19. kolo: Voždovac - VOJVODINA 3:1 (1:1)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

19. kolo: Voždovac - VOJVODINA 3:1 (1:1)

Post by Grof Žekula »

Две победе над Лучанцима и пролаз у Купу, предигра су нашег пењања на вождовачки кров.
Меч се игра у уторак у 14 часова.
Деветак за Званични сајт wrote:– Осећамо да смо у правој форми, да смо пронашли прави ритам и надамо се да ћемо наставити тако до краја полусезоне. Иако нас очекују два тешка гостовања, ако будемо играли као у Лучанима и Ивањици, верујем да можемо да освојимо девет бодова, што би био сјајан завршетак године – напомиње Деветак.
Вождовац - ФКВ 3:1 (1:1)
1:0 - Ивезић 22'
1:1 - Хајдин (аг) 23'
2:1 - Милосављевић 74'
3:1 - Вујновић 78'


Извештај са утакмице - https://superliga.rs/sezone/2021-22/match/3068" onclick="window.open(this.href);return false;
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 19. kolo: Voždovac - VOJVODINA, utorak 14.00

Post by fare »

Uuu ala bi nam sutra legla pobeda da se odmaknemo od Napredka i Radničkog, pa onda sledeće kolo nam dolazi Spartak a u 1 kolu nastavka nam dolazi Napredak u N. S.
Probati nešto uraditi u Pazaru zadnje kolo ali biće jako teško.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 19. kolo: Voždovac - VOJVODINA, utorak 14.00

Post by Voja »

Ako se ne varam Vozd je vezao 5-6 uzastopnih poraza i po teoriji velikih brojeva vreme je da nekog i pobede.Al opet... potrebna nam je ta pobeda... Gledam danas TSC,pa oni samo nas pobedili,jel realno da sad i Vozdovac bude takav!? I vidim mnogi se vec pomirili sa 0 bodova u Pazaru. SRAMOTA!!!!
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 19. kolo: Voždovac - VOJVODINA, utorak 14.00

Post by Deep Purple »

Svaka čast umetniku koji je odlučivao o bojama/garniturama dresova.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 19. kolo: Voždovac - VOJVODINA, utorak 14.00

Post by Deep Purple »

Opet Kovačevićev gol.
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 19. kolo: Voždovac - VOJVODINA, utorak 14.00

Post by torrente »

neki stream jel ima ?
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 19. kolo: Voždovac - VOJVODINA, utorak 14.00

Post by Deep Purple »

torrente wrote:neki stream jel ima ?
http://live.jokerswidget.org/freelivema ... 24630.html" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 19. kolo: Voždovac - VOJVODINA, utorak 14.00

Post by torrente »

Deep Purple wrote:
torrente wrote:neki stream jel ima ?
http://live.jokerswidget.org/freelivema ... 24630.html" onclick="window.open(this.href);return false;
hvala
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
LIMAN
Posts: 197
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 19. kolo: Voždovac - VOJVODINA, utorak 14.00

Post by LIMAN »

Davno sam ovo mislio, a konacno cu i napisati: KOPITOVICU MRS IZ VOJVODINE!
Само храбро до нове победе, але...
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 19. kolo: Voždovac - VOJVODINA, utorak 14.00

Post by Krle »

LIMAN wrote:Davno sam ovo mislio, a konacno cu i napisati: KOPITOVICU MRS IZ VOJVODINE!
Dodao bih samo i onaj ko ga je doveo, a bogami i ko ga trenira. Voždovac pored nas izgleda kao City.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 19. kolo: Voždovac - VOJVODINA, utorak 14.00

Post by Djisa »

Krle wrote:
LIMAN wrote:Davno sam ovo mislio, a konacno cu i napisati: KOPITOVICU MRS IZ VOJVODINE!
Dodao bih samo i onaj ko ga je doveo, a bogami i ko ga trenira. Voždovac pored nas izgleda kao City.

Sednem za komp da napisem upravo to, a vidim neko me preduhitrio. Jebem vas sve koje je doneo poslednji prelazni rok!!!!!!!!!
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 19. kolo: Voždovac - VOJVODINA, utorak 14.00

Post by gospodinFKV »

Mislim da je krajnje vreme da se zavrti ringispil na klupi malo.
Nece nam niko bolji doci, ali kad vec promena u igri nema, da proba neka druga trenerska prevara.

Stoperi Obilica iz Vilova su Pike i Pujol licno za ove sto mi imamo. Terajte se bre u ku*ac, vi hocete u Evropu da idete. Cekam sad da kaze Psiholjub kako im je smetala vestacka trava...
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 19. kolo: Voždovac - VOJVODINA, utorak 14.00

Post by Djisa »

gospodinFKV wrote:Mislim da je krajnje vreme da se zavrti ringispil na klupi malo.
Nece nam niko bolji doci, ali kad vec promena u igri nema, da proba neka druga trenerska prevara.

Stoperi Obilica iz Vilova su Pike i Pujol licno za ove sto mi imamo. Terajte se bre u ku*ac, vi hocete u Evropu da idete. Cekam sad da kaze Psiholjub kako im je smetala vestacka trava...

i kako su igraci Vozdovca stalno seckali igru, pa je zato samo 7-0 u kornerima, inace bi bilo 13-0.
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 19. kolo: Voždovac - VOJVODINA, utorak 14.00

Post by Turija »

Eto, ponovili su utakmicu sa Javorom, ( sto su zeleli u medijima), samo sto su tamo imali srece, a sad teska bruka. O kojoj utakmici i igri u Ivanjici oni pricaju? :oops: Tamo je bio isti uzas kao danas.
Ova ekipa i trener su drugoligaski nivo. Ako Simic i Vukadinovic ne pobegnu, nema gola za Vojvodinu.A danas su obojica bili kao i ostali u timu. Nula.

Sramota je sto igra Kopitovic u Vojvodini i ovakav poraz i gazenje FKV od strane Vozdovca
Jedino Vuklis zasluzio prelaznu ocenu.
Odbrana i vezni red su uzasni , kao trenerova taktika i pojacanja Dundjerskog.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
UltraNewNow
Posts: 7
Joined: Sun Nov 21, 2021 7:18 pm

Re: 19. kolo: Voždovac - VOJVODINA, utorak 14.00

Post by UltraNewNow »

Šta reci posle ovakve utakmice? Mi nemamo nikakvu igru, osim gola nijednu šansu nismo stvorili, cela polusezona se svodi na individualni kvalitet neki od igrača (Vukadinović i Simića najviše) ali ne može se reci da je neki igrač napredovao.

Nisam za menjanje trenera svaki par meseci, ali Djordjevic stvarno nije dobar fit za FKV, ni po mentalitetu ni pod rad sa mladim igračima. I da uspemo da zadržimo 4 mesto, šta onda? Opet da izgubimo 7:1 od prosečne ekipe ?

Kopitovic :oops: verujem da su svi stoperi iz omladinske škole Van Dijk za njega.
Locked