19. kolo: Voždovac - VOJVODINA 3:1 (1:1)

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 19. kolo: Voždovac - VOJVODINA, utorak 14.00

Post by Voja »

Uh izgleda da je odluka da ne gledam mec bila ispravna :) Sve se namestilo i pre meca tako da Vozd bude apsolutni favorit.
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 19. kolo: Voždovac - VOJVODINA, utorak 14.00

Post by slanobarac »

Ne znam otkud ovolika ogorčenost? Od početka prvenstva ovako igramo. Nismo igrali lošije a ni bolje od ovoga. To je to pa ko voli nek mu je na zdravlje. Bruka.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 19. kolo: Voždovac - VOJVODINA, utorak 14.00

Post by Djisa »

slanobarac wrote:Ne znam otkud ovolika ogorčenost? Od početka prvenstva ovako igramo. Nismo igrali lošije a ni bolje od ovoga. To je to pa ko voli nek mu je na zdravlje. Bruka.

Pa dokle da cekamo???? Ja govorim vec 3 meseca da ovaj indijanac nema pojma! Valjda sam ja budala sto se nerviram!
Pa da se ne ljubimo!
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 19. kolo: Voždovac - VOJVODINA, utorak 14.00

Post by Cane »

Ajde idemo, bez ogorčenosti i hladne glave, samo na osnovu činjenica. Neka prođe još i tih par preostalih utakmica do pauze, a onda bi, već prvog dana, morala biti održana sednica UO na kojoj će biti donete odluke o smeni trenera i sportskog direktora i izboru novih. Ukoliko već sada nemate spremna rešenja za oba mesta onda ste još gori od ove dvojice koje zaista više nema svrhe komentarisati. Kratko i jasno.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 19. kolo: Voždovac - VOJVODINA, utorak 14.00

Post by gospodinFKV »

Cane wrote:Ukoliko već sada nemate spremna rešenja za oba mesta onda ste još gori od ove dvojice koje zaista više nema svrhe komentarisati.
Kome u upravi je u interesu da dodje bilo ko sposoban? Doktoru nauka? Ovim klimacima glavom? Kako ce se onda provuci kad se ''nesto mozda pogresno proknjizi''?
Ovaj radi najbolje sto moze, i to mu je maksimum, ali je siroma ogranicen kao terasa, pa mu je bilo kakav marifetluk spansko selo. Radi sa igracima koje mu dovede klimac glavom zaduzen za ta pitanja i pizdi. Vojvodina koja upada u oci na bilo kakav pozitivan nacin nije u interesu nijednom clanu uprave Vojvodine.
Istocno stajanje
Posts: 541
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 19. kolo: Voždovac - VOJVODINA, utorak 14.00

Post by Istocno stajanje »

Naravno da nemaju spremna resenja. Samo kad vidim transfer resenja u proteklih nekoliko godina, vidim koliko oni blage veze nemaju ni sa fudbalom ni sa zivotom.
Sva pojacanja koja smo doveli su cist promasaj.

A komentator sa Arene: radost malobrojnih navijaca Vojvodine, a na stadionu od ukupno 120 ljudi oko 100 su bili nasi navijaci...
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 19. kolo: Voždovac - VOJVODINA, utorak 14.00

Post by Danilo »

Nazalost nasa leprsava igra je pala pod naletom Voždovčana.Slavoljube idi iz Vojvodine,ovo je dno dna
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 19. kolo: Voždovac - VOJVODINA, utorak 14.00

Post by ernesto »

Istocno stajanje wrote:Naravno da nemaju spremna resenja. Samo kad vidim transfer resenja u proteklih nekoliko godina, vidim koliko oni blage veze nemaju ni sa fudbalom ni sa zivotom.
Sva pojacanja koja smo doveli su cist promasaj.

A komentator sa Arene: radost malobrojnih navijaca Vojvodine, a na stadionu od ukupno 120 ljudi oko 100 su bili nasi navijaci...
Hahaha
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: 19. kolo: Voždovac - VOJVODINA 3:1 (1:1)

Post by 021 »

Zašto bismo forsirali mlade igrače nauštb rezultata, kad sa matorima možemo imati još gore rezultate? :frown:
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 19. kolo: Voždovac - VOJVODINA, utorak 14.00

Post by slanobarac »

Djisa wrote:
slanobarac wrote:Ne znam otkud ovolika ogorčenost? Od početka prvenstva ovako igramo. Nismo igrali lošije a ni bolje od ovoga. To je to pa ko voli nek mu je na zdravlje. Bruka.

Pa dokle da cekamo???? Ja govorim vec 3 meseca da ovaj indijanac nema pojma! Valjda sam ja budala sto se nerviram!
Nisi jedina budala. Izgubih zdravlje zbog ovih.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 19. kolo: Voždovac - VOJVODINA 3:1 (1:1)

Post by fare »

Ma putuj igumane gde su ti Zukić, Miletić, Nešković, Kabić...?
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 19. kolo: Voždovac - VOJVODINA 3:1 (1:1)

Post by ernesto »

Sa mozzarta komentar:
“ Inace, podmladjivanje ide po planu, prosek godina danas je bio 27.4 sto Vosu cini jednu od najstarijih timova u ovom kolu, otprilike je tako u svakom, samo su stariji bilu Zvezda, Mladost i Niš a prosek je pokvaren sa izmenama gde je dodato jos oko 0,6 po igracu! Bravo za strategiju, bravo za manipulante, bravo za rezultate sa ovako mladim timom!!!!! “.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 19. kolo: Voždovac - VOJVODINA 3:1 (1:1)

Post by Rabba »

Današnji naš gol je upisan kao autogol Hajdina, molim moderatore da to isprave na glavnoj strani
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 19. kolo: Voždovac - VOJVODINA 3:1 (1:1)

Post by ssnigd »

Ma ko bi rekao da nas je Vozd otresao :mrgreen:
Ne znam da li postoji trenutno 20 ljudi koji se istinski nerviraju oko rezultata. Racunajuci i upravu, strucni stab i navijace.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 19. kolo: Voždovac - VOJVODINA 3:1 (1:1)

Post by Deep Purple »

ernesto wrote:Sa mozzarta komentar:
“ Inace, podmladjivanje ide po planu, prosek godina danas je bio 27.4 sto Vosu cini jednu od najstarijih timova u ovom kolu, otprilike je tako u svakom, samo su stariji bilu Zvezda, Mladost i Niš a prosek je pokvaren sa izmenama gde je dodato jos oko 0,6 po igracu! Bravo za strategiju, bravo za manipulante, bravo za rezultate sa ovako mladim timom!!!!! “.
Vojvodina je treća po broju minuta za mlade fudbalere ako se ne varam. Taj statistički podatak je mnogo bitniji.
Na stranu sve Đorđević je četvrti i u četvrtfinalu kupa i dok god bude tako on će biti na klupi. Vidimo svi da su treneri u LLSL na vetrometini i da se malo malo menjaju.
Da se razumemo nama treba trener sa ofanzivnijim stilom igre ali bilo bi neukusno promeniti Đorđevića sada, dok ima slične rezultate kao njegov prethodnik sa realno dosta manjim budžetom. Neka završi sezonu i onda neka se sedne i proceni situacija. Meni je Dunđerski mnogo više zreo za otkaz.
Locked