18. kolo: VOJVODINA - Mladost 3:1 (1:0)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

18. kolo: VOJVODINA - Mladost 3:1 (1:0)

Post by Grof Žekula »

Реванш против Младости, па пут у Ивањицу (четвртак) када поправног неће бити, па на крају у недељу на кров вождовачког тржног центра, на нови првенствени дуел. Тешка недеља пред нама!
Зукић за званични сајт wrote:Након гостовања у Лучанима, Воша већ у понедељак дочекује истог ривала, а Зукић се нада да ће он и његови саиграчи поновити добру игру.

– Ако уђемо у меч као што смо ушли сада, да свако обави свој део посла и да буде концетрисан, неће бити проблема. Ми се питамо, али смо свесни да неће бити лако победити истог ривала у размаку од неколико дана. Наш циљ се зна, да будемо међу прве четири екипе, јер је Војводини ту и место и зато и у понедељак идемо на победу – изјавио је Зукић.
ФКВ - Младост 3:1 (1:0)
1:0 - Зукић (п) 30'
2:0 - Вукадиновић 32'
2:1 - Јовановић 68'
3:1 - Вукадиновић 71'


Извештај са утакмице - https://superliga.rs/sezone/2021-22/match/3050" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Mladost, ponedeljak u 17

Post by Turija »

Mogli bi sada dati priliku nasim mladim igracima i odmoriti starije da se bolje spreme za Ivanjicu - utakmicu za koju nema popravnog.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Mladost, danas u 17

Post by Grof Žekula »

Дневник wrote:Како смо сазнали од др Борка Вукосава, шефа медицинске екипе у старијем новосадском суперлигашу, тренер Ђорђевић поново неће моћи да рачуна на повређене Марка Бјековића, Душана Стевановића и младог репрезентативца Мирка Топића, док се Урош Кабић опоравио од температуре и јуче је тренирао са саиграчима.

Утакмица Војводина – Младост игра се на стадиону „Карађорђе“, а њен почетак заказан је за 17 часова, уз ТВ пренос на првом премијум каналу Арена спорта. Дељење правде поверено је Новаку Симовићу из Ловћенца, којем ће помагати Никола Ђоровић из Крагујевца и Милош Симовић, такође из Ловћенца. Четврти арбитар биће Новосађанин Никола Радаковић.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Mladost, ponedeljak u 17

Post by Turija »

Prava je prilika da se proba upariti Kovacevic i Devetak na stoperskim pozicijama, a Djordjevica vratiti u tim na levog beka, jer je smiren i dobar u ofanzivi. A, ima i potrebnu visinu u odbrani.

Nisam zadovoljan sa nasim bekovima.
Devetak dobar defanzivno, slab ofanzivno. Bjekovic obrnuto. Bjekovic je, zbog svoje gradje, sklon povredama, jer ga puno i lako zalamaju protivnicki krilni igraci.

Skoro niko u ligi nema dobre bekove u oba smera?Nisam bas dobro upoznat, ali mi se tako cini (za ono utakmica sto sam pogledao u domacoj ligi).
Vojo, Deep...i drugi forumasi, koji ste bolje upoznati sa stanjem, kakav je vas utisak na bekovskim pozicijama nasih ligasa?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Mladost, ponedeljak u 17

Post by Voja »

