljim igrackim godinama gde zaradjuje milion godisnje dosao kod nas????
Locked