Turija wrote: Skoro niko u ligi nema dobre bekove u oba smera?Nisam bas dobro upoznat, ali mi se tako cini (za ono utakmica sto sam pogledao u domacoj ligi).
Vojo, Deep...i drugi forumasi, koji ste bolje upoznati sa stanjem, kakav je vas utisak na bekovskim pozicijama nasih ligasa?
Ma da su samo bekovi.... nema fudbalera uopste. Slobodno mogu da kazem najslabija sezona,u zadnjih nekoliko godina.Ocaj od fudbala,svesce se na cist amaterizam. Reprezentacija jos malo pokriva svojim odlaskom na SP,al sve ovo ostalo je AMATERIZAM. Sto se bekova tice niko tu nije konstantan... 90% ih ne zna centrirati... pa kad ti je jedan Miljkovic glavni igrac u Partizanu sta dalje da se prica. Aksentijevic tu jos i ponajbolji... bar lici na fudbalera... Vlalukin zanimljiv,ali ne znam ni koja mu je uopste pozicija,ono sto on igra i nije bas beovska pozicija. Lucanci imaju Lekovica i Cvetkovica,pomalo i lice na bekove,ali mnogo ucestvuju u igri,ali nikakve koristi od njih. Pazar ima Vlajkovica koji ima dobar sut,ali rizican svaki mec zacini kartonom,kiksom... Varjacic odlicno poceo sezonu u KGu,al je dosta mator.Jankovic iz Kolubare mi na momente deluje zanimljiv (iako opet Kolubara nije reper bilo kakvog kvaliteta).I to je to otprilike sto sam zapazio,al sve je to jad i tuga
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Mladost, ponedeljak u 17

Post by Deep Purple »

@Turija, Voja
Interesantno je da smo u ligi sa 20 klubova videli mnogo više perspektivnih fudbalera nego u ovoj sa 16.
Samo u ekipama Rada i Javora je bilo više igrača sa interesantnim potencijalom nego ove sezone u celom prvenstvu.
Što se tiče bekova tu smo dosta tanki.
Ja bih izdvojio Stefana Hajdina i Dušana Hodžića iz Radnika.
Hajdin je ipak dosta ofanzivnije orijentisan bek. Hodžić čak ove sezone pokazuje i zavidne defanzivne sposobnosti koje nije pokazivao dok je nosio dres Sarajeva.
Mislim da bi se za potencijalna pojačanja na bekovskim pozicijama morali okrenuti ka BH Premijer Ligi jer bi tu mogli pre naći adekvatno pojačanje nego u našem prvenstvu.
Kerim Memija iz Zrinjskog je fantastičan.
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Mladost, ponedeljak u 17

Post by torrente »

jel ima neki link za gledanje,za nas koji sljakamo ?
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Mladost, ponedeljak u 17

Post by Deep Purple »

torrente wrote:jel ima neki link za gledanje,za nas koji sljakamo ?
http://cdn.livetv486.me/webplayer2.php? ... ci=24&si=1" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Mladost, ponedeljak u 17

Post by torrente »

Deep Purple wrote:
torrente wrote:jel ima neki link za gledanje,za nas koji sljakamo ?
http://cdn.livetv486.me/webplayer2.php? ... ci=24&si=1" onclick="window.open(this.href);return false;
hvala
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Mladost, ponedeljak u 17

Post by Deep Purple »

Veljko Simic u šestoj brzini. Odličan meč. Imao je nekoliko grešaka većinom zbog loših odluka u završnici. Ali nam igra dosta zavisi od njega. Defanzivno još jednom odličan.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Mladost, ponedeljak u 17

Post by slanobarac »

Loša igra a vođstvo 2:0.
U drugom poluvremenu očekujem čuvanje rezultata uz još lošiju igru. I proboj na mesto koje vodi u Evropu. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Mladost, ponedeljak u 17

Post by Turija »

Deep Purple wrote:Veljko Simic u šestoj brzini. Odličan meč. Imao je nekoliko grešaka većinom zbog loših odluka u završnici. Ali nam igra dosta zavisi od njega. Defanzivno još jednom odličan.
Da, Simic nam je motor ekipe i najzasluzniji za osvojene bodove.
Nezaustavljiv je. Jos kad bi popravio zavrsnicu, top igrac danasnjeg savremenog fudbala . :lala:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Istocno stajanje
Posts: 540
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Mladost, ponedeljak u 17

Post by Istocno stajanje »

Bastajic dve kardinalne greske za samo minut.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Mladost, ponedeljak u 17

Post by Voja »

Primljen gol nivo amaterizma level pro
Image
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Mladost, ponedeljak u 17

Post by Maki »

Kakve su ovo izmene, pobogu. Gde su nam klinci?
Locked